82991
11430931do.jpgLinkekMissionMission
  • gaben215
    #82629
    Sziasztok!
    Valaki megtudná nekem mondani hogy, annó kipróbáltam egy módot a San Andreas-hoz, amivel játék kezdetén majdnem az összes küldiadó felhívott és onnantól tudtak küldiket adni, szal így majdnem bármelyik küldivel el tudtam kezdeni és plusszba még minden fel volt nyitva bárhova lehetett menni és minden bolt és hasonló nyitva volt, tudja valaki hogy melyik ez a mód? Vagy esetled ehhet hasonlót tud valaki ajánlani?
    A lényeg a küldikben lenne....
    Előre is köszönöm:)
  • sublimaze
    #82628
    fraps
  • alfa20
    #82627
    Sziasztok!
    Tudja valaki, hogyan tudom a kijelzőre az fps-t kiirtani?
    Guugliba kerestem de mindenhol csak a FPS mod-ot találtam.
  • Killer85
    #82626
    Sziasztok
    Valaki nem tudna nekem segíteni hogy honnan tudnék leszedni végig játszott mentést???Szedtem már le 1-2 de nem működik......és azt olvastam valahol hogy ha csaltak a mentések alatt akkor nem is fog működni a csalásos mentés :(
    üdv.Jani
  • ekepista
    #82625
    tudom majd holnap meg próbálom érthetően kérdezni
  • sublimaze
    #82624
    Még mindig nem jó. :D
  • ekepista
    #82623
    akor le írom mégegyszer érthetően asananreasba mejk programmal lehet ajármüvekeknek belső nézetet tenni
  • DeerHunter01
    #82622
    A böngésződ helyesírás-ellenőrzőjével.
  • ekepista
    #82621
    sziasztok mejk programmal lehet asanandreasba belső nézetet csináni ajármüveknek
  • alfa20
    #82620
    Sziasztok!
    Azt tudja valaki, mitől lehet, hogy az egérrel nem mindig tudom használni, nem reagál, de még a touchpad-ra sem. Ha újra indítom vagy 2x akkor meg működik rendesen.
    A másik kérdésem, az fsp-t hogyan tudom kiíratni a kijelzőre?
    tegnap este össze nyomkodtam mindent és egyszer csak ott volt, de újraindítás után már nem találtam meg, hiába nyomkodtam mindent.
    Köszi előre is!
  • Mike
    #82619
    Szerintetek melyik a legjobb police chase mod GTA SA alá?
  • steweee
    #82618
    nem jó, én csak a nekem nem tetszőket akarnám átugrani. mindegy. viszont érdekes, hogy amíg nincs megcsinálva a kezdő küldetések, addig ugyan jetpackel át lehet menni a kezdő délkeleti negyeden kívülre, de automatikusan 4es körözöttségi szintet kap, amit kóddal se lehet feloldani, és nincsenek megvehető házak, használható csillagok, felszedhető repcsik stb.

    mindenesetre ez most is szuper játék, remélem lesz egy úgyistenigazából megcsinált utólag mindent feljavított gta 4-es átirata. szuper lenne
  • Fidolorous
    #82617
    azt hiszem a spaceeinstein all in one mode-al el tudod indítani bármelyik neked tetsző küldetést, bármikor játékközben.
  • steweee
    #82616
    nem, éppen hogy nem. ezt a módszert én is ismerem. én végig szeretném vinni újra a játékot, csak a nekem nem tetsző vagy nehéz küldetéseket akarnák átugrani... lp: a hidraulikus autóval zenére a pontgyűjtős verseny...
  • 14zoltán
    #82615
    Szia! Ha az t szeretnéd, hogy minden meglegyen ne kelljen küldetéseket megcsinálni, töltsd le a 100% savegames-t. A gtainside.com-ról le lehet tölteni.
  • steweee
    #82614
    hi

    olyan kód kellene nekem, amit ha beírok teljesítettnek veszi az aktuális küldetést. így sokadszorra nincs kedvem pár küldit végigszenvedni, inkább csak felmodolva szeretném végigtolni hogy lássam az újításokat

    tud vki ilyet ? kód van ezer, de ilyen nem találtam
  • 14zoltán
    #82613
    Sziasztok! Tudnátok nekem linkelni egy olyan Cleo Mod-ot, amivel az autók ajtajait tudom nyitogatni, lámpát tudom fel, le kapcsolni? Köszi mindenkinek.
  • somdav95
    #82612
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan problémám hogy megvettem steam-en a full gta pack-ot tegnap, le is töltöttem az sa-t, elindítanám, és eszméletlen ronda zöldes-sárgás foltos a grafika, az emberek/tárgyak fényei/árnyékai is szörnyűek. A játék megy, csak nem ez volt meg az emlékeimben. Gondolom valami videókártya hiba lehet. 450GTS-em van, ezzel lehet valami gebasz? frissítsem esetleg? Szeretnék játszani, de hát így lehetetlen...
  • morzsi555
    #82611
    Hátha ment volna tovább is, akkor az nagyon nem jó. Egy idő után be kéne állnia egy stabil hőmérsékletre, tehát a sárga vonalnak kb. vízszintesnek kellene lennie 1-2 perc után. Nekem is gts 250 van, 10 percig hagytam a furmarkot és 71 volt a legmagasabb.
  • muHaHaHa
    #82610
    Leteszteltem, felbontás 1280x1024, élsimítás 8x, 86 fokig hagytam menni, de ment volna az azért tovább is...
    De az van, hogy tavaj még nem melegedett túl tőle, meg a Minecraft is, attól is melegszik ám, ott csak 75-ig megy fel.
    Ja és a beállításnál beraktam itt a Furmark-al a dynamic camera-t és a post fx-et vagy mit.
  • morzsi555
    #82609
    Szerintem FurMark-kal teszteld le a videókártyádat. SA-tól nehogy már túl melegedjen, az azért durva. Ha a furmarkkal is leáll, akkor valami baj van a kártya hűtésével.
  • muHaHaHa
    #82608
    Hellotok!

    Az mitől lehet, hogy a videó kártya mindig túlmelegszik? (nVidia GeForce GTS 250)
    Más játékoknál nem, pl.: L.A. Noire, ott tartja a 65 °C fokot, csak a SA-ban
    megy fel 80 fölé majd áll le a gép.
  • landor00
    #82607
    Sziasztok! Valaki meg tudná nekem mondani ha nagyon szépen megkérem hogy amikor elindítom a multiplayer szervert, rá connectolok akkor miért indítja el a singleplayert? Újratelepítettem sokszor a multit is, a játékot is, de hozzá kell tegyem hogy nem eredeti a játékom. Mennie kellene mert egyszer sikerült belépni a szerverre, de amikor újra leültem a gépem elé és játszani akartam nem tudom hogy elnyomkodtam volna-e valamit, de nem ment. Valaki pls segítsen
  • ftcfan
    #82606
    Hali

    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=9wcHhY7aP5U]GTA San Andreas Mission #40 - Deconstruction[/URL]
  • zoltan1232
    #82605
    Sziasztok!

    Olyan problémám lenne, hogy a játékba elment a hang. Vagyis hallatszik valami de az is nagyon halk. Alaplapi hangkártyám van, de eddig nem volt semmi probléma vele.
  • ldavid
    #82604
    Dokumentumok\GTA San Andreas User Files\User Tracks
  • ninja55
    #82603
    Sziasztok,
    hogy lehet saját zenét bettenni mert azt írja hogy a "felhasználó sávok" mappába be kell tenni de nem találta olyan mappát :( valaki tudna segíteni? válaszotokat előre is köszi
    Üdv.:
    ninja55
  • tommygear
    #82602
    hiak
    melyik az a küldetés amelyikben be kell betonozni egy fickót? thx
  • biii
    #82601
    sziasztok

    feltettem fiamnak a superman mod-ot a leirt installálás szerint, a játék inditásakor amikor az introk vagy mik jelennek meg az elején, ott már supermanos, de a játékban nem jelenik meg superman. néztem youtube-on videokat, látom bemegy a ruhaboltba (v. mi az) és utána vmi power felirat megjelenik az ajtó mellett. ez nálunk nem történik meg.. mit csinálok rosszul??
    köszi előre is
  • billyjack
    #82600
    Sziasztok!

    Windows 7 alatt nálatok fut teljes képernyővel? Hogy oldottátok meg azt? Tudom.....BEÁLLÍTÁS,... de melyik beállítás, hol kell beállítani? Leírnátok részletesen,lépésről lépésre? Láttam valami IMG abrakadabrát a youtubon, de nem tudtam követni, sajnos elvesztem benne:-( Léccci tegyétek meg, segítsetek nekem. Köszi szépen előre is mindenkinek.
  • kapika11
    #82599
    Jah és már rengetegszer újratelepítettem és mégis semmi! Nvidia a vidi kártyám
  • kapika11
    #82598
    Sziasztok!
    Az lenne a problémám, hogy átállítottam véletlenül a grafikát és 3 nagy pixelből áll az egész grafika, és így nem tudom beállítani a grafikát
    valahogy külsőleg nem lehetne megoldani? Xp van és 640x480-ason is rossz
    Előre is köszi!
  • vk90
    #82597
    Hát igen tartalmilag nincs gond a játékkal és ez az amiatt olyan jó lett, mert más szempontokból szerintem kicsit gyengébb lett a játék (a többi Gta-khoz képest).
  • HEMAXXI
    #82596
    hali haljátok kormánynak a pedálját hogy ne gáz féknek használja hogyan tudom beállítani?, felraktam a drivert most megismeri a kormányom csak kamera fel le emelgetésére használja a pedálokat a korány már jó azzal kanyarodik PLS SEGÍTSETEK
  • ninja55
    #82595
    szia,
    ezt honnan lehet letölteni:sa:mp0.3b-R-2 ?
  • cspedro
    #82594
    Csá!
    Nekem az lenne a gondom,hogy feltettem a GTA San Andreast és leszedtem hozzá a sa:mp0.3b-R-2-t és elindul minden jó és betölti a mapot kiírja:The server is didn't respong.Retryting connected egy ip és ezt írja sokszor összes szerveren.Mi a baj??(A 0.3a-val se és a c-vel se működik!)
  • ninja55
    #82593
    Sziasztok ez milyen cheat vagy mi ez hogy ilyen pályák vannak meg ilyen hogy megy 1 kört mint 1 hullámvasút a videó
  • Dávid 12
    #82592
    LEtöltöttem a 100%-ot és beraktam,de nem jó:S
  • morzsi555
    #82591
    Ezeket próbáltad már? http://www.gtasavegames.com/savegames/San_Andreas
  • Dávid 12
    #82590
    Már letöltöttem több végigjátszást,de még mindíg nem jó,valaki HELPET :S