3056
  • mila69en
    #2456
    crackel nem jó a magyarosítás de van egy másik mini image azzal működik
  • Gibor
    #2455
    Nekem mikor az 1.0 cracket használom mert a miniimage-val nemindul :(
  • Gibor
    #2454
    Nemtok róla.
  • grebber
    #2453
    Nincs hír valami új patchről?
  • Gibor
    #2452
    thx!
  • mila69en
    #2451
    de sigítenének rajta ha egy kicsit is megerőltetnék magukat de lehet hogy megerőlteni sem kéne magukat... aza baj hogy sz*rn*k az egészre
  • grebber
    #2450
    Ezen nem segítenek a patchek már az biztos.
  • mila69en
    #2449
    váááá ne folytatást csináljanak hanem adjanak nár egy kib*szott peccset
  • grebber
    #2448
    Folytatás

    erre mit mondhatnék ha olyan lesz mint az egy kibaszottul sikertelen lesz ez is.Bárcsak az Atari messze elkerülné.
  • mila69en
    #2447
    az amcsihoz nincs is 2.0 patch
  • Gibor
    #2446
    Én még az amcsi 2.0 patchet sem találtam :(
  • mila69en
    #2445
    nem tudtok semmi pecsről?
    egyszerüen nem hiszem el hogy nem képes egy normális rohatt pecsett csináni hozzá....ATARI rulz
  • mila69en
    #2444
    biztos azért mert crackot használsz:)
  • SNAKE01
    #2443
    nem kell törődni?nekem azt csinálja hogy kiirja hogy nem találja a texturát és meghal a game!ha nyomok valamit akkor kilép,ha nem akkor nem csinál semmit és nem tölt!
  • mila69en
    #2442
    mert úgy nem fog működni

    texturát meg hogy nem találja a töltésnél azzal nem kell törődni
  • SNAKE01
    #2441
    megcsináltam ahogy irtad.és azt irja ki a game hogy nem talál textúrát,vagy valami ilyesmit!valami tipp?amúgy miért ne használjak cracket?
  • mila69en
    #2440
    sehonnan:DD meg kell csinálni magyarra:) csak vissza kéne olvasni néha nem is olyan sokat:)

    #2192

    na szal a skin\inventory-könyvtárba kell hogy legyen 5 könyvtárad mégpedig
    0
    1
    2
    3
    4
    5
    10-est hozz létre másold bele a 0-ás nak a tartalmát

    utánna keresd meg a textures\hud\-könxvtárat
    ott is találsz
    0
    1
    2
    3
    4
    5
    10-hozz létre és másold bele a 0-ás tartalmát

    game.ini megnyit keresd meg azt a sort ahol a Language=0 van is ird át Language=10-re
    és az eredmény máris magyar:) ja crackot ne használj hanem mini imagét
  • SNAKE01
    #2439
    lécci mond már meg hogy honnan lehet letölteni!
  • mila69en
    #2438
  • SNAKE01
    #2437
    hi!honnan tudom letölteni a magyarítást hozzá?használtam a keresőt de nem találtam!
  • CS@
    #2436
    A bugokról tudtam eddig is az, hogy a „szerepjátékos” része nem annyira a te világod azt is megértem mert ízlések és pofonok.
    De, hogy túl lenne bonyolítva az szerintem semmiképp sem fedi a valóságot.
  • ibrik
    #2435
    Én már vissza is küldtem, mert csak kölcsönbe volt nálam az amerikában nem élő nagybácsim kollégiumi szobatársnőjének az esküvői tanújától...

    Szóval a lényeg, mint azt már pár napja is írtam, hogy 1 óra dögunalom játék után töröltem a ge..ibe az egészet.
    Nekem nem jött be. Ezt a játékot másoknak tervezték nem nekem. Az FPS része még úgyahogy elmegy..., node a szerepjátékos "fíling" már nem annyira az én világom.
    Ezenkívül túl van bonyolítva és még a jelenlegi patchekkel együtt is tele van mértéktelen nagy számú buggal.
  • mila69en
    #2434
    decsak azért mert mindenki külföldről rendelte meg az origit nem akart várni a magyarra
  • mila69en
    #2433
    nemá.... én is a nem magyar verziót játszom magyarúl nincs fent sehól magyar verzió itt talán eddig csak egy ember fordúlt meg aki origi magyarral játszik többiek megcsinálták magyarra a nem magyart.... kapizse?:DDD
  • SNAKE01
    #2432
    tudom hogy azt játsza mindenki!láttam boltban hogy van magyar verzió,és azt kérdezem hogy honnan lehet letölteni?[ha fennt van neten egyáltalán]
  • ibrik
    #2431
    Mert az itteni kereső elég gagyi.
    Meg amúgy is, ha a magyarításra keres rá, kábé többszáz találatot kap, amiket úgyis át kell nézni - hónapokra visszamenőleg...
  • mila69en
    #2430
    minek van lent a kereső?:))
  • ibrik
    #2429
    Hát azért nekem is hónapokat kellett visszakeresni a megoldást, mert a topikot nem nagyon figyeltem annakidején.
    De azért összefoglalva:
    - telepítsd a játékot
    - telepítsd fel az 1.1-es patch-et
    - telepítsd fel a 2.0-ás patch-et
    A 2.0-ás patch-ben benne vannak a magyar nyelvi fájlok (csak szöveg), amit úgy tudsz előcsalogatni, hogy a patch-ek telepítése után a "skin/inventory" mappában található mappák mellé létrehozol egy "10"-re elnevezett mappát és belemásolod a "0" nevű mappa tartalmát.
    Aztán a "textures\hud" mappában is az ott található mappák mellé létrehozol egy "10"-re elnevezett mappát és belemásolod az ottani "0" nevű mappa tartalmát.
    Ezután megkeresed a "GAME.INI" fájlt, amit megnyitsz egy szövegszerkesztővel (pl. Notepad) és a "Language" értékét "0"-ról írd át "10"-re (Language=10).

