Richard Burns Rally

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Met
#11252
Intel procid van, a biosban, hyper threating a neve, ha ez be van kapcsolva akkor virtuálisan lesz még egy proci, a feladatkezelõben ha megnézed a teljesítmény lapot, a cpu használatnál 2 külön diagram van, ha nincs bekapcsolva akkor meg kapcsold be 😄

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

gordon 24
#11251
Az mi? Hol találom?

Downhill!!

Met
#11250
HT be van kapcsolva?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

gordon 24
#11249
Na megvettem! Vettem egy Creativ de sound Blaster kártyát. A Helyzet változatlan. Fagy mint a gép.. Egyéb tipp?

Downhill!!

gordon 24
#11248
Thx! Nem kérdezek rá hiszek neked😄 Én is Sound blaster-t vagy a Creativot tartom jónak. Szóval pénteken bevásárolok. Nagyon kösszi. Remélem megoldja a gondom.

Downhill!!

#11247
ITT nézz körül... ennyiért én az elsõ kettõ közül javaslom valamelyiket, de azért kérdezz rá ITT

www.smart-bus.hu

gordon 24
#11246
Értem! És milyet lenne érdemes? (ár nélkül?)

Downhill!!

#11245
hát ennyiért sound blaster live

www.smart-bus.hu

gordon 24
#11244
Na ha biosba van tiltva akkor sem indul. Szóval valóban nagyon fontos ennek a játéknak a hangkártya. Kellene vennem egyet.

Szóval milyet? (max 5000ft)

Downhill!!

gordon 24
#11243
Én is erre gyanakszom.. Ha jól tudom pár ezer ft-ért lehet jó hangkártyákat kapni.. Mondanátok tippet? Milyet vegyek? Lehet holnap (mondjuk holnap pont nem😄) holnapután vezsek egyet.
Ha winbe letiltom el se indul a játék. Ha visszakapcsolom fagy. Most kipróbálom Bios tiltással is.

Downhill!!

#11242
99% hogy hangkártya problémád van... ez indokolná is, hogy egyébként is miért szarakszik a géped... alaplapi hangkártya egy nagy 0 / elõfordul kivétel /

www.smart-bus.hu

gordon 24
#11241
Nem tudom mi van fent!és azt se mi kell neki.. Igy aztán ebbe a témába elégé nehézen tudok lépni.

Downhill!!

#11240
Az RBR-t a hibás hangkártya driver teljesen ki tudja fektetni...

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

JuanG
#11239
mondom: codec???

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

gordon 24
#11238
Megpróbálom. Lehet az a baja. De érdekes modon sok basztatásra annyit elértem hogy már nem mindig fagy le.. Játszottam vele már 2 teljes Rally futamot.. Angliát és Japánt majdnem jó.. Kicsit még javulhatna hogy megbizható legyen😄


Nagyon kösszi mindenkinek egyébként!!!

Downhill!!

#11237
a biosban tíltsd le a hangkártyát és próbáld úgy!

www.smart-bus.hu

#11236
A drivereket próbálgasd, régebbit tegyél fel ne újat.

gordon 24
#11235
Mi van bele integrálva? Ha a sima xp-t rakom fel és arra feldobom a sp2-t akkor meg az NR 2003-al szarakodik. Volt már ugyis fent. Volt fent sima xp proffesional, meg sp2-es javitás. Akkor állandoan ujra indult a gép. Ezt ez a win megoldotta.

Downhill!!

Met
#11234
már, hogy lenne normális xp amikor bele van integrálva egy csomó szar?

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

gordon 24
#11233
Normális xp van rajta. Ez egy extended editoin xp. Ameddig nem ez volt a gépen addig ujraindult meg még szarabb volt. Ezzel beálllt egy kicsit, de nem jó. Valahogy ugy érzem mintha ez az egész configurácio nem szeretné egymást. Nem hiszem el, hogy egy ilyen paraméterekkel rendelkezõ gép ilyen szar legyen. Lehet persze hogy valamit én nem jól csinálok, de nagyon nem akarja az igazságotr!

Downhill!!

gordon 24
#11232
Igen alaplapi kártya. Szedtem le uj Ati drivert elindult kicsit. De megint fagy. Szóval nem boldogulok vele.

Downhill!!

Met
#11231
javasolnék egy normális xp felrakást, mert ez a mindenféle integrált szutyok nem sok mindenre jó...

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

JuanG
#11230
lehet valami codec probléma is...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#11229
alaplapi hangkártyád van? próbáld meg tíltani és hang nélkül indítani...

www.smart-bus.hu

csm
#11228
nekem meg 2szakaszonként kilép. peccsek fent,driverek frissítve, nemtudom mi a baja -.-

BMW 325 iX Rallye Car :)

gordon 24
#11227
Na nem megy. Leszedtem egy reloaded verziot szépen feltelepitettem. Aztán az 1.0-ás majd az 1.02-es patchet. Minden fajta exe-vel elinditottam. De fagy fagy fagy. Ahogy belépek kiirja hogy creat profil és sehova tovább. Ugyhogy bakfity. Nem tudom mi a frász van.

Downhill!!

#11226
Driver probléma ez nekem is csinálta az egyiknél, aztán visszaraktam a régit és azóta jó... egyébként 9600 pro-m van.

gordon 24
#11225
Azért nem ugy van hogy 40-50, de sok gond van vele. És szerintem grafba is többet kellene tudnia mint amit nyujt. Szóval abszolut nem vagyok megelégedve vele. Vagy elkéne vinnem valami guruhoz, hogy foglalkozzon vele kicsit, vagy vennem kell ujjat.
Pl van a race 07 ugye ez uj játék. Na ez nem fagy, de pl portoban mész és néha ugy beszaggat hogy egy szót nem látsz aztán történik valami ujra fut mint a gép. Aztán megint. Más pályán meg még full felbontásban is megy m9int szél.. Szóval tök elegem van belõle..
Na nem offolok tovább😄

Downhill!!

