6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • k0trapali #5806
    Hát emberek ez elég érdekesre sikeredett... Nekem egy kicsit saját maga paródiája lett. Aztán aki látta pl azt az előharangozó részt, ahol a szereplők is beszélnek az új részekről, na abban kb. lelőtték az egész első epizódot. Holnap meg a következő rész? WTF? Hamar le lesz darálva az a 6 rész és a 6 részben az új elméletek is! Nekem olyan semmilyen nem volt. Olyanoknak készült ez a rész akik még most kapcsolódnak be és ismerkednek az X aktákba és nagy vonalakban felvázolták nekik, hogy eddig mi is volt és hol maradt abban a story.
  • sz4bolcs
    #5805
    Am sztem sokkal jobban meg lehetett volna írni a bevezetőt. A szinopszisból többet vittem volna bele, fekete olaj, hibridek, szuperkatona stb.. azt nem tudom, hogy magát a visszatérést hogy csináltam volna ütősebbre, tök sablon..
  • sz4bolcs
    #5804
    Hádde hádde a maja naptár o_O
  • Sequoyah
    #5803
    Viszont akkor tul nagyot haraptak. Ha mindezt el akartak meselni, akkor szet kellett volna huzni mind a 6 reszre, es ugy mar talan jo lenne. De inkabb mindent beletettek az elsobe, aztan gondolom a tobbi az monster-of-the-week lesz, ami mar boven ad teret a lassitasra.
    Viszont fura lesz, ha ekkora felfordulas utan a kovetkezo reszben mar videkre mennek 20adrangu helyi rejtelyeket nyomozni. Pedig ezek voltak a jo reszek regen:)
    Meg arra is kivancsi vagyok, hogy mi marad az utolso reszre.
  • r4pt0r
    #5802
    Nem hiszem hogy nagyon lassítanának, hiszen most nem lesz 10 évad.
  • Sequoyah
    #5801
    Megneztem az elso reszt, hat vegyes...
    Roviden, az X-aktak szamomra a rejtelyesseg miatt volt izgalmas, most pedig hirtelen mindent megmutatnak es szajbaragnak, raadasul tomenyen.
    A tobbit a spoilerben, de a lenyeget ott sem irom le, nyugi:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugy ereztem magam mint egy kisgyerek, aki ha megkerdezik mit ker akkor tortat, cukorkat, meg mindenfele csokikat ker, de mar a harmadik szeletnel cukortuladagolasban szenved es inkabb nem eszik tobbet. Az irok egy kicsit bespeedeztek es tulporogtek. 10 percben elhadarjak az eredeti sorozat nagy rejtelyet, es elmondjak az igazsagot, mindent amit amit tudtunk, es mindent amit csak szerettunk volna megtudni. Mulder is bespeedezhetett, mert ugy hadarja el a sztorit, mintha a hiradoban olvasna fel egy papirrol. Aztan 5 perc alatt megfordul a vilag, hogy mindenmashogyvanmintahogygondoltuk, aztan megint mindent ujra elhadarnak az uj informaciok fenyeben. Kapkodtam a fejemet:)
    X-aktak felolvasoest. Ha kovetik az eredeti X-aktak tempojat, akkor fo sztorivonalkent egyedul ez a resz tortenese 10 teljes evadra eleg lett volna, a monster-of-the-week epizodokkal kitomve.

    Szoval remelem a tovabbiakban lelassitanak, es lesz egy kis rejtelyesseg.
  • IMYke2.0.0.0
    #5800
    Nem tehetek róla, ha nem mindenki érti, mire célzok.
  • sz4bolcs
    #5799
    Inglésül amúgy már fönt van virágboltban.
  • sz4bolcs
    #5798
    Fölvegyem neked telefonnal? xD
  • sz4bolcs
    #5797
    *.*
  • Quantumleap
    #5796
    "Majd egyszer, más forrásból :("

