983
  • kicsirobi
    #943
    magyar
  • Viktor01
    #942
    Amikor dobálja a robbanós embereket akkor a lánccal fogd meg és próbáld visszadobn neki (kb a hasára fog esni) ezt játszd el párszor az eredményt és a változást úgyis látni fogod:)
  • Viktor01
    #941
    Újabb kérdés a főellenséget hogyan kell lecsapni mert folyton gyógyítja magát abból a vérkútból vagy miből:) előre is köszi!
  • Viktor01
    #940
    Egyébként kérdés. Mit kell csinálni mikor van az a másik vámpír csaj már sokadszor bukkan fel és leugrom a szellőzőjáratból. Bezárja a kaput és jön szokásos szedett vedett bagázs hullának. És az a küldetés h "Complete the circuit to open the gate" de kb 1 órán keresztül gyilkoltam a jónépet de nem történt semmi csak jöttek és jöttek. Mit csinálok rosszul?
  • Viktor01
    #939
    Használd a Blood Rage-t úgy könnyebb megölni.
  • dras
    #938
    Sziasztok!
    Kitudna nekem küldeni 1 végigjátszást? Ugyanis elakadtam de nagyon.
    Előre is köszi.
  • Rémember12
    #937
    a 2-ik pályán van vmi hülye csaj vámpír ugyan olyan majdnem a fegyvere mint rayne-é hogyan kell megölni mindig leviszem az életét a negyedéig de a a fasz mindíg meg öl :S
  • Rémember12
    #936
    lordgamer option/camera lat mit értesz :D
  • haxoror
    #935
    Az melyik volt?
  • LordGamer
    #934
    option/camera
  • LordGamer
    #933
    hello
    valaki tudja hogy kell legyőzni azt a nagy szörnyet?(slezz)
  • Rémember12
    #932
    mekkora geciség..........
  • Gyusz
    #931
    Az első részben biztosan nem lehetett átállítani és szerintem itt sem lehet. Ne játssz más játékkal és akkor megszokod, vagy vegyél egy gamepadot.
  • Rémember12
    #930
    az előző üzenet nem érdekes inkább ez kerestem mindenhol a beállításokban és sehol nem találtam azt h ne invert legyen az egér szval a föl az a le a le az a föl és így nem tudok jáccani mert bazira zavar hogyan lehet kivenni?? SEGÍTSETEK PLS!!!
  • Rémember12
    #929
    hello, vki nem tud vmi weblap címet adni ahonnan az 1.1-es patchet letudnám tölteni mert csak ahoz létazik magyarositás :(
  • bzozo
    #928
    Most megy.
  • xennia
    #927
    köszi, privátba elküldtem az e-mail címem
  • bzozo
    #926
    Heló
    Nekem megvan a végigjátszás. A CD GAMES újságban van amit beszkenneltem jpg (kép)formátumba. Ha kell irg meg az e-mail címedet és elküldöm kb.2,5 mega.
  • xennia
    #925
    jah és még annyi aki tud egy jó /magyar/ végigjátszást, az létszi küldje el. Köszi.
  • xennia
    #924
    sziasztok,
    nem tudna nekem valaki segítesi hogy azt a Z betűs vámpírt az elején hogyan kell legyőzni, mert amior megütöm, akkor mindig átváltozik denevérré, vagy én nem tudom, és ezért nem tudom megsebezni. + mindig rohangálni kell utána, meg a denevérjeit hogyan kell legyőzni???
    előre is köszi annak aki tud segíteni...
  • xavier
    #923
    Vérnéni végigjáccás:
    http://faqs.ign.com/articles/587/587219p1.html

    Nekem az elsőrész jobban bejött...Ez az embereket vágj ide meg oda nem nagy szám
  • KILLER2
    #922
    Ha egy rács az azt ajtó akkor a két oldalánál van 1-1 fekete doboz és azokba kell belerántani az embereket. Ha egyszerre mindkét dobozban van ember akkor kinyílik az ajtó.
  • Hackie
    #921
    Sziasztok!
    Még kezdő vagyok, az 1. pálya 3 részében a ROOF-nál járok és ott van egy ajtó amin nem tuok bemenni. AZtírták hogy azt a 2 doboz kell megcsapni, de mivel? hiába ütöm-verem-rúgom semmi nem nyílik ki...:(
  • AtiRadish
    #920
    Válasz mama2-nek:a lánccal kell leszedni a ládát!!!
  • mama2
    #919
    én ott akadtam el amikor a ventillátoros rész után kimegyek a szabadba és egy helyen sok láda van.Egy nagy ládára rá kéne ugrani de nagyon magasan van mitt kel csinálni?A választ köszi:Zoli
  • mama2
    #918
    most vittem tovább és amikor a ventillátor rácsát szétverted és jönnek felfele az emberek azokat a ventillátorba kell lökni amíg a ventillátor szét nem robban.ennyi.Remélem segítettem.
  • mama2
    #917
    na de azért kérlek szépen nagyon szépen hogy válaszólj a kérdésemre minél hamarabb.Köszi:Zoli.

    UI:De nem akarlak siettetni!
  • mama2
    #916
    azé írtam hogy Sanyi!
  • mama2
    #915
    bocs vizimágus csak sanyinak válaszóltál.
  • mama2
    #914
    Sanyi ez nem jó oldal amikor beírom a böngészőbe hogy bloodrayne2fan.atw:
    .hu azt írja ki hogy nem regisztrált oldal.Ez mért van?Köszi a választ előre is Sanyi:Zoli
  • ATX1
    #913
    Megoldva
  • ATX1
    #912
    Köszi,már rájöttem,de itt akadtam el igazán,hogy csuszok lefelé,gyorsan és
    ugytünik mint ha egyhelyben állnénk,de mégis siklik lefelé,de nemtudok leugrani
    mert a kapun kivül találom magam.
    Töbször is nekifutotam,még a kontinert is lelötem,fel is másztam,hogy atmenyek
    a kapun,de csak csuszok lefelé és nemtudom hogy mitegyek.

    Köszi elöre a segitséget.

  • xotyi
    #911
    a rádtörő bandatagokat a lánccal a ventillátorba kell dobnod ennyi:)
  • ATX1
    #910
    Szép estéket
    Mit kel itt tenni,hogy tovább tudjak menni?
    Azon a résznél vagyok ahol 1 r3endör auto berepült az épületben és lángol?
    Az emeleten meg 1 fentilátor van és 1 billiárd asztal.
    Itt mit kel tenni?,mert semmi tevénykedkedést nemlehet véghez vinni.
    A ventilátort szétvertem,de azonkivül Passz.

    Köszi elöre is a segitséget.
  • ATX1
    #909
    Dicsérem a kitartásotokat és a tudásotokat.
    Jó munkát azoknak,kik másokkal szemben is segitökészek.

  • ATX1
    #908
    Pc-re nemkel kod,csak 1 másik Crack,mert az eredeti nemjó.
  • KILLER2
    #907
    Tudtommal ugyanazok a kódok mint PCn.
  • SZilaJMaGGoT
    #906
    Ezt talán a konzolosok fórumán kellene kérdezned nem??
  • unda
    #905
    Hello,skacok Nincs meg valakinek a PS2-höz használható kódok. Kösz.
  • vizmagus
    #904
    Bloddrayne2fan.atw.hu itt van teljes magyar végigjátszás.