Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JuanG
#8416
aszfalton meg fogom majd nézni én is, mert kiváncsi vagyok...anno nem sokat mentem az aszfalton mert ott nekem nem jött be annyira az irányítás, pedig volt 1-2 jó idõm...

...de pl. most hétvégén néztem a Korzika Rally-t, és mit ne mondjak nagyon keményen mentek, és iszonyatosan tapadtak a verdák, pedig aztán Õk elküldik a határig a kocsikat...szal ez az arcade feeling lehet csak elsõre fura, ha nagyon keményen nyomsz egy szakaszt (begyakorolva) akkor már nem lesz olyan könnyû gyors, hibátlan távot menni...majd lecsekkolom...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8415
lehet...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Omlás
#8414
Nah én is betesztelgettem a mod-ot mit ne mondjak eléggé odabasz!
Véleményem az mivel fõleg murván tesztelgettem hogy sokkal kezelhetõbb a verda ez talán részben a beálítás miatt is van sõt tuti (skodával toltam)de érezni az autó súlyát és nem akar olyan könyen leesni az útról jóval látványosabban is tudok menni és eközben nem vesztek anyi idõt és nincs anyi kockázat mint a gyári fizikával.Mondjuk lehet az is hogy eccerûen nekünk páronknak volt túlontúl is reális a gyári fizika de az tény hogy így sokkal élvezhetõbb lett a játék számomra!

Aszfaltos tapasztalat: Nemtudom kicsit mintha sok lenne jóval vezethetõbb a verda de ha fogalmazhatok így (nem negatív vélemény csak észrevétel) kicsit mintha "Arcadosabb" lenne az aszfaltos pályán való közlekedés kicsit nekem olyan Colin fílingje volt ami nem rossz csak az RBR után kicsit szokatlan!Szal lehet az aszfaltoon lehetne még kicsit változtani!De ezt döntse el a készítõ!

Mindenesetre csak így továbbb!!!!!
Már csak ez a mod után egy VFTS kellene a játékba és akkor nem lenne több kívánságom az RBR-el kapcsolatban 😊)

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

nesto
#8413
alaplapi hangkártyám van, és egy kormányom, amit nemtudok használni, ugyanis a régi gépembõl nem átszerelhetõ a game-port, ugyanis a mostani proci celeron és ez igy nemmükszik együtt.Valami olcsó hangkártyát ha veszek azzal megoldódik a hangakadás és a kormány problémám is.Ha minden igaz.
igaz?<#conf><#schmoll2>

JuanG
#8412
<#eljen>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8411
tudtommal nem 😞((...pedig jó lenne, fõleg az, hogy a replay-ben a cockpitnézet is tök statikus (nem remeg/mozog)...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8410
ja, próbáltam murvás setupot belõni...hosszabb rugóút, kisebb rugóerõ, kevesebb keréknyomás, stb...amúgy az alap gravel setupot a Skoda-hoz lõttem be, és azt másoltam be a többi autó alá is, szal azokhoz nem biztos hogy a legjobb

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8409
akkor majd jól letesztelem én is hétvégén 😊
JuanG
#8408
hát igen, legalábbis úgy igyekeztem módosítani...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Kaszi46
#8407
a visszajátjásban elõ lehet csalogatni valahogy a navigátorhangot és a "dashboard"-ot?

*Posse*T.W.D*

Kaszi46
#8406
közben gondolkoztam, és arra jöttem rá, hogy igazából nemis mérvadó az, amit mondok. A sima rbr-t csak alapsetuppal játszottam eddig, szóval nemtudom eldönteni, hogy egy jó setuppal mennyivel jobb tapadást lehet elérni. A massmodban meg az alapsetup is meg van változtatva ami akár eredményezheti a fizika módosítása mellett a jobb tapadást.

*Posse*T.W.D*

#8405
hmm. akkor elvileg ezzel a módosítással közelebb áll a valósághoz a paripa viselkedése?
JuanG
#8404
meglátjuk-meglátjuk

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8403
thxa!!!...info tárolva 😊...amúgy én is próbáltam úgy csinálni hogy ne legyek gyorsabb, de asszem ez nem fog összejönni, de talán kis csúszás még belefér...majd meglátjuk

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Kaszi46
#8402
Én tegnap este óta nyúzom, csak emiatt poroltam le az rbr-t(nem volt idõm annyit gyakorolni hogy élvezetes legyen vele játszani), és azt kell hogy mondjam nagyon tetszik!kapásbol javultam ahol kiprobáltam. de nem is ez a lényeg, sokkal játszhatóbb lett az egész. Ráálltam egy pályára és nyomatam 5 karikat mododdal, majd ötöt alappal, és minden alkalommal meggyõzött amikor a massmod került terítékre!

szóval gratula!!!!!
egyenlõre azt még nemtudom eldönteni hogy tulságosan tapad e murván( vagy álatlánosságban az egész), néha van ilyen érzésem. lehet egy leheletnyit érdemes lenne rajta mídosítani ezirányban, de jó lenne ha vmi tapasztaltabb rallyfan is kipróbálná😊


lényeg a lényeg, nálam marad fent rbr, és a modod is😊 sõt viszem gyorsan 2 havernak is😊

*Posse*T.W.D*

JuanG
#8401
általában véve gyorsabb leszel tõle, de a lényeg hogy sztem élvezetesebb/reálisabb...mondjuk várom a visszajelzéseket, véleményeket, és lehet majd még változtatok rajta...meg pl. aszfalton nem néztem még...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8400
nem próbáltam még ki, kormányom nincs otthon jelenleg, majd holnap hazahozom. jah, a lényeg: kb. mennyi idõveszteséget eredményez ez a grav változtatás? vagy esetlegesen javítani is lehet ezzel a beállításal az idõkön?
JuanG
#8399
köszi!! persze nem az a lényeg hogy gyorsabb vagy, hanem az hogy miért...valóban alapból kicsit légiesek voltak a járgányok, ezen akartam javítani 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Omlás
#8398
Nem valszinû mivel nemrég készültek el vele haveromék jelenleg is tesztelgetik de már használható!

