125
help
  • Ben C
    #38
    Szevasztok !
    nagyon eccerűen rákérdek valamire: barátom vett 1 db ps2-őt és mit csináljunk vele, hogy müxönek az irott CD-k, DVD-k, és ne baszódjon el. Nyíregyházán lakunk.
  • barret
    #34
    ja,és az uj sazéria 5xxx-től,már hivatalosan is támogatja.asszem.
  • barret
    #33
    igen,már a legelső széria is,de hivatalosan nem ismerik el. ugy hogy ez nem száz százalék!de a legtöbb gép tudja olvasni.
  • cue
    #31
    Az ajánlat:
    5-6000,-Ftért eredetiben....
  • 12346
    #30
    én egy burnout 2 dvd iso-t szeretnék poháralátétre firkálni. ehez kérnék helpet, hogy mit ajánlotok, és hogy hogyan?
  • Brutal
    #28
    ha valakit érdekel egy öreg róka tanácsa az keressen mailban....
  • Brutal
    #26
    Én a RecordNowMax 4.5-öt használom és még nem rontottam egyet sem.
  • Alien!
    #25
    szerintem az Alcohol nevű progival a legeccerűbb...
  • Sephi
    #21
    Te jo eg... igy az utolso harom hozaszolas valami remulet :)

    Akkor sorban

    Gator 89 - Ahoz hogy menyenek az irott jatekok kell chip.
    Gator 889 - Azt vele beszeld meg. O nekem is berakatott chipet.
    tuatlanka - igen :)
  • Gator889
    #19
    RE!!!!!!!!!!!Akkor most ha chipboy-jal hozatok csipet akkor o pesten be is rakja nem?
    Na most?!:
    Akkor melyik az a chip ami psx1-es csip elven mukodik vagyis cd-be aztan GAME?!!!!
    Koszike
  • Zozo76
    #17
    Nincs semmi ertelme moncsira kotni mert a nagyfelbontasnak (mert csak akkor lenne ertelme) lottek a konzol reszerol. Ilyen alacsony felbontashoz tenyleg jobb a tv. Hardware-s anti-aliasing :)
  • Rincewind
    #16
    Szerintem se kötögessed monitorra, konzol gammát TV-n kell játszani. Max akkor csinálj ilyet, ha kitúrtak a TV elől, mert a muter éppen az aktuális kibeszélő "show"-t nézi rajta és csak egy van a házban.
  • Adi
    #15
    Monitoron láttni se akaraom!!:)
  • Adi
    #14
    Tv-re kössed, mert akkor mossa el a képet.
  • Sephi
    #12
    Ja jo... ugy igen mort en is probaltam :)
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Moncsival tutkó ultraborzalmasak lesznek a gammák, mivel ezek TV-re vannak összeütve, így azon okésak...
  • Sephi
    #10
    Ez a "SOMA" fele atalakito kerem ha ugy veszuk mesze nem is egy atalakito hanem egy veletlen hiba miszerint ha jobban megnezuk a akkor a sokak altal jol ismert "sima" szot el lehet nagyon irni miszerint a I es az O betu egymas kozott van. Igy hat sajnalatos modon elirtam :(

    Ne hari az "sima USB" akart lenni :)

    MAs:

    A te TV-ed nem birja az NTSC-et? De csak szolok hogy ha megchipelik akkor raknak bele olyat is :)
  • TheZsenyka
    #9
    Arcok! A PS2/VGA konverterrel hogyan jelennek meg az NTSC-s játékok? Van valakinek tapasztalata?
  • TheZsenyka
    #8
    Ez a "SOMA" féle átalakító valami hivatalos cumó, vagy ne keressem boltokban? Nem nagyon érzékelem még a témát.
  • Sephi
    #7
    Vegyel soma USB atalakitot es hasznald a Pc-es bilentyuzetet es mouset!

    Nem tudom mijaza VGA konverter :)

    Tudok neked ajanlani valakit aki 100% megcsinaja csodalatosan es tuti megyen csak azt emilben! Nala egy DVD 1900 Ft es 100% hogy megy es meg dobozt es hatso es elo fedot is.

    Szivi es bocsi!
  • TheZsenyka
    #6
    Tedd jóvá a bűnöd és segíts a válaszokkal.
  • TheZsenyka
    #5
    Ma veszek PS2-t és láttam hogy lehet hozzá kapni USB-s billentyűzetet meg egeret. Bármilyet lehet rá venni (mint PC-nél) vagy speckó?

    Érdemes-e megvenni a PS2/VGA konvertert 21" monitorhoz?

    Tudtok-e jó áron chip-elős arcot?

    Előre is köszi a válaszokat.
  • Sephi
    #4
    Naaaa!!!! :((((((((((

    Csak viceltem aszitem hogy nem irsz semmit :(((((((((((((

    Nehogy neg haragudj de volt mar ilyen hogy nyitottak topikot es nem irtak bele semmit!!!!

    Bocsanatot kerek!!! :(((((
  • TheZsenyka
    #3
    Legalább tudom milyenek a konzolos arcok.
  • TheZsenyka
    #2
    Menj a túróba. Beírtál és nem fogadta el az én dumámat.
  • Sephi
    #1
    Aha... hat eloszor is fozd meg 60 fokon majd agyal hozza egy kis sot majdan felezze es kerdezd meg a kozonseget!