Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5215
Hm, hát én találtam máshol egy csajt, aki sokkal közelebb lakik 😄 Érdekes bug vagy nem tom.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

Encore
#5214
Ha jól emlékszem lakik ott egy Silver nevû nõ és tõle kell behajtani valami adósságot, de meg is egyezhetsz vele.
#5213
Springvale-be mi van ? Mert Moriatyval beszéltem megjelent a mapon, de nem kellett odamennem.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#5212
sziasztok, most az atombomba felrobbantása a feladat, és egy kis lövöldözés stb.../ után elindultam le a metróba, mindenkit kinyírtam itt, nos és most tovább kéne menni egy vágányhoz, egy sötét szûk helyen egy kis résen keresztül látom azt, hogy merre kellene tovább menni (az említett vágányhoz), de nem találom az oda vezetõ utat, merre menjek?

(\"Vérzik a busz. Komolyan nem hazudok.\")

#5211
elvileg a boltokban is magyar feliratokkal lesz kapható decemberben, szóval igen
van egy magyar mod, de azt nem tudom mennyire életképes... ki kell próbálni

How much can you take,before you snap?

Kandurex
#5210
I.C. ram, Hmuda thx!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Hmuda
#5209
Olvasgattam a wikin és kiderült, hogy a spoilerben leírt dolgot végig kell csinálni, hogy megjelenjen a hulla.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5208
Létezik a játékhoz már magyarosítás vagy majd csak decemberben lessz?
Valami magyar modot láttam itt a fórumon az mi?
Csak egy igent vagy egy nemet valaki légyszives<#help>

Hmuda
#5207
Igen, csak azzal. Nézelõdj olyan helyeken ahol sokat harcolnak a srácok, hátha találsz pár hullát (nem ismerek ilyen helyet, csak jobb ötletem nincs).

Vagy menj vissza a citadellába, hátha hever valahol pár felesleges darab.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#5206
Aranyos kis játékszert találtam. Lényegében egy kínai jószág, csak magasabb a sebzése és 12-vel több töltény fér a tárba. :-)

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Jury Street Metro Station, a lejárattal szemben van egy kiégett falatozó, a pult mögött van a delikvens hullája.

Extra adalék: a technológiai múzeumnál kezdõdik a szál. Az egyik info terminál a hallban tartalmaz egy "#000" menüpontot ami támpontokat ad, hogy miként is nyithatsz ki egy kulcs nélkül kinyithatatlan széfet a múzeumban. Kellemes kincsvadászat feelingje van. :-) A végén megkapod a WP-t a metróállomáshoz, ahol az említett hulla van.


Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

I.C.ram
#5205
BoS armort csak bos armorral lehet feljavitani? 😞

Mit csinaljak, ha kezd szetesni rajtam?
I.C.ram
#5204
Csak a Rock-It launcherbe lehet.

Fat man meg van eleg sok helyen.
Hmuda
#5203
Fatboy: haladj a történettel és majd a GNR plázán jön egy behemót. Az egyik BoS hullánál lesz egy Fatman.

Rakétavetõ: nem, az csak rakétákat lõ. Amire te gondolsz az a "Rock-It Launcher", amit tervrajzból kell összerakni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Kandurex
#5202
Ja igen, eddig szidtam magamba a játékot, hogy mennyire pontatlanok a fegyók, hát nem, csak jó alaposan fel kell õket javítani akkor iszonyat halálosak,...abszolult favorittá avanzsálódott a mester lövész puska, igaz, csak komolyabb ellenfeleknél veszem elõ, de akkor fej nem marad szárazon xD

Fatboy-t hol lehet találni? Van egy mini nuke -om 😊 kipróbálnám 😊, ja és a Missle Launcher -be nem lehet tárgyakat pakolni és kilõni? Valahol hallottam róla, de én nem tudok belerakni semmit ám 😞

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Kandurex
#5201
Rájöttem, hogy elsõ sorban mi nem tetszik a játékban:

LETEHETETLEN!

Fantasztikus a játékmenet, hihetetlen jó grafika, ahogy haladok benne csak ámulok, hogy milyen tökéletesen megoldották ezt a apokaliptikus világot! Bár nagyon hiányzik a körökre osztott játék...de csak na,..sikerült egy remek játékot készíteni, le a kalappal a készítõk elõtt!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

böröczk
#5200

Kumiho #2179

broman191
#5199
Lehet a HUD színét állítani valahol az options-ben. 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

broman191
#5198
A mai termés...😊

:-P



Mutáns haver szemét bántja a fény...😄



Fehérház...legalábbis ami maradt belõle. Egy FatBoy és 3 mininuke a jutalom ha megtalálod.😊



A derék Enclave katonák fekvõtámaszoznak...kesõbb egy eltévedt rakéta vetett véget az edzésnek.<#idiota><#hehe>



UFO ammo lelõhely a nyilnál...nagy kráter, benne egy felborult katonai platós géppel. 😊



"Csoki...ma nagyon kemény vagy!" <#idiota>

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Lobsterman
#5197
Nekem zöld a VATS meg az egész UI mondjuk. Lehet változtatni a színét, vagy verziónként más színe van?

