Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kandurex
#5165
Minek az a patch? Alig javít valamit.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Piedon
#5164
Én nem tudok olyan emberrõl (ez nem jelenti azt hogy nincs) akinek a magyarországon forgalmazott verzióra felment volna a patch. Mert amit itthon forgalmaznak az angol-lengyel nyelveket tartalmazott csak.

Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.

VRSDM
#5163
szóval törted van 😄

u dont have to listen anybody else but me

Calver
#5162
btw tudtátok hogy az Arlington Public Library-tól egy kicsit északra egy Vertibird bizonyos idõközönként - nem tudom milyen sûrûn, eddig kétszer mentem oda, kétszer ott is voltak - lerak 3 Enclave-es katonát Tesla Armorban, Plasma Rifle-el felszerelve? elég hatékony módja kellemes cuccokat beszerezni <#nyes>

"The trees move. Do you not see it?"

#5161


Az Enclave elnökének epikus végzete. Szép kis törmelékesõt eredményezett a meggyõzõkészségem <#hehe>

Amiga 600GT QuadCore - WorkbenchHD 64bit - ThermalGive Titanium Edition - Commodore Extreme Graphics X69HD

#5160
De valakinek felment a patch nem?
Esetleg tegyem fel a törtet és azzal próbáljam?

Piedon
#5159
Ha itthoni kiadás akkor jelenleg semmit mert nincs hozzá patch.

Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.

#5158
Nekem ezt írja ki a path: "Old file not found. However, a file of the same name was found..."

Mit kellene tennem,hg tudjam pathelni?Eredetim van.

Bil Ur Sag
#5157
Nekem olyan volt hogy "hazaküldtem" hogy várjon meg a vault 101 elõtt. Hát úgy öt, hat játéknap múlva találtam meg a vault elõtt. Mondjuk úgy hogy nem erõltette meg magát. Már majdnem letettem szegény páráról.

psn: symbiosis81 Jobb égni a tűzben, mint ázni a húgyban.

Ron Ragm
#5156
Elsõ szinten csak figyelmen kívül hagynak, második szinten már segítenek is neked (de nem másik állat ellen), mondjuk ezt írja is a perk leírásnál.
Állatnak minden nemrovar számít, bár nálam valamiért a radroachok is semlegesek lettek.

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

#5155
Nekem eltünt a kutyám még ott ahol megtaláltam. indultam kifelé scrapyardról és mikor hátra néztem nem volt ott. visszametnem keresni de semmi. Valakinek volt már ilyen?
BlackShadow
#5154
gondolkodtam én is azon a perken 😄 úgy mûködik h minél több szint van rajta annál "nagyobb szintû" állatokkal tudsz spanolni, v "1x használatos" ?

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

böröczk
#5153
Sajnos nem akart velem jönni, pedig hívtam. : D De az összes ilyen dög pajtás az animal perkkel, sõt még az én ellenségem az õ ellenségük is. : P

Kumiho #2179

DJ Skyline
#5152
ez a haverod? bakker 😄 miket örökbe nem lehet fogadni

böröczk
#5151
Ez az animal friend perk nagyon mókás : D


Buksi:

jó pajtás

Kumiho #2179

#5150
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Amint bemész, rögtön az elsõ szobában vannak különbözõ dolgok letéve /egy rádió, egy üveg stb./ amikre ha rákattintasz hangot adnak. Ha megfelelõ sorrendben kattintasz rájuk /van amelyikre kétszer kell/ akkor megjelenik a szükséges terminál

Why so serious?

broman191
#5149
Magyar felirattal jelenik meg nálunk!

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

broman191
#5148
Meg kell érinteni az ajtón belépés után a tárgyakat sorban, aztán...van Youtube videó róla. 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#5147
Lesz ehhez magyarositás?
Pluskast
#5146
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a vault 112-ben az abonded house-ban hol lehet megtalálni azt a terminált vagy mit aminek következtében be tudom fejezni a szimulációt? A néger nyanya azt mondja, hogy ott van de nem találom. Meg tudnám csinálni úgy is ahogy ez a Dr. Braun akarja de azzal rengeteg karmát vesztek pláne az utolsó feladatnál és ezt nem szeretném. Tud nekem segíteni valaki?

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#5145
Hali skacok!
Elakadtam és olyan kérdésem lenne hogy mit kell pontosan csinálni a Megatonos supplis csaj harmadik vagy negyedik küldetésénél amikor valami observert kell kirakni az emlékmûnél valahol a lurkerek költõhelyénél?Nem vágom igazán hogy hova kellene nekem azt a bigyót raknom vagy mit csinálni vele!

Elõre is köszike!<#worship>

broman191
#5144
Egy kis tegnapi...😊

Ki vállalna be egy mûtétet nála? <#idiota>



Ócsó' a zatom' kilójá' tessék venni aranyoska! <#idiota>



Here we go yooo<#smile>



<#buck>



Vajon kiket húztak le ezekkel a cuccokkal...<#hehe>



Raider sakk<#pias>

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Voltan
#5143
Jaja, a live nekem sem megy, serial számot se kért. Érdekes.
Ha Bethesdáék visszaírnak, dobjál már meg egy priváttal!

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#5142
hmm 😞 a kóla quest-t asszem nem fogom tudni megcsinálni tudniillik én bejártam a terület 2/3át és eladtam õket 😞(

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Piedon
#5141
Írtam egy levelet a Bethesda-nak, kíváncsi vagyok egyáltalán válaszolnak-e rá. Amúgy nekem egy gépújraindítást követõen meg "Wrong disc inserted" felirat jött ki és nem indult el többet a játék, csak akkor amikor feltelepítettem a játékot. Ja amúgy amikor elindult akkor meg a Live sem mûködött alatta... Pedig anno a Kane and Lynchnél megcsináltam a Live regisztrációt és az is eredeti.

Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.

Grove4
#5140
Óh köszi,Moria-nál sajnos nem tudo,mivel kinyírtam mindenkit megatonban mielõtt felrobbantottam volna!de keresek máshol!

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

Voltan
#5139
Na, ez remek, úgy látszik, se a CE, se a normál verzióra nem megy fel a patch...
Valakinek van megoldása?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#5138
keress egy kék satupadot pl moira házában megatonban azon!

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Grove4
#5137
Sziasztok az lenne a kérdésem,hogy vannak tervrajzaim fegyverekhez,beszereztem hozzájuk mindent,de nem tudom összerakni,hogy kell?

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

VRSDM
#5136
valami megoldás van már a szimpla kifagy és kidob témára? a patch sem segít...

u dont have to listen anybody else but me

#5135
#5088

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Calver
#5134
teherbírás jön Power Armorral - de azt nem érdemes magadon tartani futkározás közben lévén lelassít -, Strong Back perk rengeteget ad, valamint piával is fel tudod tápolni, ami nem jön rosszul lévén az egész F3 tele van szesszel.

"The trees move. Do you not see it?"

Calver
#5133
nekem azoknak vagy felrobbant a feje vagy elkezdtek lõni mindenre és mindenkire. egyedül a 2 srácra az Arlington Library-ben hatott úgy, hogy odaajándékozták nekem a páncéljuk.

"The trees move. Do you not see it?"

Calver
#5132
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
droggal van telepumpálva a levegõ és csöppet bekattantak a bentlakok, valamint persze rád is hat. kellemetlen hely, bár még mindig jobb mint a metroalagutak.

további info: http://fallout.wikia.com/wiki/Vault_106

"The trees move. Do you not see it?"

MaskimXul
#5131
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
a piacról nyílik egy ajtó a fligh deck-re, ott kimész, beugrasz a vízbe, szemben van egy ajtó a víz alatt, ott tudsz bejutni.
#5130
üdv!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
most járok a missing android küldetésnél, és mondják h pinkerton rivet city másik részében van,de le van zárva a hajó,és hogy kell bejutni oda kulccsal? elõre is köszi!

ASUS M2N4-SLI/RADEON HD2900XT GDDR3 512 MB/AMD ATHLON X2 4800+/2X1 GB DDR2 RAM 800 MHZ

MaskimXul
#5129
Beszélj az ott lakó emberekkel, majd megmondják, kihez fordulj.
#5128
Csõ, az érdekelne, hogy mikro a Megaton-beli csajnak csinálom az Encyklopádia( guide v. mi)3. chapterét, akkro ugyebár azt kell csinálni, hogy kutassak Rivet city történetében. De igazából nemtóm h hol kellene elkezdenem, ráadásul a quest-háromszög is csak a város bejáratához mutat.
Pls help!

AMD Ryzen 7 5800 X3D-ARCTIC Freezer 34 eSports DUO black/red, Asus TUF Gaming B550 Plus, Kingston HyperX Fury 2x16GB DDR4 3200Mhz, Gigabyte Geforce 5070 TI OC Aero, 850W Gigabyte GP-AP850GM

hali
#5127
Heh, marha jo ez a Mesmetron 😄 Chief Gustavo kicsit megorult tole, jo cuccai vannak, csomo kulcs, szep Tenpennys armor 😊

www.napisajto.hu

Encore
#5126
Ez engem is érdekelne, mert például vannak ilyen szatelit antennák és az egyikben aktiváltam valami projectet, aminek hatására minimuke-ok csapódtak be a környéken. 😊
janos666
#5125
Véletlen átugrottam a leírást, hogy kell feltörni a zárakat. Röviden leírná nekem valaki?
#5124
Meghallgattam a kazettát (legalább is remélem), de nem jutok tovább. Hol találom? Lehet eddig rossz helyen kerestem.
#5123
Hát, nem tudom minek a szintje, amikor tölt az egyik szakaszról a másikra akkor ott írja. Megpóbálom thx
Shiwo
#5122
Hali !

1 kérdés, lehet már volt..

Ford Constantine-ben kilehet lõni valami rakétát (bombát ?)..annak mi a hatása, ha kilövöm ? eltalál valamit, vagy lesz bármi hatása a játék további menetére nézve ? (mittomén lerombol valamit, amit nem kéne, stb..)

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

MaskimXul
#5121
Ja, tudom melyik rész ez, asszem el kell menni valamelyik helyre, ott lesz valahol egy szemetesben a kód <#rolleyes>
Meg milyen hatos szint? Ha a karakteredé, akkor az pont annyira hasznos infó, mint a posztod többi része..
Rapid81
#5120
Hallgasd meg a felvételeket, amiket felvettél a panel tetejérõl: 😊

Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/

#5119




Itt akadtam el, valaki tudja itt mit kell?
nyirog
#5118
hy, most találtam rá a vault 106-ra és mindenki ellenséges velem, na azt szeretném tudni h miért,meg azt h egyáltalán mi történt ezzel a bunkerrel és vajon a többi bunker is ilyen rossz helyzetben van (nem ,nincs az angol tudásom a béka segge alatt, egész egyszerûen csak kíváncsi lennék rá)? Amúgy meg mikor járkáltam a 106-ban akkor a képernyõ az néha ilyen UV színübemnet át , ez mi a az istenynila, szellemek 😄, emlékképek?
elõre is köszi a választ!

#5117
lol, pedig nem ezt töltöttem fel, mind1, valamit be kéne kapcsolni és utána egy kódbeütés, valahol a 6os szint elött
Alwares
#5116
Õ már az Oblivion alatt is a Bethesdának dolgozott.

Xbox360 gamertag: Alwares, Nintendo Wii Lenovo Thinkpad T400