    Ez tisztára úgy hangzik, mintha egy jó darabig nem lenne módod látni. És a dvd megjelenésre várnál vagy ilyesmi. Tehát nem egyértelmű.
  • IMYke2.0.0.0
    #5795
    Próbáltam finoman: "Majd egyszer, más forrásból :("
    Úgy látszik, fórumon ilyet nem szabad...
  • Quantumleap
    #5794
    Letöltés?
  • cylonflatus
    #5793
    Szerintem az ufós téma lesz az összeesküvéses történet ami az egy epizód/egy esetes sztorikat végigkíséri az összes részen keresztül. Majd cliff. Most olvastam egy beszámolót valakitől, aki már látta. Azt mondta, hogy érdekes, de szerinte az első rész nem túl erős. Aztán a 2.-ban beindul, és a 3. meg hű meg ha. A végén meg akkora cliffhanger van, hogy a fal adja a másikat.
  • akyyy
    #5792
    és a negyedik évadban Mulder anyja hogy-hogy él mikor az évad elején, vagy tán az előzőbe pedig meghalt(?)
  • Totti5
    #5791
    Első és az utolsó rész a nagy egészet boncolgatja a középső 4 rész különálló esetek.
  • akyyy
    #5790
    az új részek mennyire lesznek ufós témájúak?
    azt olvastam, 1 epizód/1 eset, és olyan lesz mint régen, tehát talán az első részben lezárják az egész mitológiát, aztán meg farkasemberek és társaik jönnek xD

    (nem mintha azokkal baj lenne, de hát mégis csak éljenek az idegenek :D )

    most néztem meg az első filmet (bánatomra sose láttam), és kezdem hatodik évadot, de innentől már ismerős részek jönnek, mai napig emlékszek az utolsó rész utolsó jeleneteire :O
  • Totti5
    #5789


  • Szabi #5788
    még szerencse hogy léteznek virágboltok.. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #5787
    Sajnos, sem tévém, sem ilyesmire előfizetésem.
    Majd egyszer, más forrásból :(
  • Totti5
    #5786
    HÉTFŐ, 21:10 COOL !

    X-akták

    am. filmsor., 1. rész
    Az én harcom
  • IMYke2.0.0.0
    #5785
    Hú, ez nagyon komoly - nyomatnám a szelfiket vele én is :)
  • Totti5
    #5784






  • Zozo0122 #5783
    Ahogy annak lennie kell.
  • sz4bolcs
    #5782
    xD
  • kissssss
    #5781
    én már a 3 évad 13 részénél tartok...
  • akyyy
    #5780
    javában nézem a régi részeket, ott ahol Scully hátából kiszedik a chippet és elemzik, azt mon jda neki a laboros: Ez a valami eltárolja és manipulálja az emlékeket, gondolatokat.
    Mire Scully: Úgy mint a számítógép kemény lemeze?
  • sz4bolcs
    #5779
    uhh
  • IMYke2.0.0.0
    #5778
    Ez igen!
  • Szabi #5777
  • Szabi #5776
    új csengőhangom.. :DD
  • Szabi #5775
    +1
  • grebber
    #5774
    Én meg annak még jobban örülnék ,hogy nagyon jó nézettséget produkálna és lenne még több rész.
  • IMYke2.0.0.0
    #5773
    Nem tudom ki hogy van ezzel, de én örülök, hogy még mindig köztünk vannak - igen, a Cigis is.
  • Totti5
    #5772




  • Szabi #5771
    viszont az enyém hosszabb
  • IMYke2.0.0.0
    #5770
    "Ici-picit" jobb minőségben (Választható 1080, és a csatorna neve: The X-Files:

  • grebber
    #5768
    Ez miért nincs kishazánkba magyar nyelven? (Lehet azért mert venni is akarná valaki?)
  • grebber
    #5767
    The.X-Files.S10.The.X-Files.Re-Opened.Special megnézve.

    ÁÁÁ már ennek olyan feelingje van öcsém hogy befosok ha nem lesz siker és csak ez a 6 rész lesz azt game over örökre.
  • IMYke2.0.0.0
    #5766
    Én mondjuk nem tudom nézni - nincs sem tévém, sem ahhoz szükséges cuccok.
    Marad majd a t*rr*nt, valamikor.