Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5465
Javaslat: tessék megvenni a házba a gyógyító felszerelést. Ingyé gyógyít és sugármentesít. A labor meg megszabadít a drogfüggõségtõl, illetve termeli az anyagot. Napi 1 valamit...

#5464
Sziasztok,

Nekem az Android keresõs küldetéssel van némi gondom, vagy glitch vagy én nem csináltam valamit:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Küldit felvettem
Beszéltem a doc-al rivet cityben
Moirával Megatonban
Meg még akivel csak tudtam, de a fenti 2 volt csak értékelhetõ,
Elvileg most ugye az jönne, h Sister hotelszobájában van az utso holotape, de nincs ott semmi, csak 2 kávésbegre 😄

Ötlet?
És megmondaná vki, hogy hol van Pinkerton?

Thx
#5463
Nagyon nem nézte meg, aki azt mondja, nem számol a távcsõvel...

Próbálj meg VATS-ban egy sima vadászpuskával, majd a sniperrel célba venni valamit. 20-50%-os különbségek jönnek ki. A távcsõtõl nem lesz pontosabb egy fegyver, csak nagyobb távra tudsz célozni...

Count Adyn
#5462
Na megvan mind😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#5461
Javítsd magad a cuccot. 80 fölötti repair skillel már magas szinten tudod tartani a szerkezeteidet. Eddig úgy 5 sniper puskát találtam...

#5460
mondanátok pár mellék küldit? hol lehet felvenni stb..

WoT / Gw / Gw 2 / Aion / L2 / WoW

#5459
Ja igen: így aztán lett egy szuper jó 10 mm-es géppityum...

#5458
Ha jól beszéltél vele, eleve elmondta, hogy mik a belépõkódok és felajánlotta, hogy veled megy segíteni. Ha nem, így jártál. Nálam sajna meghalt, mert nem az általa javasolt rövid úton mentünk le, így belegyalogolt két robot kereszttüzébe szegény...

SötétBarom
#5457
Megatont ki kell durrrantani a pusztából gondolom -.-

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

Carlos
#5456
Szenvedtem mire rátaláltam.
Amúgy régebben olvastam valami tempenny torony lakosztályról.
Azt hogy is lehet megszerezni? (én nem adtam át a ghouloknak a helyet)

Þór vígi þessi rúnar

#5455
nemtudom, nekem elég jó a karmám... (ehhez hozzátartozik, hogy kiirtottam paradise falls-ból a slavereket, meg mindenhonnan...) meg próbálom nem negatívba vinni... én vagyok a "last hope of humanity" vagymi 😊 az emberség utolsó esélye... szeretnek is nagyon, mert akárhányszor belépek megatonba, ugranak is és ellátnak ingyen mindenfélével: lõszerrel, stimpack-el, meg ami random jön 😊

You\'ll Never Walk Alone!!! (A véleményem mindenhol SZUBJEKTÍV vélemény->kéretik nem megkövezni érte!)

#5454
huhúú 😄 ezt jó tunni .. dc-ben még nemnagyon voltam lehet itt az ideje .. amúgyis kéne a lincoln-s puffka 😄D

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#5453
Nna, a Tenpenny tornyot átadtam a ghoul-oknak. Próbáltam megdumálni a lakókat, hogy milyen jó is lenne, ha befogadnák a rothadó metrólakókat, de a luxuskurva meg az arisztokrata házaspár megfúrta a humanitárius akciómat. <#rinya>
Sajnos azokat sem kímélték az új bérlõk, akik hozzájárultak, de hát ilyen kegyetlen az élet... <#eplus2>
Viszont így loot-oltam egy csomót, és lett nagyon faja security-s sityakom meg páncélom, valamint a Burke-féle akció miatt is bosszút álltam. <#violent>
Seth
#5452
"a megatoni lakóknak viszont simán szar az ai-jük"

Atomot nekik és nincs több probléma XD

PSN ID.: Beegabor

SötétBarom
#5451
Nekem meg eltûnt a regulator HQból az arc, akinek az ujjakat kell leadni.. :C

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

CS@
#5450
Sniper:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Bár van vagy 10db már a szekrényembe, de az Arlington Libary –hoz járok utánpótlásért ha szükség van rá. A könyvtár bejáratától délre van egy nagy épület, ekörül 4 Talon és egy valamilyen droidszerûség szokott lenni. Az elsõ Talon külön áll rögtön a könyvtár alatt és nálam mindig melee –s. A ház túloldalán vannak a többiek. Ezek közül egy mindig rakétavetõvel egy pedig mindig sniper –rel van felszerelve(3dikat nemtom).

