983
  • KILLER2
    #903
    Inkább ide írom, hogy ha jól gondolom, hogy melyik pályán vagy akkor be kel dobni az embereket a kapcsolóba (asszem 2 van és egyszerre legyen mindkettőben ember)
  • sanyi123456
    #902
    haló!Elakadtam a 9. pályán amikor egy teremben vagyok a kapu le van zárva a kapcsolók meg szikráznak és csak jönnek az emberek.Na itt mit kell csinálni beledobni az embereket a kapcsolóba vagy mi?Ha valaki tud segiteni kérem irjon a [email protected] megköszönném
  • haxoror
    #901
    (Minden tiszteletem mellett)

    LOL
  • grebber
    #900
    Elkezdődtek a második rész honosítási munkálatai. A tekintélyes mennyiségű textúra és videoanyag miatt számítani kell arra, hogy a telepítő mérete igen terebélyes lesz. Az átvezetők fordítása hallás után történik, ami jócskán megnehezíti az amúgy sem könnyű fordítást. Ennek ellenére jó ütemben haladunk, így néhány héten belül várható a megjelenés.

    info: Magyarítások.hu
  • KILLER2
    #899
    Hogyan kell megölni azt a Slezz-t vagy kit?
  • Rage47
    #898
    jah olyanokra gondolok. azoknál is láccik kicsit h animáció, de egyre jobbakat csinálnak... de ebből úgysem lesz semmi
  • Moonsahdow
    #897
    Na nem ilyen nőt nem szeretnék a magam részéről...
    Megvan a magam ízlése és ez nem tartozik bele...
  • Moonsahdow
    #896
    Felőlem még az 1 animációival is csinálhatják, még az is szebb volt...
  • Moonsahdow
    #895
    Ki volt az aki ezt kitalálta?
  • Moonsahdow
    #894
    ÖÖÖ hányok...minnyá rosszulleszek
  • SZilaJMaGGoT
    #893
    Jah mint a final fantasy?? Vagy komolyabb animációra gondolsz mint a matrixos trükkök? Nem mondom néha ott is látszik hogy animáció, de ha olyan lenne egy egész film, attól még kurva élvezhető lenne...
  • Rage47
    #892
    legjobb lenne ha a filmet is 3D-sre, számítógéppel csinálnák:)akkor biztos jól nézne ki:)
  • Broafka
    #891
    pengéje még hagyján, de ettől a fejtől kikészülök, olyan szinten nem való Rayne-nek hogy nem igaz, szegény Rayne kitalálója forog az ágyában éjszakánként (eredetileg úgy van hogy a sírjában, de még csak nem hallt meg )
  • Rage47
    #890
    gondolom nem fullos utánzatnak szánták. a pengéje is tök gagyi...
  • CaviaR
    #889
    Túl ribancos feje van ehez a karakterhez.
  • Broafka
    #888
    nem azt mondom, de nem hasonlít egyáltalán Rayne-re a szája szerintem ronda, és ez a kicsit vágott szem, nekem nem tetszik annyira, na meg tényleg ez a napbarnított bőr :-/
  • SZilaJMaGGoT
    #887
    Mit számít az? Csak azt ne mond hogy nem szeretnél egy ilyen nőt...
  • Broafka
    #886
    nem jó, nem ilyen a Rayne
  • IMYke2.0.0.0
    #885
    ...és szeplős...
  • Rage47
    #884
  • haxoror
    #883
    szép napbarnított bőre van vámpír létére
  • xotyi
    #882
  • SZilaJMaGGoT
    #881
    Nem mjátékmagyarításra gondoltam hanem az angol nyelvű végigjáttszás lefordítására... de mind1..... ha nem hát nem..
  • Broafka
    #880
    az eleje sztem is uncsi
    de amikor elkezd nehezedni, szóval az a rész amikor a városban vagyunk: a parkban, az állatkertben
    na sztem az egy jó rész
    rengeteget szenvedtem vele de akkor is tetszett :)
  • Broafka
    #879
    részemről fölösleges!
    rontja az egész hangulatát, és én is értem!
    nem kell ahhoz magyarosítás
  • Rage47
    #878
    vagy lánccal belehajitod az emberkét:)
    ha van kedved sztem csináld meg a magyaritást. vagy kérdezz meg vmi magyarosító csapatot ezügyben.
  • SZilaJMaGGoT
    #877
    ráugrassz egy ellenre hogy szídd a vérét, és miközben szívja addig fordulj vele a kandalló felé, hogy mire kiszívta a nyakát, a kandallóba dobja bele a testet, és ezt addig kell csinálni ameddig a kandalló fel nem robban, assze vagy 2-t kell beledobni és kész.. Gondolkodom rajta hogy elkezdjem fordítani az angol végigjátszást, csak nem tom mekkora rá az igény, és hát egy pár ember kedvéjért nem bizto hogy lefordítok egy olyan hosszú szöveget, mert hát én értem
  • Rage47
    #876
    uh az elözö volt az 1000. hozzászólásom ték:)
  • Rage47
    #875
    ilyenre totál nem emléxem:)még olyanra sem hogy vmit fel kell szedni..:) sztem egyáltalán nem uncsi...
  • Broafka
    #874
    kandallónál zöld kis szar, hát én nekem fingom sincs róla hogy miről beszélsz :)
    valami pontosabb leírást adj!
  • Jacsika01
    #873
    Bocs skacok nekem van egy problémám, elakadtam az elején annál a résznél ahol a kandallónál van az a zöld ki szar amivel működik a kapu! Azt hogy szedejm föl? Egyébként sztem jó játék bár még 1x nem kezdeném el játszani!:D (picit uncsi)
  • Broafka
    #872
    hehe, ez eddig eszembe se jutott :D
    azt hittem le kell lőni én mindig lelőttem :)
  • Rage47
    #871
    húzd le a lánccal. általában a lánccal kell mindig ügyeskedni. legtöbbször emberkéket kell dobálni:))
  • Broafka
    #870
    célozd be, és lődd le
  • SZilaJMaGGoT
    #869
    Megint elakadtam... A kocsmai bunyó után, eljutottam odáig hogy szétkapok pár gerendát, és kidől egy fal, aztán nem jön semmi. Van ott egy nagy ilyen rakodós izé is ami valami drótkábelen lóg, és azthiszem arra kellene felugrani hogy aztán tovább mehessek a csövekhez, de sajna nem tudom hogy hogyan ugorjak rá(a rakodós izére)......
  • Rage47
    #868
    grat:)
  • Broafka
    #867
    nah kinyírtam :)
    alap bloodrage-gel szurkáltam kijelölve és elég hamar feladta :)
  • Rage47
    #866
    én kihasználtam a kút életadó erejét s mindig abban futkároztam. ha eléggé feltöltődtem, megkaszaboltam kicsit bloodrage-gel Kagan-t. és igy ment a végéig. Én nem tudtam használni a napfénysugárzó stukkert:)
  • Broafka
    #865
    ja, azt megtaláltam, de az néha más helyre lő, és nagyon minimálisan sebzi, és mindig ott van a kút környékén :S
  • CaviaR
    #864
    Először megsebzed, h bemenjen a szökőkútba újjáéledni, majd odarohansz a bejárattal szembeni (ha a trónnak háttalálsz, bal oldali) fegvezhez, és elsütöd.

    Arra nem emléxem mit csinál a stukker, de asszem napfényt sugároz, és akkor sebzi majd Kegant..