Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JuanG
#8366
aki itt nem találja meg ami kell, az törölje a játékot...

BHM

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

melorin
#8365
Füldugó 1.1b
😄

[HFRT]Fecni MOMO Man RBR Fan

nesto
#8364
Milyen Patch-et tudnátok javasolni a hanghatások hibái ellen?

Met
#8363
jó lenne ha nem írnád be óránként

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#8362
Segítsen valaki!!!
Nem lehet letölteni Turi Octaviáját az oldalról(Blackhole Motorsport).
Akinek megvan az jelezzen!!
KÖSZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!
Seithennin
#8361
HY all! megoldható hogy ne kelljen a schoolt végigtolni! Már egyszer megcsináltam és tetszett a game de mikor most feltettem elment a kedvem mert a school nagyon szivatós😄

#8360
hopp rossz helyreküldtem el !!!

A hozzászólást nem ide akartam
BOCS!!!

REAL MADRID

#8359
A Richard Burns Rally topicban kérdezted már ottt biztos jobban tudják.

REAL MADRID

#8358
Segítsen valaki!!!
Nem lehet letölteni Turi Octaviáját az oldalról(Blackhole Motorsport).
Akinek megvan az jelezzen!!
KÖSZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!
Seithennin
#8357
HY all! megoldható hogy ne kelljen a schoolt végigtolni! Már egyszer megcsináltam és tetszett a game de mikor most feltettem elment a kedvem mert a school nagyon szivatós😄

#8356
telepítsd fel az 1.02-es patchet, és még mielõtt megkérdeznéd,nem, ezt sem kell crackelni... talán segít az is...
nesto
#8355
probléma megoldva,
ám a másik: nekem a school-ba a második küldetésnél lefagy a játék, így nemtudok season-t csinálni. Valakinek volt már ilyen vagy mit tudnék csinálni ez ellen? talán Reinstall?????? HELP

#8354
ezt soha nem értettem. ha valakinek van ideje megkeresni, letölteni (nem megvenni) a játékot, akkor miért nem veszi a fáradtásgot, és olvas utána mit hogyan is kell.
Továbbá tök érthetetlen, amit írtál. leszeded, kicsomagoltad, aztán a telepítõt is kicsomagoltad. ez most hogy is van???
RaST
#8353
Ejj .. Sry a brutálnagy képekért ..

► http://www.rgtruckz.hu/ ◄

RaST
#8352
Böngészgettem a neten, és találtam 3 fotót .. Turi Tomi skinje:





► http://www.rgtruckz.hu/ ◄

nesto
#8351
jah, crack pedig sehol, az gondolom akkor nemis kell

nesto
#8350
hali
segitsetek légyszi!
leszedtem a játékot, kicsomagoltam,aztán a telepitõt is kicsomagoltam, feltelepitettem, de kéri a CD-t mikor inditanám.A daemon tools-ba probálnám berakni a szükséges fájlt, de sehol sem találok a játékhoz cue,iso,cdi vagy más daemon-ba rakható fájlokat.Mit tegyek?

JuanG
#8349
kis szemléltetés, az ''elsõk'' az alapgravitáció, a ''másodikok'' az általam módosítottak:

menni...video

(bocs a szar minõségért )...amúgy itt Harwoodban elég idegesítõ az alappal

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8348
<#wow3><#szomoru1>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8347
u.a a helyezet... 😞
#8346
Kösz!
JuanG
#8345
belinkelem inkább...ebben a textúrák is benne vannak, szal full-os...

FORD_FOCUS_2001.ZIP

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8344
Igen. <#vigyor3>
El tudnád küldeni a ford_focus_2001 könyvtárból az összes ini file-t?
(Zip vagy Rar)
[email protected]
Köszi!
JuanG
#8343
<#wilting>

hát akkor nemtom 😞((...de akkor most száraz pályán megy?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8342
Na most meg az nem megy ami eddig ment. Megfordult a helyzet... <#confused>
JuanG
#8341
elcsesztem:

ittenvannna

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8340
sáláláláláááááááááááááááááááááááááááááá 😄DD

I believe I can fly 😊))

...és ez nincs lassítva...gravitáció teszt 😄DD

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8339
próbáld meg ezt:

a "Cars\FORD_FOCUS_2001\" - könyvtárban van egy olyan könyvtár, hogy: "Lights off"...az ebben lévõ 2 db "ini" file-t másold ki a "Cars\FORD_FOCUS_2001\" -ba...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8338
Akkor nem értem. Az olyan pályán ahol nem kell fényszóró, indításkor (Start) egybõl kilép Focus esetében. <#confused>
JuanG
#8337
amúgy a gravitáció mértékét elég könnyû átírni, most tesztelem 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8336
nem, az nincs fenn most...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8335
Juan! RBRdll.exe -vel használod?
JuanG
#8334
én most arra próbálok rájönni, hogyan kell megcsinálni, hogy az autónak "nagyobb tömege" legyen...á lá Skoda 😊))...Subaru-ra szeretnék egy jó fizikát összegyúrni...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

pajti
#8333
50 perc alatt rájöttem... ezt akartam el kerülni. <#zavart1>
Nos ha vkit érdekel akkor leírom. <#email><#integet2>

pajti
#8332
még egy kérdés!
a belsõ nézetet akarom úgy megcsinálni mint az alap RBR-ben 😊
a car.ini -ben a Pos-nál lehet állítani. Már csak az a kérdés hogy a 3 szám sorrend közül melyik a magasság, melyik a közelités és a távolítás? Ha vki-nek volt annyi ideje h rájöjjön azt megköxönném ha megosztaná velem 😊


Pos=0.339627 1.014271 -1.266099
Target=0.339627 0.891643 -3.742547
Up=0.000000 1.000000 0.000000
Near=0.110100
FOV=1.308997

#8331
<#eljen><#integet2>
pajti
#8330
Kösz szépen!<#taps> Megoldódott a problem <#wink>

Glpetyus
#8329
jaja,én sem bánnám ^^
VFTS rulz ^J^

pajti
#8328
és a RBR.dll-t hova másoljam?<#idiota><#fejvakaras>

bestGP
#8327
na asszem énis reinstallalok 😛
felrakom a régi kormanyt azt mak par kort a fokuszal ^^

de am én még mindig ott járok, h egy ilyen zsír fizikáju játékhoz kéne csinalni egy ladát.. imádom azt az tutot
mindegy ennyit az almokrol .D

rerbr

hüje vagy hamán szép nem!4

Glpetyus
#8326
hmm..
+ vmi rbr dll 1.3 is említ,azt is meg kéne próbálni :o

JuanG
#8325
jah, és esõben is jó...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8324
mert nekem fenn van, meg a readme-ben is említi...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Glpetyus
#8323
nincs <#miaz>

JuanG
#8322
a plussz autókat csak régiek helyett tudod betenni, readme-t el kell olvasni...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8321
nincs benne, azt is bhmotorsports-ról, de picit használd a keresõt, meg olvass vissza, stb.
#8320
Kösz. Megpróbálom!Skoda Octavia-t honnan lehet?Vagy az is benne van?
JuanG
#8319
autó kódokat???...mármint hogy az összes autót választhasd?

innen

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#8318
SP2-fenn van?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#8317
Hy! Honnan lehet letölteni az autó kódokat.Kellenének nekem is!!!Segítsetek.Köszi!