Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

böröczk
#5515
Na ilyen sem volt még, kezdtem egy új játékot, mire rögtön a legelején, elsõ ellenfélként egy ilyen tömör gyönyörbe botlottam, ráadásul a Super Duper Mart elõtt. Aztán végülis megfeküdt, még a buszt is megpróbálta eltolni<#idiota>

Kumiho #2179

Ron Ragm
#5514
Nem kell kiválasztani minden modot, hamegnézed az Local settings\Appdata\Fallout 3 ban a plugins.txt-t látod hogy megjegyzi õ, csak valamiért a launcher nem látja.

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Lobsterman
#5513
Ja és lenne egy kérdésem. Van arra megoldás hogy ne kelljen minden elindításkor újra kiválasztani minden modot? Kicsit idegesítõ hogy nem képes megjegyezni miket használtam eddig.

Lobsterman
#5512
Hmm ezt az 50%osat bepróbálom. Bár nekem inkább egy olyan kéne ami a fegyverek degradálódását csökkenti a páncélokét viszont növeli. Az lenne szerintem a reális. Ha szarrá lõnek akkor fogyjon csak a páncél. Úgy legalább nem az lenne hogy nem használom ki a gyengébb páncélokat, és pár óra játék után power armorban futkosnék. Tudom kell hozzá a tréning meg minden, de viszonylag gyorsan össze lehet szedni azért.

#5511
ilyen eladásokkal tuti lesz kieg

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

#5510
Bizony vissza lehet menni. Ennek elõfeltétele, hogy eljuss a fõvonalon egy bizonyos pontig és menj ezután a V101 környékére, a rádiódon meg fogd be a vault adóját. Aztán be lehet menni.

Páncélból meg alig van ami csökkenti az agility-t. A legerõsebb normál páncél (nem igényel tréninget) a ranger battle armor, amit egy feladat jutalmaként lehet megkapni. 39-es max páncélzat (bármely combat armor felhasználásával javítható), ad AP-t, small guns és talán még Luck értéket is.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#5509
Valamelyik nap olvastam, hogy valaki kérdezte, hogy a vault 101-be nem lehet e visszamenni az elején kívül. Na nekem pont most lett egy questem, hogy menjek vissza és így beenged. egy rádióhullámba kaptam a questet😊
Amugy jó páncélt merre lehet találni? ami nem csökkenti az agit
Kandurex
#5508
Remélem lesz valami kieg...bár abban is, hogy NE "lópáncél" legyen az elsõ <#hehe><#mf2>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Count Adyn
#5507
Jah, én se használnám😊 Túl gyorsan megvan a max szint igyis😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

MaskimXul
#5506
Aztán ne legyen sírás, amikor a játék felénél eléred a max szintet <#nyes>
#5505
köszi ez tényleg jó perk😊

SötétBarom
#5504
Ad még egy szintet, "Itt és most" 😊

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#5503
Lesz, csak beszélj a megbízóddal a megadott helyen.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

Carlos
#5502
Megaton-ban lesz.

Þór vígi þessi rúnar

Kandurex
#5501
azonnal rakj rá egy pontot, ad egy ingyenes szintlépést!!!!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

böröczk
#5500
Ha Megaton felrobbantása mellett döntök, akkor hol lesz házam? Lesz egyáltalán?

Kumiho #2179

#5499
Tudom alap kérdés de perkek közül mit csinál a here and now?
Elérkeztem odáig, hogy nem tudom mire rakjak😊
Shep
#5498
Hát én is bóklászok jobbra balra, most éppen a hangyás részt csináltam meg. Találkoztam egyszer a kapunál egy vándor cirkuszossal (na jó, valami doki volt) és annál tudtam javíttatni a cuccokat, de azóta sem láttam. Milyen útvonalon mozog?

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#5497
Elsõ lépésként beszélsz vele, és megmondod, hogy távolsági fegyvert használjon, ha eddig mást használt. Aztán odaadod neki a fegyvert, és lõszert is mellékelni kell, mert csak az alapértelmezett fegyveréhez hord magánál. De úgy 3-4000 5mm-es skulóval már jól elvan, a maradék meg összejön a csatákból
Jaja, mászkáltam vissza kereskedõkhöz javíttatni a Cross kisasszony minigunját, kár, hogy nem sok helyen lehet venni, az én repairem már magasabb 😊
Kandurex
#5496
Hm, találkoztam pár banditával közvetlenül egy metró feljáró elõtt és érdekes módon volt náluk egy "wanted" papíros a karakterem irányába,...egészen meglepõdtem, aztán így végiggondolva, miután a karakterem szociális beállítottsága az angyal felé tendál (ütõdött Rambo, de ari xD), arra jutottam, hogy a Tenpenny Tower részrõl jöhetett a dolog, miután megfúrtam a termonukleáris ötletüket...megyek meglátogatom õket. <#vigyor1><#ravasz1>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Kandurex
#5495
Ezzel nekem nincs bajom, 100 repair skill mellett állandóan fullon vannak a fegyóim....igaz, mint lentebb írtam egyébként egy John Rambo a karakterem 15 lockpick, science 15 stb...viszont lábbal ölök! <#vigyor1>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#5494
én nem a fõszálat követem hanem megyek körbe és nézem a felfedezni való helyeket 😄 van 2500-3000db 5,56-om 😄D soti-sznájper-lézerpuffka kombóval hántolok mindenkit 😄D

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Kandurex
#5493
Fogsz hozzá találni, viszonylag bõségesen, de nagyon a játék elején vagy még...egyébként is eléggé el van használódva amit a seriffnél találsz, igaz még így is erõs!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Shep
#5492
Az elején szóltam a sheriffnek ,hogy Burke csúnya dolgot akar a bombával némi visszatöltögetés és dilemma után úgy döntöttem, kell nekem a sheriff AK-ja hát hagytam B. hagy lõje le. Na most van egy AK-m, viszont lõszer az nuku (volt ugyan a csajszinál a boltban egy pár darab de azon kívül semmi, próbáltam késõbb venni nála, de nemvolt neki) hol tudnék szerezni?

