983
  • hunbalee
    #983
    FREE BloodRayne: Terminal Cut and BloodRayne 2: Terminal Cut for owners of original games
  • grebber
    #982
    Királyság!!!

    A BloodRayne játékok felújításán dolgoznak az eredeti fejlesztők, de egy folytatás sem kizárt
  • Lacoka12
    #981
    valaki tud egy végijátszást adni el akadtam
  • bendáj17
    #980
    nagyon klassz játék az egyik kedvencem. Istenien lekötött többször végig toltam
  • kicsitibi82
    #979

    hi

    vki tudna küldeni egy mentést ([email protected]) a hangfalas pálya megoldásával.


    köszi
  • dyram
    #978
    sziasztok nekem akadozik a játék miért lehet ez??
  • krisz1717
    #977
    hello
    nvidia ti 200 64mb os video kártya elég neki???
    köszi
  • REALITAS
    #976
    Ismerős nekem is ez volt a régi géppel gf fx5200 volt P3 1.8GHZ kevés a vas vagy még egy Driver frissítést tudok ajánlani a videokarihoz és a játékhoz pedig patchet.
  • Syrana
    #975
    AMD Semprom 2600+..amúgy elég régi a gép..vagy 5 éves...
  • balee4
    #974
    konfigod?
  • Syrana
    #973
    vki tudna segíteni??..teljesen kivagyok...a telepítés megvan a játék is fut..csak hát teljesen fekete a képernyőm =( a videó az elején le is megy..annak semmi baja, de amikor lemegy a videó, minden fekete lesz..mozogni,ütni vágni tudok, de semmit sem látok belőle...max a szikrázást meg a vért xD..és nemtom mit tegyek..vki segítsen lécci
  • Vadóc96
    #972
    Ez nem az a játék :). Itt nem lehet.
  • xtuner1991
    #971
    nem tudja vki hogy hogyan lehet felvenni a fegyvereket?
  • Vadóc96
    #970
    köcce =)
  • Palinko
    #969
    kicsit angol
  • Vadóc96
    #968
    Sziasztok!Valaki nem tudna nekem küldni egy BR 2 végigjátszást?
    Előre is köszi! :)
  • dawido
    #967
    Üdv! Letöltöttem a BR2- őt, Crackeltem, viszont indítás után szétesik a kép; Unable to render file- ezt írja ki. Minden szükséges dll- t leszedtem, mégsem változik a probléma.
    Ha valaki tudna ebben segíteni, nagyon megköszönném.
  • sorbertnorbi
    #966
    Helló! Elakadtam és segítséget kérnék. (A 949-ik hozzászólás sajna nem tartalmazza.) Kagen tornyánál a tetőtéren az a bazinagy csávó egyfolytában pampog. A feladat, hogy a napágyúkat széjjel cincáljuk, nade hogy jutok a napágyú közelébe? Előre is köszi.
  • Vasvilla
    #965
    Húha- Hát az az igazság ötletem sincs. Feltételezem Te sem találtál neten serial-t vagy ilyesmit :(
  • Tenk
    #964
    Hi all! Kéne nekem egy kis help. Letöltöttem a Bloodrayne 2-t (torrentes oldalról), és az a nagy probléma, hogy kicsomagolásnál kódot kér, és mivel ahonnan letöltöttem nem volt feltüntetve semilyen jelszó ezért találgathatok...

    De beleuntam a találgatásba ezér fordulok hozzátok!!!!

