22902
Battlefield Vietnam
  • Skiper
    #4293
  • Bercy #4292
    sztem az mar reg megalapult :D
  • Mr Manson
    #4291
    Lassan meg lehet alakitani az ABFC szervezetet!
    Anti Buba Fun Club
  • Yan
    #4290
    mé nem banoljátok?
    a többi ismétlés lenne, ugy hogy: #4242

    //ne csak a 'matic legyen reklámozva :)
  • jakint
    #4289
    Vagy letöltöd a htm filet és azt másolod be a pb\htm könyvtárba és kész is.
  • BaLeeX
    #4288
    Na mégegyszer, mert látom sokaknak még nem tiszta.
    Az 1.02-höz van crack a GCW-n csak nincs benne a tört mod.dll, amit az 1.01-es crackból kell bemásolni és működik kifogástalanul.
  • skorpio7
    #4287
    Nyugi... 1/4 4-kor történhetett vmi a PB-vel, mert az EA szerveréről egyszerre dobott le 5-6 embert hasonló hibaüzenettel (köztük 2 társunkat), majd 20 percen át percenkét 2-3 embert. Vmi frissítés került ki éppen most és sokaknak egész egyszerűen nem tudta befrissíteni. Nos a 2 klántagunk közül az egyiknek csak teljes újrainstall után jött rendeb a dolog, illetve úgy hogy manuálisan letöltött mindent a PB-hezés bemásolta a helyére, ugyanis a pbweb-es dologggal nem akart műxeni a dolog vmiért.
  • skorpio7
    #4286
    Mivel eddig az .:uHs:. korrekt módon adminkodott így nyugodtak lehettek srácok, hogy nem lesznek az eddig kapott jogaitok elvéve.
    A kempelésssel kapcsolatos dologról meg annyit (az alírásom magáért beszél), hogy valóban nem szép dolog de mivel itt valóban elfoglalható minden pont, így valódi BC-ről nem is beszélhetünk... az persze más kérdés ha azaz utolsó pontja az ellennek és csak foglalás nélküli fraggelés zajlik, akkor az milyen véleményt alakít ki a szenvedő fél szemében. Viszont azt is figyelembe kell venni, hogy mivel mindenki 1 helyre születik így mennyi esélye is lenne vkinek befoglalni közöttük az utolsó zászlót. :)
  • HUNVini
    #4285
    Sziasztok!!
    Lenne egy tiszteletteljes kérdésem hozzátok,aki tud segítsen pls.
    Ma este kb 2-3 óra folyamatos játék után az [EVO] serveren (korrekt játék)kibanoltak, hogy miért azt nem tudom és van jó néhány server azon kivül is ahova nem enged be a punkbuster. Azt irja hogy -GuidBan fdffa- mit jelent ez?? hogyan lehet megszüntetni??? A verziom eredeti bolti,nem crackelt.A punkbustert is frissiteni kell mint a CS-ben a Cheating Death-t??? Heeeeelp Segítséééég elöre is köszi. Vini-[HUN]-Rambo-
  • Sunz
    #4284
    Buba!

    Sokan lekempelnek, nem érdekel, üvöltök egyet a mikibe és megyek tovább.
    TE VISZONT CSÍTELSZ! EZ TUTI! MA CSAK 3X SZEDTÉL LE ÚGY HOGY NEM IS LÁTHATTÁL, SENKI NEM VOLT A KÖRNYÉKEMEN, TEHÁT NEM IS KELLETT LŐNÖD. EZEKUTÁN MIT VÁRSZ TŐLEM? ARRÓL NE IS BESZÉLJÜNK HOGY MÁSIK 24 EMBER JÁTÉKÁT VÁGOD KERESZTBE! ÉS TUDODMIT, HA EZÉRT ELINTÉZED, HOGY A VIETNAMOMATICON NE LEGYEN ADMINJOGOM, AKKOR TEDD, DE MEGBÁNNI SOSEM FOGOM!

