6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • bertino
    #5765
    elvileg ők lesznek, ja.
  • bertino
    #5764
    kérdés Rékasi Károly lesz-e Mulder magyar hangja, mert a Mission Impossible 5ben Tom Cruise magyar hangja nem ő volt, valószínűleg a motoros balesete miatt.

    Reméljük a legjobbakat.
  • Szabi #5763
    2 hét múlva keeezdőőődőiiik :))

    nem sikerült beágyazni a kommentbe sehogyse a videót, úgyhogy linkelem inkább a cikket a videókkal :DD

    Cool-on hétfőn este magyar szinkronosan fogják adni, kedden meg jön a második rész, utána keddenként jön majd a maradék 4 rész
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.01.10. 18:21:26
  • tutituti
    #5762
    Találtam ilyet hogy 10 évad 00 rész.Belelestem elvileg ilyen werkfilm szerű.
  • bertino
    #5761
  • akyyy
    #5760
    sajnos a magyar fox nem fogja adni az x-akták új részeit.

    helyette az rtl (ott is a Cool) fogja adni
  • akyyy
    #5759


    #5683 : basszus én erről lemaradtam, és fent van már 7 évad. Valaki tudna linkelni honnan rendelhetek egy időgépet, ugyanis nerre nekem nincs időm végignézni mindet, pedig muszáj lesz :D... :DDDD
  • Totti5
    #5758




  • Szabi #5757
  • Totti5
    #5756
  • Totti5
    #5755

  • Szabi #5754
  • Szabi #5753
  • tutituti
    #5752
    http://variety.com/2015/tv/news/x-files-trailer-mulder-scully-skinner-smoking-man-video-1201604471/
  • k0trapali #5751
    http://youtu.be/JoIRNja8pMc

    Keszul a fox az uj reszekre ezert leadjak 1-9ig es az utolso resz utan januarban folytatodik az ujal!!
    A rovid bemutatoban van am uj jelenet is! Sasoljatok! ;)
  • ldavid
    #5750
    mchale lesz az új bagósbácsi xD

    ez is ide:
    Chris Carter, a The X-Files készítője elmondta, hogy a reboot megértéséhez és élvezetéhez természetesen nem lesz szükség az eredeti sorozat ismeretére, de az EW kérésére kiválasztott 10 olyan epizódot, ami nagyon jellemző a sorozatra és ad egy képet róla.
  • Szabi #5749
  • IMYke2.0.0.0
    #5748
    Basszus! Mindenképp jobbulást neki! Nagyon bírom Karcsit - értelemszerűen, a szinkronhangja az, amit többször tapasztaltam belőle, nem csak Mulder miatt egyik kedvenc hangom.
  • Totti5
    #5747
    Reméljük csak a szokásos média kitaláció, és nem ennyire súlyos!

    Súlyos motor baleset: Rékasi Károlyt lélegeztetőgépre kapcsolták
  • k0trapali #5746
    Atyaeg Mulder jo oreg faszi lett! :D Fu de varom! Nem reg fejeztem be a 9 evadot.
  • Szabi #5745
    spoiler alert :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!



    áááliiitólag ő kéri fel őket hogy néhány paranormális ügyet vizsgáljanak meg :D


    ő pedig Sveta, az elrabolt csaj :D

  • Szabi #5744
    naja, kb. ilyesmi csapatösszeszedős jelenetet vártam az elejére :D
  • IMYke2.0.0.0
    #5743
    Menő kép
  • Szabi #5742
  • bertino
    #5741
  • Szabi #5740
  • Szabi #5739
  • IMYke2.0.0.0
    #5738
    Kiderült, mikor mutatják be az új X-aktákat

    "Már csak 256-ot kell aludnunk az új X-akták premierjéig.

    Az amerikai Fox csatorna hétfőn bejelentette, hogy az X-akták (The X-Files) 6 epizódos felélesztését 2016. január 24-én fogja bemutatni. Ez egy vasárnap, s a Fox terve az, hogy az NFL, az amerikai focibajnokság egyik kiemelt mérkőzésének a nézettségével alapozza meg a sorozat nézőtáborát. Ezt követően a további epizódok már hétfőnként kerülnek adásba a sorozatból, az első mindjárt másnap.

    Mivel még nem kezdték el írni a forgatókönyveket, ezért nem tudjuk, hogy miről szól majd ez a hat rész illetve, hogy benne lesz-e majd a sorozatban az esetleges folytatás lehetősége, azonban a készítő, Chris Carter arról nyilatkozott, hogy örül annak, hogy elmesélhet hat darab új történetet, amiből arra lehet következtetni, hogy az új évad nagyjából az eredeti széria epizodikus jellegét fogja követni. Az írásban Carter segítségére lesz a régi írógárdából Darin Morgan, Glen Morgan és James Wong is, a főbb szereplők (David Duchovny, Gillian Anderson, Mitch Pileggi) pedig visszatérnek a régi sorozatból."
  • ForzaInter
    #5737
    Az igazán jó színészek több karaktert is eltudnak játszani. Duchovny és Gillian Anderson is ilyen. Vannak viszont olyan színészek akiknek csak 1 fajta karakter megy, na náluk főleg nehéz elvonatkoztatni ha előtte valami kultsorozatban játszottak évekig.
  • Quantumleap
    #5736
    A tipikus példája annak, amikor valaki nem tud elvonatkoztatni egy bizonyos karaktertől, amit a színész játszott. Most eszembe jut egy Star Wars-fórumon szörnyülködő leányzó, aki megnézte az Éjféli stoppos c. thrillert, amiben Mark Hamill egy eszelős pszichopatát játszik, aki a sztori szerint a saját anyját is kinyírta. És meg volt döbbenve, hogy Luke Skywalker hogy tehet ilyet! LOL! Mert ugye miért lenne az baj, hogy valaki nem akar megragadni egy bizonyos általa játszott karakter skatulyájában, próbál kitörni belőle? Gillian Anderson is remekül kitört a Scully-skatulyából a The Fall, illetve Hannibal-beli karakterének köszönhetően.

    Amúgy én nem tudok mondani olyan sorozat sequelt, ami érdemi karriert futott volna be. A Dallas is annak köszönhette a megért 3.évadot, hogy a második szezonban a Jockey-emlékepizód námiképp megdobta a nézettséget.Ez az X-akták folytatás sem fog a két évadnál többet megérni, bár nem is tervezik, ha jól tudom. Az, hogy folytatják, csak egy dolog, na de hogy a cigarettást másodjára is feltámasztanák, az már önmagában az ötlethiányról tanúskodik.
    Amiért imádkozom, hogy a Prison Break mégse támadjon fel jövőre.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2015.05.01. 04:52:25
  • ForzaInter
    #5735
    Dehogy pazarlás. A kaliforgia az elmúlt évek egyik legjobb feelgood sorozata volt, én imádtam.

    Mikor az egyik részbe belenézett a tükörbe és azt mondta: "ugy nézek ki mint egy kibaszott fbi ügynök":D
  • Totti5
    #5734
    Remek sorozat és nagyon jól játsza a szerepet is. Színész és nem pedig csak Mulder!
  • Szabi #5733
    beteg egy sorozat, de imádom.. :D
  • Lapajka
    #5732
    Szomorú hogy az a másik karaktere egyáltalán létrejött.. több mint egy évtized elfecsérlése, egy zseniális karakter után egy olcsó primitív szemétre... sosem bocsátom meg ezt David-nek... szomorú, keserű és kései kárpótlás, hogy végre jövőre folytatják...
  • sz4bolcs
    #5731
    :D szóval 14 Euro-ért a Fight the Future ...+1 frizbi
  • IMYke2.0.0.0
    #5730
    TUDTAM, hogy hiba lesz felnéznem az oldalukra a szokásos hírlevelükben lévő ajánlatok miatt...

    "The X Files: Fight the Future / The X Files: I Want to Believe - Limited Edition Steelbook Blu-ray" - 13,79 euro + PK.
    Nagyon király ajánlat.
  • xido
    #5729
    Vagy Mulder rágyújt,feláll az írógép mellől és megfekteti Scully-t...ja nem..az egy másik karaktere Davidnek :)
  • sz4bolcs
    #5728
    Én is egyből ezekre gondoltam. :) Arra is van ötletem, hogy hogyan lehetne a szinopszisba illeszteni ezeket:

    "Az emberi faj gyarmatosítása tökéletesen sikeredett, nincs megmaradt ellenállás, ez itt Fox Mulder naplója [...]"

    Vagy ez nagyon Terminatoros? xD
  • SlayR
    #5727
    Mondjuk kitérnek 911 boncolgatására egy lehetséges újabb világvége sztorira....chemtrailekre....természeti katasztrófák msáfajta magyarázataira....újabb összeesküvések építésére...szerintem nem kérdés, hogy kifogyhatatlan téma.
  • Szabi #5726
    :DD