Fallout 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
WoT / Gw / Gw 2 / Aion / L2 / WoW
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
You\'ll Never Walk Alone
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Þór vígi þessi rúnar
You\'ll Never Walk Alone
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
You\'ll Never Walk Alone
De semlegesnek kell lenni amikor ezzel próbálkozunk. Sem jóságos, sem világégést elõidézõ karakterrel nem tudtam megvenni semmit a mozgó árustól korábban.
A robotokat árusító manus egy laza 1000 kupakért átpasszolja a "kicsit" érdekes mûködésû robotját (állítólag önfejû, megvan a saját véleménye, stb.), Sergeant RL-3-at.
Abszolút katona a szentem, állandóan jelenteni akar meg löki a katonai sódert. Egész jól mutat a Tenpenny Tower-ben lévõ kúriámban a házi robot mellett. Csak ez kopottas, zöld festéssel.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Szintén jó a rambovics növendékek számára az Oasis-ban megoldható feladat elvégzése (+5% DR).
Moira feladataiból a sugárzásos buli elvégzése a bonusz feladattal egyetemben (ha sugárzik a karakter mint Paks, akkor a törött végtagok regenerálódnak).
Normálok közül szerintem még a Sun powered sem rossz. Regeneráció és egyéb tápok.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
WoT / Gw / Gw 2 / Aion / L2 / WoW
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Ezeket találtam Rambóként a legmegfelelõbb perks tápolásnak:
Adamantium Skeleton
Action Boy
Better Criticals
Bloody Mess
Commando
Concentrated Fire
Cyborg
Educated
Finesse
Grim Reaper's Sprint
Sniper
Intense Training
Wired Reflexes (ez csak küldetésbe kapjuk, de maximál táp)
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Big Guns: 1 size matters
Lockpick: 2 thief
Repair: 3 gun nut
Science: 2 Daddy's boy
Small Guns: 3 gun nut
Speech: 3 Scoundrel
Ami még jelentõs lett:
Medicine 81% a 2 Daddy's Boy miatt.
Szóval szerintem nem kell mod meg mittoménmi. Csak meg kell tervezni a karaktert.
Persze ebbe bennevannak a BoubbleHead-ek is bár még nem mindet találtam meg.
Þór vígi þessi rúnar
You\'ll Never Walk Alone!!! (A véleményem mindenhol SZUBJEKTÍV vélemény->kéretik nem megkövezni érte!)
Arra nem vettem volna mérget, hogy az a Sentry Bot állandó, mert találkoztam ott már másféle robottal is és olyankor ez nincs ott. De az tény, hogy Sentry Bot -ok mocskok tudnak lenni.
Ennek elégnek kell lennie sz.tem.Az egész map-ot csak ne szedjük már fel mint pár más ez elõtti játékban..
★ 汤姆 李
Help!
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Jó volt nagyon. Tetszett.
Nagyon gáz a vége...Nagyon...
Kész vagyok tõle...Hangulatból 5*, érzelemkiváltásból 5*.
A kép némi SPOILER-t tartalmaz!
Þór vígi þessi rúnar
Kumiho #2179
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Amúgy asszem kiment megküzdeni 2 óriás skorpióval, ám végül elbukott.. De a hullája sincs meg :-(
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
You\'ll Never Walk Alone!!! (A véleményem mindenhol SZUBJEKTÍV vélemény->kéretik nem megkövezni érte!)
Trap-elek F.Mine-al majd a lebénított ellent jó kis big gun tipussal megküldöm...
★ 汤姆 李
!!!SPOILER ALERT!!!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A war without end! And war, war never changes!
Óbazmeg!
Þór vígi þessi rúnar
★ 汤姆 李
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Gonosz vagy a jó karizma jobb?😄
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Ettõl függetlenül a legjobb offline játékom ebben az évben!
★ 汤姆 李
tehát nem értem mi a francért kell az ember torkának esni, hogy "biztos csak végigcheatelte az egészet"? na, mind1... szintlimit kikapcsolása meg azért kellett, mert 20as szinten kb 1/5-e volt bejárva a területnek és kell a plusz motiváció (további szintek)... szerintem túl alacsonyra tették a korlátot... easy-n talán elég lehet (mert gondolom ott jóval kevesebb xp jár mindenre), de normálon meg fölötte nagyon gyorsan jönnek a szintek és megvan a limit egy pillanat alatt :S
You\'ll Never Walk Alone!!! (A véleményem mindenhol SZUBJEKTÍV vélemény->kéretik nem megkövezni érte!)
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
LoL. ilyen hülye kifejezést. És fogadjunk, hogy te kipörgeted, vagy kitolod a játékot amikor végigjátszani kell.
/szarkasztikus/
Þór vígi þessi rúnar
You\'ll Never Walk Alone!!! (A véleményem mindenhol SZUBJEKTÍV vélemény->kéretik nem megkövezni érte!)
Kumiho #2179