    Vegyük Ryan estetét. Rohadt nagy kemper, nem szeretem amit csinál de lexarom benne van a játékban, de ő még egyzser sem szedett le úgy, hogy az bármikor felmerűlt volna bennem, hogycsíter. Dettó Norad esete, de sorolhatnám még a nagy kempereket a szervereken, akik bejönnek Hastings-re, lekempelik Mi-8-al az US oldalt(nem véletlenül Mi-vel, hisz itt nincs SA-7), mejd ha másik map jön, gyorsan lelépnek, mert nincs heli (Ez főleg nem rád, hanem Ryan-re, és Norad-ra vonatkozik, de te sem vagy sokkal különb!!)

    Ennyi voltam, bocsi a nagybetűért....
  • Bercy #4283
    en irtam...
  • Mr Manson
    #4282
    ok
  • skorpio7
    #4281
    Ha érdekelnek a részletek, akkor beszélj Qrz-al a főfő szerveradminunkkal. Szóval amint mond vki egy 1.02-es szerverfix-et másnap már mi is 1.02-őn futtatjuk a magunkét... addig viszont kénylemesen elvagyunk és elvannak mások is az előző verzióval.
  • skorpio7
    #4280
    Hát nem sok embert hallottam panaszkodni amiatt, így nem is sietünk el semmit most (mint tettük anno 1.01-nél), mert nem olyan egyszerű a mi szerverünket átállítani 1.02-re (mármint tört-re).
  • Mr Manson
    #4279
    Ez igaz, de ez nem vág ki desktopra! Sokkal kellemesebb!
    És sok tört 1.02 is van, meg nem tört is! <- Igy a törtek is jatszhatnak!
  • skorpio7
    #4278
    Mint már írtam oly hatalmas javítás rejlik az 1.01-->1.02-re való váltásban, hogy vhogy nem érezzük szükségét a váltásnak egészen addig, amíg nincs 1.02-es szerverfix.
  • Mr Manson
    #4277
    sajnálom ...
    haladni kell ...
  • skorpio7
    #4276
    Igen vki írta ezt a "dos"-os felületű frissítési módot (csak vissza kell olvasni, hogy kiderítsük ki írta), amit a pbweb.exe progi használ elindításakor.
  • skorpio7
    #4275
    Ahogy gondolod... ha neked az is megfelel, akkor nincs is probléma.
  • Mr Manson
    #4274
    DOS??????????????????????
  • skorpio7
    #4273
    Nos azzal frissítettem én is, amikor újra raktam a game-t.
  • Mr Manson
    #4272
    gamecopyworld ott néz körül. Talán valami van!ó
  • Mr Manson
    #4271
    Sose...
    azé van 1.02
    ... inkább maradok a német szervereknél!
  • skorpio7
    #4270
    Rakd vissza az 1.01-et és 30 ember vesz máris körül 3-4 helyett... pl. most is.
  • Robogo
    #4269
    MagyaR:te a dos-os exe-t töltöted le hogy aval frissisd a punkbustert?
  • Match
    #4268
    valakimondjon már carck-et amivel meg tuodm csinálni hoyg menjen az 1.02!!! PLZ!!!
  • Mr Manson
    #4267
    Szóval nem értem miért üres szinte állandóan... max 3-4 ember!
  • Skiper
    #4266
  • Mr Manson
    #4265
    pontosabban szombat óta
  • Mr Manson
    #4264
    már réges rég van
  • Serpa
    #4263
    a "sok barom", mint én, várja a cracket.
  • Mr Manson
    #4262
    Hol vannak a magyar jatékosok az 1.02 szerverekről?
  • MagyaR
    #4261
    Hajj. Majd max rárakom holnap a nótbukra is ésha ottse megy neten akko nemtom mi lesz. lol
  • MagyaR
    #4260
    Tom, hogy rajta van csak, azt ha felrakom és frissíteni akarom akkor, azt írja ki, hogy nincs fent. Pedig fennvan
  • Skiper
    #4259
  • Bercy #4258
    rajta van a bfv CD-n
  • MagyaR
    #4257
    Ilyet! És magát a punk bustert nem lehet valahonnan letölteni?
    Mert innen nem lehet
  • MagyaR
    #4256
    A fa****! Nem megy ígye lol!
    Hát szntem mostmá nálam van baj tehát kösz mindent!
    Én feladom!
  • Skiper
    #4255
    1.
    2. Bháááááh:DDDDDDDDDD
    3. Megértelek
    4. Bubát bannoljuk mindenhonnan!
  • Skiper
    #4254
    DE!