125
help
  • adampierson
    #125
    Köszönöm!
  • adampierson
    #124
    Köszönöm!
  • Akey
    #123
    Megoldás.
  • adampierson
    #122
    Sziasztok, Most vettem észre, hogy a neten vannak fent ps2-s játék elmentések. Mondtam is magamban, hogy jééé ez tök szuper,mert egy-két játékot nem azért csináltak,hogy az ember jól szórakozzon, hanem hogy inkább kiborult idegállapotba kerüljön, és szét akarja verni az egész rohadt lakást. Szóval le is szedtem ami kell. És itt jön amiről foggalmam sincs: Hogy rakom én ezt át, vagy a gépre, vagy a memóriakártyára? Vagy egyáltalán hova, hogy működjön is a dolog? Jó lenne ha tudnátok segíteni. Előre is köszönöm.
    Üdvözlettel: Adam.
  • Wucc
    #121
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni.Lehet már volt téma,de nem találtam sehol.Játékot szeretnék kiírni ps2-re.Már írtam dvd-re sok játékot gond nélkül.Van 1 cue és 1 bin file-om.
    Mind a kettőt kikell írnom?A bin-t konvertáltam csak iso-ba,de nem olvassa a gép.Vagy talán nem is kell konvertálnom?
    Cd-re szeretném írni. köszi előre is.
  • Flower
    #120
    Ilyen van. Az RCA-k üresek, csak a TV és a gép van összekötve.
    Más 5let?
  • Banyapapa
    #119
    ha van tv-ken scart dugalj,egy ilyen kábel segitenie kellene a szintelenségen
  • Flower
    #118
    Panasonic meg Philips :)
    Szomszédban egy újabb TV-n jó.
    Nem minden játék.
    De szerintem nem NTSC-sek is.
  • Banyapapa
    #117
    milyen tv?
  • Flower
    #116
    Fekete-fehérek a játékok. Új kábel megoldhatja vagy TV a ludas, túl régi?
  • janes75
    #115
    Az mitöl lehet ,hogy eredeti lemez karc mentes,alighasznált chip nélküli gépben kb 2 perc után szaggat a jaték ,de ha szétszedem és ventilator van az olvasofejnél müködik rendesen. A BA5815 és a BA 6664 ic-t már kicseréltem. Laser csere vajon segitene? Ha Van valami tapasztalatotok
  • kisdebi
    #114
    Zip drival lehet ps2 memóriakártyára mentéseket átmásolni PC-ről
  • Papesz
    #113
    Bizonyára sokan és nagyon szívesen segítenek majd neked, a stílusodat figyelembe véve.
  • Maci81
    #112
    @Papesz válaszára reágálok. Hogy min játszák, lófasznon te idióta.

  • Papesz
    #111
    Izé...

    Szerinted a Konzolosok fórumán min játszák az emberek a The Sopranos-t?
  • Lizardman
    #110
    irtam pm-et te... :D
  • Maci81
    #109
    Hello

    Tudnatok légyszi segíteni?
    pcsx2vel, The Sopranossal szeretnék játszani.A konfigurálást elvégeztem a progin és megy a ps2 menüje csak nemtom a játkot hogylehet betölteni.
    ISOban van.ha berakom a cdvdromba és run/executét nyomok megint csak a ps2 menü jön be.
    Segítsetek kérlek benneteket
    Koszi!

