11900
  • akoska
    #4088
    Tőlem játszhatunk!
    (Hogy akarjátok dominálva 1-2 góllal verjem)
    vagy
    (Sok gólla de neki is legyen támadása??))
    :))))))))))))))))))))))
  • akoska
    #4087
    azt kérdezném még meg hogy egy brazil itt van a ferencvárosnál 17 éves kora óra most 22 nem lesz soha magyar??
    mer akkor vb-bajnokok lennénk mondjuk benne van a brazil u-21 be de magyar lehet ?? kaphat magyar állampolgárságot?
  • akoska
    #4086
    sztem qrvára taktika függő a cm0304 mer azerbajdzsán ellen 3-4
    ell nyertem de nagyon megszenvedtem!!Belgium ellen meg uraltam a meccset igaz másik taktikával!!Levagyunk maradva 3ponntal anglia mögött de kiütjük angliát!!!
  • akoska
    #4085
    GYŐŐŐŐŐŐŐZEEEEELEEEEEM!!


  • akoska
    #4084
    nem is fér ki olyan szoba hogy championship manager
  • Matthewpamer
    #4083
    :pppppppppp
  • robotnyk
    #4082
    ezt jól megbeszélted :D
  • Matthewpamer
    #4081
    ma már nem tudok hálozni,mert elmegyek és csak 11 kor jövök meg,de majd holnap,ha van kedved!
  • Matthewpamer
    #4080
    hé akoska,nincs kedved hálozni?
  • Matthewpamer
    #4079
    Championship Manager a szoba neve!
  • akoska
    #4078
    1-takezo mi a skined neve tudod amit kértem
    2-zaki tedd be totti karierjét
  • akoska
    #4077
    mi a szoba neve?
  • Matthewpamer
    #4076
    az irc.trefort.net ircen van 1 Championship Manager szoba!Ott gyorsabban lehet "dumálni"
  • Matthewpamer
    #4075
    a 4.1.4es peccshez honnét lehet cracket letölteni?
  • DONGUBA
    #4074
    Ja.
  • DONGUBA
    #4072
    Semmi kulonos.Csak 2008. semmi kulonos nem tortent szal nem nyertem semmit csak asszem magyar kupat es magyar szuperkupat.Ja es egyszer ki is estem a masodosztalyba de ott szanaszet vertem a mezonyt.Amugy ez online bajnoksag volt amiben ugy kb 10-en jatszottunk koztuk robotnyk is.
  • zaki
    #4070
    ok, mindjárt jövök, a többit már az nba topicban
  • zaki
    #4068
    megvan, de nem nyomtam még vele, nem vagyok jéghokis... te azzal is szoktad nyomni?
  • zaki
    #4066
    ok, 5 perc múlva jövök, addig elmentem a managert, aztán nyomok 1 restartot
  • zaki
    #4063
    Grusi: nem nyomunk le 1 NBA mecset?
  • DONGUBA
    #4062
    Robotlik nekem se minden csapattal ment...lásd sopron ugye?
    Csak hat nagycsapattal konnyebb.
  • robotnyk
    #4061
    ők a kedvenceim, én velük élvezem a játékot. ez kicsit olyan mint a Kámaszutra, nehogy már egy könyv mondja meg hogy mi a jó nekem - te se próbáld . hadd döntsem el én hogy milyen szintü csapattal élvezem a játékot. persze jó dolog kiscsapatokkal 20-25 évet lehúzni, és világverő csapatot összehozni, és becsülöm az olyan embereket akik erre képesek, de én sokszor nem tudok mit kezdeni a noname csókákkal.
  • DONGUBA
    #4060
    Hat ez az.
    Gyorsan ess neki egy kiscsapatnak.:))))))
    Nem kell egybol teruleti ligas.Mondjuk wba.En azzal is sikeres voltam.
  • zaki
    #4059
    fogalmam sincs mire jutnék velük. nem játszottam még kiccsapattal.
  • DONGUBA
    #4058
    Engem sem zavar hogy a romaval tolod mert pl en meg milannal es manutd-vel nyomom.
    En csak kivancsi lennek ha pl barnettel[angol teruleti ligas csapat]indulnal akko hova jutnal.Mert romaval es milannal meg nagycsapatokkal nem nehez nyomni.Bar en is szoktam de felvaltva.
  • DONGUBA
    #4057
    No comment.
  • DONGUBA
    #4056
    Vegre valakinek feltunt.:))))))))))
    Haver kerte hogy vegyuk ki a munkavallalasit.
    Tehat igy barki eljohet.
    Tom hogy gaz nem kell hangsulyozni.
    GRUSI az az uzenet nem kisficegenek ment hanem nekem.
    De mar lezartuk a kerdeses dolgot.
  • zaki
    #4055
    "de ez olyan, mint egy jatekot very easyn tolni"

    ebből ezt következtettem ki, hogy téged zavar
  • zaki
    #4052
    nem zavar, csak kérdeztem. nekem elég szórakozást nyújt a cm. "megkeresunk a haverokkal az ip cim alapjan" ez no comment. velem lehet normális hangnemben beszélni, most is te vagy az, aki így beszél. és ezt a vitát zárjuk le, mert felesleges ezen rágódni. nekem nincs veled semmi bajom, sőt nekem senkivel nincs itt bajom.
  • zaki
    #4050
    hopp, közben hívtak portugál szövetségi kapitánynak, megy a halál
  • zaki
    #4049
    én nem akadtam ki, és nem szoktam kiakadni. de téged miért zavar, hogy én a Romával nyomom?
  • zaki
    #4047
    na azt majd én eldöntöm, hogy kivel leszek. itt nincsenek fokozatok, én így játszom és kész
  • zaki
    #4045
    vki mindig kiscsapatokkal szokott játszani, én meg nem. régebben mindig a Parmaval nyomtam, most meg csak a Romával.
  • zaki
    #4043
    akarom mondani 11 igazolt non EU játékos
  • zaki
    #4042
    különben azt mondd meg nekem, hogy hogy van 11 non EU játékosod, mikor olaszországban 1 évben csak 1et eu-n kívüli játékost lehet igazolni? na ez a lol
  • zaki
    #4040
    már nincsenek meg a régi cmek, pedig a 3 óta mind1ik megvolt, csak kib*sztam őket, mert sok volt a felesleges cd-m, és csak a helyt foglalták régen még emléxem, hogy 10 éves szerződést is lehetett kötni a játékosokkal... lehet, hogy rosszul tudom, de úgy emléxem, hogy Casillasnak 2015-ig van szeerződése a madridnál... vhol hallottam
  • robotnyk
    #4039
    jah, végülis tök mindegy
  • zaki
    #4038
    közben nálam véget ért a 2014-es vb, argentína lett a győztes 3-0-ra legyőzva Skóciát. a 3. anglia lett, irán (!) a 4.... kirúgták az olasz, német, francia, portugál, és holland szövetségi kapitányt, olasz padra már jelentkeztem is
  • robotnyk
    #4037
    az lehet, de én meg arra emlékszem kifejezetten, hogy a 2001es szezontól van Bosman.
    ha van kéznél 01-02es CM indíts egy szezont, 1-2héttel játékkezdés után jön a hír a Bosmanról, meg a max 5 éves szerződés szabályról ha jól emlékszem. _HA_ jól emlékszem.
  • zaki
    #4036
    na mind1, hagyjuk a p*csába ezt a témát