11900
  • zaki
    #4035
    én meg úgy tudom, hogy korábban volt... mert mikor kijött az aktuális cm, akkor ugye a Liverpoolban volt még Mcmanaman, de a játékban benne volt, hogy megy jövő év nyarán a bosman szabállyal a madridba. ez biztos benne volt emléxem rá, hiszen a cm 3 óta mindig managerezek
  • robotnyk
    #4034
    jah jó, már látam bocsesz
    akkoriban még nem voltam ilyen penge fociból, de ha jólemléxem akkor Mcmanaman még a Bosman szabály életbelépése előtt írt alá a Madridhoz - 99-ben, a Bosman szabály meg csak 2001/02es szezon óta van.
  • zaki
    #4033
    de különben így nehezebb eladni a csókát. pl augusztusban elkezdem kiárusítani a srácot, akinek lejárt jövő nyáron a szerződése, akkor már nem kapok annyi zsetont érte, mint ha pl fél évvel korábban adnám el. a klubok sem hülyék.
  • robotnyk
    #4032
    így van! ha valaki nem kell, akkor azt már az év elején tudnod kell! így mondjuk ha már csak egy éve van a csókának, addig árulod, amíg nem mehet el Bosmannal, így legalább fél év esélyed van hogy valami lovettát szerezz belőle. Ha viszont szükséged van az ipsére, akkor év elején kell hosszabbítani, mese nincs.

    szia zaki :)
  • zaki
    #4031
    de én nem a Citybe való eltávozásáról beszélek.
  • robotnyk
    #4030
    de van, hogy példaklubbnál maradjunk, ha Salgado nem a Real ajánlatát fogadja el, hanem Chelsea-ét, akkor ő is elmehetett volna tképp ingyen. McManaman nem bosmannal ment a ManCitybe, hanem úgy ahogy anno Rivaldo a Milanba, ingyen.
  • zaki
    #4028
    1ébkénzt hi robotnyk
  • zaki
    #4027
    látod, ezért nem szabad az utolsó pillanatig várni a szerződéshosszabítással. ha pl lejár június 30-án a csávó szerződése, én már 1 évvel korábban elkezdek vele tárgyalni, ha esetleg nem fogadja el az ajánlatomat, akkor még legyen idő újat, vagy újabbakat ajánlani neki
  • robotnyk
    #4025
    hát a bosman szabály pontosan ez az "egyezkedés a hátad mögött". egyébként addig ajánlhattál volna neki jobb szerződést, amíg nem fogadta el a fradi ajánlatát
  • zaki
    #4024
    azt nem vágom, hogy ez a való életben nincs ez így? azért kérdezem, mert pl még anno Mcmanaman a Liverpoolból is így került a Real Madridba, de nem fél évvel, hanem sokkal korábban aláírt a Madridhoz. és amikor megjelent a cm, akkor már ez is benne volt. de mondhatok mást is, pl Babbelt. ő ugyanígy ment el a Liverpoolba a Bayern-től
  • robotnyk
    #4022
    nem, ez a bosman szabály. a játékossal pontosan 6 hónappal a szerződesése lejárta előtt megegyezhet más klub, a jelenlegi klubjának beleszólása nélkül.
  • zaki
    #4021
    azt írtad, már megegyezett a fradival. akkor annyi, őt már lesheted, nem csinálhatsz vele semmit
  • zaki
    #4018
    nem elbuktad, ő már a fradié...
  • DONGUBA
    #4016
    Megvan.
  • zaki
    #4015
    #3668. ott egy kép, akiről én beszélek
  • DONGUBA
    #4014
    Ja ok.
  • zaki
    #4013
    de nem az a Cipriani, aki nálam, mert az enyém 1993-ban született. Robinho nálam is játszott, összesen 6,5 évet, de eladtam a Milannak 160 millióért, és a helyére építettem be a csapatba Cercit
  • DONGUBA
    #4012
    Cerci es cipriani nalam is van:)))))
    De azert a tobbi sem rossz mi?
    Es akko meg ott van freddy adu meg a tobbi ifi.huuuuuuuuuu bazzzzzzzzzz akkora csapatom lesz hogy csak na.
    Robinho elso ev felenel jott ingyen mert lejart a szerzodese es fel ev alatt golkiraly lett a seria a-ban.Jo mi?
  • zaki
    #4011
    hát nálam 5 csatár van most, mind aktív olasz válohatott :) (Simonetta, Cerci, Cipriani, Bosi, Cassano)
  • DONGUBA
    #4010
    Nemtom nezted-e a kepet amit beraktam?Van 7 qrva jo csatarom es meg jonnek ev vegen pl onwuachi stb szal mmindig kell.Pl parat kolcsonadsz es ugy is fejlodnek.
  • zaki
    #4008
    közben nálam 37 évesen visszovonult Totti... 22 szezont lenyomott a Rómánal, 600 bajnokin 190 gólt lőtt... 91 szeres válogatott, 21 gólt lőtt... asszem nem nagyon fog több meccset játszani bajnokin senki sem a csapatban, mint ő...
  • DONGUBA
    #4007
    Az utanpotlasra kell eloszor gondolni.En ugy kezdem a jatekot mindig hoy az ifiket meg a tápokat igazolom le.
  • zaki
    #4005
    csak a timefix-et töltötted le?
  • DONGUBA
    #4003
    Ez erdekes buffont a havertol vettem meg 20milla+jatekos de abiati nem jatszik egyaltalan mert buffon nem serult sose.De most kotott frey uj szerzodest a parmaval hogy 5 millaert kilehet vasarolni.Persze hogy elhozom ev vegen.Abiati nem is jatszott talan 2 meccset 2005. es nem is lazadozott De azert haver elvitte mert belatta hogy buffont nem lehet potolni.En derossit balhatvedkent jatszatom es azert megneztem mikor jol teljesitett es akko vettem eszre hogy jobblabas.
  • zaki
    #4000
    ja, és 4000.
  • zaki
    #3999
    nem figyeltem. de nálam DML-t játszik már évek óta, mióta Candela-t eladtam
  • DONGUBA
    #3998
    Azt eszrevetted zaki hogy de rossi balszelso is ej JOBB labas?
  • zaki
    #3997
    Diego az 1ik kedvenc játékosom, már 10 éve nálam van, most 28, vagy 29 évesen már 100X-os válogatott
  • zaki
    #3996
    az sem volt még... na most úgyis mindjárt jön a felkészülés, majd megyek magyarországra, és szétcsapok egy kicsit
  • DONGUBA
    #3995
    Itt egy csapatkep bar gondolom ugyis lefikazzatok.Azert nemrossz csapat.Haverral jatszuk online.
  • zaki
    #3993
    madj keresek pár érdekes képet... Roma-FTC meccs még nem volt a 11 évem alatt jó jól emléxem, sőt még magyar csapattal sem jászottam, mivel talán 2X, vagy 3X volt olyan, hogy bekerültek a bl-ben, én meg mindig ott vagyok ugye :)
  • zaki
    #3992
    gondolom ha feltesszük a 4.14-es patchet, akkó van 1 kis hiba az idővel (15:3-at ír ki 15:30 helyett, etz írják példának a cmfaq-on), és ez a patchfix ezt a hibát javítja
  • DONGUBA
    #3990
    Van egy 4.14-es es 1 4.14-es timerfix.De akko melyik kell?
  • zaki
    #3988
    ja, van 1 timerfix patch is fent
  • zaki
    #3987
    :DDD hát igen, a Romanak kicsit jó szakemberei vannak (pl én ). az edzést lexarom, rábízom az assistant manager-re, ő csinálja a dolgokat. milyen képeket szeretnél látni?
  • DONGUBA
    #3985
    A cmfaqon 2 pecs van.
  • zaki
    #3984
    akkó szívesen
  • zaki
    #3982
    én sem.... nem tdom, nézd meg esetleg a cmfaq.com-on, vagy a cmhungary.tk-n
  • DONGUBA
    #3980
    Most 2 pecs van?
  • zaki
    #3978
    vmelyik régebbi cmben volt olyan, amikor 4, vagy 5 hónapos eltiltst kaptam 1X Davids-sal emléxem