22902
Battlefield Vietnam
  • Yan
    #4333
    a buba mp3-at is tegyétek oda :)))
  • Mr_no_NaMe
    #4332
    Hogy lehet a Punkbustert ki-be kapcsolni?
  • Petko
    #4331
    na megprobálok én is hozzájárulni majd valamivel..:)
    ha a résztvevők beleegyeznek nemsokára közzéteszem a
    Buba: The First Encounter című felvételt:) (bár erre csak kicsi az esély)
  • Mossberg
    #4330
    De Mr.Manson 11:25-kor vetette fel az ötletet !
    Ennyi idő alatt egy ilyen jó oldalt összehoztatok ?
  • Yan
    #4329

    szabályzat pedig kell!
  • Bercy #4328
    buba.geco.hu
  • Mossberg
    #4327
    A DTK is benne van a játékban még se szeretik az emberek (legalább is a többség)
  • Mossberg
    #4326
    Én mondjuk non-stop rohamozok, én azt szeretem :) de ha Te bevállalod a bázis őrzését akkor én is ahoz a csapathoz állok majd, így legalább nem kell majd attól tartanom hogy hiába harcolunk a zászlókért, az egésznek semmi értelme mert ahogy a vietek megszerzik az összes helit tutira vesztünk :(
  • Mossberg
    #4325
    A tornyok és a mobil spawnpontok, én csak ezekről tudok
  • arty
    #4324
    ha észreveszem, hogy a bázisomon probálkoznak otthon maradok.. más is megteheti > nincs lopás...

    amit lehet a játékban, azt lehessen már, szerencse, hogy a genfi egyezményt nem kell betartani szorol szora... :(
  • arty
    #4323
    ezexerint ha ha nincs torony, nincsenek repülők? mért nem tudtam én erről? :D

