Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Carlos
#5615

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#5614
Kell még agatha pozíciója?

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#5613
ÉS NEM KELL ELMENNI MELLETTE!!! 😊
Ahogy én szoktam... 😊

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#5612
Szemét leszek és kegyetlen.
Support! (ha eredeti a game).

VAGY! (ez épp most pattant ki az agyamból)

Uninstalld a játékot (save backup is!!!) és regeditben szedj ki minden Fallout 3-as bejegyzést ami csak létezik! Aztán restart. Aztán telepítsd a játékot. Nézd meg igy ok-e. Ha nem, akkor patch megy-e. Ha igy sem ok (mert patch nem megy fel, vagy még mindig szar) akkor SUPPORT!

Þór vígi þessi rúnar

SötétBarom
#5611
Kösz, felkeresem 😊

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

Encore
#5610
Most nem tudok neked képet csinálni róla, de megatontól észak keletre, ilyen sziklás rész, fából készült függõhíd vezet hozzá.
SötétBarom
#5609
Najó, megnéztem ki az, de hol van?

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

SötétBarom
#5608
Abban a szobában van, amiben van két felnõtt meg egy gyerekcsontváz (az ágyakon fekszenek..)

Ki az az agatha???

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

böröczk
#5607
A Vault106-os bobblehead nem széfben van, hanem egy ósdi könyvespolc közepén. : )
Illetve polcnak polcon, de nem emlékszem már milyenen és pontosan hol.
Általában a bobblheadek megszerzéséhez nem kell ilyen mértékû ügyesség, inkább túl kell élni a hozzájuk vezetõ utat : ).

Kumiho #2179

Encore
#5606
Odaadhatod Agathanak és õ hálás lesz érte, kapsz pár lõszert meg egy új rádióadót, amin az õ zenéjét hallgathatod. Amúgy eladhatod de nem sokat ér.
SötétBarom
#5605
Hegedû jó valamire???

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

Rapid81
#5604
Azóta szerencsére sikerült megoldani. Egy Rivet Citybe érkezés elõtti mentést visszatöltöttem, majd beszéltem li-vel és utána ment.

Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/

Calver
#5603
nem csal, ismert bug sajnos ez is.
"Jefferson Memorial Crash - While traveling or approaching the Jefferson memorial during main quest the game crashes."

"The trees move. Do you not see it?"

I.C.ram
#5602
Valaki vagja, hogy Dukov kuclsat merre talalom? Megoltem ,de nincs nala. Mond valami olyat, hogy 200 kupakert odadja, de nem lehetoseg elfogadni az ajanlatat 😞
Kandurex
#5601
Nem lehet, hogy csalsz esetleg?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Calver
#5600
kemény 7 egész hozzászólást kellett volna visszaolvasnod. <#falbav>

"The trees move. Do you not see it?"

#5599
PLS READ

Gothic I-II-III-FG, Risen I-II-III, TES III-V, KotOR I-II, Fable 1&3, Jade Empire, Fallout 1-2-3-NV, Wasteland 2, The Witcher I-III, NWN 2, Drakensang 1-2, Mass Effect 1-3, Two Worlds 1-2

Vlaghimiir
#5598
Csá fiuk! TOm ho már kérdezték de nem tiszta elõttem ez a repair kerek 50-es a skillem és nem tudok javítani semmit pedig volt nálam 3 hunting rifle is meg combat shotgun.. ja és még valami fegyót hogyan lehet csinálni? mert találtam munkapadot de azt mondta hogy nincsm eg a kpzettségem egyedi fegyver gyártáshoz na ho bameg gondoltam magamban..PLS HELP😄

Shiwo
#5597
elvileg hivatalos magyar felirattal fog kijönni, nem készül házilag magyarítás

(tán annyira meg nem baccák el, hogy keljen hozzá másikat csinálni 😊

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

SigS
#5596
Tényleg. Kutyát hol lehet magad mellé szerezni? 19-es szinten még nem találtam, csak egy power armoros néger csajt...mondjuk elég jól teszi a dolgát <#hehe>

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)

SigS
#5595
Készül magyarosítása a játéknak? Ha kell segítség privátban keressenek meg az illetékesek!
<#email>

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)

#5594
DCben hogy jutok át a national archiveshoz meg a múzeumhoz? egyszerûen gergotownbból csak pennsylvani avenuehoz találok metrót, és ott is minden út le van zárva ami arra menne...

Inkább csapja agyon agyam a metál korbácsa, mint süllyedjek a közízlés mocsármocskába!

xotyi
#5593
Én az Springlave-ben egy széfben találtam a játék elején a scoped magnumot,jól rá is basztam, megatonnal pont ellentétes irányba keztem el barangolni(keresve a várost) és furcsáltam is h lvl 3-on márt összeakadtam 3 Super-mutantal meg egy Mireluk-al,rengeteg raider-el(nagyba örültem h legyaktam a super mutantot és lett egy minigun-om) persze minden lõszerbõl kifogytam és kb másodszori kezdésre találtam meg megatron-t😄

Trance&Friends nothing more..