#5449
A karma negatív változásának van valami komolyabb hatása? Mert szoktam lopkodni és mindig csökken.
MaskimXul
#5448
persze, a kereskedõknél csalás. a megatoni lakóknak viszont simán szar az ai-jük, folyton leesnek helyekrõl, azt lehet így orvosolni. Dogmeat detto, bár ha nem hal meg, akkor elveszik.
Kandurex
#5447
nem is tudom, ez már kissé csalás szagú, ha megdöglött akkor megdöglött, ez bármikor megtörténhet...szal így reális

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

kirol
#5446
Köszi

MaskimXul
#5445
crazy woflgang: 00063bfa
lucky harith: 00063bf9
crow: 00063bf8
doc hoff : 00063bf7

tehát mondjuk crow-ra alkalmazva: setessential 00063bf8 1
MaskimXul
#5444
akkor konzolt megnyitod, ráklikkelsz a hullára, resurrect, enter.
MaskimXul
#5443
setessential <npc kód> 1

Az npc kód nem az, amit kiír ha ráklikkelsz miközben a konzol nyitva van.
Van vhol a neten egy lista a jó npc kódokkal, de a fallout.esm fájlból is ki lehet szedni az értékeket.
Kandurex
#5442
Mit hogy? Miért? Tessék leírni! 😊

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Fenrir
#5441
Bakker nálam meghalt az öreg Megaton-ban aki átvette a Scrapmetalokat pénzért.

Egy ideig keresgéltem és megtaláltam a bomba környékén a hulláját, tuti valahonnan leesett. Most nincs kinek leadni :\

A halál csupán a kezdet...

#5440
?? mit ütöttél be ?? 😊

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Kandurex
#5439
december eleje-közepe várhatóan

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

kirol
#5438
Bocs ha már írta valaki, de mikor jelenik megy magyarul?

MaskimXul
#5437
nem a befektetéssel tettem õket halhatatlanná, hanem konzol paranccsal <#vigyor>
#5436
halhatatlannáá?? 😮

akkor jó befektetés vót aza 1-2k amit az õ fejlesztésükre költöttem 😄DD :|

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Kandurex
#5435
Basszus, hogy milyen macerás a város központba mászkálni, a szuper mutánsok száma négyzetméterenként átlagosan 1 <#help>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

MaskimXul
#5434
fõbb városokban megfordulnak. De van rá esély, hogy útközben kinyírja õket valaki, én már az elején halhatatlanná tettem õket <#kacsint>
Kandurex
#5433
Mama Dolce's

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#5432
jahh apropó ház 😄 ott hagytam a kutyát a viskó közepén .. gondoltam megnézem ezeket a pimp máj hóm cuccokat 1.pre war megyek vissza ház közepén a kutya meg egy asztal hamutatróval egybe 😄DDD lol

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#5431
én mindent a szekrénybe dobálok de elvileg ha a földre dobod is megmarad 😄
hol vannak azok a ghoul-k??? 😄

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#5430
már énis kerestem õket 😮 .. adott valami térképet ami szerint járnak körbe de azon csak x-k vannak név egy szálse .. de még alaposabban nem néztem meg

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Kandurex
#5429
Ehh,. a házamba ha lerakok cuccot az megmarad? A franc akar cipelni közel 50 aknát, meg 30 kézigranyót <#zavart1>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Kandurex
#5428
arra is elnézek, thx!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Kandurex
#5427
hm, közben kaptam infót két sniper ghoul -ról..asszem délután meglátogatom õket <#vigyor1>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Carlos
#5426
Crazy Wolfgang hol van?
Csakmert befektettem még régebben az armor-ra és a fegyverekbe is 700-700-at, de nem találtam.

Þór vígi þessi rúnar

MaskimXul
#5425
canterbury commonsban ha befektetsz a traderekbe, akkor crazy wolfgang 80% -ra fog tudni javítani, 700 pénz után. beszélj uncle roe-val.
#5424
nagyon kevés van 😞 én reservist-l nyomom most de ritkán használom mert rettenet mód romlik az állapota :| 50%állapotban pontatlanabb mint a combatsoti 20-30%osan ugyanakkora távolságban

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Kandurex
#5423
Ja a fenébe is, nem tudom feljavítani a sinper pusimat 100% -ra 😞 eddig össz-vissz 2 sinper pusit találtam, az árusok meg max. 50% -ra javítják fel, nincs valahol esetleg egy olyan árus vagy javító aki, jó pénzért megjavítaná? Vagy esetleg pár sniper fellelhetõ helyet tudtok mondani?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Lobsterman
#5422
Kardja már van a ninjáskodáshoz. 😊

Kandurex
#5421
Ninja xD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Lobsterman
#5420
Én most gyúrok egy ninjára(sneak, melee, lockpick). Egyelõre mondjuk úgy néz ki mint Giles a Buffyból, de akkoris ninja lesz 20ra 😄

Kandurex
#5419
izé,...én ütök vágok és harapok...én vagyok a puszta királya 😄...kénytelen voltam egy állással visszább, hogy feltoljam 25 -re a lockpicket 😊

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Carlos
#5418
Az nagyon szór. Én szeretem távolról kivenni az ellenfeleket.
Lincoln puskája nagyon jó. 53-as (asszem) sebzés, 15 golyó a tárban és olyan lassan tölti újra, mint a kommersz hunting riffle-t.
Imádom.

Þór vígi þessi rúnar

#5417
ja 😞(
érezhetõ változás nemsok van mondjuk 80 és 100 skill között ellenben a fegyver állapota sokkal inkább hatással van a találati esélyre ez inkább a távcsöves mordályokon ütközik ki a legjobban

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#5416
Puskával igen, én pisztolyokra és társaira gondoltam.