    van még más elpusztítható épület? :)
  • Mossberg
    #4322
    Én akkor is azt mondom, hogy az egyoldalú légifölény élvezhetetlenné teszi a mapot, magyar szerveren nagyon ritka az, hogy mindkét fél elbukja a légierejét persze az úgy megint kiegyenlített és egy ilyen felszínközeli Flaming Dart tényleg jó poén lehet
  • vsly
    #4321
    Amcsik mindig elöbb bukják,föleg,ha játszok.Akik itt nyomják,azok elég keményen fel vannak készülve az ilyesmire.Volt,hogy kiugrok a migböl,és akkor vettem észre,hogy 2en is védik a reptér tornyát,persze késön.A következö kanyarban kiugrás elött még odanyomtam a mig rakétáit a bokorba,ahol hasaltak.
  • Mossberg
    #4320
    Bubáról nem nyilatkozom mert nincs saját tapasztalatom, de szerintem egy csíter sem tudja annyira hazavágni egy szerver hangulatát mint ha néhányan a viet oldalról pörgős játék és harc helyett végigsunnyogják a mappot, várnak és lenyúlják az amcsik helikoptereit és aztán kemp-fesztivált rendeznek. Ez így már nem játék hanem önző szívatás, az amcsik erre általában disconnectelnek vagy átállnak és a szervernek arra a mapra/estére már vége is. Persze az amerikaiak is vigyázhatnának jobban a helikre de publicon senkitől sem lehet elvárni hogy csak a házat őrizze amíg a többiek játszanak.
  • vsly
    #4319
    thx,már bercy is átküldte
  • Mossberg
    #4318
    De csak ha mindkét oldal bukja a tornyait, Flaming Darton pl. ha a vietek bukják de az amcsik nem... Nem szívesen lennék viet egy ilyen szerveren :(
  • FiReBoY
    #4317
    http://mcclan.tvn.hu
  • Mossberg
    #4316
    Hát nem, a BFV-nek saját PB-je van amit a játék installjakor meg is kérdez hogy telepítsen-e
  • vsly
    #4315
    Áh,pont tegnap találtam egy külföldi szervert,amin csak flaming dart megy.32player,1200ról indulnak a pontok.Amikor kirtanak minden tornyot,akkor qrva jó pálya lesz!Nagyon komoly védekezési és támadási stratégákat kell kitalálni,ha nyerni akarsz.És hirtelen mindenki elkezd csapatként müködni.A leghangulatosabb,amit eddig találtam.
  • MagyaR
    #4314
    ahm vagy nem?
  • MagyaR
    #4313
    Jajj, de hülye vok!
    Az alap bf 1942ben nincs punk buster csak az 1.6 telepítése közben kérdez rá!!!
    Na és ez a punk buster amit használok a bf1942höz az ugye jó a bf vietnamhoz is meg a többi jatekhoz is nem???
  • Mossberg
    #4312
    Hát ja, én azért megkéselem őket biztos ami biztos
    Kár, hogy szerver oldalon nem lehet a tornyokat sebezhetetlenné tenni, a repülős mappok repülők nélkül valahogy olyan bénák lesznek
  • vsly
    #4311
    Sejtettem,hogy ez történt.Csak ha valaki akkora láma,hogy nekiesik lángvágóval,akkor jobb úgy hagyni.Mire végez,addigra úgyse kell az a torony
  • Mossberg
    #4310
    Magyarán a viet Mig-17 a viet Mig-21-ek tornyát bombázta folyamatosan mert "állítólag" látott ott egy amcsit
    Rohadtul felhúztam rajta magam !
  • Mossberg
    #4309
    Pl. tegnap "valaki" a lángvágóst folyamatos bombázással próbálta kinyírni aminek az eredménye az lett, hogy 2 percel a map kezdése után Mig-21 ek nélkül maradtunk A SAJÁT BOMBÁZÓNKNAK HÁLA !
  • MagyaR
    #4308
    Amúgy a bf1942 cdkben hol van a punk buster install fájla?
    Mert az jó volt.
    Vagy valaki plz küldje már el a setup fájlát vagy nemtom.
    az emailom és az msnem is ugyanaz:
    [email protected]
    Nem olyan nagy fájl. Msnen pillanatok alatt átjött 6 megabájt.
  • Mossberg
    #4307
    Nos, ne vedd sértésnek de ha rohadt nagy kemperekkel akarsz példálózni akkor nem kell nagyon messzire menned, elég a saját klánodban egy kicsit körbenézni
  • vsly
    #4306
    Mire lángvágóval végez vele,addigra úgyis új map jön.
  • MagyaR
    #4305
    Minek punk buster?
    Amúgy rendesen igen végig fut az a frissítés de ígyse jó.
    A bf1942nél jó volt. Most itt mérnem?
  • vsly
    #4304
    Mi az MC klán oldalának a címe?
  • Mossberg
    #4303
    Én se
  • Mossberg
    #4302
    Mindenkinek !
    Ha valaki a vietekkel van és meglátja, hogy egy amcsi próbálja szétheggeszteni az irányítótornyát nem biztos, hogy az a legjobb módszer a kinyírására ha a Mig-17-el 6-szor leszőnyegbombázzuk !
  • Bercy #4301
    en teged soha se baszogattalak, mert nem tettel ellenem semmi rosszat!
  • Bercy #4300
    uhh nem azt a kartam irni h viccbolcsinaljuk hane azt h NEM viccbol csinaljuk(hulye vok).
  • zoligamer
    #4299
    Hát marha vicces.Én is kurvára utáltam.Ezért léptem le a serverekről.
  • Bercy #4298
    Bubat nem most kezdtuk el "basztatni" es viccbolcsinaljuk
  • Mr Manson
    #4297
    PB:
    http://www.punkbuster.com/index.php?page=support-bfv.php
  • HUNVini
    #4296
    Thx az infot, és vki megtudj adni PB url-jét hogy letöltsem a frissítést?? vagy legalább controláljam??? Elöre is thx.
  • zoligamer
    #4295
    Látod Buba.Engem is mindíg basztattak ezért léptem le.Ez most hogy van?Ha lelép az egyik akkor basztassuk a másikat vagy mi a pöcsöm???
  • Skiper
    #4294
    Hihi, ez tetszik! :)
    ui.: Jah, és csak neked: !!!