Calver
#5592
nálam is hasonló van, azt hiszem 5 komplett szett Enclave Power Armor 100%-os kondicióban, pár Tesla Armor és minden fegyverembõl pár extra javításra <#nyes>

ettõl függetlenül sajnos nem lehet javítani semmivel T-51b-t.

"The trees move. Do you not see it?"

Calver
#5591
csak akkor tudsz javítani ha van nálad még egy a cuccból - vagy valami hasonlóból, pl Combat Armor-t lehet javítani Talon Combat Armor-ral és vica versa - és úgy, hogy nyomsz egy R-t a javítandó cuccon, ekkor feldob egy listát h mibõl tudod összefoltozni.

"The trees move. Do you not see it?"

Rapid81
#5590
Nukalurk! LOL <#merges2> Biztos sok kólát ivott.

Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/

Tatyla
#5589
jaj ne már....

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
létezne hogy úgy van vége igaz csak a fõszálat követtem ,hogy aktiválom azt az akváriumot a kóddal és meghalok?vagyis ez az egyik lehetséges befejezés,pedig jó voltam végig?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#5588
hát ez furcsa, akkor ez biztos,hogy csak egy bug lehet.
gondolom contract killer mellett negatív karmád van, alapból ellenségesek veled?

How much can you take,before you snap?

Carlos
#5587
Ok, megvan... 😊 Köszönöm!

Þór vígi þessi rúnar

#5586
Ami azt illeti Contract Killer esetén meg fület találsz náluk. Magyarán teljesen mindegy melyik "bandába" kerülsz õk mindig adnak neked alkatrészeket magukból. 😊

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#5585
Akkor tudod javítani ha van nálad belõle még egy, azt hiszem

Rapid81
#5584
Javítani hogyan tudom a nálam lévõ cuccokat? Mert van 60 valahanyas repair skillem, de sehol egy olyan opció, hogy javítsam a fegyvert, vagy a páncélt. Csak kereskedõknél tudtam eddig javíttatni.

Ryzen 5 3600X | ASUS RX570 OC | MasterLiquid Lite 240 | DELL U2312HM In theory, there is no difference between theory and practice. But, in practice, there is. /Jan L. A. van de Snepscheut/

#5583
tudtátok,hogy az outcastosok rosszfiúk? úgy értem van finger ha megölöd õket. amúgy egész jó kis cuccokat lehet találni a bázisukon,pár ilyen-olyan fejlesztést

How much can you take,before you snap?

Carlos
#5582
Ok.
Thx.
Mehetek megint végig a hülye labierintuson...

Þór vígi þessi rúnar

SötétBarom
#5581
T51-B nekem a szekrényben pihen otthon (igazából komplett szuvenírgyûjteményem van: Wasteland Legend Outfit, Antagonizer Helmet, Stradivari Hegedû, Óriás skorpió méregmirigy, deathclaw kéz, többféle vault jumpsuit, ilyesmik).. Nem merem hordani, mert félek, hogy nem lehet javítani.. Teslaval, vagy simával lehet??? 😊

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#5580
Majd a sztori bevisz oda ne aggódj. Máshogy nem fogsz tudni bemenni, felesleges próbálkozni. A hely belülrõl van bezárva.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

Carlos
#5579
Hogy lehet bejutni?
Régi mentésem van (még mielõtt bementem volna, legalább 1 órás meló ugrott ezzel...)

Þór vígi þessi rúnar

Calver
#5578
csekkoltam T-51b Power Armor-t, nem lehet javítani Brotherhood-os Power Armorral, csak Brotherhood-os Power Armor-t lehet T-51b-vel javítani.

"The trees move. Do you not see it?"

Scouser
#5577
Az durva, hogy üti a WoW topicot így a WOTLK megjelenése elõtt. Bár a WoW-osok a játékban beszélgetnek😊

You\'ll Never Walk Alone

Calver
#5576
2B szektor

"The trees move. Do you not see it?"

#5575
szerintem az egyik legfontosabb skill a repair ugyanis minnél jobb állapotban van a fegyvered annál pontosabb és a kereskedõk alapból asszem csak 50%ig tolják fel szép pénzért

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#5574
Nem. Egyszer lehet csak bejutni, akkor sem igazán a megszokott módon, utána ha távozott az ember nem mehet vissza.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

koschwarz
#5573

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Carlos
#5572
oda még vissza lehet menni?

Þór vígi þessi rúnar

#5571
Na ez nekem is megvolt. Kicsit tovább kellett állnom az atombomba mellett mire meglett a 600 RAD. 😊

Why so serious?

Hmuda
#5570
Nem emlékszem már, nem olyan nagy az a bázis. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5569
Második szinten az ezredes szobájában.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#5568
Ahogy nézem, nem nehéz eltalálni 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Carlos
#5567
Ááááááá...
HOL??? Van egy mentésem, de ott már elinditottam az önmegsemmisitést... 😞

Þór vígi þessi rúnar

Hmuda
#5566
Ha az Enclave bázisra gondolsz akkor ott volt az energy Weapon BH.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun