6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • xido
    #5846
    Vagy kiderülne,hogy az egész 10 év beültetett emlék csupán és szimpla irodistaként felébredne :)

    vagy teljes memótörlés az egyiknél :)
  • sz4bolcs
    #5845
    Fölrobbantanék egy mégnagyobb .... Ja nem, az másik rókabőr.. akkor.. Muldert teherbeejtenék az idegenek, és elvinnék a Szíriuszra. Vagy jöhetne egy jó kis Belső Föld elmélet gyíkemberekkel. :D Viccet félretéve kicsit sablonos, de kézenfekvő lenne, hogy a húga nyomára akad, és annak örülnék, ha ez valami jó kis összeesküvéssel lenne fűszerezve.
    Utoljára szerkesztette: sz4bolcs, 2016.01.27. 01:48:05
  • Yoohaj
    #5844
    Amúgy ti milyen cliffhangerrel zárnátok a 6. részt ami megalapozná a hosszabb évadot?
  • Yoohaj
    #5843
    Igen, igen, rengetegszer láttam a teljes sorozatot, de úgy értem, hogy erre a maradék 4 részre nem biztos, hogy komolyabban kitolna Mulderékkel. (max ha jönne egy hosszabb évad)
  • sz4bolcs
    #5842
    Háát.. róla a sorozat nagy részében is csak sejteni lehetett, hogy megbízható. Ez tette érdekessé a karakterét.
  • sz4bolcs
    #5841
    Ja, hogy pont annyi rész van. Király.
  • sz4bolcs
    #5840
    Ez a rész valamivel jobban tetszett, mint az első, pedig sztorivonal fan vagyok. Szerintem az elsőbe túl sokat bele akartak zsúfolni, és egy nagy katyvasz lett. Valamiért nem merték bevállalni, hogy sok dolog csak idő közben derüljön ki. Még lehet belőle valami. Csak ne 3-4 rész múlva..
  • Yoohaj
    #5839
    Kösz ezaz!

    Amúgy azon is gondolkodtam, hogy Skinner még mindig megbízható-e? (De nyilván erre a 6 (maradék 4) részre nem csinálnak belőle árnyékkormány/szindikátus tagot?!)
    Utoljára szerkesztette: Yoohaj, 2016.01.26. 22:04:19
  • argo001
    #5838
    Ez nagyon jó volt. Rég éreztem már ilyet, nagyon várom a következő keddet.
  • Sequoyah
    #5837
    Ez?
    https://en.wikipedia.org/wiki/Triangle_(The_X-Files)
  • Yoohaj
    #5836
    Most nem ugrik be, melyik lehetett a #5823-ban említett epizód amire gondoltam?
  • Zozo0122 #5835
    Épp nézem. Sajnálattal veszem észre, hogy a szinkronban a 10. évadra se sikerült kiküszöbölni azt, hogy amikor egy helyiség nevét írják ki, akkor a narrátor ne akkora hangerővel mondja azt ki, hogy a szereplők beszédéből egy szó se legyen érthető.
  • zoliii
    #5834
    Én ma néztem meg :D Nekem tetszett :D
  • r4pt0r
    #5833
    Gondolom megnézte angolul. :)
  • sz4bolcs
    #5832
    már le is adták magyarul?
  • Sequoyah
    #5831
    A 2. resz mar jobban tetszett, ez mar sokkal inkabb "hagyomanyos" X-aktas resz volt.
    Bar a termekelhelyezeseken nem tudom, hogy nevessek vagy bosszankodjak, de mivel ezekbol fizetik a forgatast hat legyen. De az ritka, hogy egy teljes jelenetet kizarolag a reklam miatt tegyenek be:D
  • sz4bolcs
    #5830
    Azt mondjuk nem értem, milyen üzletpolitika alapján engedik át a kis csatornáknak ezeket a sorozatokat.. Ezek szerint nem az a fizetőképes kereslet, aki ilyeneket néz.
  • sz4bolcs
    #5829
    Nagy cucc. Leültettek pártízezer embert a TV elé, ezt bármelyik értelmesebb sorozat megteszi..
  • sz4bolcs
    #5828
    A zsidók szó tetszőlegesen behelyettesíthető szabadkőművesre, vagy bármi más háttérhatalomra az összeesküvés-elméletekből..
  • Szabi #5827
    s10 e1
  • grebber
    #5826
    Az X-akták agyonverte a teljes magyar konkurenciát
    Mondjuk ez magyar viszonylatban nem nagy cucc mivel amilyen műsorok mennek szánalom.

    Én viszont elmondhatom magamról , hogy most miután kb 3éve be lett húzva az IP TV végre lett is használva. Ezt elérni csak az X-Aktáknak sikerült
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.01.26. 11:20:39
  • Yoohaj
    #5825
    Amúgy részben emlékeztetnek a történet egyes részei, A Szökés című sorozatra!
  • Yoohaj
    #5824
    Vagy ugyanaz a cigarettás időutazott akkor, mint Mulder?
    Akkor most a cigarettás vezeti a szindikátust/árnyékkormányt/háttérhatalmat?

  • Yoohaj
    #5823
    Nem biztos, hogy zsidók, mert az egyik epizódban úgy emlékszem Mulder a múltba került, asszem egy hajóra, és ott a cigarettás náci katona volt! (Ha már ott is tevékenykedtek, és a cigarettás főnököt bármikor vissza tudják hozni az életbe akkor azt is lehet mondani, hogy a zsidóktól elrabolt pénzen alapozták meg a hatalmukat! Vagy ez rossz következtetés lenne?)
  • sz4bolcs
    #5822
    Ja.. meg a kormány majd biztos malmozik az adózók végtelen pénzén, amég a gonosz zsidók alien űrhajókon repkednek...
  • Szabi #5821
    a banner nagy, a háttér meg kicsi :D
  • Borg
    #5820
    Pont ezt éreztem én is, mintha parodizálni akarnák az egész témát... vagy legalábbis Mulder, mikor belevágott a monológjába a csajnál, csak lestem:

  • Selminar
    #5819
    Nagyon tetszett!

    10 éves kis töki voltam mikor a királyin elkezdték adni. A gumiember után az összes lámpát felkapcsoltam mosdóba menet, lefekvés előtt :)
  • sz4bolcs
    #5818
    nekem nemtecc, jó a mostani.
  • Sequoyah
    #5817
    Pont igy ereztem en is:)
  • k0trapali #5816
    Új bannernak?



    Illetve háttér? Nem egy profi munka, de középen ugy is ki lesz takarva.



    Beindul mostanság jobban a topic, aztán lehetne kicsit tuningolni! Ha valaki tudja rakja be vagy ha többségnek tetszik szóljatok és írok a moderátor topicba.
  • k0trapali #5815
    Mulder meg a notrustno1 még mindig nem működik :D egyből elkezd hinni mindenkinek és mindenben :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez a kormány titkolja az idegeneket és titkoljuk azzal a kormány összeesküvést, hogy idegenek teszik amit tesznek aztán meg titkoljuk, hogy amit az idegenek tesznek titkoljuk azzal, hogy a kormány teszi :D remélem elég zagyván írtam le :D
  • sz4bolcs
    #5814
    De szar, hogy még spoilerezni sem lehet belőle, hardcore fanoknak annyit mondasz, hogy nwo sablon, akkor már tudja az első részt elejétől a végéig..
  • k0trapali #5813
    Gyanítom, hogy valami készül! Bemutattak 2 új ügynököt a 0. részben és szerintem ők veszik át az öregek helyét!
  • sz4bolcs
    #5812
    Próbálom spoilermentesen feltenni a kérdést: Valakinek van ötlete, miért kell alien plane civilek meggyilkolásához a puszta közepén..?
  • grebber
    #5811
    " Olyanoknak készült ez a rész akik még most kapcsolódnak be és ismerkednek az X aktákba és nagy vonalakban felvázolták nekik, hogy eddig mi is volt és hol maradt abban a story. "

    Remélem ez azért van ,mert nem csak ez a 6 rész lesz.
  • argo001
    #5810
    Nekem tetszett. Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra.
  • sz4bolcs
    #5809
    Like. Nekem is nagyon semmilyen volt. :/
  • sz4bolcs
    #5808
    Most vége is van? Basszki én meg itt nézem a reklámot, és várom a folytatást. Akurvaannyukat
  • sz4bolcs
    #5807
    Eddig kicsit olyan érzésem van, mint ha az író végigolvasta volna az NWO topicot, és összeválogatta volna belőle az összeesküvés-elméletek kevésbé skizoid részeit egy csokorba.. mondjuk receptnek nem lenne rossz, de eddig olyan fura.