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

BEAST
#5491
Pedig szanaszet rozsdasodott fegyverektol ne varjon sokat az ember 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

böröczk
#5490
Ez érdekes, mert én többnyire csak égett könyveket, meg small/large ruined cuccokat találok. Hát, majd ha nagyon nem megy valamelyik hõn áhított bobblehead, akkor sikítok. : ) De pl már van 2 olyan, amire pont nincs szükségem. -.-"

Kumiho #2179

Hmuda
#5489
Legjobb tudomásom szerint 25 könyv van mindegyik skillhez, szóval tényleg annyi van mint a nyû. Szinte lépten-nyomon ilyenekbe botlok.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#5488
Nagyon baba ez a Slower Item Degradation mod. Végre búcsút mondhatok a röhejes "három tár oszt oda a fegyver fele" õrültségnek.

Végre nem 24/7 kell azon imádkoznom, hogy ugyan hozzon már össze a sors egy szerencsétlen flótással aki kínai puskint használ.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

dronkZero
#5487
Hát, pedig még a bobbleheadeket még el tudjuk mondani, de könybõl van annyi, mint a szemét.

Steam: Zero_hu Live!: Zero HUN

böröczk
#5486
De kedvesen pózol elõtte : D

Nos, egy láma kérdés következik: skillnövelõ könyveket merre lehet találni?
Bobbleheadekre szeretnék magamtól rábukkanni, de könyvek után már nem kutatok. : )

Kumiho #2179

Lobsterman
#5485
Középsõ egérgomb/görgõ, vagy F

Rapid81
#5484
Hogy a bánatba csináljátok ti ezeket a külsõ nézetes képeket?

Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/

BEAST
#5483
😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Lobsterman
#5482
A laborba megy le néha, éjszaka a szobájában szunyál, meg úgy általában az A-ringen mászkál.

Kandurex
#5481
<#vigyor1> ez mekkora királyság már!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

n3whous3
#5480
LOÁLMÁR

púúúúú

Carlos
#5479
Igen. Elder Lyons-t nem találom sehol. Hol szokott dekkolni?

Þór vígi þessi rúnar

dronkZero
#5478
Na megvan azért:

Steam: Zero_hu Live!: Zero HUN

dronkZero
#5477
Hát de basszus... Be akartam linkelni a képet, fenn volt a wikin. Ma meg már nincs. Tegnap néztem... Kurva opensource... 😛

Steam: Zero_hu Live!: Zero HUN

#5476
😄DDDD lézerdogmít 😄D

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Kandurex
#5475
<#idiota>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

dronkZero
#5474
És azt hogyan kell? Fawkes-nak és Sidneynek(vagy hogyhívják) sem sikerült megmondanom, mit használjon...

Viszont azt Fallout wikin olvastam, hogy ha Dogmeat-et leütjük és rápickpocketeljük a Wazer Wifle-t(nevesített lézerpuska Little Lamplightból), akkor onnantól a kutya lézert ugat. 😛 Asszem ki fogom próbálni.

Steam: Zero_hu Live!: Zero HUN

Fenrir
#5473
Vedd ki a kezébõl és javíttasd meg a kereskedõknél.

A halál csupán a kezdet...

#5472
Amikor beszéltél vele, keresd meg Elder Lyons-t, lesz egy új párbeszédopció, egész pontosan engedélyt kérsz, hogy vásárolhass ott is.
Rá kellett jönnöm, hogy amit én adok a követõm kezébe, az a fegyver igenis romlik, úgyhogy most megyek Cross kisasszonynak Minigunra vadászni, legyen mivel feljavítani 😊
Carlos
#5471
Citadel-ben hol lehet felszerelést venni?
Találtam egy csajt az armory-ban aki azt hajtogatja, hogy engedély kell stb. Hol találok ilyen engedélyt (az öreg elder-t nem találtam sehol, csak a szobáját)?

Þór vígi þessi rúnar

Lobsterman
#5470
Szerintem a sugárvédelmi kabinokra gondol az utcákon.
Azokat azért találták ki, hogy ha beüt az atom, akkor megvédje a népeket a sugárzástól. Kár hogy többnyire így is meghaltak az emberek, mert nem volt kajájuk/piájuk bent 😄

#5469
Rivet City lesszakadt hátsó részében (magyarán a kettéhasadt hajónak azon a részén ahová a városból nem jutsz be, ehhez ki kell menned).

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#5468
sehogy .. mindegyik radióaktív .. viszont kapsz moira-tól az egyik quest után egy gépet ami finomít rajtuk így több hp-t regenerálnak ugyanannyi rad mellett

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#5467
Az a robotok helye, nem embernek van kitalálva. Eredetileg ilyenekben töltõdnének újra/várnak bekapcsolásra a Protectron robotok. Sugárzás helyrepofozásában csak doki és RadAway segíthet, más nem.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

Fenrir
#5466
Hogyan lehet ételt vagy italt megtisztítani?

A halál csupán a kezdet...