Richard Burns Rally
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
szedd össze a mondanivalódat és írd le egyszerre
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
az 1.0vertzóval - ati kártyával voltak gondok
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
mert nekem sajnos angolul is beszélnek benne igaz már 1éves a hun
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
powered by HAVASSY motorsport Vilnius Fabrik Tuning Sport
igy nagyobb tempónál nem nagyon lehet finoman irányitani.<#pias>#pias>
Van egy Logitech Wingman Formula Force Gp kormányom de nekem olyan mintha késne egy kicsit,vagy ha lassan megyek akkor túl kormányozza !! valaki akinek ilyenje van segitsen már egy kicsit a filter setting beállitásába<#rinya>#rinya>
elõre is köszi
Ugylatom 1.02 patch ,102 cars es palyak,nemtudom felmerjem e tenni a mar felpatchelt rbr-re ?!
ez a pacht
hogy kell feltelepíteni?
valaki fel tudta rakni a 620mb pachtet felraktam 1.2-et de így se pirít
elõre is thx
Alaplap: Asus M2N ; CPU: AMD Athlon64 X2 6400+ AM2 BOX ; TÁP: Deer 500w ; RAM: Kingmax DDR2 2GB 800MHz ; VGA: Gainward GeForce 8600GT 256 Mb Ram silent pipe 2 ; HDD: Maxtor 250Gb 8Mb cache SATA2
közben megoldódott: az új videokártya driver volt a ludas.
De már rendes xp-t is raktam fel azóta.
Hajrá Magyarország!
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Nemrégen megint felraktam de most a replay visszanézésekor akadt meg, letöröltem majd újra felraktam és most úgy tûnik, hogy jó.
Amúgy tegyél fel rendes xp-t.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
Hajrá Magyarország!
www.smart-bus.hu
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
Tegnap meghalt Colin McRae :S
A cseh oldalon melyik Impreza és Xsara wrc autók használhatóak az alapon kívül?
A letöltések között a Xsara-nál nincs semmi az Impreza-nál meg csak az alap és N4-esek vannak.
\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)
rbr telepités, patch v1.01 és patcv1.02 után rakjátok fel még a zfixet is és utánna a modot.
rallysimfans.hu letöltéselben ott van az a 3 dolog.
"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)