Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Geroy
#11152
a photoshop nem tud dds-be konvertálni.

JuanG
#11151
dds-ekkel 😊...szal át kell konvertálnod a képeid dds-be, photoshoppal vagy valami...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Geroy
#11150
Üdv!
Bocs hogy ilyet kérdezek, de nincs kedvem visszakeresni ezt a néhány 10 ezer hsz-t. Kicsomagolom a splash.dat-ot. de abban mivel cserélem ki a képeket? mert dds formátumúak :S köszi elõre is

#11149
NEM!
Természetesen csak a modellt meg a texturázást konvertálják. Jó fizika lesz alatta.<#wink>

bardocz
#11148
mindent collinból konvertálnak?vagy fizikát csinálnak hozzá?nem tudom milyen a dirt de szerintem a fizika 10 év alattiaknak való bill.-el 😊
JuanG
#11147
307 peugeot eddig is volt nem?

pályákat várom 😊)...1-2 hónap talán és elkészül az én pályám is, remélem lesz valaki aki rBR alá beteszi 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Ombika
#11146
E30 bombit de szivesen latnek benne! 😊

Met
#11145
ezek a fordított pályák, hogy mûködnek? megjelennek pluszban vagy az orig pályákat írja felül?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

#11144
A fele képet meg szöveget be se rakta, na mindegy hagyjuk akit érdekelnek az uj kocsik látogasson el a rallysimfans.hu forumra

#11143
Lengyelbõl

#11142



xsara belsö.






Mielött még valaki megkérdezné itt is hogy honna van az a c4.....

Ez az c4 a rallytrophybol van konvertálva. Én konvertáltam magamnak.
ilyen a rallytrophyban


és iylen mire átrakom rbrbe. Nem adom ki



És ez a kuburt féle kocsi. Ez lesz kiadva remélhetõleg az enyém nem.





Na még egy kis info.

Guerra8888 csinálja a marabellát és a sierra 4x4et. Már majdnem készen van velük, a 3dvel. A mapping és az rbrbe rakása eddyre vár. 😞
Mivel ezekkel végez megkérdezte spanyol honfitársait milyen 3ds modellt csinálljon. Szóba került a 106maxi, ibiza kitcar, reanult clio maxi és citroen zx és ax, valamint audi quattro sport, renault5 gt.

Sorba mondta hogy ez az meg amaz miért nem jó 😊 Egyik nemtetszik neki másikhoz nicns blue print, stb.

Clio maxink ugyebár van elkezdve azt mondták neki azt fejezze be. De õ nem igazán akarja. Mutatott valami képet egy ibizárol ami talán a JRodrigues modellje de nemtom biztosan, lehet hogy az övé, pasz.
Az a fura hogy ezt az A.Ferreira gyerek is elkezdett anno egy ibizát aztán gyorsan leállitották a bh forumon mert hogy JRodrigues csinálja, csináljon inkább clio maxit aztán azt szépre megcsinálta most meg mégis másfejezné be. Ezt nem igazán értem. Ráadásul A.Ferreira mostanság valami grande punto s2000ret mutogatott amit eddy ugyis átrak a cmrdirtbõl szóval szerintem felesleges.

A másik fura dolgo hogy a topic elején kérdezte Guerra8888 mit csináljon akkro eddy is az ibizára szavazott, holott JRodrigues már csinálja és ezt tudta eddy is.

Én nemtom mi van de keveri a szart ez az eddy gyerek rendesen.
Sztem kibaszott A.Ferreiraval(ibiza,cliomaxi, punto) meg sztem JRodrigues-el is, ha csak arra gondolok hogy 307wrc és 207 s2000 is elég jól nézett ki mégis eddy majd a dirtbõl rakja át. :confused2:

A.Ferreira renault clio maxija:


Valaki ibizája(sztem. JRodriguesé):

#11141



xsara belsö.






Mielött még valaki megkérdezné itt is hogy honna van az a c4.....

Ez az c4 a rallytrophybol van konvertálva. Én konvertáltam magamnak.
ilyen a rallytrophyban


és iylen mire átrakom rbrbe. Nem adom ki



És ez a kuburt féle kocsi. Ez lesz kiadva remélhetõleg az enyém nem.





Na még egy kis info.

Guerra8888 csinálja a marabellát és a sierra 4x4et. Már majdnem készen van velük, a 3dvel. A mapping és az rbrbe rakása eddyre vár. 😞
Mivel ezekkel végez megkérdezte spanyol honfitársait milyen 3ds modellt csinálljon. Szóba került a 106maxi, ibiza kitcar, reanult clio maxi és citroen zx és ax, valamint audi quattro sport, renault5 gt.

Sorba mondta hogy ez az meg amaz miért nem jó 😊 Egyik nemtetszik neki másikhoz nicns blue print, stb.

Clio maxink ugyebár van elkezdve azt mondták neki azt fejezze be. De õ nem igazán akarja. Mutatott valami képet egy ibizárol ami talán a JRodrigues modellje de nemtom biztosan, lehet hogy az övé, pasz.
Az a fura hogy ezt az A.Ferreira gyerek is elkezdett anno egy ibizát aztán gyorsan leállitották a bh forumon mert hogy JRodrigues csinálja, csináljon inkább clio maxit aztán azt szépre megcsinálta most meg mégis másfejezné be. Ezt nem igazán értem. Ráadásul A.Ferreira mostanság valami grande punto s2000ret mutogatott amit eddy ugyis átrak a cmrdirtbõl szóval szerintem felesleges.

A másik fura dolgo hogy a topic elején kérdezte Guerra8888 mit csináljon akkro eddy is az ibizára szavazott, holott JRodrigues már csinálja és ezt tudta eddy is.

Én nemtom mi van de keveri a szart ez az eddy gyerek rendesen.
Sztem kibaszott A.Ferreiraval(ibiza,cliomaxi, punto) meg sztem JRodrigues-el is, ha csak arra gondolok hogy 307wrc és 207 s2000 is elég jól nézett ki mégis eddy majd a dirtbõl rakja át. :confused2:

A.Ferreira renault clio maxija:


Valaki ibizája(sztem. JRodriguesé):

#11140
Eddyspain vizsgázik szeptember végén jönnek csak az escortok, pedig már félig fent voltak a bh-n 😞




xsara belsö.






Mielött még valaki megkérdezné itt is hogy honna van az a c4.....

Ez az c4 a rallytrophybol van konvertálva. Én konvertáltam magamnak.
ilyen a rallytrophyban


és iylen mire átrakom rbrbe. Nem adom ki



És ez a kuburt féle kocsi. Ez lesz kiadva remélhetõleg az enyém nem.





Na még egy kis info.

Guerra8888 csinálja a marabellát és a sierra 4x4et. Már majdnem készen van velük, a 3dvel. A mapping és az rbrbe rakása eddyre vár. 😞
Mivel ezekkel végez megkérdezte spanyol honfitársait milyen 3ds modellt csinálljon. Szóba került a 106maxi, ibiza kitcar, reanult clio maxi és citroen zx és ax, valamint audi quattro sport, renault5 gt.

Sorba mondta hogy ez az meg amaz miért nem jó 😊 Egyik nemtetszik neki másikhoz nicns blue print, stb.

Clio maxink ugyebár van elkezdve azt mondták neki azt fejezze be. De õ nem igazán akarja. Mutatott valami képet egy ibizárol ami talán a JRodrigues modellje de nemtom biztosan, lehet hogy az övé, pasz.
Az a fura hogy ezt az A.Ferreira gyerek is elkezdett anno egy ibizát aztán gyorsan leállitották a bh forumon mert hogy JRodrigues csinálja, csináljon inkább clio maxit aztán azt szépre megcsinálta most meg mégis másfejezné be. Ezt nem igazán értem. Ráadásul A.Ferreira mostanság valami grande punto s2000ret mutogatott amit eddy ugyis átrak a cmrdirtbõl szóval szerintem felesleges.

A másik fura dolgo hogy a topic elején kérdezte Guerra8888 mit csináljon akkro eddy is az ibizára szavazott, holott JRodrigues már csinálja és ezt tudta eddy is.

