22902
Battlefield Vietnam
  • Loco
    #4253
    na, kellet nekem bekukkantani ide, kit látok: ez az ékszer bubagyerek is itt van!

    Szia!

    Biztos velem együtt jó sok embernek sikerüle levenni a kedvét ettől a jó játéktól, nomeg a fórumtól! Gratulálok!

    Na itt se vagyok, nem zavarlak, rontsad tovább a levegőt!
  • Buba007
    #4252
    Kedves Sunz!
    Attól, hogy admin jogod van a Vietnamomatic szerveren, még nem kell kirugdosni embereket csakmert lelőnek téged és te felkapod a vizet!
  • MagyaR
    #4251
    ok thx. Elvileg most frissül. Hát ha jó is lesz akko sikítok eggyet :D.
    Amúgy mostis kérdeztem azon a bizonyos másik helyen vmit.
    Ugyanezt és rámse rándítottak. Ittmeg mostis kaptam választ.
    Hát ezek szerint a battlefieldesek barátságosabbak, mint a f.. ..-osok.
  • Mossberg
    #4250
    NAAAA !!!!

    Ha priviben üzengettek egymásnak akkor a válaszokat és a lereagálásokat is priviben csináljátok !

    Most álmatlan éjszakákon át találgatom majd hogy vajon mit jelenthet ez az "arc" meg "hagyjuk rá" szöveg...

    Titkolódzók !!! SZEMETEK !!!
  • Skiper
    #4249
  • Buba007
    #4248
    Te nagy ARC lehetsz! Egyetértek a privátoddal, de hagyjuk rá.
  • Bercy #4247
    mar regota :D
  • Zs0lt1
    #4246
    Válasz ment privátban.
  • vsly
    #4245
    Hogyhogy Bubamebtes a jw1?bannolva lett?
  • Skiper
    #4244
    Mert megérdemled!
  • Buba007
    #4243
    Kedves Zsolt!
    Az egyik klántársadnak /Narancs/ sikerült oly módon feldühítenie, hogy nem tudtam, hogy mit beszélek. A nagy kavalkádban véletlenül a TE nevedet írtam le egy másik uHs-é helyett. Nem állt szándékomban bántani téged, épp ezért elnézést is kérek a kellemetlenség miatt.
    Se veled, se az uHs-el nincs semmi bajom, de az azért vérlázító, hogy elviszem a helikoptert és az említett személy jól hátba**** egy SA-7-tel.
  • Yan
    #4242
    Ha jól emléxem van buba mentes övezet /jw1/
    De ha "mazók" vagytok járjatok csak oda ahol ő jáccik!
  • Yan
    #4241
    Skiper: keress fel 1 orvost, de MÁN!!!

    A radíros ember ilyenkor hol van?
  • Pink Tiger
    #4240
    na tegnap végre sikerült egy minyót semlegesíteni egy a raktérbe hajított gránáttal, érdekes hogy a minyó nem is pusztult el csak a pilcsi halt meg, de ő rögtön höhöhöhöhöhhö
    szóval lassan kinőttek a szuper pilcsik, de lassan kinőnek majd a gránát dobáló szuperbakák is ám
  • Zs0lt1
    #4239
    Kedves Buba!

    Úgy hallottam, hogy minap a hátam mögött illettél engem egyéb szavakkal.
    Azért gondoltam, hogy ide irok neked, mert tudom, hogy látogatod ezt a topikot.
    Nem akarok sz@rt keverni épp ezért akarom tisztázni a dolgot. Egyik klántársam szólt egyébként.
    Nincs veled semmi bajom, és úgy tudom neked sincs velem.
    Nah mi volt???
  • Bercy #4238
    mivan Skiper? szar ejszakad volt? vagy csak ennyire unatkozol?
  • Bercy #4237
    asszem az lesz a baj h egybol az 1.02 patch et tetted fol. valahol azt olvastam h az 1.02 crack-ben nincs meg a mod.dll file ezert azt csak azutan lehet foltenno h 1.01-re peccselted es crackelted. de az is lehe h nem 1.02 es serverre akartal cstlakozni: a jw1 es usa server 1.02 a tobbi 1.01.
  • cement
    #4236
    szpem :)
  • Zs0lt1
    #4235
    De jól elvagy :))
  • Skiper
    #4234
  • Skiper
    #4233
  • Skiper
    #4232
  • Skiper
    #4231
  • Skiper
    #4230


  • Skiper
    #4229
  • Skiper
    #4228
  • Skiper
    #4227
  • Skiper
    #4226
  • Skiper
    #4225
  • Skiper
    #4224
  • Skiper
    #4223
  • Skiper
    #4222
    !
  • Match
    #4221
    jóvanna akkor csak mondjad :D
  • Skiper
    #4220
    Ki kérte a bocsánatodat?
  • Match
    #4219
    nah, mondjad mit tegyek és akkor megbocsájtok :D
  • Skiper
    #4218
    Jóvanna, olyan jól esett leszidni, hihi! Tudod, stresszoldásnak is jó - vagy ezt csak az elmeháborodott pöcsök szokták?
  • Match
    #4217
    bázeg....
    ezer éve erre várok...
    eddig nem volt gépem...
    aztán lett..
    akkor nem tudtam megszerezni a játékot...
    ma meglett...
    erre még olvassak lejjebb? :D
    mellesleg a cd-k nincsennek itt tehát ha valami reinstall kell akkor szoptam nagyot.
  • Skiper
    #4216
    Wááá, tessék lejjebb olvasni!!!!
    A lusta mindenségit, csak erről szólt a téma az elmúlt napokban, HELO!
  • Match
    #4215
    Fiuk!
    Kéne egy kis help..>
    ma végre megszereztem ezt a rohadt játékot, feltettem, aztán mondom játszok már neten is...
    mondja hoyg patch...
    felteszm az 1.02-t, de nem infdul el...gondolom crack kéne hozzá.
    viszont sehol sem találok!
    valaki tudna segíteni?
  • FiReBoY
    #4214
    És teszem hozzá, hogy nem én kellettem az egész [HBTC]-be, hogy sikerüljön mindenkit egyenlő szintre juttatni. Gondolok itt v-sly-ra, Hattori-ra és a többiekre, akik segítettek nekem, és milliónyi tisztelet mindazoknak, akik a [HBTC]-ben voltak, hisz én is sokat tanultam tőlük és ők is sokat tanultak a KLÁNTÓL. És mint írtam, hogy nem én választottam ki őket a 7th Cavalry Regiment-be. Ezt a régi [HBTC] klántagok, akik az új klánt alapították döntötték el. És egyáltan nem akarom őket felelőségre vonni azért, mert az én hülye írásomból a régi [HBTC]-s klántagokat megsértettem.
    Köszönöm, hogy meghallgattatok, én voltam hülye, remélem érthető, amit írtam. :)