    Ezután már többnyire magyar nyelven indul el a játék.
    A megoldás szépséghibái:
    - a fömenü továbbra is angol marad, mert ott grafikus elemek vannak, de a menü pontjain belül már magyar szöveg van
    - pályabetöltéskor a folyamatjelző grafikája helyén egy "TEXTURE NOT ASSIGNED" feliratot fogsz látni, de nem kell foglalkozni vele.
  • mila69en
    #2428
    aki kicsit is bele olvasott a topic-ba az rég magyarúl játsza a játékot
  • SNAKE01
    #2427
    hali!nem tudja valaki hogy fennt van e a neten a magyar verzió?
  • ibrik
    #2426
    sharpshooter = sniper = mesterlövész (orvlövész)
  • CS@
    #2425
    Ja a sniper az.
  • Ron Ragm
    #2424
    Az egyik benzinkútnál van egy ürge aki egy Sharpshooter-ért és a bele való négy legjobb módosítóért odaadja az indián követ, de én még nem találkoztam ilyen fegyverrel... Melyik akar lenni ez, a Sniper Rifle?
  • CS@
    #2423
    No majd ha lesz kedvem ennek utánanézek, mert én eddig nem így tudtam, hanem úgy, hogy a SilentKill nincs senkire semmilyen hatása(Persze már egyáltalán nem vagyok biztos benne).
  • hiba
    #2422
    Ja ileltve van meg egy modszer de nincs ra mindig lehetoseg, ha minuszba vagyunk lehet fizetni is nekik es akkor egy idejig bekenhagynak, de nem mindig jelneik meg ez az ikon.
  • hiba
    #2421
    talaltam egy modszert ahogy fel lehet tornaszni a pontjainkat ha tul negativba megyunk persze a civileknel ez lehet nem hatasos de a kovetkezot tapasztaltam: ha fejbelottem egy mafia vagy gerilla tagot a kkor kaptam egy plusz goverment pontot, de nem csokkent a mafia/gerilla pontszam.
    a pontos megnevezes: "silent kill" tavolrol kell fejbeloni az aldozatot, hogy ne vegyenek eszre, es utana kiirja ezt akkor nyert ugyunk van, persze ritkan jott ossze es az is lehet, hogy bug :)

  • CS@
    #2420
    A Puerto Sombra –i bankba van egy nő akinél pénzt lehet adományozni a civilek részére. De mivel te pluszba vagy velük a te problémád a #2321-re vezethető vissza. A legegyszerűbb megoldás : hagyd el a várost egy kis időre aztán mire visszajössz lenyugszanak.
  • ibrik
    #2419
    Nos, nálam pár perc "beszélgetések-végighallgatása-kínlódás-bugokon-röhögés" után elvérzett a játék és töröltem azonnal.
    A magyar nyelvi fájlok miatt a patchek is fentvoltak pedig, de még úgy is előfordult pl. olyan, hogy leparkoltam a "lányom" tragacsát az út szélén és aztán jöttek az olyan jelenetek, hogy megállt mögöttem a paraszt a furgonjával és dudált őrülten, mert nem tudott elmenni tőlem - holott ottvolt még vagy kétsávnyi út, ahol bőven elfért volna.
    Na erre kipróbáltam azt is, hogy leparkoltam a járdára...
    Erre ott állt mögém a paraszt és ott is nyomta a dudáját...
    Qrvára idegesítő tud lenni, hogy végigszenveded valakivel a beszélgetést, fontos információk után kutatva, miközben állandóan a dudakoncertet kell hallgatni.
    Na ennyit erről a játékról.

    De a kérdésedre visszatérve, a valóság alapján csak a magánvéleményem: a bűnözőknek is lehetnek talán "civil" hozzátartozóik.
    Talán őket sértetted meg, hogy a "kenyérkeresőjüket" kinyírtad...

    Aztán az is lehet, hogy ennyire azért nem "realista" ez a játék...
    Ebben az esetben passz - akkor a fenti gondolatmenetem storno.
  • Ron Ragm
    #2418
    Van valami megoldás hogy a civileknél ne enemy legyek hanem friend? Mert pluszba vagyok velük mégis amikor leszámoltam egy-két bűnszervezettel amit lőttem egyet kiírta hogy mostmár enemy vagyok a civileknek, és elég szar hogy lődöznek rám a városban...
  • hiba
    #2417
    Mar -100ba vagyok a govermentnel...
    Egyik bortonukben van egy csomo rab, nekem csak 2-otkellett kiszabaditani, azzem a gerillaknak, de van ott meg egy bandita egy inditan meg meg egyketto ropsszgyerek, nem eleht valahogy ertuk is penzhez jutni? :)