Én nemtom mi van de keveri a szart ez az eddy gyerek rendesen.
Sztem kibaszott A.Ferreiraval(ibiza,cliomaxi, punto) meg sztem JRodrigues-el is, ha csak arra gondolok hogy 307wrc és 207 s2000 is elég jól nézett ki mégis eddy majd a dirtbõl rakja át. :confused2:

A.Ferreira renault clio maxija:


Valaki ibizája(sztem. JRodriguesé):

#11139
böngészgedtma forumokon és sok készülö projectrõl találtam képet, de hogy lesz e belõle valami azt nemtudom 😞




Guerra8888 már majdnem befejezte teljesen a mesht.
Mutatott képek egy felniröl ami olyan volt mint amit anno az neseken használtak, sztem lesz nes változat is.



Egy csomóan panaszkodnak hogy nincs gr.B-s auto. DE VAN! Ez a bhról letölthetõ, ez lesz eddyék GR.B modjában ha kiadják végre valamikor...



VAlaki koönvertálta magánal a cmrbõl. Eddyék modjában nem ez lesz.
Urquattro is konvertál magáan egy s1est de az a pike speak verzios kocsi.



Ez egy utcai 206nak tünik, francia forumon találtam de semmit mást nem volt, csak annyi hogy jó lenne egy ilyen is.



Az a5-ös yugobol cisnál valaki ilyen maxi kit-cart csak tudnám minek...




Na ez az a 307es ami sztem sosem lesz az rbrben pedig már texturája is van. Jrodrigues szendvedhetett vele feleslegesen.
Eddy majd konvertál a dirtbõl 307est...




Na igen a lancer wrc, nem merem biztosasn állitani de ez talán már a kétféle modellbõl összerakott kocsi.



A cordobát már nagyon várja mindenki, de még belsöröl se láttam képet, nemtom mikorra lesz 😞



207 s2000 szintén Jrodrigues a 307essel együtt sztem ez is kukás lesz. Eddy ezt is konvertál majd a dirtbõl.





Francia forumon találtam, viszonylag folyamatosan haladnak vele, nem is csunya, kérdés hogy az rbrbe bele tudják e rakni.
Elvileg eddyék group b modjában is lesz renault r5, de arrol még nem láttam egy képet sem, ahogy a grb-s toyotárol sem meg a 037rõl(ez sztem cmrbõl lesz)






Ez 2 különbözö model ez utobbi elég friss képek. Remélem sikerül berakni nekem tetszik.






Ezt is a franciák csináljak mint a fentebb lévõ 206gti-t Ez az evo1-es grb 205 T16



A spanyol forumon emlegették hogy a franciák valami porschét akarnak csinálni. Ezt az 1 erre utaló képet találtam.



Ez stratos már nagyon régóta megvan, talán ez az octavia wrcvel egyidös, szóval jó régi.
A fizikája akkro nagyon szar volt, most sok ladázás után nemtom milyennek tünne.
Azért linkeltem be mert elég érdekes a hátsó lámpa (meg az elsök is), Sztem valami burát szeretett volna csinálni mudsnow,
krómos valamit sikerült, amin dinamikusan megy a környezet. Sztem kurva jó. Ha rájönnénk hogy is van csinálva az kurva jó lenne régebbi verdák lököséhez vagy pl egy minihez vagy hancur következö projectjéhez.





Ez ugyanaz a modell amit én megprobáltam anno berakni rbrbe. Az RSC-bõl való csak Guerra8888 és mjv_c0h1 (aki anno elkezdte a lancert, és ugytom börtönben kéne még lennie) kicsit átdolgozta, ami látszik is egyes részeken hogy szebb.
Eddy valami miatt tukmálaj rájukfele a cmr3as xsara kit car modell ami sztem sokkal szarabb ennél.

#11138
Eléggé ellaposodott ez a forum 😞 Irok már pár dolgot.

Kijött az öszes pálya forditva, letölthetõ a cseh plugin lapjárol. Több pálya is készül már az rbrhez.

Az orosz forumon találtam a képeket egy lengyel pályáról.

Az fasza lenne ha ezeket a magas füveket ugy csinálták volna meg hogy azt a kicsit felnagyították volna, és ezt is mozgatná a szél 😄







Itt meg pár másik pálya. A cmrdirtbõl is kitudnak venni már páláykat.




http://www.youtube.com/watch?v=qwJnHKLyCnQ
http://www.youtube.com/watch?v=uK7qNdnChug&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=4JRBGWxkv6E&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=hKRYEEyI1Uo
http://www.youtube.com/watch?v=nBR5mul5nEE&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=Ievi58IzM30&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=x9rXEJ3aIpY

Teljesen olyan mint pribam csak track cam nics replayben.

Sztem egy cmr-es usa pálya vagy azokat a texturákat használva egy kitalált.



Nekem valami miatt ilyen sötét zöld a fü





Ombika
#11137
KOszi,de ha szarul irtak le nevet,johogy nem talalom meg!!!

#11136
Ombika
#11135
Gondoltam nekikezdek ujbol,masmoddal+magyar hang stb-vel ,de magyar hangnal iraj,hogy tomoritsem ki az audio.dat fajlt vmi dattol progival,de ilyet nem talalok! 😞

#11134
Bocs, de nem voltam itthon. Szóval ez a mod nem tartalmaz szerintem autókat. Túl kicsi ahhoz. Csak neveket, arcokat, stb.
#11133
Hali ezt a módot RBR-WRC 2007 Drivers & Teams Mod fel tudtam tenni úgy kelett mint a HRC csak épen az autók maradtak az alapok.
#11132
Én föltudtam tenni. Elég macerás, írd le hol akadtál el, megpróbálok segíteni.
#11131
hmm majd feltöltöm,cak lassú a netem :S de fennt lesz 😊

Alaplap: Asus M2N ; CPU: AMD Athlon64 X2 6400+ AM2 BOX ; TÁP: Deer 500w ; RAM: Kingmax DDR2 2GB 800MHz ; VGA: Gainward GeForce 8600GT 256 Mb Ram silent pipe 2 ; HDD: Maxtor 250Gb 8Mb cache SATA2

Videe
#11130
Már megvan...

Asus P5PL2, Celeron 3,2 Ghz, Asus Geforce 7600 GS Silent,2x 512\\667 DDR2 Kingmax, Maxtor 160GB, Logitech Formula Force EX

Videe
#11129
Hali nincs valakinek egy egyszínû skinje a lada 2107-hez?megköszönném!

Asus P5PL2, Celeron 3,2 Ghz, Asus Geforce 7600 GS Silent,2x 512\\667 DDR2 Kingmax, Maxtor 160GB, Logitech Formula Force EX

#11128
honnan lehet leszedni linket tudsz adni??
#11127
1 3gigás mod, száz valamennyi autóval 😊

Alaplap: Asus M2N ; CPU: AMD Athlon64 X2 6400+ AM2 BOX ; TÁP: Deer 500w ; RAM: Kingmax DDR2 2GB 800MHz ; VGA: Gainward GeForce 8600GT 256 Mb Ram silent pipe 2 ; HDD: Maxtor 250Gb 8Mb cache SATA2

#11126
az a rsrbrbe az mine?:S:S
#11125
de neked jó??? mûködök??
#11124
akkor bocs😄
#11123
kössz,de ezek a kocsik bennevannak az rsrbrbe😛

Alaplap: Asus M2N ; CPU: AMD Athlon64 X2 6400+ AM2 BOX ; TÁP: Deer 500w ; RAM: Kingmax DDR2 2GB 800MHz ; VGA: Gainward GeForce 8600GT 256 Mb Ram silent pipe 2 ; HDD: Maxtor 250Gb 8Mb cache SATA2

#11122
Videe
#11121
Hali! A Ladamodnál csak ladák lesznek a játékban? ha igen akkor a rsrbr-el sem tudok más autót berakni?

Asus P5PL2, Celeron 3,2 Ghz, Asus Geforce 7600 GS Silent,2x 512\\667 DDR2 Kingmax, Maxtor 160GB, Logitech Formula Force EX

#11120
hy.honnan szedted le a modot?

Alaplap: Asus M2N ; CPU: AMD Athlon64 X2 6400+ AM2 BOX ; TÁP: Deer 500w ; RAM: Kingmax DDR2 2GB 800MHz ; VGA: Gainward GeForce 8600GT 256 Mb Ram silent pipe 2 ; HDD: Maxtor 250Gb 8Mb cache SATA2

#11119
sziasztok most nemrég jelent meg ez a mód a 2007 szezont tartalmazza RBR-WRC 2007 Drivers & Teams Mod ha valaki leszedte már és mûködik neki az írjon PLZ mer nekem nem jó a csak a bemutató:S:S:S Elõre is kösszzzz!!!
RatBaG
#11118
soha

Per Aspera Ad Inferi.

Daniel Brandon
#11117
+200 000 szavazat az astrának!<#szeret>
OPEL Astra 16V Rally Team.....

#11116
+1 szavazat, imádom az Astrákat. 😊

bardocz
#11115
mikor lesz group-b a játékhoz?nagyon akarok szenvedni vele😄
arty
#11114
ok, pontositok:
1983-tól gyártották: Opel Corsa A
részletes történelem

nna, ez jo lenne ... az utánna levõ, gömbölyded B tipus nem tetszik, de a C és a legujabb D nagyon 😊 tudom, reménytelen, mivel egyetlen játékban sem láttam igazán jo, utcai kasznis modellt 😞

Forza.

#11113
Nem is azt mondja Arty. Hanem azt hogy a 80as évek után(vagyis 1990tõl).
F Astra 3d modellt szinte lehetetlen találni a neten egyszerüen nincs, csak G meg H.
Amugy tervbe van az rfactor alá egy astra kupa csak ahoz is nagyon sok fotó, blueprint kellene.
De ha azt nézzük a legsikeresebb opel a rallyvb-n a kadett E volt, Vauxhall Astra néven 1987-1990 között ment.

csm
#11112
80-as évek elõtt nem volt corsa 😛

BMW 325 iX Rallye Car :)

arty
#11111
+1 az astrának 😉 de lehet G astra is vagy akármelyik corsa, ami a 80as évek után készült 😄

Forza.

#11110
hmm nem hallottam még róla,de elfogadnám én is az astrát 😊

Alaplap: Asus M2N ; CPU: AMD Athlon64 X2 6400+ AM2 BOX ; TÁP: Deer 500w ; RAM: Kingmax DDR2 2GB 800MHz ; VGA: Gainward GeForce 8600GT 256 Mb Ram silent pipe 2 ; HDD: Maxtor 250Gb 8Mb cache SATA2

Daniel Brandon
#11109
F-es astrát még nemkezdett el senki gyártani a játékba???<#kuss>

#11108
még valami, állítsd realisztikusra a sérülést és játsz bajnokságot a legnehezebb fokozaton mentés nélkül... kíváncsi vagyok, hogy meddig fogod használni a korlátot segítségnek...

www.smart-bus.hu

#11107
na jóóóóóó... nem is tudsz kétszer ugyanúgy belemenni abba az árokba!!! a korlátnál pedig nem mindegy, hogy milyen szögben érkezel... egyébként tõlünk nyugatabra nem csak dísznek van a szallag korlát! a játék azért is más, mert itt nem gondolkozol egy kanyar elõtt, ha úgyérzed elfér, akkor hajrá... élõben kétszer is meggondolod, hogy nyomd-e még... próbálj ezzel úgy menni, hogy nem tõrheted össze! messze ennek a játéknak a legjobb a fizikája, de természetesen még mindig csak max 60-70% körül közelíti meg a valóságot...

www.smart-bus.hu

zoliapu
#11106
Akkor nem fogalmaztam tisztán. A terep adotságainak kihasználása rendben van de valóság kicsit más ha nekimész a korlátnak pl kiszakad (fõleg kishazánkban) vagy az árok nem biztos, hogy ugyanabba az irányba ua erõvel kétszer is ugyanúgy és irányba dob meg.

Ha nem ismernél még: második nevem veszély, az első játék... Ambient Enjoy

#11105
sziasztok. szerintetek melyik a legjobb, legélethûbb hang mod a játékhoz? köszi

www.smart-bus.hu

torque12
#11104
hello! azt kérdezném h a jáékhoz való 2 patch miket javit ki. köszi

bardocz
#11103
aszem tavaly volt spanyol rally-n xavier pons 150-el betonúton vágta le az egész kanyart,a kocsi alja szikrázott ezerrel,de arra már nem emlékszek megnyerte-e a küzdelmét,vagy õ vagy az ellenfele hibázott,tehát az ilyeneket igenis kihasználják