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

Kaszi46
#8397
blackhole on találtam 2 magyar navigátorhang peccset is. ezek közül egyiksem az amit te töltenél fel? 1ik másik

*Posse*T.W.D*

Omlás
#8396
nekem az az ucso ami megvan <#vigyor2><#vigyor3>

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

Kaszi46
#8395
ok kösz

*Posse*T.W.D*

Omlás
#8394
tudtommal asszem igen.

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

Kaszi46
#8393
1.2 az ucsco peccs a játékhoz ugye?

*Posse*T.W.D*

Kaszi46
#8392
ok akkor várom még ma a linket😊)<#ravasz1><#email>

*Posse*T.W.D*

Omlás
#8391
ok akkor összecsomizom és feltöltöm majd dobok egy linket!Lehet csak holnap du mer reggel nekem sajna Suliféleség :S csak du érek haza !De akkor majd adom a linket!

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

Omlás
#8390
Amúgy 1 verda van amit kicsit hiányolok ebbõl az perfekt gaméból és az a LADA VFTS 😞 mekkora fíling lene máááááár 😊!

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

Kaszi46
#8389
van😊

*Posse*T.W.D*

Omlás
#8388
Üdv mindenki!Haveromék megcsinálták a magyar navigátor hangokat ha van rá igény feldobhatom valahova és közzétehetjük!Persze ha van rá igény!

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

lac coo
#8387
A mester vezet !!!!<#wilting><#wilting><#wilting><#wilting><#wilting>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#8386
Hát ezt szerintem szuperul megcsináltad.Most olyan idoket érek el mint még soha.Nagyon jó lett az autok fizikája.Szerintem ez nagyon kellet mer nagyondobálta a kocsikat szerintem nagyon pattogtak az autók .Koszi
Met
#8385
nem jösz a bajnokságba? megalapíthatnánk a HNR rally egyesületet😊

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Met
#8384
alaplapi hangkártyával némelyik játék akad, erre nincs patch

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

JuanG
#8383
ezért írtam hogy a TXT-t olvassák el, amúgy könnyû visszatenni az eredeti fizikát...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8382
ez mind szép és jó, de csak az szedje le, aki nem akar online versenyezni, mert elég sok helyrõl ki fogják dobálni a módosított fizika miatt... egyébként szerintem is jobb lenne az autók súlyát növelni, de sajna egyik bajnokságban sem elfogadott a módosított pályafizika...
nesto
#8381
én leszedem, de csak a subaru STI WRC 2005 miatt😊

JuanG
#8380
ja, a link:

link

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8379
Elkészült a tesztmod-om az RBR-hez!!! Akinek van kedve tesztelni az szedje le! ...TXT-t elolvasni!!!

Tartalom:

1. Új autók:

- Skoda Octavia WRC, készítette: NOMIS (a játékban a Toyota Corolla helyett kell választani)
- Peugeot 307 WRC, készítette: Avio (a játékban a Peugeot 206 helyett kell választani)
- Ford Focus WRC 2001, készítette: eddy3spain (a játékban az MG ZR helyett kell választani)
- Subaru STI WRC 2005, készítette: Go3 (a játékban az alap Subaru helyett kell választani)

2. Új fizika az összes autóhoz, igyekeztem a tömegérzetet megnövelni (gravitáció + kocsi súlya/tömege), hogy az egész reálisabb legyen.

3. Új Cockpit (internal) nézet az autókhoz.

4. Új alap (default) gravel setup minden autóhoz.

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

nesto
#8378
<#wilting>
igen.(+-Realtek AC'97 Audio)
Ezekhez kell nyulkálni? Aszittem egyszerüen felrakok egy patch-t és kész...

Metwork
#8377
alaplapi hangkártyád van?

I will use google before asking stupid questions.

nesto
#8376
látom nemcsak nekem gond, de pl visszaszámlálásnál a hang irtoan akadozik és néha még a játékban is nyom be egykét fura morajt.Ez persze nem motorzaj.Szóval ha valami patch-et tudnátok javasolni az jo lenne.
Thx all

#8375
Valóban emlékeztet rá. Ezek a lámpák viszont gyilkosak.

#8374
nekem olyan SEAT-os :S
#8373
Keresd a készítõt vagy nézd meg az õ weboldalán <#vigyor2>
Kicsit még segítek is: link

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Metwork
#8372
most rajzolhatom át a festésem<#duma>

I will use google before asking stupid questions.

JuanG
#8371
hát nem tudom...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8370
beállítottam magamnak a Subaru05, Skoda, Ford cockpiteket:

rbr cockpit bemutató

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8369
erre már nem emlékszem 😊))...én anno 1szer megcsináltam a rally school-t, azóta a profil el van mentve 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

melorin
#8368
Huándzsí, ennél van 1*Ü-bb módszer is:
Készítesz egy új profilt ilyen névvel: MULLIGATAWNY
És minden elérhetõ lesz.

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

JuanG
#8367
egy konkrét segítség:

unlocker

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty