11900
  • donpedro
    #4128
    Eddig 2 volt, Aranitovic a Győrből jött, Jean Dika meg a szabadlistáról (bár ő eddig inkább csere volt, csak mostanában raktam a kezdőbe), illetve a cserepadon van még 2, Drobnjak a Honvédból, illetve Medved a Videotonból, viszont most igazoltam még kettőt szabadlistáról, akik még nem játszhatnak a BL-ben, de egyébként kezdők lesznek: Kotev, egy bolgár védő, illetve Ponomarenko, egy fiatal ukrán támadó középpályás. Kotev valszeg épp Dikát fogja kiszorítani.

    Mellesleg megkérdeztem az edzőimet Gillichről, és mindegyik azt mondja, hogy túl gyenge képességű ahhoz, hogy beférjen a kezdőbe... :)))))) Azért Telek Mancitól többet vártam.
  • zaki
    #4127
    az 1. csapatodban hány hazai (magyar) játékos van?
  • donpedro
    #4126
    Mellesleg talán emlékszel még Gillich Ákosra, akiről írtam, hogy 11 egymást követő meccsen nem volt 9-esnél rosszabb az értékelése, és te a statjait látva írtad, hogy a Románál a keretbe sem férne be. Nos a következő 5 meccsen 10 gól, 4 gólpassz, 4 MOM, az értékelése pedig 10-9-10-10-10... Igaz, többek közt csak a Fradi, meg a Grasshoppers ellen, de azért nem rossz.
  • donpedro
    #4125
    Mivel mostanában nem volt időm játszani, ráadásul már megint előről kezdtem nemrég, mivel egy WINXP-reinstallal elszállt a korábbi mentésem, így még csak a 4. szezont gyűröm.

    Első szezonban feljutottunk, aztán újoncként a 2. helyet csíptük el, majd a 3. szezonban már összejött a bajnoki cím. Sajna az UEFA-kupában hamar elszálltunk, a Panathinaikos 4-3-al kivert minket a 2. körben. Most az Olympiakoson álltunk bosszút. Ja, és közben idén megnyertük a Szuperkupát, szóval belföldről már csak a Magyar Kupa hiányzik, és aztán irány a nemzetközi porond.

    Érdekesség, hogy a nézőszám nálam nagyon hamar felment 10000 fölé, pedig nem volt stadionbővítés, és most végre már van némi pénz is a kasszában, bár még annyira nem sok.
  • zaki
    #4124
    ja tényleg, sorry... jó gyerek lesz belőle, csak gondolom nem lesz könnyű megtartani... hányadik szezont gyűröd le éppen?
  • donpedro
    #4123
    Már volt: #3658 - Tóth András
  • donpedro
    #4122
    Ja, még annyit tennék hozzá, hogy bájos kis sorozat következik, sorrendben a Videoton (eddigi helyezéseik a 3 év alatt 1., 1., 2., jelenleg veretlenül állnak az élen), az MTK (őket nem kell reklámozni ), végül a Bayern München. Persze mindhárom meccs idegenben... De már csak holnap.
  • zaki
    #4121
    1 képet mutathatnál róla :)
  • donpedro
    #4120
    Ez csak egy sima BL-meccs, de azért szerintem figyelemre méltó: (megérdemlik a fiúk a képet, különösen a 16 éves Tóth Andris, aki a meccs legjobbja volt)

  • Takezó
    #4119
    felraktam 4.1.4-et, erre 2. meccsemen 2 félpályán túlról lőtt gólunk isv olt :))
  • zaki
    #4118
  • Adika
    #4117
    Mostanában az database kicsin van. P3-as gépem van! De jól lehet játszani vele! Imádom ezt a managert!!!!!!
  • zaki
    #4116
    ez sok mindentől függ. milyen géped van, hány bajnoksággal játszol (ez nem olyan fontos végülis), database-t mire állítod, stb. nyáron a leglassabb a játék, meg télen is belassul 1 kicsit
  • Adika
    #4115
    köszi. Azt hittem csak nekem lassú!
  • zaki
    #4114
    attól függ. valamikor 1,5-2 nap alatt, valamikor csak 4-5, valamikor 1 hét alatt
  • Adika
    #4113
    Nektek mennyi idő alatt megy le egy szezon??
  • zaki
    #4112
    nekem a cm4-ben volt Mcmanaman volt kb annyi idős, mint Southall, sőt még több is ha jól emléxem... igaz 1 meccset nem játszott, játékosedző volt, de akkoris :) nem siette el a visszavonulást :P
  • Takezó
    #4111
    Üdv! Nektek ki volt alegidősebb a játékban eddig?
  • Rudee
    #4110
    #3967
  • Adika
    #4109
    Hello Mit frissit az 4.1.4-es patch??
  • akoska
    #4108
    akko nyomunk onlinet?
  • akoska
    #4107
    jelemtkezel válogatottra és ha felvesznek akkor ...
  • ricsi1
    #4106
    hogy lehet válogatottal nyomni??
  • zaki
    #4105
    nem találtam benne semmi meglepőt, átlagos meccs :)
  • akoska
    #4104
    jó volt a hungary-belgium meccs?
  • zaki
    #4103
    sajnos már nem tudom, most vonult vissza... :(
  • ricsi1
    #4102
    hmm...amit ide írok (tudod oda fel)te szerencsétlen...
  • akoska
    #4101
    ezeket a buzi vezetőséget sose váltják le ???????????????
    bazz a lazio ellen 2-0 semmi
    bazz a sopron ellen 6-0 el vannak ragadtatva
    hát apátoknak a ***** lazio még mindíg jobb csapt
    __________________________________________________
    azt kérdezném még meg hogy egy brazil itt van a ferencvárosnál 17 éves kora óra most 22 nem lesz soha magyar??
    mer akkor vb-bajnokok lennénk mondjuk benne van a brazil u-21 be de magyar lehet ?? kaphat magyar állampolgárságot?
    ________________________________________________________
    sztem qrvára taktika függő a cm0304 mer azerbajdzsán ellen 3-4
    ell nyertem de nagyon megszenvedtem!!Belgium ellen meg uraltam a meccset igaz másik taktikával!!Levagyunk maradva 3ponntal anglia mögött de kiütjük angliát!!!
  • akoska
    #4100
    Voltak helyzetek :)


  • robotnyk
    #4099
    köszi
  • colomano
    #4098
    bocsi, ezek jók:

    http://clientes.netvisao.pt/corey3/cm0304.rar

    http://www.ser.brturbo.com/cmdemocratico/cracks/cm0304.4.1.4.rar
  • robotnyk
    #4097
    köszi, de ezek nem mennek másolt cd vel :|
  • colomano
    #4096
    a crack:
    http://www.throw-in.com/index.cfm?menuid=5&type=download&action=list&catid=6
  • akoska
    #4095
    ezeket a buzi vezetőséget sose váltják le ???????????????
    bazz a lazio ellen 2-0 semmi
    bazz a sopron ellen 6-0 el vannak ragadtatva
    hát apátoknak a ***** lazio még mindíg jobb csapt
  • akoska
    #4094
    nekem van robo
  • robotnyk
    #4093
    ezeket tudtuk köszi. a 4.1.4 patchfixhez lenne cracked exéd annak örülnék
  • akoska
    #4092
    nekik nem a patch kell hanem a crack
  • akoska
    #4091
    igen és?
  • colomano
    #4090
    valamint: http://www.throw-in.com
  • colomano
    #4089
    cm03/04 4.1.4 patch letöltés:

    http://gamefiles.blueyonder.co.uk/blueyondergames/championshipmanager4/patches/win32/cm0304%20Patch%204.1.4.exe

    http://www.cmfreaks.dk/download/patch/Patch_04.1.4.exe