Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SigS
#8311
csatornakban, (smithy vagy ki) garázsában...

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)

tarti19
#8310
Mákom van😛
Azt hittem, hogy az amerikai álom lesz az utolsó küldi s nem , mert van utána még 1😛 szal most elmentettem elõtte😛😄😄
szal mole ratok merre lehetnek még nagyobb számban , esetleg tudja valaki?:

robotnyk
#8309
youtubeon vannak videók róla 😊
Mike
#8308
tcl-lele átmentem az ajtón, most ott tartok, hogy a bogarak betámadtak, kérdés, ki is tudok-e menni a vaultból, és játszani normálisan 😊

poénos lenne 😄

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#8307
próbáltatok már gyerekként kijutni vault 101-bõl?

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

tarti19
#8306
szóval akkor ha átvittem, onnantól kezdve nem tudok barangolnia a világban?

#8305
én is felvettem, utána seniki nem adott semmi más küldit...

de azt mondták, hogy bug..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

tarti19
#8304
Úhh basszus megkaptam az utolsó küldetést😞 Nem akarom , hogy véget érjen a játék, hiszen 20%-át se jártam még be😞 Ugye kitudok jutni mellékküldetésekért errõl a részrõl?
lézergunok tényleg ott vannak😊 nekem az encalves katikat 3-4 lövésbõl lekapja, úgy hogy 15-ös az ehhez kapcsolódó skillem s a fegyó is 15-t sebez😛
Mondjuk az kemény, hogy 3-4 páncélból összeraksz egy írtóazatosan vad védelmet😛

Lobsterman
#8303
Deathclaw-ok ellen meg hát nem is mertem nagyon menni. Igaz kettõt kinyírtam kb vért izzadva, stimpack folyamatosan a karomban 😄

Lobsterman
#8302
Én próbáltam. Hát elég izgalmas 😊
Fõleg a szupermuti fõnökök és mirelurkök ellen tud necces lenni. Meg hát a talon-ok bázisa sem egy egyszerû móka 😄

Mike
#8301
vki próbálta már brutál karakterrel, 10-es STR-rel, csak puszta kézzel?

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Boron Power
#8300
Utoljára felvettem az explorer perket, az az összes helyet feltûnteti a térképeden, utána már csak mászkálni kell. 😊

Mike
#8299
ezek a lõfegyverek rettenetesen szórnak
energiafegyverek jobbak

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Calver
#8298
tényleg, erre nem készült még valami mod? kellemes lenne mondjuk 110-es energiafegyver skillel gyakni egy Tesla Armor-ban.

"The trees move. Do you not see it?"

tarti19
#8297
Sok melléküldit hol lehet felvenni amúgy? Ahogy elnéztem már az utolsó elõtti küldit tolom a fõszálon... nem lesz ez így jó😞 Láttam néhány nevet ami ugye a tréképpel még összejön, hogy elbattyogok oda s ott megtalálom a küldetést, viszont van amirõl fogalma sincs😊
Találtam 1 jó kis perket 😊 4. skillcsoporthoz is baxott búnusz 15 pontot😛

Mike
#8296
igaz
100 a max

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

klart
#8295
hát nemigaz már megint csúszik:Cc

tarti19
#8294
skill pontoknál mikor szintet lépsz abban nincs benne a plusz játékban szerzett extra pontok? Ami esetleg 100 felé megy az mintha kuka lenne igaz?

#8293
Nincs szinkron csak felirat...és valamikor a távoli jövõben, februárban.

#8292
sziasztok. A brothers in arms: Hells Highway magyarítása is 22.-ére volt irégrve, de átcsúszott februárra....mi a helyzet a Fallout 3-al, mivel ennek is 22.-e volt a magyar verzió apja?

És még az is érdekelne, hogy sima feliratot kap a játék, vagy witcher-hez hasonlóan szinkront is?
Boron Power
#8291
Én is ezt szívtam, de hazudtam a csajnak 😊 (elõtte ments, ha nem tuti)

tarti19
#8290
Mole ratok merre vannak nagyobb mennyiségben (7 db egy helyen) a csatornán kívül? Hülye fejemmel nem a mérgezett bottal csaptam el õket, hanem lepuffantottam mind😞

Lobsterman
#8289
70-80 óra játék, egyszer nem fagyott le nálam patch nélkül sem.

#8288
hát nem tudom... nekem semmi bajom nem volt a játékkal eddig sem patch nélkül... kb 20-30óra játékidõ alatt 2kilépés, amit lehet h valami másik háttérben futó progi okozott... ez szerintem teljesen korrekt...

You\'ll Never Walk Alone!!! (A véleményem mindenhol SZUBJEKTÍV vélemény->kéretik nem megkövezni érte!)

davidka003
#8287
A legújabb patch-el már játszható a játék hiba nélkül? Kékhalál/fagyás elõfordul? Még nem próbáltam a játékot, de ha nagyon bugos akkor inkább még várok pár patch-re.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

tarti19
#8286

Mike
#8285
más sem

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#8284
Hali! gondoltam egy nagyot. milyen jó lenne ha az ut mellett elszort motorokkal lehetne száguldozni. Kellene egy ilyen modót összedobni. Mint a 2. dik részben volt. csak nem autóval.
#8283
Nem megoldhatatlan...csak bonyolult. Ezért nem vettem még meg...majd megrendelem ha ki jön magyarul . Addig persze kipróbáltam én is..naná...tudnom kellet megy-e milyen.

