125
help
  • Seth
    #85
    de nem úgy írtad ki ugye, hogy fogtad az iso-t aztán azt ráirattad a lemezre?? Nero-ban pl ott van hogy kiírás képfájlból,azt kell használni. Az égvilágon semmit nem kell állítani, csak a sebességet , mondjuk 4x-re, aztán írás.
    ImgBurn-nél write módba kell állítani ha esetleg alapba nem úgy jönne be ( Mode fül--> write). Aztán a source-nál kitallózod az adott játék képfájlját, destination-nél az íródat, aztán rákattintassz alul az ikonra (meg sebességet állítassz).Ennyi, jónak kell lennie. Ja a ps2-d chippelt ugye??
  • Banyapapa
    #84
    hogyhogy megtagadta?
    ISO volt az ?
    Nem volt tul nagy a ISO,vagyis nem férne rá a DVD-re?
  • nq
    #83
    Ja egyébként mind iso-ban van meg
  • nq
    #82
    Egyáltalán hogyan tudok a PC-re letöltött ps 2-es játékokkal játszani mert ezt így nagyon nem vágom. Valaki ajánlana egy oldalt vagy elmondaná a tapasztalatait?
  • nq
    #81
    Próbáltam imgburn-el de megtagadta amikor ki akartam írni a fájlokat. A kérrdésem az lenne hogy a DVD-re úgy kell kiírni hogy könyvtárak gyorstárcsázás ikon meg ilyenek legyenek rajta vagy csak egy iso fájl vagy valami mást írjak rá hogy beolvassa a ps 2-őm
  • Banyapapa
    #80
    probáld minuszos lemezel,és imgburn-el.
  • nq
    #79
    Emberek volna egy kis problémám. Mégpedig az hogy egy csomó ps 2-es játékot töltöttem le és kiírtam őket 16x-an Neroval +-os DVD-kre de nem akarja őket felismerni. Valahol azt ajánlották hogy 4x-esen próbáljam meg alcohollal de nem tudom hogy kell. Valaki segítene ebben vagy esetleg ajánlana valami mást?
  • nq
    #78
    Emberek volna egy kis problémám. Mégpedig az hogy egy csomó ps 2-es játékot töltöttem le és kiírtam őket 16x-an Neroval +-os DVD-kre de nem akarja őket felismerni. Valahol azt ajánlották hogy 4x-esen próbáljam meg alcohollal de nem tudom hogy kell. Valaki segítene ebben vagy esetleg ajánlana valami mást?
  • Dante4
    #77
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy lehet ps2-őt összekötni egy másik ps-vel, és hálóba játszani vele? És a slim kompatibilis a vastaggal?
    Elöre is köszi
  • zsalesz
    #76
    Sziasztok!

    Sikerült beszereznem, egy HD Ready Lcd tv-t. Az lenne a kérdésem, hogy PS2-vel összekötve, hogyan tudom a legjobb képminőséget elérni. Hallottam valamit, hogy némely játékok támogatják a progressiv scan-t érdekelne(Gran Tourismo 4), milyen kábellel tudom összekötni.

    Üdv.
  • szutyok92
    #75
    köszönöm!
    milyen csippet hol mennyiért?
  • jaszy
    #74
    Bizony - bizony. Másolatban csak a Cd formátumu játékok mennek AR2 vel. Szerintem cseréltesd ki a chip et. Időszerü mertmár 2002 töl nemteszik be :(
  • Szaszura
    #73
    Szia!Acton Replay-es ha jól veszem ki a szavaidból azzal lehet olyan bibi,hogy ha dvd-s a játék amit leszettél akkor nem viszi.Egyik havernál is ez volt a gond!!!
  • szutyok92
    #72
    hello!
    letorrenteztem egy game-t és nem viszi a gépem!
    teljesen más a szerkezete(mappák fájlok) csak a system van mindekettőben.
    a gépememben régi tipusú csip van! vagyis cd-t berakós
  • Shortstop
    #71
    szerintem egykét ezer lehet
    nekem van. eladó 25ért :)
  • ffxi
    #70
    Sziasztok! KillZone-nal multiznánk szeretnénk 4-en, és tudni szeretnék, hogy két PS2 + két TV + két gém kívül kell-e még vmi kellék(ek)? És mennyi lenne az a kellék(ek)? Utána hogyan kell összekapcsolni? És a legfontosabb, hogy 4-en lehet, avagy 4 kell mindenből? Mert úgy gondoltuk, hogy egy-egy TV-n ketten(team). Köszi előre az infót.
  • nightsucker
    #69
    Hi nem tudja nekem valaki megmondani hogy hogy kell lementést a memoria kártyára ra rárakni.Elöre is köszi
  • papi82
    #68
    Jaj elfelejtettem adoaírni az e-mail címemet: [email protected]
  • papi82
    #67
    Ha tud valaki Ps2-höz a slimhez ADAPTERT a 220-as konektorba valót és el is adná netán van elfekvőben akkor azt megköszönném.
  • tyler82
    #66
    Nemtom sajna.
  • sapkafej
    #65
  • sapkafej
    #64
    Létezik olyan átalakító, aminek segítségével használhatom a ps2-es kontrolleremet a PC-hez? Ha igen, hol kapható, s köbö hány pénz? Köszi!
  • Horror
    #63
    Hi!Alcohol 120%-kal hogy kell kiírni a letöltött játék(.bin)Fájl-t?
  • Norbi7
    #62
    Azt kérdezném hogyha az olvasófej meghibásodna, akkor vinyóról simán tudnék játszani?
  • rico1977
    #61
    A winyós mewgoldáshoz kell egy pc mindeképpen nem ? Mármint a gémek feltöltéséhez . 2000 óta azért nincs semmi baja nálad a fejnek mert winyórol jáccol ,vagy alapból ilyen jól bírja a ps2 öd?
  • Banyapapa
    #60
    Heem?
  • Angyisz
    #59
    minden írott lemez bassza a fejet mivel a tükröződő felülete nem olyan mint a nyomott gyári DVD lemezé ezért nagyobb energia kell az olvasáshoz, ergo a fejnek előbb utóbb kampec. Javaslom a winyót. Mondjuk nekem 2000 óta semmi baja a fejnek.
  • Norbi7
    #58
    Gondolom a tied is csippelt "(csak tdk-ra írjak)". Nekem az a "szerencsém" hogy úgy csipplték ki,hogy a PS1 játékot nem játsza le. Nem tudom mennyire igaz hogy bassza az olvasófejet - van aki azt mondja igen van aki azt hogy nem.
  • Lacc
    #57
    Meg akartam itt kérdezni, hogy milyen vga átalakitót érdemes venni. De aztán elolvastam az elejét és látom mindenki azt mondja hogy nagyon szar vele :D Ennek örülök mivel nincsen tv-m. Na mindegy :(
  • rico1977
    #56
    Lo all

    Van egy ps2two-m és szeretnék egy külsõ usb winyót rákötni.
    A kérdésem az lenne hogy kell e ehez valami + kieg , mint pl ha jól tudom a sima ps2 höz kell valami adapter. A boltba ahol vettem azt mondták hogy ehez is kell, de viszont máshol meg azt olvastam hogy ez csak a "sima"ps2höz kell a two-hoz nem. Ha valaki felhomályosítana azt nagyon megöszönném, ja és ha esetleg kell hozzá ilyen adapter akkor mi a pontos neve a cuccnak?
    A másik téma pedig az lenne hogy, a ps2two-t amikor vettem a boltos a lelkemre kötötte hogy csak és kizárólag , dvd -lemezt rakjak bele, felejtsem el, a psx cd gémeket,és egyáltalán mindent ami cd van. Mert különben a fejnek villámgyorsan vége a gépbe. Jah azt is mondta hogy csak kizárólag tdk ra írjak. És így akár " évig(??!!!) is bírhatja a fej . Ezek az infok mennyire hitelesek ? Mennyire teszi haza a gépet a psx-es másolt cd pl?
    Elõre is thx ha valaki válaszol.
  • Fido4life
    #55
    Helló!
    Tekkent és a Dead or Alive játékokat megtom szerezni!
  • rémkölyök
    #54
    Hi all! Azt kérdezném hogy hol kell aktiválni a GAMESHARK-kódokat?
  • zippofcy
    #53
    PS2re keresem a következő játékokat (írottan) Cserébe tudok adni csomó mindent (újabb gamék, PCre minden, zene, film)
    Disgaea: Hour of Darkness
    R-Type
    Summoner 2
    Final Fantasy X
    Final Fantasy X-2
    Dead or Alive 2
    Wizardry
    Roadkill
    Space Invaders
    Suikoden 3
    Tekken Tag Tournament
    aki tud segítsen !
  • mochee
    #52
    Hali! Ért itt valaki az emulátorokhoz?
  • Ben C
    #49
    Jóvan, már csak annyi kellene hogy nem tudtok e egy arcot nyíregyháza közelében aki chipegetős?
  • Rincewind
    #43
    Könnyen előfordulhat. De, ha fél tőle, akkor mondjon búcsút a másolt játékoknak.
  • Sephi
    #42
    Ez baromsag , es ugyanokkor igaz is. Soha nem lehet tudni meddig el a gep ha chipelve van. Havernek 2 eve chipelt es meg mindig fut semmi baj nelkul. Nekem az elso ket hetig birta :) Masodik 6 honapig stb.
  • Ben C
    #41
    azt hallotta a barátom "valami biztos forrásból" hogy a gépét fél éven belül elnyomná a chip
  • Rincewind
    #40
    Chip kell bele.
  • Ben C
    #39
    JA, ELFELEJTETTEM MONDANI:
    3 kódot olvastunk le különböző helyekről, nem tudjuk melyik kell:

    a System Configból: CONSOLE : SCPH30003
    a hátuljáról:K0078161
    a vonalkód alatt is vol 1:S01-0078161-9

    az O és nulla lehet hogy fel van cserélve. véletlenül