    Mi a teendő? van megoldás vagy irányítsam a "kuka" felé a game-t?
  • Vasvilla
    #963
    A panelra kell rádobálni a szigonnyal az emberkéket. Nem tudom pontosan hányat kell rádobálni de elég időigényes ha jól emlékszem
  • T Zsolti
    #962
    hi all!
    valahol a metroban vagyok és egy embert követem de ott volt két konzol és szétzuzta és nemtok bemenni az ellenek csak jönnek és nemtom mit kell csinálni. pls vki segitsen, és ha valaki tud egy jo magyar végigjátszást hozzá akkor pls irja fel hogy hol van.
  • headshotdeluxe
    #961
    csőke all!
    Nah szóval mindenütt kerestem de nem találok ilyen programot a bloodraynhez: Turfster´s BloodRayne2 Pod Launcher <--ezt nem találok seholse ha valaki mégis találna vagy megvan neki légyszives küldje el.
    a [email protected] cimre előre is köcce.
  • REALITAS
    #960
    Bzozo feltette képtárba nézd meg. 949 hozzászólás!
  • ordaslaci
    #959
    Légyszi segitsen valaki.Blooddrayne2 végigjátszása kellene.
  • REALITAS
    #958
    Már megszereztem, de azért köszi.
  • Fókameister
    #957
    Asszem nekem mevvan de nem biztos. Ha naon kell akkor majd megnézem
  • krayziebone
    #956
    hyy
    ha valakinek van patche vagy tud a játékhoz kérem rakja fel mer van egy rész ami bugos és nem tok továbbmenni:(((((((((((((((((((((((((((((((((
    azt hallottam h ez e rész másoknál is rossz volt,a diszkóba mikor felmész a lépcsőn és a palfont vagy mit kell beszakítani..
    hátha a patch kijavítja vagy ha bárki tud megoldást szóljon
    thx
  • nandi111
    #955
    még 1 x megköszönöm mindekinek h ennyire segitökészek vagytok:)
  • nandi111
    #954
    hello
    azt szertném megkérdezni h mikor elérek a kukás auto utáni részre hogy ott hogyan lehet felmenni ??? gondolom arra kell menni( a végigjátszás ezt irja->Kesztrelnek nyomjuk le a kiséretét és pattanjunk fel a tetöre :) na ez az amit nem tudok). észre vettem h vannak csövek amikre fel tudok menni de egyikröl sem tudok semmi érdemleges helyre jutni . szoval elöre is köszönöm segitségetek
  • REALITAS
    #953
    Nincs meg valakinek a első rész és müködik is! Letöltötem a reloaded változatot,de a telepitö nem megy hiányzik egy file.Irjon nekem akinek megvan. Please!
  • Viktor01
    #952
    Hi! Csak nekem tűnt fel vagy tényleg olyan piszkosul nehéz legyőzni a fő főgonoszt? akármit csinálok egy bizonyos szintnél mindig elmegy töltődni (már ha eljutok odáig és nem veri ki belőlem a szuszt 5 generációra előre) :)és akármit csinálok nem tudom visszatartani már használtam a gyorsítást lassítást Blood Fury-t minden variációt beszorítani is próbáltam de akkor jön a szokásos felugrik piros sugár élet harmada hopp és megy:S Szal vki tud segíteni?:) Előre is köszi:)
  • REALITAS
    #951
    Kösz a segitséget. Sikerült már megoldanom.
  • lacaaa2
    #950
    köszönöm a segítséget most már megy
  • bzozo
    #949
    Hi az oldalamra veltettem a végigjátszást. Akinek kell nézze meg itt:BloodRayne2
  • lacaaa2
    #948
    Sziasztok légyszives valaki segítsen mert elakadtam a Bloodrayne 2-vel ha valaki tudna végigjátszást megköszönném
  • REALITAS
    #947
    Tudna valaki segiteni? Elakadtam a Húscsomagoló körzet résznél, nem tudok kijutni a bárból.
  • kicsirobi
    #946
    Már sikerült kösz.Amúgy lennt idegből nyomtam.
  • csicsa
    #945
    Ugrás gomb kétszer,ha még nem jötél volna rá.(de,ha lent át tudtál ugrani akkor nem értem fenn miért nem sikerül)
  • kicsirobi
    #944
    Tudja valaki,hogy a csatornába a leszakadt hídon,hogy lehet nagyot ugrani,mert a fentin nem tudok sehogy átjutni.Előre is köszi