Az a lényeg meg értem azt aki nagyon ideges már hogy nem jön ki a magyar verzió. Én is nagyon ideges vagyok,de addig Fallout 3 helyett az élet nevû játékkal játszom most éppen a felsõoktatási szintem a vizsgák küldetést tolom...<#idiota>

Na de ha február hát február...várok-várok...csak már jó lenne ha meglenne mert ma már meg is hozta volna a csomagküldõ.

tarti19
#8282
nem tudom, már nem ott járok, viszont most megyek a sztorival néhány extra bobbleheads figuráért beugrok s majd a legutolsó küldi elõtt megyek ki mindenhová...😛

képet csak én nem látom amit linkeltem délelõtt, vagy esetleg más sem?

Mike
#8281
na most mi van a A3-21's Plasma-val?
bennt volt a raktárban?

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

tarti19
#8280
nálam nincsenek modok😊 mivel más platformon tolom😛
végül is az megéri, mert 20 könyv 40 skill pontot adna... annyi meg sima liba

#8279
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
én is felvittem, meg small gunst is meg még pár dolgot... 😊 kicsit szidtam magam, mert van 1 perk, amivel 2pontot kapsz könyvenként... az is hasznos tud lenni 😊 kikapcsoltam játék végén a szintlimitet és utolsó mentéstõl elindultam kóborolni... rengeteg helyet felderítettem (explorer perk is jól jött...), de most hanyagoltam már egy ideje a játékot... lehet, hogy ma szórakozok kicsit vele... egyedül a deathclaw-ok a kemények (igaz ezek elõzõ részekben is azok voltak... de dart gun-nal simán megy ez is 😊

ti egyébként figyeltétek, hogy néha a sebzés sokkal nagyobb vats-on kívül egy adott fegyverrel, mint vats-al szórakozva?

You\'ll Never Walk Alone!!! (A véleményem mindenhol SZUBJEKTÍV vélemény->kéretik nem megkövezni érte!)

tarti19
#8278
locpickingnél jól beszívtam feldobtam 100-ra közbe 5 pontot perkbõl 10-t meg ugye másból kapsz... könyveket nem is említem... most a speech , medic, repair is 85-ön van😊 még 6 szintlépéssel számolnom kell😛

#8277
én ilyennel nem foglalkoztam... aki nekem mer jönni, az számoljon a következményekkel 😊 raider-ek meg enclave-ek lõdöztek rám messzirõl, de általában olyan helyen, ahol találtam fedezéket 😊

You\'ll Never Walk Alone!!! (A véleményem mindenhol SZUBJEKTÍV vélemény->kéretik nem megkövezni érte!)

tarti19
#8276
Mai nap kicsit sokat szaladgáltam a pusztákon, szal elég védtelen voltam a távoli támadásoktól... láttam 1 perket amiben az áll, hogy láthatatlanná tudok válni... láttam mennyi kell hozzá, de utána a láthatatlanság meddig tart ? Olyan mint az AP mindig visszatölt, esetleg ebbõl veszi el, majd pótolja?

#8275
Jól van, na. Régebben január 22.-ét mondtak mindenhol. Csak megkérdeztem...

Lobsterman
#8274
Az elmúlt 2 oldal bejegyzéseinek fel arról szól hogy még nem jött ki a magyar verzió. Fájna viszaolvasni?

#8273
Nem jelent meg még magyarul.

#8272
Hát ha magyarul jelent meg, kell, hogy legyenek. Vki, akinek megvan, töltse fel vhova, nem kellene irigykedni....

#8271
Nincsenek magyar nyelvi fájlok, hányszor kell még elsimételni?

#8270
Üdv. Honnan lehet letölteni a magyar nyelvi fájlokat?(ne jöjjetek nekem azzal, h vegyem meg, megérné, de nem multi. talán majd egyszer)

#8269
ez már a magyar? 😉
tarti19
#8268

összejön ez😛

tarti19
#8267
segítõkész emberekre mindig szükség van, fõleg, egy ilyen volumenû játéknál😊

Mike: lehet laser valami volt az... csak nagyon hasonlított hozzá kinézetre ez... majd nemsokára megnézem😛
bár én assault riflevel megyek😊

Mike
#8266
a fegyverraktárban van?

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Calver
#8265
leszokok arról h megnyitom a topicot, 10 perc múlva beírom a válaszomat, majd elküldöm, csak h realizáljam h már megválaszolták <#nyes>

"The trees move. Do you not see it?"

Calver
#8264
vad tippem szerint xbox-on tolja, ott Achievement jár 8-as, 14-es és 20-as szinteken karmától függõen.

"The trees move. Do you not see it?"

tarti19
#8263
mivel én PS+-on játszom s ott bizonyos feladatok elvégzéséért trófeákat kapsz hasonlóan mint az x360 achivmentjeihez...


Azt a plasma Riflet Rivet Cityben is el lehet lopni, ráadásul simán zöld tárgyként jelzi😛
fegyverraktárat kinyitottam s onnan adtam el mindent a nõnek 1000 caps😛

Mike
#8262
miféle trófeát kapsz?

a robbantásrt -1000 karma jár, a maximum

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray