Fallout 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8373
Na bazz, megint csúszik a magyar (igaz most csak 3 napot), ezt most már nem hiszem el. Multimédia Holding
#8372
Kapják be a Live hülyeségükkel együtt. A kalózöböl torrentboltból már beszerezhetõ a DLC...

Carlos
#8371
IGN: How much will Operation Anchorage cost?
Gardiner: 800 Points.

IGN: Will any of the three downloads come with a lift of the level 20 cap?
Gardiner: Yes, the plan is currently for the third DLC, Broken Steel, to increase the level cap. This will be accompanied by new foes, perks and all of the other Fallout 3 staples our fans expect.

Þór vígi þessi rúnar

BaliBoy
#8370
A magyar verziót megették a deathclaw-ok. Kénytelen leszel megtanulni angolul.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#8369
a "Hogyan hackeljek?" és a "warez/off/spam" közé pirossal oda kellene írni, hogy "MAGYAROSÍTÁS NINCS!" meg buborékba betenni, hogy mikor várható... grrrrrr...

You\'ll Never Walk Alone!!! (A véleményem mindenhol SZUBJEKTÍV vélemény->kéretik nem megkövezni érte!)

Scouser
#8368
Na húzzál innen... Ez már kezd unalmas lenni...

You\'ll Never Walk Alone

#8367
sziasztok_!
Mikor lesz a fallout 3-hoz magyarositás ki mit tud?
sziaszztok%
Robez84
#8366
Lehet hogy tudtátok már, de azért szólok hogy kidobtak hozzá egy kieg.et(fegyverek,armorok...stb.)Meglessük 😊😊😊 Fallout 3: Operation Anchorage

\"Si Vis Pacem, Para Bellum.\" - \"Ha békét akarsz, készülj a háborúra.\" Julius Caesar www.loveearth.com

Mike
#8365
no
little lamplightban semmi extra, nem érdekli, hogy gyerek vagyok énis, gondolom a készítõk erre már nem számítottak

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#8364
Kötelezõ😊 Az ellenfelek 99%-a 1-1 fejlövés volt stealthból egy bizonyos szint után (deathclawsok is, enclavésok is, talán a nagy skorpió nem halt meg mindig egy lövéstõl, meg persze a behemótok😊
Mike
#8363
sneak

igen, érdemes

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Fido4life
#8362
akkor ezekszerint van értelme gyúrni a stealth skillre

Ron Ragm
#8361
alapból benne van

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Fido4life
#8360
ez a fegyver már mod, vagy alapból benne van ?

Mike
#8359

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Fido4life
#8358
Jó ez a game.

Scouser
#8357
Tipp...

De szólj, ha sikerült😊

You\'ll Never Walk Alone

koschwarz
#8356
1. honnan tudod?

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Scouser
#8355
2 probléma is van vele:

1.- A lengyel/angol verzióval nem mûködik
2.- MS pontért tudod megvenni, ami pedig elég gáz, ugyanis nálunk hivatalosan nincsen LIVE...

You\'ll Never Walk Alone

Encore
#8354
Gamestar szerint már tölthetõ az elsõ DLC. Ez most hogy lesz, akinek megvan eredetiben a Pc-s verzió annak is fizetni kell érte, vagy hogy lesz ez?
Carlos
#8353
Köszönöm!!!
<#worship>

Þór vígi þessi rúnar

Mike
#8352
és akkor egy kis video is 😊

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#8351
nézegetve a faq-t rájöttem, hogy anno milyen sokat hordtam ezt a börszerkót a Fallout2-ben, csak akkor még zöld volt

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#8350
amikor a puska nagyobb mint aki hordja 😊


assault rifle


[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Seth
#8349
vmi konzol parancsal ki lehet vinni a kamerát, ugyanolyan gyerek,mint a bulin, csak miniben, nem 4kézláb mászik

PSN ID.: Beegabor

Sir Quno Jedi
#8348
jah, gondolom nem véletlenül... :d

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Mike
#8347
abban a stádiumban nincs külsõ nézet

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Piedon
#8346
Fallout 1.1.035 patch a lengyel/angol verzióhoz:Patch

Ne csak mondd, tedd is meg! A stylistom szerint nem vagyok elég trendy... BF2 TOPIK #99999 hsz. másik boldog tulajdonosa.

