Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Met
#11202
most szólok utóljára, ne percenként postolj!
szedd össze a mondanivalódat és írd le egyszerre

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

MaSzKa
#11201
most találtam:sok cucc

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#11200
én 1.02-vel hasznmálom amint megjelent igaz sokat nem játszaottam vele de faszán müködött
az 1.0vertzóval - ati kártyával voltak gondok

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#11199
mikor lesz kész a Group B Mod vagy valami 1980-as éveskbeli rally mod fõleg olyan kell amibe az M1-es BMW is benn van

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#11198
rbr magyar szinkronhangot honnan lehet megszerezni ami full
mert nekem sajnos angolul is beszélnek benne igaz már 1éves a hun

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#11197
Nem tudjátok VFTS-t lehet belerakni van hozzá mert az jobban bejönne mindt a 2107 nem mindt ha az rossz lenne de mégis

powered by HAVASSY motorsport Vilnius Fabrik Tuning Sport

Sinyo70
#11196
de a holt játék akkor nulla vgyis nincs azért 2-3mm jobra balra kéne nem??
igy nagyobb tempónál nem nagyon lehet finoman irányitani.<#pias>

lacica
#11195
Hát igen.

Sinyo70
#11194
vízszintes?? <#circling>

lacica
#11193
Mindent vissza,hogy a vonal vizszintes legyen,a 0-án.Nekem úgy a legjobb!!!

Sinyo70
#11192
hali
Van egy Logitech Wingman Formula Force Gp kormányom de nekem olyan mintha késne egy kicsit,vagy ha lassan megyek akkor túl kormányozza !! valaki akinek ilyenje van segitsen már egy kicsit a filter setting beállitásába<#rinya>
elõre is köszi

Ombika
#11191
Link beszuresa nem megy?! 😊

Ugylatom 1.02 patch ,102 cars es palyak,nemtudom felmerjem e tenni a mar felpatchelt rbr-re ?!

#11190
http://www.gamershell.com/download_17081.shtml
ez a pacht
#11189
ja ja
Ombika
#11188
#11187
rsrbr4 pachtet 120auto/108pálya(620mb kitömörítve 2.50gb)
hogy kell feltelepíteni?
Met
#11186
értelmesebben nem tudod leírni?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#11185
hy
valaki fel tudta rakni a 620mb pachtet felraktam 1.2-et de így se pirít
elõre is thx
#11184
RBR_Full_Audio_upgrade - gameshell.com
Atti12
#11183
nah megtaláltam 😊 azért kössz ^^

Atti12
#11182
Sziasztok! lenne egy kérdésem. A lada mod honlapján lévõ videó zenéje nincs meg valakinek? nagyon tetszik 😄. Ha esetleg meg van valakinek akkor feltölthetné valahova. Elõre is köszi!

#11181
oho kis jó lesz a ford....kedvenc rallysautóm (L) így tovább 😊

Alaplap: Asus M2N ; CPU: AMD Athlon64 X2 6400+ AM2 BOX ; TÁP: Deer 500w ; RAM: Kingmax DDR2 2GB 800MHz ; VGA: Gainward GeForce 8600GT 256 Mb Ram silent pipe 2 ; HDD: Maxtor 250Gb 8Mb cache SATA2

Zsolti9014
#11180
köszi.
közben megoldódott: az új videokártya driver volt a ludas.
De már rendes xp-t is raktam fel azóta.

Hajrá Magyarország!

#11179
<#eljen>

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#11178

Met
#11177
Nekem is volt ilyen, játék közben megakadt, ha kikapcsoltam a HT-t (intel procim van) akkor nem volt semmi baj, aztán egszercsak elmúlt.
Nemrégen megint felraktam de most a replay visszanézésekor akadt meg, letöröltem majd újra felraktam és most úgy tûnik, hogy jó.
Amúgy tegyél fel rendes xp-t.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Zsolti9014
#11176
Sziasztok, segítségre lenne szükségem. A problémám leírása itt: ITT.

Hajrá Magyarország!

#11175
Én még most se hiszem hogy ilyen "Hülye" Balesetben hunyt el<#rinya><#rinya> NYugodj Békében Colin és az 5 éves kisfiad<#rinya><#rinya>
#11174
Nyugodjon békében...<#rinya>

www.smart-bus.hu

#11173
R.I.P.

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Met
#11172
sajnos, elment
<#sir>

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#11171
Ugyan nem RBR, de rally, és nagyon szomorú hir.

Tegnap meghalt Colin McRae :S
Met
#11170
kattints a bannerre

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

MaSzKa
#11169
fasza

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#11168


#11167
Hogy mi?:S:S
Met
#11166
katt banner

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#11165
Hali valaki tud ligát??? Ahova még lehet jelentkezni??
Met
#11164
Most megint elõvettem az RBR-t, kicsit kiestem a dolgokból.
A cseh oldalon melyik Impreza és Xsara wrc autók használhatóak az alapon kívül?
A letöltések között a Xsara-nál nincs semmi az Impreza-nál meg csak az alap és N4-esek vannak.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#11163
😊))
JuanG
#11162
jaja, ha bajnokságot játszol, és buksz egy nagyot, akkor jön a kopter 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#11161
Hali olyat olvastam hogy van benne helikopteres mentés ez igaz???:S:S
#11160
Sziasztok, feltelepitettem a magyaritást de mégis angol a játék. Mi lehet a baj? (oda telepitettem ahová a játékot)

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Mayorpapa
#11159
fel volt téve a patch, de egy másik mod is, mostanában jelent meg WRC mod, lehet az kavart be, nem tudom, de azért köszi a gyors választ

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

Met
#11158
ha úgy se indulna próbáld a nosse.exe-vel indítani

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#11157
Már ezerszer le volt irva, meg sztem a telepitöbe is beleirtam hogy.

rbr telepités, patch v1.01 és patcv1.02 után rakjátok fel még a zfixet is és utánna a modot.

rallysimfans.hu letöltéselben ott van az a 3 dolog.

Mayorpapa
#11156
nekem sajna nem indul el a játék a HRC moddal, a töltõ képernyõnél ugyanis kilép a játékból. Tudna esetleg valaki segíteni?

"A fórum nem arra van, hogy megmutasd, hogy te mennyire királycsávó vagy, hanem hogy építő jellegű hozzászólásaiddal segíted mások információéhségét."(amatőr)

Geroy
#11155
már sikerült 😄

#11154
A photoshophoz kell egy DDS plugin és akkor már fogja tudni kezelni. Google-ben keress rá.

Geroy
#11153
szedtem le dds konvertert is de az meg nem mûxik :S valaki tud valami okosságot?