MaskimXul
#5196
Igen, de csak ha neutral a karmád. Tenpenny tower közelében, a robco factory parkolójában van egy robot árus faszi, tõle vehetsz egy mister gutsy-t.
AnarchoiD
#5195
A jatek folyaman lehet robot segitore szerttenni ? Egy protectort eltunnek viselni.

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

Shodan
#5194
oké már találtam valamit, ha jól értem akkor ilyen mastermind játék szerû.

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

Shodan
#5193
Köszi, megvan, megvan a gép is. Metrot már körbe jártam de nem találom sehol.
Hackelésnél mit kell figyelni? mert idáig csak randomra nyomkodtam a szavakra, de gondolom van valami, csak biztos ezen is átsiklottam mint a pipboy bekapcsolásán...

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

böröczk
#5192
Valaki már korábban dobott itt egy linket, de persze elfelejtettem elmenteni, úgyhogy mégegyszer megkérdezném, hol lehet begyûjteni a rádióban elhangzó dalocskákat? : P

Kumiho #2179

böröczk
#5191

Kumiho #2179

#5190
1. Lenn a metróban.
2. A pip boy világít ha a tabot nyomva tartod.

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

Calver
#5189
bemész az apuci melletti házba, megnézed a gépet és megtalálod a helyét, térképen mutatni fogja merre.
világítást pedig PipBoy tud, tartsd hosszan nyomva a tab-ot.

"The trees move. Do you not see it?"

MaskimXul
#5188
marigold metro station
tartsd nyomva a tabot
Shodan
#5187
Két egyszerû kérdés: Tûzhangyáknak hol van a fészke?
Van e valamilyen elemlámpa amivel lehet világítani?

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni... Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?

MaskimXul
#5186
eh már aszittem találtál valami uniqe glowing plasma pistolt <#vigyor2>
Hmuda
#5185
Greyditch közelében (asszem északra) van egy csatorna elosztó épület. Ott kell lemenni és elvileg az egyik alagútban lesz a búvóhelye.

A fegyver meg csak egy natúr Sawed-off Shotgun, csak VATS-ban lõttem a képet és az volt kijelölve célpontnak.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

n3whous3
#5184
hupsz, átlapoztam.

púúúúú

MaskimXul
#5183
#5178
MaskimXul
#5182
a szülinapos ghoult hol találtad? és ami jobban érdekel; mi az a kék fegyver a kezében??
n3whous3
#5181
valaki beLINKELNÉ a vault 106 helyét megint?... Most már elbasztam sok idõt rá és akkor már csak nem fordulok vissza a környékrõl.

púúúúú

Hmuda
#5180
Csináltam pár képet.


Esti Springvale csendélet.


How...dy...part...ner...


"Csá szépfiú...gyakran jársz erre?"


"Fresh meat!"


Elsõre hatalmasat röhögtem.<#idiota>

(Aztán eszembe jutott, hogy talán a szülinapját ünnepli és máris megsajnáltam szegény flótást.<#sir>Sajnos nem találtam semmiféle írásos emléket tõle, de majd visszanézek, hogy jobban átkutassam a "lakását".)

Ez az utolsó három kép ábrázolja azokat a pillanatokat amikért megérte berakni a Fallout 2 Redding településének aláfestõ zenéjét. Egyszerûen beleborzongok mikor megszólal a gitár.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Adam II
#5179
Úgy szeretem amikor ez megy mialatt minigunnal aprítom a szupermutánsokat DC szívében 😄

MaskimXul
#5178
Lobsterman
#5177
Vedd fel 20. szinten az explorer perket és nem lesz az eligazodással gondod. Én megtettem 😊

wedge31
#5176
Volt már itt is.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Voltan
#5175
Be tudna valaki linkelni egy térképet a helyszínekkel?
Kerestem gúglin, de nem találtam olyat, amin minden hely rajta van.
Tud valaki ilyet?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

MaskimXul
#5174
Én ahogy közel mentem a kapuhoz, megszólított. Ott állt a kapunál balra fent, a másik oldalon.

Ez volt amúgy az egyetlen hely, ahol sajnáltam, hogy nem lehet gyereket ölni a játékban <#eplus2>
#5173
Létezik a játékhoz már magyarosítás vagy majd csak decemberben lessz?
Valami magyar modot láttam itt a fórumon az mi?

Tatyla
#5172
nem,a fõ küldetéssel jöttem ide de még a mayort nem találtam meg.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Lobsterman
#5171
A legjobb dal a játékban 😊
Andrews sisters rule 😄

MaskimXul
#5170
Beszélj a mayorrel, majd ad neked questet ami bejuttat. Ez amúgy fõküldetéshez tartozik, szóval ha csak úgy véletlenül találtad meg, lehet, hogy nem is tudsz bemenni,
Tatyla
#5169
itt a gyerkõcöknél hogy jutok át ezen a kapun?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#5168
És mikor azt nem tudni?
VRSDM
#5167
én reménykedek, mert mostanság fél óránként kidobál.
ugyan úgy mint a bioshock... mással eddig nem volt gondom.

u dont have to listen anybody else but me

Adam II
#5166
SPOILER!!

De én csak annyit mondok:

BONGO BONGO BONGO I DON'T WANNA LEAVE THE KONGO NO NO NO
BINGO BANGO BONGO I'M SO HAPPY IN THE JUNGLE I REFUSE TO GO