Sir Quno Jedi
#8345
pedig a földön kúszva érdekes távok lennének

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Mike
#8344
nem, abba nem

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Sir Quno Jedi
#8343
És a mászkálós kisbaba style-ba is vissza tudsz fejlõdni???

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Mike
#8342
no kipróbáltam
a -1 tényleg gyerekké tesz, az 1 felnõtté
tehát amit nem tudok gyerekként megcsinálni, az megy a

player.agerace 1 után

aztán vissza gyerekké

player.agerace -1

de eddig csak 2 dologba botlottam bele amit gyerekként nem tudtam megcsinálni: a csõjavítás és az atombomba hatástalanítása

ja és még egy dolog: a ruhák skálázódnak, de a fejfedõk nem, a piros sapi is gyereksapi, a felnõtt nem jó rá

Kid's Baseball Cap

megkapod ajándékba a 10. születésnapodon, de késõbb (ha nem lépsz le a vault-ból idõelõtt tcl-lel) felnõtt sapivá alakul, szal akinek kell:

player.additem 000340C1 1

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#8341
az h a w7 béta

amúgy meg kérdezd az ms-t

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

R3TR0
#8340
Windows 7 alatt nekem nm megy a gém. Vagyis a játék maga elindul de a Live rész nm megy. Se Home gomb se a menüben alive semmi.


Mi lehet a baj?

Mike
#8339
egyelõre Morianak megyek a minefield-re

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#8338
még nem

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#8337
Little Lamplight-ban jártál így?
Mike
#8336
úgy tûnik 😊)
de még nem próbáltam ki

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Sir Quno Jedi
#8335
Gondolom ez bármikor és bárhol használható, így én is visszafiatalíthatom a karimat?! 😄DD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Mike
#8334
de mindegy, nem piszkálom, kiváncsi vagyok mi lehet és mit nem, vannak-e még gyerekspec dialógusok 😊

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#8333
nem biztos, mert nekem volt child at heart perkem, a seriff fia akkor is lerázott (de nem biztos) a seriff meg fix nem mondta, hogy szórakozzak mással 😊

ellenben találtam egyszerübb megoldást is a tcl-lel való marháskodás helyett:

player.agerace # Ages yourself with 1, and de-ages you with -1

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Sir Quno Jedi
#8332
Valszeg. ugyanazokat tudod vele beszélni, mintha a lélekben gyerek perk-et felvennéd, nem?!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Mike
#8331
egyelõre ezek még mellékszálak, nem tudom mi lesz a fõsztorival
Burke-ot megöltem, ha máshogy nem majd vmelyik konzolparanccsal megoldom a házproblémámat

egyébként ha nem tudom véigvinni a fõszálat, az sem baj, az egész terepet be tudom járni, mellékküldiket meg tudom oldani, kiváncsi vagyok, hol számítanak még gyerekre
a seriff fiával is lényegesen többet lehetett beszélgetni, mint felnõttként

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Sir Quno Jedi
#8328
Mostmár le lehet állni az óvódás szintû OFF flame-eléssel, mert kivágok mindenkit! Szorítkozzunk a játékra! (elsõ és utolsó figyelmeztetés)

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

tarti19
#8322
én sem értem az angolt annyira, de azért roppantul tudom élvezni a játékot😛
tegnap mentés alatt 34 órás játékidõ ficegett, ami biztos, hogy kevesebb mint a játék fele 😊

SigS
#8319
És jók rád a ruhák <#eplus2>

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)

Sir Quno Jedi
#8318
Node mi lesz a fõsztorival?! Azt lehet tolni gyerekként is?! (nem valószínû)

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Mike
#8314
késõbb lesz még video is 😊
no és a lézerpisztoly van vagy nincsre: a játék elejétõl fogva csak lézerpisztolyt használ. vette, találta

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#8313
sõt amikor szóltam Simon seriffnek, hogy Burke fel akarja robbantani Megatont, elhajtott azzal, hogy találjak ki, meg játszak mással.


pár kép:





[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#8312
simán játszom gyerekként 😊
a kiskölyök olyan szépen lövi hátba a raidereket a lézerpisztolyával, hogy öröm nézni
de azért van pár apróság: Megatonban nem tudom megjavítani a vízvezetéket, és nem tudom hatástalanítani a bombát, mivel gyerek vagyok
ellenben kutyám már van

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray