Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MaskimXul
#5915
Hihetetlen, hogy fallout3 nexuson a textúra modok nagy része arról szól, hogy mindent terepmintásítanak. Hülye fegyvermániás amcsik <#rolleyes>

Hmuda nem akarsz csinálni pár hires textúra modot? Meg tribal power armort? <#vigyor0>
#5914
ez nekem is volt,sztem úgy értetted, h lemegy a framerate,ugye? 😊 vedd az élsimítást,utána már jó lesz

ASUS M2N4-SLI/RADEON HD2900XT GDDR3 512 MB/AMD ATHLON X2 4800+/2X1 GB DDR2 RAM 800 MHZ

dronkZero
#5913
Fõszálat csináld szorgalmasan, máshogy nem lehet!

Steam: Zero_hu Live!: Zero HUN

#5912
off:
na, szervusz, asimov fan, szereted daneel olivawt? 😄

ASUS M2N4-SLI/RADEON HD2900XT GDDR3 512 MB/AMD ATHLON X2 4800+/2X1 GB DDR2 RAM 800 MHZ

AnarchoiD
#5911
megtudja nekem valaki sugni power armor kepzettseget hol lehet szerezni ? (ha lehet )

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

n3whous3
#5910
Az a WTF, hogy mi ez a hozzászólás :ASD:AADS:

púúúúú

SötétBarom
#5909
(), [], {}, <>

WTF?

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Ch_Slater
#5908
lol. tényleg.. 😄
de még ki is emelem nagy betûvel mind a 4-et és hármat irok be.. hiába nah néha gondok vannak az alapmûveletekkel.
mostmár értem, hogy miért nem tudok soha meghekkelni egy terminált sem 😄

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

Lobsterman
#5907
Igazából 4/7 lesz az F miatt 😄

#5906
Azt hallottad, hogy terveznek egy(?) Alapítvány filmet? Azt hogy fogják megcsinálni? Elõre félek...
Ch_Slater
#5905
lehet kicsit hosszú:

Ráklikkelsz egy szóra és jobboldalon írja, hogy mennyi betû van a helyén a kódban. pl, ha a kód FARTING és kiválasztod a FindING-et, akkor 3/7 lesz.
Érdemes használni a (), [], {}, <> speciális kódokat. 3 rossz találat utáni logoff/logon reseteli a számlálót, de a jelszó is új lesz.

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

#5904
Így igaz.
#5903
sztem valami más bibi van mert az egér is be van lassulva nem csak az események. megmozdítom és kb 5sec múlva megy arréb...
na majd jáccok akkor a grafikai beállításokkal kicsit, ha hazaérek melóból😊

Asus P7H55-M Pro, Intel i5-750, 12GB Kingston 1333Mhz, Asus GTX560 DCUII OC 1GB, Philips PFL5605 LedTV

Hmuda
#5902
Az 'Én a robot'-nak nem csak "nem sok köze" hanem abszolút semmi köze nincs a könyvekhez. Egy-két név az AR alkalmazottak közül (azok is a végletekig 'holivudizálva') és egy végtelenül bugyuta történet. Annak a filmnek Asimovval egy mondatban való emlegetése is szentségtörés. Még szerencse, hogy nem Baley nyomozott...

Ezt ki kellett adnom. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#5901
A VATS alatt belassulva látod (az egyébként real time) a történéseket. Semmi baja a gépednek, csak így mûködik a VATS.
#5900
Ja, vegyél<#idiota>
#5899
nah mitõl? vegyek egy hd4870et?<#kacsint>

Asus P7H55-M Pro, Intel i5-750, 12GB Kingston 1333Mhz, Asus GTX560 DCUII OC 1GB, Philips PFL5605 LedTV

Kandurex
#5898
Akkor fogalmazd meg lécci, és berakom!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Lobsterman
#5897
Így is van.

Ch_Slater
#5896
hmm, én eddig ugy játszottam, hogy a betû helyzetét is figyeli
pl:
sockET -- 2 jó
BUckET -- 4 jó
BUdgET -- 4 jó
BUFFET -- megoldás

és akkor ez alapján pl, azt, h TUckEr szóba sem jöhetett, hiába van benne a T, U meg E

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

Carlos
#5895
teljesen jó! legalábbis nekem egyértelmû, mert tudom hogy múkodik.

Þór vígi þessi rúnar

#5894
nah, vajon mitõl lehet?<#idiota>
#5893
pontosabban ctrl-c, vazz azt se tudom hol vagyok, mit írok.
#5892
Senki. ha kicsit lejjebb nézel láthatod, hogy Carlosnak írtam, csak volt egy véletlen copy-c. A fórum ablak mellett Excelt (is) futtatok (meló sux) oda ment volna a copy-c... bocs
#5891
sziasztok!

sztem is király a játék. én anno játszottam az elsõ 2résszel is, de azok annyira nem jöttek be, és nem a graf miatt hanem mert akkor még nem igazán tudtam angolul. szerencsére ez már nem probléma, viszont lenne egy kérdésem:
amikor a vatsot használom lelassul a progi de nagyon, de csak addig amíg a testrészeket jelölöm ki utána gyors ismét ez vajon miért lehet? <#nemtudom>
sztem a gépem elég erõs hozzá.

