22902
Battlefield Vietnam
  • Skiper
    #4213
    Ujj, kicsit sokat írtam. Bocsi, scene!!!!
  • Skiper
    #4212
    Éss ez 11 db:D
  • Skiper
    #4211
    Jahhh, és:

    A'laaaa BERCY TESTVÉR
    HEHHHHHh:DD
  • Skiper
    #4210
    BHAKKER
    :DDDDDDDDDDDDDDDDD
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Kapsz választ, de az mindegy, hogy milyet?
  • Bercy #4209
    www.punkbuster.com -> bfv -> downloads -> PBWEB -> PBWEB.EXE filet letoltod es bemasolod a pb konyvtarba majd ott elinditot. DOS os feluleten fogja frissiteni a PB-t.
  • MagyaR
    #4208
    Alakítsunk már egy pártot és vigyük le a játékok árát jó alacsonyra!!
  • MagyaR
    #4207
    Ez amúgy jó fórum, mert itt általában mindig kapok választ ha segítségért nyüszörgök :).
    Máshol (most nem akarom nevén nevezni) meg eddig 5ször kértem segítséget és 1szer valamit hablatyoltak és kész.
  • MagyaR
    #4206
    Vki elmondaná, hogy kell manuálisan frissíteni a punk bustert?
    Mert ugye az a problemom, hogy nem akarja a jatek felismerni a punk busterem ezér nemtok fellépni a szerverekre.
    Márcsak ez hiányzik ahhoz, hogy jó legyen.
    A bf1942nél megy amúgy csak itt nem
  • Bercy #4205
  • Yan
    #4204
    generálj új cdkeyt, mert azt már használják.
  • Yan
    #4203
    van más szmájli is!
    ezen az oldalon legalább 5* sütötted el
    tom most ide vágsz legalább 10-et
  • Skiper
    #4202
    !
  • vsly
    #4201
    Ok,megszületés után vedd elö, számítsd ki,hogy hol lesz a kampelö MI8 a lövésed pillanatában(a mortar keskeny oldalirányzék állíthatósága miatt),majd találd el.Ha ez az idö alatt nem szedett le,akkor vagy gyorsító csítet használsz,vagy überláma kamperrel találkoztál!
  • Bat
    #4200
    Mindenki irány enginernek mortar sorfalat felállítani!
  • Bat
    #4199
    Ha jól emléxem mortar-al szemből egy lövés mi-be és halott.
  • vsly
    #4198
    A HBTC célja a gyenge gamerek fejlödésének segítése volt.
    Csak ez a szent ügy elbukott,mivel nem volt meg a megfelelö ambíció a fejlödésre,és a segíteni vágyókat lefikázták!A lefikázott segíteni vágyók kiléptek,és alapítottak egy MÁSIK klánt.A HBTC-s múltjuk miatt elsö lépésben(a 7thCR alapítása után megszünö HBTC-böl)meginvitáltak pár ex(ekkor már)HBTC-s tagot.Más a vezetés,más a szemlélet,más a csapatszellem.//De "más"ok azért nem vagyunk//
  • Mossberg
    #4197
    A vieteknek nem lehet gond a légvédelem ha ráéreznek a flakk-ra és az SA-7-re de én még (publicon) soha sem láttam olyat, hogy az amcsik fordítani tudtak ha már a Mi-8-ak bekempelték őket, szóval tud valaki valamilyen jó és működő trükköt az amerikaiaknak?

    Ja, és mindenki sír, hogy az amcsik mindik többen vannak... Én alapból szerverhez csatlakozás után mindig arra az oldalra állok ahova a szerver "kisorsol", hát hetek óta alig voltam viet csak néhányszor, úgy tűnik hogy az M60-buzik korszakában elterjedt "na, én majd csak azért is viet leszek és jól megmutatom" szemlélet még mindig tartja magát pedig már nem kéne :DDD
  • kz
    #4196
    "a [HBTC] az gyengye gamerek nevelését szolgálta"
    "Fire nem azt akarta mondani ezzel h a HBTC csak azert jott letre h gyenge gamereket neveljen ..."

    akkor mit akart mondani?
  • Bercy #4195
    sztem vannak kisebb felreertesek. Fire nem azt akarta mondani ezzel h a HBTC csak azert jott letre h gyenge gamereket neveljen es ha majd jok lesznek akkor megszunik. Nem. a HBTC egy "hobbi szintu" klannak indult es nem szamitott h valaki gyengen jaccik, a kozosseg volt a cel.
  • kz
    #4194
    "2:A helit csak SA-7-el lehet eredményesen sebezni a gépfegyverek minimálisat sebez csak bele!!"
    A heli is sérül a gépfegyvertől, csak nagyon keveset. Persze az számít, kinél vált előjelet az életereje. Tehát ha pl egy repcsi lövi a helit a fedélzeti géppuskával, és neked éppen a megfelelő pillanatban sikerül becsempészned a saját lövedékeidet, akkor tiéd a freg. De erre egyrészt kicsi az esély, másrészt nem sok értelme van. Annak már sokkal inkább, hogy ha pl az egyetlen bázisodat kempelik a helik, és véletlenül nem légvédelmistának szültsz, akkor lősz mindennel, ami a kezed ügyébe kerül (pl multiplayer free camera helyett) állítólag egy jól itányzott és a heli belsejébe dobott gránát is megölheti a pilótát. De azért tíz marcona M60-tól én már megrémülnék, ha heli lennék. Persze harcoltam én annakidelyén T72-es ellen késsel, de csak a nevemet sikerült a belekarcolnom a páncéljába, nade ez kérem háború, úgyhogy néha meg illik ám halni, ha erősebb az ellen.
  • kz
    #4193
    "... a [HBTC] az gyengye gamerek nevelését szolgálta. A 7thcr klán pedig a a [HBTC]-ben már jól játszó tagokat átvette." hát ez az aminek a logikáját értem, de nem értek egyet vele. Számomra a klán egy olyan közösség... de ezt most nem fejteném ki. Maradjunk annyiban, hogy igen, és játszani is együtt szoktunk.
  • Cobra.
    #4192
    Az SA-7-et nagyon elszúrták, mert mindig hátulról akar nekimenni a gépnek, ezért ha elölről lövöd rá, akkor megkerüli! ,de mire visszafordul már nem találja el a helit/repülőt.
  • BaLeeX
    #4191
    Thx!
  • AmcsiGyilok
    #4190
    1:az SA-7-el közelebbről érdemes lőni amikor a helikopter vagy a repülő hátulról vagy oldalról látszik,előlről nem mindig talál be.De lövés előtt figyelj ooda hogy ne legyen a közelben saját heli mert sok esetben őt fogod eltalálni vele:))

    2:A helit csak SA-7-el lehet eredményesen sebezni a gépfegyverek minimálisat sebez csak bele!!

    3:Irányított rakéta csak az amcsi oldalon a Pfhantom repülőben és a Cobra heliben van.A Pfhantomban az elsődleges tüzeléssel a Cobraban a másodpilóta tudja csak kilőni.A rakéták automatikusan követik a célt ha tiszta a célpont,de ezzel is vigyázz mert könnyen lőheted le vele társaid!!
  • BaLeeX
    #4189
    Na tegnap nyomtam egy kicsit neten és mivel csak a Vietekhez fértem be vettem a helik ellen elhárítót, mivel mindenki vagy repülővel jött vagy helivel.

    Na most három kérdésem van.
    1. Hogy a fenébe lehet ezzel eredményesen heliket vadészni? Csak a célkereszt közelében legyen lövésnél és elvileg követi a rakéta?
    Mert követni követte csak utol nem érte soha még a helit sem.

    2. A helit le lehet lőni puskával is vagy csak rakétával? A repülőt le lehet azt tudom.

    3. Repülőben meg heliben van irányított rakéta ami befogja a célt? Ha van akkor melyikben és hogyan kell lőni vele, hogy kövesse is a célt?
  • Mr_no_NaMe
    #4188
    Na a fekete képernyő télleg nagy változtatásnak tűnik de
    már hálisten abbahagyta a gép

    Egyébként mivan akkor ha pl föl akarok menni eggy magyar serverre és egyszer azt irja ki hogy invalid CD-key
    másodszor pedig connection failed...
  • ACCToM
    #4187
  • Skiper
    #4186
  • Bercy #4185
  • Buba007
    #4184
    Orbitális változásokat szerintem ne várj!
    Majd az 1.1-ben!
  • Skiper
    #4183
  • Yan
    #4182
    a fekete képernyöhöz már ez is változás, nem?
  • Skiper
    #4181
  • Mr_no_NaMe
    #4180
    Ok.Egyébként sikerült felrakni a pecseket és megy.A jobb alsó sarokban v1.02 van:)
    De veggyenlőre változást nem látok.
  • Cobra.
    #4179
    Az 1.02-ből elvileg csak egy 16.6Mb-os full patch van, tehát annál nem lehet gond. A crack nem tudom, hogy hogy van, mert én már nem kínlódok, megvárom az 1.1-et.
  • Mr_no_NaMe
    #4178
    Leszedtem onnan az öt megás BFV 1.01 fixed exe-t
    crackelem pecselem megint meg crackelem és megy?
  • Mr_no_NaMe
    #4177
    Márminthogy van pár crack a gamecopyworldon csak nemtom mejik kell
  • Mr_no_NaMe
    #4176
    Nna az nincs
  • Yan
    #4175
    Az 1.02 crackbe nincs mod.dll, tehát kell az 1.01 törés is.
  • Mr_no_NaMe
    #4174
    Hehe:)
    Felteszem a pöcsöt azt nem látja:(