492
  • Nemcso
    #212
    A website-ján ott világít, hogy 2005 első negyedév
  • Since
    #211
    hát én még nforce-on nem látom...de körbeézek a frumban hátha van róla valami
  • Netam
    #210
    Olvastam hogy 2003 II. félévében jelent meg de ilyat is hogy 2005 áprilisában fog megjelenni meg olyat is hogy 2004 11. 18-án jelenik meg.
  • R9
    #209
    elvileg már megjelent
  • Hentes Bill #208
    annyi elvileg vót má, hogy én nem hiszek ebben
  • balintka
    #207
    nemtom elvileg nov. 24
  • Kit--Kat
    #206
    és megjelenik?
  • balintka
    #205
    4 nap!
  • Shaman
    #204
    picit OFF bár első részhez kapcsolódik.
    Ha még valaki emléxik segítsen már lécci.Nah szóval unalmamban elővettem megint az első részt,de ugyanott elakadtam ahol annó.
    Hogy lehet a 3. pályán sikeresnek lenni?

    2 lehetőség van.

    1. Hamar átmész kevés pénzzel: Viszonylag sok helyen még a központokban tudsz bérelni boltot,s azokból is a nagyobbakat.
    2. Vársz a második pályán,mindig beteszed a pénzed a bankba,s sok pénzzel mész át később.Nos ekkor kevésbé lesznek szabad központi helyek,s kevesebb a nagy áruház.

    Problémám: Mitől függ,vagy hogy lehet megcsinálni,hogy egy üzlet profitáljon? Van olyan,hogy központban legnagyobb áruház,full reklámmal is veszteséges,de van olyan,hogy pici áruház full reklám mellett is nyereséges (holott a reklám költség ugyanannyi).Hogy érdemes a reklámokkal variálni,hogy minden nyereséges legyen? Függ attól,hogy milyen departmenek vannak a boltban?Egyáltalán mi a jó beállítás? Hogy van az,hogy néha a külvárosban több profitot termel,mint a belváros?
    Amikor sok pénzzel mentem ár,hiába vettem meg szinte mindenhol minden boltot negatívot termelt....hamar csőd
    Kevés pénznél elég sok bolt nagy profitot termelt,de szabotálták őket,s ekkor nyomnom kellett beléjük a pénzt,ha nem akartam lemondani róluk (ha lemondok róluk,akkor a helyén már csak pici bolt lehet.Miért?) Hiába szabotátltam NUKE-al az ellenfelet több városban is az összes boltját,nem történt semmi.Nem igazán lett adott városban nagyobb profitom,ráadásul le sem bontották a boltjaikat.Ők addig-addig szabotáltak engem,míg csődbe mentem....

    Szal összességében mi a jó taktika?

    Okes van 1 megoldás,hogy a második pályán összesezdek 50 milliót,s akkor a 3-on egyből mehetek Houstonba,de ez így annyira nem teccik.
  • Hentes Bill #203
    hát ez a gém is úgy néz ki megy a levesbe
  • Hentes Bill #202
    hát ez az elméletileg, mikor még a bannerben is láthatod 2004 1st quarter van :(
  • RacerZsu
    #201
    2004 november 24 elmletileg!
  • Kit--Kat
    #200
    én is kiváncsi vagyok
  • Hentes Bill #199
    hát ezzela gémmel meg mi van?
  • Hentes Bill #198
    2004 2nd halfot írnak. én nem hiszek benne. semmi hírt nem hallottunk már jó ideje a játékról
  • zsotesz
    #197
    Van valami hír, hogy mikor jelenik meg?
  • Hentes Bill #196
    kíváncsi vagyok
  • Carlos
    #195
    Szeptember 14 környékén jelenik meg a legfrissebb tudomásom szerint!
  • ZsZso
    #194
    Ahogy a honlapot nézegettem az utsó NEWS 2004.01.15, ahol a "játék mingyá gyün, de előtte még egy kis apróság" címen futtatnak fel egy Lula naptárat. Lehet, hogy ez a naptár-biznisz rohadt nagy üzlet és játék az nem is készül, soha el se kezdték, csak egy grafikust kértek meg, hogy készítsen photoshoppal pár képet (ők lennének a szkrínshotok), így előkészítve a terepet a nagy projecthez : a LULA NAPTÁRhoz ! :)
  • Matthewpamer
    #193
    miko jön már ki?lehet abbahagyták
  • zaki
    #192
    dc-n próbáld meg keresni, ott sztem csak meg van valakinek
  • Csacsi
    #191
    Sziasztok. A sima Lula nincs meg senkinek? Most úgy nekiülnék. Mekkora poén volt már.
  • Apendix
    #190
    fúú ez nagyon jónak néz ki :)
    remélem nemsokára megjelenik
  • zaki
    #189
    jó kérdés. úgy volt, hgoy az 1. negyedévben, aztán elhalasztották 2. negyedévre, de ebből sem lesz/lett semmi sztem, így fogalmam sincs
  • PAYNE
    #188
    sajnos nincs türelmem olvasni ezért valaki elmondaná hogy mikor jelenik meg?
  • Matthewpamer
    #187
    na nincs valami híre róla?
  • Bucser
    #186
    Jahh vágom:)) de ezt legalább még nem lőtték le:)
  • zaki
    #185
    nem úgy értem... úgy hogy basszus...
  • Bucser
    #184
    Zaki: ebben mi nem igaz????
  • zaki
    #183
    ez nem igaz
  • Vlala #182
    CPUKiller v 2.0...
    Ez egy procilassító progi, le lehet vinni akár a 486-osok szintjére is a gépet. Sajna fogalmam sincs, honnan lehetne letölteni, de ha rákeresel, biztos megtalálod!
  • Evil
    #181
    elinditasz egy prime95 ot, adsz neki realtime prioritast es garantaltan lassu lesz a jatek!
  • Bucser
    #180
    Ujra elkezdtem az első részt csak cseszett gyors:( Tud valaki valami módszert amivel le tudnam lassitani? Iszonyatos egérháború:)
  • ricsi1
    #179
    nem vmi nayg grafikai csida...legaláb elmegy majd:D
  • Matthewpamer
    #178
    2005-re biztos megjelenik :)
  • Bucser
    #177
    Most láttam uj release-t: UK, USA 2nd quarter 2004
  • Matthewpamer
    #176
    ez is olyan lesz mint a dukenukem,sose jön ki.
  • Bucser
    #175
    Fingom sincs:)) de szoktam érdekes dolgokat csinálni:))
  • hen-tes
    #174
    lol :D
    hogy tudtad így elírni ? :D
  • Bucser
    #173
    IUL =LULA