Asus P7H55-M Pro, Intel i5-750, 12GB Kingston 1333Mhz, Asus GTX560 DCUII OC 1GB, Philips PFL5605 LedTV

Kandurex
#5890
Beraktam két szöveg dobozkát a bannerba, aki esetleg egyszerûbb meg fogalmazná a hackelés dolgot kérem írja le és azt rakom be,

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#5889
Amiket felsoroltam az mind könyv, ill. a könyv verzióra gondoltam ha létezik belõle film. De ha már megemlítetted a Világok Harca filmet, akkor meg kell jegyeznem, hogy az Én, a robot-nak sincs túl sok köze az eredeti Asimov történethez, könyv(ek)hez...
Voltan
#5888
Ki mondta, hogy a Dead Space sci-fi alapmû? Én biztos nem...

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Carlos
#5887
No igen. Asimovról már hallottam, ûrodüsszeia is mintha ismerõsen csengene, a Dûnével játszottam 1000 évvel ezelõtt, a világok harca meg egy fos tom krúz film (holott lehet, hogy könyv(?) baromi jó).
Szóval Sci-Fi-bõl f***szláma vagyok.
De térjünk vissza a témába!

Þór vígi þessi rúnar

#5886
Bocs a dupla postért!
#5885
Hát Sci-Fi alapmûnek inkább nevezném I.Asimov Alapítvány, Birodalom, Robot dolgait, meg A.C.Clarke Ûrodüsszeiáját, de lehetne még sorolni G.Orwell 1984-én át F.Herbert Dûnéjén keresztül H.G.Wells Világok harcáig...
Voltan
#5884
Hát Sci-Fi alapmûnek inkább nevezném I.Asimov Alapítvány, Birodalom, Robot dolgait, meg A.C.Clarke Ûrodüsszeiáját, de lehetne még sorolni G.Orwell 1984-én át F.Herbert Dûnéjén keresztül H.G.Wells Világok harcáig...
Voltan
#5883
Igen, a Dead Space-t azért nem kell leírni. Igaz, hogy a történet kb. annyira eredeti, mint egy Barátok Közt epizód, és a karakterek is jellegtelenek és sablonosak, viszont cserébe zseniális dizájnmegoldásokkal és fantasztikus hangulattal operál.
A körítés hozzá a rajzfilmmel, és a képregénnyel pedig egyszerûen zseniális. A Dead Space is az év egyik nagy dobása szerintem.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#5882
Azért remélem tudjátok, hogy azon vitatkozni, hogy melyik a jobb a létezõ legértelmetlenebb dolog a világon? Mivel, hogy kinek mi jön az egyéni ízlés kérdése. Amit leírtál a Dead Space-rõl az mind igaz /persze kicsit túlegyszerûsítetted/ ettõl függetlenül valami olyan erõs hangulata van, hogy élmény vele játszani. Fõleg éjjel és egyedül. 😊 A Fallout 3 más miatt jó. De arról vitatkozni, hogy melyik a jobb az elég nagy marhaság. Szerintem mindegyik jó, mindegyik más okból. Ennyi.

Why so serious?

SötétBarom
#5881
Ezt sajnos nem cáfolhatom. 😄DD

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

wedge31
#5880
Fanatikus vagy...ez tetszik.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

SötétBarom
#5879
Hohó. Állj.

A fallout azért jó mert, nem tudod így egyszerûsíteni.
Csak így:

A.) Lövök->lövök->Beszélek->Lövök->Lövök-> quest complete
B.) Beszélek->beszélek->átverek->ITEM RECIEVED->vándorlok->beszélek->quest complete
C.) Lopakodok->hackelek->lopakodok->lövök-> quest complete

Érted a különbséget??

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Encore
#5878
Mass Effect nekem nem tetszett, de ez ízlés kérdése. Hamar vált unalmassá és nem is igazán RPG az, hanem akciójáték párbeszédekkel(meg egy-két plusszal), tehát szerintem nem is egy kategória. Az év játék cím szerintem (vagyis remélem) hogy a Fallout 3-é lesz. véleményem szerint a legngayobb ellenfele a GTA4 lesz (ha nem az év RPG-je kategóriát nézzük, hanem az év játékát), de ahogy olvastam az új GTA olyan mint a három volt, csak szebb és jobb a fizika. Attól még jó lehet, majd kiderül, de ha sok újítás nem lesz benne, akkor nem érdemli meg a címet. A Dead space nem tûnik rossznak, eddig csak egy fél órát nyomtam, de azért az év játékának kevés. A ME-rõl meg az elõbb írtam.
wedge31
#5877
OFF

Ez a játék meg ennyi : lövök - lövök - menj ide ,gyüjsd ,keresd - lövök - lövök ,minden játékot lelehet ilyen szintre egyszerüsiteni.

OFF END

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

SötétBarom
#5876
Szuper, sokkal kevésbé lesz unalmas <#idiota>

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Prince23
#5875
Nekem még az rpg-s beütése is tetszik annál a játéknál...
és elméletileg jön hozzá minipatch (vagy mi), ami több szkafandert, fegyveret is hoz.