    A
  • Psx2
    #108
    Helosztok!Két kérdésem lenne!Az egyik hogy,hogy lehet a ps2 vinyójára menteni a játékállásokat?(ha lehet egyátalán),mert vinyót használok.A másik pedig az hogy Hd advance 3.0-át(Dvd) használok, és nem akarom állandóan lemezről indítgatni,nincs vmi olyan megoldás hogy bekapcsolom a ps2-őt és onnan elindítom vinyóról a játékokat?Mert hallottam hogy van valamilyen olyan megoldás hogy memóriakártyáról fellehet tenni és onnan indítom el,ha ezt lehet akkor Hd advance 3.0-val is lehet?,vagy ahoz Hd loader kell?Köszi!!Help!!!!
  • belo4
    #107
    És trükközve hogy kell?
  • jaszy
    #106
    Jaaj.
    Sokféle Ps2 es chippel megy a ps1 játék, csak a megfelelő módszerrel.
    Bár sok alapbol viszi, még trükközni sem kell!
  • Lara Snake
    #105
    Hello djmassive!
    Azzal az a gond, hogy a chippelt ps2 alapból nem olvassa az írott ps1-es játékokat. Ezt pont a chip akadályozza meg. Állítólag van olyan chip, ami olvassa, de ebben nem vagyok biztos.
  • Maci81
    #104
    Hello tudna vki segíteni?pcsx2vel The Sopranossal szeretnék játszani.a konfigurálást elvégeztem a progin és megy a ps2 menüje csak nemtom a játkot hogylehet betölteni.ha berakom a cdvdromba és run/executét nyomok megint csak a ps2 menü jön be.Sergítsetek kérlek benneteket.
  • djmassive
    #103
    császtok nekem van egy chippelt ps2-őm és nem játsza le a ps1-es játéokat
    a mortal kombat 4-et szerettem volna elindítani és nem ismeri fel
    vagy csak rosszul írtam ki?
  • Gabe18
    #102
    Ps2-es játékhoz biztos nem.
  • SzarvasA
    #101
    Sziasztok, annyi lenne a kérdésem, h. a PS1-es memóriakártyák jók-e a PS2-höz?
  • PoisonChihuahua
    #100
    Szevasztok! A segítségeteket szeretném kérni!
    Vettem egy SCPH-10150 kódjelű SONY PS2 DVD távirányítót egy SCPH-30003-as PS2-höz. Minden olyan gomb ami egy átlagos PS2 kontrolleren megtalálható működik, de vannak olyan gombok is amik nem. Gondoltam hibás, de kis utánajárással kiderítettem, hogy a PS2 DVD Player driver-eit kell frissítenem. A lemez amin ezek a frissítések megtalálhatóak nincs meg mert ezt a távirányítót használtan vettem, pedig elméletileg jár hozzá, de annak se volt meg akitől vettem. A lényeg hogy a DVD Playert szeretném frissíteni 1.30E-ről 2.10E-re. Ez egy nagyon régi lemez, mert az újabb PS2 ket, a vékonyítottakat meg főleg az újabb rendszerrel szerelik fel. Ha esetleg valaki megvette anno ezt a távirányítót eredetiben és megvan még neki ez az update lemez és tudna nekem segíteni azt nagyon megköszönném.
  • bordy
    #99
    lehetséges psx gamit elinditani ps2-n?
    vinyom is van ha arról lehet akkor az is jó lenne. mortal trilogy-t szeretném valahgy beüzemelni már ha lehetséges. lemezt semmikép se teszem be mert tudom hogy elbarmolja a fejet.
  • csomyka
    #98
    már működik csak most nem jon ki a tálcáj teljesen csak egy kicsit
    boztos erősen meghúztam egy csavart
  • turho
    #97
    Feltételezem, a hosszú ezüst szalagkábel húzódott ki, ami a power-eject gombokhoz megy. Más nem húzódhatott ki, és v8-as vagy azalatti nagy ps2-d van (ha tévedek szólj). A mechanika oldalán van egy réses aljzat, oda való. (A dvd-rom jobb oldala). Ki kell emelned az aljából az egészet hogy vissza tudd dugni. Ehhez ki kell csavaroznod a joyportot is. Az is szalagkábeles, óvatosan!
  • jaszy
    #96
    Mivel többféle tipusszámu + régebbi és slim gép van, az alaplapjuk is más így elég nehéz segíteni.
  • norbi99
    #95
    Csornyka nem tudom hogy mi az a kábel.Köszi a cimet.Ezzel el leszek 1 darabig.
  • Szaszura
    #94
    Szia!!Talánezsegít!!
  • csomyka
    #93
    norbi99 te nem tudsz válaszolni a kérdés re vagy még te se szedted szét?
    egyébként http://dox.uw.hu/index.php innen lehet
  • norbi99
    #92
    Hali.Honnan tudok ps2 játékokat letölteni?Nem baj ha fizetős oldal.Pls.
  • csomyka
    #91
    Ui. a tálca gombjainak a kábele húzódott ki
  • csomyka
    #90
    Hello!
    Leszedtem a ps2 tetejét és egy kábel kihúzódott!
    Meg tudná v.ki mondani hova kell azt dugni?
    A választ előre is köszi
  • Afe
    #89
    sztem ha egy rosz lemezről akarsz képfájlt készíteni, és azt újra kiírni, akkor az eredmény egy ugyanolyan használhatatlan lemez lesz.
    én UltraIso-t használok. képfájl készítéshez nyomsz benne egy F8-at és lemented ISO-ba a DVD-t.
    egy próbát megér
  • nq
    #88
    Köszi szépen az imgburn-os dolog sikerült fel is ismerte meg minden. Most már csak az a baj hogy nem tudom hogy mivel tudok iso kiterjesztésű fájlt csinálni a ps 2-es fájlokból mert egy csomó játékot nem iso-ban írtam ki és most iso-ba kéne rakni őket. Milyen progival és hogyan?
  • nq
    #87
    Egyébként chippelt és a másolt filmes DVD-ket viszi minden gond nélkül
  • nq
    #86
    Most akkor megpróbálom úgy ahogy mondtad. De eddig úgy csináltam hogy fogtam az iso-t bemountoltam daemonba, megnyitottam a virtuális meghajtót kimásoltam belőle mindent (mivel gondolom hogy azt kell kiírni ami benne van) kiírtam és azt mondja erre hogy nem ps 2 formátumú. Pedig ott volt a tárcsázás ikon meg minden ami a többiben is benne van. És nem akarja.