3056
  • Gibor
    #2496
    Csináljak? Nem tart sokáig.
  • ChevyG #2495
    mikor lessz itt már faq????
  • Gibor
    #2494
    Az 1.1-es patch nem szükséges de jol jöhet :D
  • Gerisone
    #2493
    köszi
  • grebber
    #2492
    OLVASÁS visszafelé is !!!!


    - telepítsd a játékot
    - telepítsd fel az 1.1-es patch-et
    - telepítsd fel a 2.0-ás patch-et
    A 2.0-ás patch-ben benne vannak a magyar nyelvi fájlok (csak szöveg), amit úgy tudsz előcsalogatni, hogy a patch-ek telepítése után a "skin/inventory" mappában található mappák mellé létrehozol egy "10"-re elnevezett mappát és belemásolod a "0" nevű mappa tartalmát.
    Aztán a "textures\hud" mappában is az ott található mappák mellé létrehozol egy "10"-re elnevezett mappát és belemásolod az ottani "0" nevű mappa tartalmát.
    Ezután megkeresed a "GAME.INI" fájlt, amit megnyitsz egy szövegszerkesztővel (pl. Notepad) és a "Language" értékét "0"-ról írd át "10"-re (Language=10).

    Ezután már többnyire magyar nyelven indul el a játék.
    A megoldás szépséghibái:
    - a fömenü továbbra is angol marad, mert ott grafikus elemek vannak, de a menü pontjain belül már magyar szöveg van
    - pályabetöltéskor a folyamatjelző grafikája helyén egy "TEXTURE NOT ASSIGNED" feliratot fogsz látni, de nem kell foglalkozni vele.
  • Gerisone
    #2491
    halli hol lehet magyarítást szerezni hozzá?
  • Gaben001
    #2490
    Jah a fekete ruhások ahol voltak az a tank factory.Akkor megvan mind köszi szépen!!!
  • CS@
    #2489
    Upsz az előbb itt hagytam egy időre a gépet és aztán elfelejtettem frissíteni, úgyhogy ezt az üzidet nem láttam.
  • CS@
    #2488
    Minden járművet Augusto taníthat meg vezetni némi pénzért, de csak akkor ha már megtaláltad az adott jármű manualját(egy könyv).
    A sima boat -ét megtalálod a játék elején az igazgató szobájában egy asztalon.
    A millitary boat –é is itt lesz, de ezt csak később tudod megszerezni, erre már nem emlékszem pontosan de azt hiszem azután amikor ebben a szobában megtámad néhány zsoldos, ezután megjelenik vagy az asztalon vagy a széfben.
    A lánctalpas manualt a TankFactory emeletén(ha csináltad a sztorit akkor jártál már itt a főszál alatt), ahol a dagadt csávó meghalt abban a szobában a földön van(kis sárga könyv).
    A heli –t Jaime adja, ha csinálod a sztorit akkor mindenképp hozzád kerül.
    A repülőre sajna már egyáltalán nem emlékszem, de ha kell akkor majd utánanézek.
  • Gaben001
    #2487
    Hajó megvan.
  • Gaben001
    #2486
    Annyit még segíthetnél,hogy hol lehet megtanulni vezetni lánctalpast meg hajót?
  • Gaben001
    #2485
    Most,hogy anyagi gondjaim megoldódtak időt tudok szentelni egyéb rejtélyek megoldásának.Találtam az erdőben egy indiánt aki egy kocsival a fához volt szoritva meg mire jo a hangosbeszélő,mit lehet kezdeni a ládá-nak nevezett fém aktatáskákkal szóval el leszek még egy darabig.
  • CS@
    #2484
    Ja tulképp ez lenne a lényege, gondolom azt a készítők sem gondolták komolyan, hogy kiszúrják az ember szemét egy nyamvadt 10k –s nyaklánccal miközben ennél többe van a Xenusok összeszedése.
    Csak mire ezt megszerzi az ember addigra már általában megvan mindene.
  • Gaben001
    #2483
    Összeraktam,bejutottam,nyakláncot felvettem(5x)de nem veszi észre,hogy végigmentem az alagúton.Nem fogadja el,hogy másodlagos küldetés teljesitve.Asszem ez lesz a pénznyerö forrásom.10 rugó/db nyaklánc...
  • Gaben001
    #2482
    Köszi már megyek is!!!
  • Gibor
    #2481
    OOO az jó majd gyorsan összekapkodom őket.
  • CS@
    #2480
    Akkor bejuthatsz a XenusCave –ba.
  • Gibor
    #2479
    Engem az fog naon érdekelni gogy mi lesz ha meg lessz az összes.
  • CS@
    #2478
    Ha jól látom akkor a PuertoFaro -ban található spanyol kincset hagytad ki. Ha nem vágod merre van akkor érdeklődj a város(PF) északnyugati részén egy kert szerű építményben található öregembertől(legyen nálad egy üveg tequila).
  • Gaben001
    #2477
    Hello!
    5 követ megtaláltam:
    1-lányomé volt
    2-DonPedrótól vettem
    3-Indiánok adták
    4-Régiségkereskedötől vettem
    5-Fickó a benzinkutnál egy sniper fegyverért adta.
    Hol van a 6.?Nem tudja valaki?
  • Gibor
    #2476
    Update:
    Multiplayerel kapcsolatban a resource-ban bennevan és asszem tudom miért nem jó.
    És ha meglehetne csinálni akkor a második képen van oda kéne egy számsor de nemtom hogy mi és akkor lehetne rámeni de még nem lenne több gomb mert ahoz kéne az összes textura, meg minden.
    pár kép:





    Szerk:
    ÓÓÓ nemtom miért ilyen kicsinek t9öltötte fel na mindegy a resource-t nyissátok meg F3-al aztán keresés és newgame vagy multiplayer vagy ha magyarul akarod látni akkor újjáték és Hálozati játék
  • Gibor
    #2475
    Elég felrakni csak a 2.0-át.
    Patch
    És crack nem kell elég egy miniimage ami
    itt található.
    Ha magyarósitani is akarsz olvass vissza.
  • csabush
    #2474
    akarom mondani a patch
  • csabush
    #2473
    esetleg egy linket dobhatnátok ahol fennvan a 2.0 ás crack mert sok oldalon megvan, de ahonnan szedni akartam onnan 30 al jött...
  • csabush
    #2472
    szevasztok!
    felraktam a gémet, leszedtem 1.1 es patchet, fel is ment meg minden. Utána fel akartam rakni a 2.0 ást, el is kezd futni de a végén ilyet szól:Verify of new File Failed. Possible internal error. Nem tudom mi lehet a gond, ezt egy game.pbd filenál produkálja.. Plz segítsetek!
  • grebber
    #2471
    Egyátalán nem ratyi mert ha optimalizálva lenne + oltárian bugmentesitve szvsz eléggé top game let volna.
  • mila69en
    #2470
  • theodor
    #2469
    pffffffff én most próbáltam ki ezt a game-t hát mit mondjak isssssssszzzzzzzzonyat ratyi az egész.Egyáltalán mi ez a stílus amiben van.Látszik hogy atari beszari
  • Gibor
    #2468
    De csak azoat lőd inkább ki az autóbol akik az ellenséged, Én banditákat szoktam :D
  • Maxtreme
    #2467
    tenk jú :-)
  • CS@
    #2466
    Vehetsz a kereskedőktől(mind2 városban 1-1 van), de ennél jóval egyszerűbb, ha fejbelövőd valamelyik autókázó embert(ezért kapsz pár mínusz pontot) és tied az autója(ez lopott autónak számít). Ahogy haladsz előre a történetben majd kaphatsz(szerezhetsz) rózsaszín pickupot meg piranha –t(ezek nem számítanak lopottnak).
    Az, hogy lopott e vagy sem csak abban számít, hogy mennyiért tudod eladni a kereskedőnél.
  • Maxtreme
    #2465
    Lenne 1 nagyon lama kérdésem :)
    Most kezdtem el a játékot, még nagyon az elején vagyok.
    Nagyjából (de tényleg csak nagyjából :D) kiismertem a gamet kezelés/egyébb szempontból.
    1 valamire viszont az Istenért sem tudok rájönni. Honnan a fenéből tudok autót szerezni? :) Mert ugyebár amik az úton kószálnak, azt nem tudom lenyúlni.
    Volt 1 kocsim (a lányomé) de azt elhagytam :D
    Az volt a küldetésem hogy szállítsak le a katonai bázisra 1 teherautót. Namost a kocsit otthagytam a tett színhelyén. Visszamenni nem akarok, mert nem igazán szeretnek azon a környéken ahol a verdám tartózkodik .
  • grebber
    #2464
    Hát mégha müködne is a multi játszhatatlanul szaggatna mint a singleplayer.
  • CS@
    #2463
    Nem akarlak elkeseríteni mert én is őrülnék, ha működne, de erre nem sok esély van. Elég sokan próbálkoztak már életet lehelni bele nem sok sikerrel. Azért sok sikert hozzá hátha éppen te oldod meg mert frankó lenne!
  • Gibor
    #2462
    ÁÁÁ
    Lehet lesz valami a multiból, sikerült elöhoznom meg minden csak valamiért nemtölti be de singlebe beraktam a pályákat és ugy rkatam képeket:


    Na és itt mindig megált de viszont vannak hangok csak képnincs:

    A pályák:












    Még csak ennyire jutottam de majd lehet lesz belőle valami.
  • Gibor
    #2461
    Nekem a 2.0-ás crackel nem jó!
    Én Miniimaget használok ami a www.crackmanworld.com-on van.
  • ibrik
    #2460
    Kicsit vissza is olvashatnál...
    Pl. #2429

    De mivel a crack-elésre is rákérdeztél:
    Töltsd le innen a v2.0 [CZECH] No-CD/No-DVD/Fixed EXE és használd egészséggel.
    Az ne zavarjon, hogy a neve szerint ez egy cseh crack, mert magára a játékban olvasható szövegekre semmi hatással sincs, viszont tökéletes crack a játék 2.0-ás verziójához. Nálam működött (a crack és a magyarítás aktivizálása is).

    SPOILER
    Megjegyzés: Igaz, hogy nálam működött a dolog, de az már más tészta, hogy kábé egy órás kínlódás és unalom után töröltem az egész játékot. Nekem nem jött be.
  • Örm
    #2459
    Hello!
    A magyarítást honnan lehet letölteni és, hogy kell elindítani magyarítással a játékot, ha nem lehet crackkelni?
  • Gibor
    #2458
    Hehe elkezdtem szórakozni, itt az eredmény:


    És a mellékhatás:



    Ez Lisa Alfaromeo ja volt valamikor...

    Szerk: (Bocs a nagy képekért)
  • Gibor
    #2457
    Én nem crackeltem fel csak amit leszedtem azzal nem jó de most van egy másik.