SötétBarom
#5874
OFF

Elvittem a 7. chapterig (ha minden igaz), és közben hülyére untam magam az ugyan olyan helyszínek, és a végtelenül klisés sztori miatt. A hent az nagyon jól meg van oldva, van pár szép rész is (meteoresõs üvegcsarnok), a grafika csillagos ötös, az irányítás nagyon kézre áll, csak nincs benne semmi, ami magával ragadna.. "Izsák darál az ipari fûrésszel" sztori engem már nem fog meg.. És a játék ennyi:
hent->megijedet->hent->üzenet->megijedek->hent->repeat
Klaszikus EA cucc. Megvan a hátterük a tökéletes kivitelezéshez, és azt hozzák is mindig, csak semmi plusz. Olyanok mint autóban a corolla..

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#5873
akkor meg lofaszt nem láttál a játékból 😉
király lesz !

anti hero

wedge31
#5872
Nálam jobb mint a F3 de ez izlés kérdése ,mindenesetre azt mondani hogy fantáziatlan elég nagy hülyeség.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Kandurex
#5871
Ahhoz képest simán felfér az idei legjobb játékok dobogójára,...jó hát nem egy Fallout, de nem is akar az lenni!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

SötétBarom
#5870
Na hát a Dead Space, na az egy nulla. Jómunkásember meló, de fantázia annyi van benne mint egy százas szögben -.-

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Prince23
#5869
Tény, hogy nekem is bejövõs a FO3, ezért is várom a magyar verziót. Remélem nem fog fogyni decemberben, révén, h elég sokan vették az angol verziót. Tehát dunsztom sincs, h nálam bene lesz e a top 5-ben ez a játék, mert nekem a hasonszõrû Oblivion egyáltalán nem jött be! És igen csak tapasztalom, h tök ugyanaz az interfész, környezet, beszélgetés típus van itt is, csak más a kor. De hangulat miatt mindenképpen megveszem.Ja és kissé debil, dedós mikor valakit leszólítok beszélgetni, és a kamera annyira, de annyira fókuszál X egyénre, h az már fáj. Mass effect-nél vagy a Witchernél ezt szépen, ugymond animációsan megoldották, holott nem az, pedig akár annak is tûnhet.
Talán top 3-ban reménykedem, mert nem hinném, h a Dead Space-t letaszítná a második helyrõl nálam. Csak az elsõ pályát vittem végig a F3-nál, a menekülõsdit. annyit mondok, h bejövõs a játék.

DJ Skyline
#5868
marha jó képek, még ilyet

#5867
/off mode on (<- csak mert jól hangzik)
Az ME-nek épp hogy jót tesz ez a bezártság, de ebbõl is fakad a különbség a kettõ között - míg az ME egy esemény/sztori orientált rpg, addig a Fallout3 egy open world rpg. Nem hiszem, hogy igazán össze lehetne õket hasonlítani, szégyenteljesen bevallom, hogy én az elõbbi után éreztem azt, hogy mostazonnal végig kell játszanom még egyszer. A történetmesélés egyébként klasszisokkal jobb ott. De a F3 nem is erre van kihelyezve, ezért hülye viszonyítási alap.
/on
Nagyon elkapták ezt egyébként, kategóriájának mindenképp a plafonját verdesi, meg úgy általában is. Egyedül az animációk akasztottak ki, de nem is ezért kezdtem neki, és marha gyorsan meg lehetett szokni a gyermekbetegségeit. Bár maga a sztori nem túl bonyolult, voltak benne mókás fordulatok, például Eden elnök személyén kifejezetten remekül szórakoztam. Tanultak a srácok az Obli óta, és mind az elõnyükre vált. Eleinte rettegtem a V.A.T.S. rendszertõl és a first person nézettõl, de bebizonyították, hogy ezt jól is lehet csinálni. Le a kalappal.
SötétBarom
#5866
November 1-jével bezárólag az új játékok hatalomátvételt gyakoroltak a PC eladási listák élén, legalábbis az USA-ban. A Fallout 3ó-ból közel 5 milliót szállítottak világszerte, s ha így folytatja a Bethesda által feltámasztott klasszikus, akkor szép lassan fel is éli a menhelyen még meglévõ készleteket.

1. Fallout 3 / Bethesda / $49
2. Command & Conquer: Red Alert 3 / EA LA / $46
3. Fallout 3 Collector's Edition / Bethesda / $69
4. Spore / EA Maxis / $50
5. Far Cry 2 / Ubisoft Montreal / $50
6. The Sims 2 Apartment Life Expansion Pack / EA Maxis / $20
7. Nancy Drew: The Haunting of Castle Malloy / Her Interactive / $16
8. The Sims 2 Double Deluxe / EA Maxis / $20
9. Fallout 3 Survival Edition (Amazon.com Exclusive) / Bethesda / $120
10. Command & Conquer: Red Alert 3 Premier Edition / EA LA /


Elég gyorsan szembetalálhatjuk magunkat egy kieggel 😊))

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;