Glpetyus
#11224
Az SH sajnos nem csak nálad fagy 😊
Volt hogy minden torpedó találatom után fagyott,aztán ez magától "elmúlt" (elötte nem csinálta)
Az rbr nálam rendszeresen fagyott amíg nem peccseltem,azóta egyszer sem.De ezt úgy értsd,hogy 2-3 éve egyszer sem !
Úgyhogy még ne izgúlj,a SH nem "mérvadó",ahogy az rbr sem,..könnyen lehet,hogy semmi hardveres hiba nincs.
Persze,ha 50 játékból 45 fagy,akkor nyílván vmi gebasz van.

gordon 24
#11223
A driverektõl meg azért félek. Mert amikor megvettem Szerintem Met és Juan emlékszik is rá. Mindig ujra indult az NR 2003-mal. Na amiota fent az extended edition win és ig van a gép, azóta az NR 2003-al ok. De a többivel.........

Downhill!!

gordon 24
#11222
Jaja xp van fent ez az exteded edition változat.
A rcae 06 és a gtr 2 nem fagy ha ablakban van. De pl a silent hunter az több óra játék után fagy meg. A Richard Burnsbe be se tudok lépni. Szóval nagyon faja😄

Downhill!!

JuanG
#11221
lehet az asrock alaplap nem túl nyerõ (legalábbis régebben nem volt az)...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Glpetyus
#11220
Tehát: ami fagy -nem fagy ha csak ablakban játszod?
Próbáld meg azt,hogy a játékot nem abban a felbontásban játszod,mint amiben a windózt használod,vagy fordítva : használd ugyanabban.
+ az alap dolgok:
Elöször is driver,de ne csak vga,hanem hang is.Ha nem segít,próbálj ki egy másik vga-t,biztos tudsz vkitõl kérni egyet egy próba erejéig.

xp-t használsz? SP2 fentvan ugye?


gordon 24
#11219
Azt csinálta azzal a verzioval amit töröletem hogy lefagyott már a creat profilnál. De most töltöm amit Petyus javasolt. Majd azzal megnézem.. Remélem menni fog.

De mi lehet a gond ezzel a géppel? (igaz ez topik off) Driver gondjai vannak? A paraméterei szerint ezeknek a játékoknak kifogástalanul kellene menni rajta. Ehhez képest.

Downhill!!

Met
#11218
ha esetleg nem indul el vagy menü helyett kidob a desktopra akkor próbáld ki a nosse.exe-vel indítani

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

gordon 24
#11217
Nem gond az! Ha menni fog a gépen megveszem! Csak induljon el.. (de azért kösszi a tippet)

Downhill!!

Met
#11216
írj a Gamestarnak, hátha van még raktáron olyan újság amihez ez volt teljes játék.

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

gordon 24
#11215
Kersek olyat kösszi!

Downhill!!

gordon 24
#11214
Ez is olyan! Ráadásul 1.5 éves kb.. Nem is rossz config, de minden fagy rajta szinte. (silent hunter 3, RBR, Race 06(ha nem windowed modban van, Gtr2 szintén Ha nem windowed) ) Tulajdonképpen tök normálisan egy game aZ NR2003 megy jól.. többi szarakodik.

Egyébként ilyen config: Ati 9600xt 256 ddr, Asrock p4-es lap, 3000mhz proci (p4) 1gb ram. és ezzel együt baszakszik.

Downhill!!

MaSzKa
#11213
végülis 1200ft nem pénz érte

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Glpetyus
#11212
reloaded a jó,+ a 2 patch + a hrc...aztán tessék megvenni,ha bejön <#nezze> 😊

bardocz
#11211
aqua-ba vannak nagyon jó öszeszereltek(és ezek nem tesco öszerakottak),ha nem akarsz öszeszereléssel foglalkozni,én onnan fogok venni nyáron majd
gordon 24
#11210
Kösszi leszedtem! de nem tudom használni.. Erre a verzióra nem megy fel.. Most keresek egy másik Warez versiot, aztán azt leszedem majd megbróbálom arra. Ha nem megy akkor nem tudom..
Elegem van ebbõl a gépbõl. Semmmi nem müködik rajta normálisan. Amióta megvettem csak szopok vele! Ha lesz egy kis zsém kivágom a fenébe!

Downhill!!

Met
#11209
itt pl

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

gordon 24
#11208
Hát ha menne lehet meg is tenném. De egyenlõre elinditani se birom:d

Downhill!!

gordon 24
#11207
Nem! Van patch hozzá? Hol találom?

Downhill!!

bardocz
#11206
szerintem vedd meg,megéri,ez a szim éri meg a legjobban az árát
Met
#11205
Ejnyebejnye 😊 1200 forint az orig game... na mindegy
Patcheket felraktad? 2 van

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

gordon 24
#11204
Sziasztok!!

Leszedtem ezt a játékot. (tudom warez hogy nem szabad meg ilyenek) De az a helyzet hogy mint minden ez sem müködik normálisan illetve egyátalán nem müködik a gépemen. Ahogy belépek egybõl lefagy. Van valami tippetek? Mondjuk igy ugyse fogjátok tudni. Az lesz a legjobb ha az egész gépet kivágom a kukába..

De ha esetleg van valami tipp kérem segitsetek.

Üdv.

Downhill!!

MaSzKa
#11203
Hill Climb Mod-ot töltsétek le tetszeni fog biztos

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______