492
  • arturo
    #252
    és angolítás, esetleg magyarítást nem tud valaki hozzá? nem vághom a némethet nadjon..
  • Carlos
    #251
    No, valami 5let?
  • Carlos
    #250
    Köszönöm!
    Semmi kulcs meg ilyenek. (végigjátszás link is jó lesz )
  • Since
    #249
    ja az nem aza rész bocsi... :) mindjárt utánanézek és írok
  • Since
    #248
    Az a lényeg hogy a manson bejáratánál van egy recepciós szoba...Oda kell elmenni és kinyitni az ajtót a kulcs segítségével. Ki kell menni a házból és a parkoló mellett a bejáratnál lesz jobbra egy kis kéró ahol a akmerarendszer is van :)
  • Carlos
    #247
    Elakadtam kapásból a demó elején.
    Valami L spandau akárkit kell megkeresni. Az ajtaja zárva, becsngetni nem lehet, erre aszongya mennyek magasabbra(???) (Hoch gehen).
    A Marilyn meg a Sarah a kávézóban dekkol. Megvan a hot chili a karikás fül meg a belépőkártya!
    Hogyan tovább?
    Már jóformán mindent próbáltam...
  • Since
    #246
    Szerintem neg egy nagy szám...Járkálgatni kell benne, szinte semmi szabadság nincsen a játékban. Kapsz kis küldetéseket amit telejsíteni kell. Olyan broken sword tipusu game (kicsit túloztam).
  • abonyitomz
    #245
    screenshotokat kérnék a játékból! kösz
  • JustIce
    #244
    Es mar le is jott..vajh kiproszaljam?:)
    Valaki megnezte mar?
  • Zacsy
    #243
    én onnan vettem hogy viszaolvastam és ott írták le. De akkor ez estben
  • leslieboy
    #242
    Ez nem teljesen igaz,mert németül megvehető már,és le is tölthető!Egyébként 22én jelent meg németül!
  • Zacsy
    #241
    A megjelenés
  • maozedong
    #240
    mi lesz akkor?
    az englis verzió?
    mindenképp leszedem amint lesz időm!
  • Zacsy
    #239
    Szeptember 1? úr isten
  • Shep
    #238
    lesz hát, szerintem max 1 hónap
  • Carlos
    #237
    Csak lesz englis verzió is...
  • Shep
    #236
    hát engem a német miatt eleve nem izgat, de ha olyan mint az első 2D-s akkor megint csak nem a képek alapján meg vmi hasonló, szóval nem az én kategóriám, aúgy is le vagyok maradva vagy 3 játékkal, erre ma is jön a fantastic four
  • Since
    #235
    érdemes letölteni?
  • báttyó02
    #234
    már vagy 4napja :D
    amugy szerintem nem érdemes leszedni(1700mega),mert nagyon fos......
    bár ezt nem én döntöm el :)
  • Shep
    #233
    torrenten van német verzió
  • Zoleeex
    #232
    Ha valaki tud linket vagy valami egyebet ahol van a demohoz végigjátszás légyszi árulja el.
  • báttyó02
    #231
  • báttyó02
    #230
  • báttyó02
    #229
    katt
  • báttyó02
    #228
    [DEMO] Lula 3D
    [2005-06-16 @ 16:14 - Mantis] (kommentek: 21)
    Megérkezett a réges-régen egy messzi-messzi galaxisban bejelentett Lula 3D, egy demó formájában. A 370 megás csomag német nyelvű, dehát itt ugye ez nem lényeg... :))) Sokak várták már ezt régóta, így inkább térjünk mindjárt a lényegre: a link :)
  • STREEX
    #227
    A demót végigjátszotta valaki?Örülnék egy végigjátszásnak.
  • Carlos
    #226
    Lassan már azis kétséges, hogy kijön-e...
    Így kezdte az DN: Forever is!
  • báttyó02
    #225
    uristen........ez igy is nagy bukás,de még tolják..
  • Johnny23
    #224
    Hát gyerekek ez a megjelenés igencsak eltolódott!!!!

    Szept. 1!!!!!! (play.com)

    Kiváncsi vagyok, mit fognak kihozni ebből az egészből ,addig!!
  • Shaman
    #223
    2005 első negyedéve lassan eltelik,szal mivan má a gammával?
  • báttyó02
    #222
  • zaki
    #221
  • báttyó02
    #220
    mondjuk itt már fekete :)
  • báttyó02
    #219
    persze nem bánnnám,ha nem lenne igy,de az az igazság,hogy nem látok mást ebben a játékban,csak egy szőke ribancot
  • báttyó02
    #218
    sajnos mostanság az ilyen jellegü játékok sorra buknak
  • Hentes Bill #217
    hááát, ha ennyi ideig tologatják, akkor biztos van benne vmi
  • báttyó02
    #216
    rossz érzés....
  • Kit--Kat
    #215
    meméé?
  • báttyó02
    #214
    tuti bukás lesz ez a gém
  • Hentes Bill #213
    egy kis hír, de megjelenésről semmi hír....

    A CDV úgylátszik még nem fogyott ki elképesztő meglepetésekből, mert eddig a berkek alatt szambázó számítógépes szilikonreklám is életjeleket adott magáról. Lula, szembeötlő görbületekkel megáldott főhősnőnk, erotikus filmek producere. Forgatna a szerencsétlen, de elrabolták nagy mellbőséggel rendelkező barátnőit. San-Francisco utcáin emiatt vad autósüldözések szikráztatják a betont és a korlátok vaselemeit. Természetesen erotikus jelenetek sem maradhatnak ki a játékból. Hálistennek Lula talál lakásában egy híres San Franciscói klub emblémáját magán hordozó gyufásdobozt, amit valószínűleg betörők ejtettek el és teljes mellbedobással elindul a nyomon. 12 luxusvilla és 20 további képernyő, sztriptíztáncok várnak ránk. Ruganyos mellezet technológia kap szerepet, amely élethűen szimulálja a magassarkú cipőben flangálástól ringatózó tőgyeket. Lélegzetelállítóan hiányos öltözetek bukkannak fel 50 NPC bombázó csajon. Dusty, Lula barátnője - rejtett kamerával veszi fel az akciót és közben leseget. Egérrel egyszerűen masszírozható kezelőfelület simul ujjaink alá.




    info: hardwired