147
Megéri, ha az ember kicsit gyorsabbért sokkal többez fizet?
  • SoDI---
    #13
    Asszem maradok NF7-S és 2500+nál.
    Ahogy hallom, egy 2800+ szintjét ki tudom hozni belőle.
    Holnap meg is veszem...
  • Evil
    #12
    nem mindegy milyen fsb ju a proci.Nf2 es deszka helybol kiveszi a lockot a procibol es olyan fsb t allitasz be amit meg a ramod elvisel.
  • fm
    #11
    a lap sztem jó. nekem is az van,stabil,tuningbarát.
    igaz nekem sima nf7 v2.0 és 1466Mhz proci 1.8Gh-en.
  • TheZsenyka
    #10
    A magasabb FSB mindíg jobb rendszerteljesítménnyel jár. Két azonos órajelű processzor esetén 25% FSB különbség kb. 10% teljesítménykülönbséget jelent. Javasolom hogy vedd meg a 2600+ AMD processzort.
  • Evil
    #9
    dobsz ala egy epox deszkat (8rda+,8rda3+) ,meghuzod 2400mhz re a 2400+ ost es fittyet mutatsz a p4 eknek ezert az arert.
    Videoszerkesztesre meg inkabb egy jobb vinyot is ajanlanek.
  • SoDI---
    #8
    2500+ Barton mag-1830 Mhz
    2600+ Sima tbird-2133 Mhz

    Az ár szinte ugyanaz...
    Ha nem játékra kell, hanem videószerkesztésre, melyik a jobb választás? (Ha sima ventilátorral megoldható, 2500+os tuning is jó alternatíva, ha stabil)

    Valaki adhatna egy kevés tanácsot, mert az utóbbi egy évben nagyon nem figyeltem a proci-teljesítmény híreket.
  • Chief
    #7
    Tudod mi volt a kár! (Csak most a nem a gumiban vagyunk)

    De ha már nem a gumiban vagyunk, szerintem vedd meg a 2600+ AMD-t!
  • SoDI---
    #6
    2400+nál mennyire lehet a biztonságos (gyári léghűtés mellett is stabil) tuningra számítani?
    Alaplapból egy nForce2-es ABIT NF7-S-t néztem ki, tehát a stabilitással nem lehetnek gondok :)
  • SoDI---
    #5
    Jaj, valaki kiszabadult a Gumoszobából!
    ŐRŐK!!!
  • SoDI---
    #4
    Nehéz döntés, mert egy 20-asért megkapja az ember 2400-est, ami azért elég bika ezért a pénzért. De állítólag a 2600+ a legkisebb AMD proci, ami 333-as FSB-vel rendelkezik... Sznobságból nem adok ki pénzt, ha teljesítményben alig van különbség...
  • TheZsenyka
    #3
    Én nem haboznék.
  • Chief
    #2
    Egy jólmenő webdesign-ernek persze hogy megéri!
  • SoDI---
    #1
    Szerintetek megér egy 2400+ és egy 2600+ közötti 133 Mhz-es difi majdnem 7000 Ft-ot?