5854
  • a.carkey
    #2207
    Bőven elmegy.
    01
    02
  • Abruzzi
    #2206
    Csak azt ne mondd, hogy szerinted nem az :O
  • kisdead99
    #2205
    pontosan
  • Kmarha
    #2204
    én nagyon megkedveltem :)) Hiányozna
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egyelőre hiányzik is most
    az az arc a képernyöről :DD
  • a.carkey
    #2203
    Chloe csúnya?
  • Fido4life
    #2202
    hát én megszeretni nem szerettem meg, csak már megszoktam hogy ott lábatlankodik :D
  • Slash89
    #2201
    Néhány évad múlva megváltozik a véleményed róla, hidd el.
  • Abruzzi
    #2200
    Császtok! 3. évadnál tartok...Jajj ez a Chloe annyira csúnya és olyan hülye feje van hogy egy lapáttal kéne ütögetni :@
    a 4. évadban is itt fog még bitliszkedni?:@
  • dienesoft
    #2199
    Amúgy a mostani részt kivételesen nagyon várom! Talán most kezdte úgy felkelteni bennem az érdeklődést!(persze nem azt mondom, hoyg eddig nem érdekelt, de most különösen kíváncsi vok, főleg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Audrey most meghalt-e vagy sem, egyelőre még mindig sok a kérdés...
  • a.carkey
    #2198
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jogos. Kimaradt az, hogy "apja". Szóval Audrey apjára gondolok, hogy ő zsarolta meg a kínaiakat azzal, hogy nyilávnosságra hozza azt, hogy kínaiak meggyilkolták a lányát aki Jack eltünése kapácsán nyomozott. De, hogy nagyobb legyen a csavar, szerintem pont így rendezték, hogy a kínaiak ezt gondolják. Szerintem nem halt meg Audrey.
  • dienesoft
    #2197
    Üdvözlünk a függők és hetente egyszer nézők táborába!:)
  • Fido4life
    #2196
    Üdvözlet.
  • nesster
    #2195
    utolértem bauert! mostantól ebbe a forumba is rontom a levegőt. Hello mindenkinek!
  • Fido4life
    #2194
    Hát én is így remélem, de az elmúlt évadok azt bizonyítják hogy senkiben se lehet megbízni.
  • Kmarha
    #2193
    :D én komolyan nem hiszlek el :D
  • NeoMaN
    #2192
    Vírussal fertőzte meg, de szerencsésen túlélte Palmer....
  • Solid Snake GH
    #2191
    Ha van PS2-d, akkor szerezd be és vidd végig a 24 - The Game-et, és megtudod.
  • Kindred Blades
    #2190
    :)
  • Bammy
    #2189
    Valki felvilágosítan h mit csináltak Palmerral a 2. évad végén? Vágom hogy az az a csaj volt aki az elsőben kiugrott a repcsiből, de én úgy láttam mintha valami "tenyérlenyomatot" venne palmertől mer ottvolt z a fólia a kezénvagy mi :D aztánmeg mintha elégett volna Paslmer keze és összesett..ennyi. mostmeg a 3.-ban ott egy nagy vágás meg tiszta sebhely, még 3 év után is. Nha most ez mi?
  • HolyZoly
    #2188
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Palmer nem biztos, hogy emlékszik, hogy Assad lökte el, de a támadást le tudja fújni, utána 3 részen át szurkolhatunk az életéért, hogy... Milo már az első évadban is a CTU-nak dolgozott, gondolom utána sem hagyta ott a nemzetvédelmet. Morris (túl jó arc ahhoz, hogy tégla legyen, egyébként pedig) ha a terroristákat segítette volna egyszerűen megcsinálta volna Fayednek a szerkentyűt.
  • kisdead99
    #2187
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Palmer amint magához tér, elmondja, hogy Al-Assad mentette meg az életét, ezzel ugyebár Lennox-ot hazugságon érik, amibe az alelnök is belebukik. Szerintem 99%, hogy Audrey nem halt meg, hanem a kínaiak tartják fogva, talán az elnök őt ajánlotta fel cserébe Jack-ért. Nagyon szeretném remélni, ohgy nem Milo vagy Morris a tégla, mindketten szimpatikusak :)
  • Mayday
    #2186
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mert azt mondta az orvos, ha felebresztik, az az eletebe is kerulhet, es ehhez a csaladja engedelye kell. Tehat vagy fexik, nem csinal semmit, es haboru lehet, vagy felebresztik, lefujja a csapast, de ebbe bele is halhat. Es persze ez nem a sajat dontese lesz, hanem a hugae, de Karen meg fogja probalni. Persze ez nem jelenti azt, hogy meg is hal, de ezt vetitettek elore, tehat a meghal csak az en velemenyem!
  • Fido4life
    #2185
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én még Morrisra gyanakszok, kaavrás ügyben
  • Fido4life
    #2184
    nahát, itt az én emberem :D
  • Szolnokboy1
    #2183
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Palmer meghal ??! Honnan veszed? Csak nem hal meg...
  • Mayday
    #2182
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jah, az varhato, hogy Palmert felebresztik, lefujja a dolgot, es aztan meghal... De ezt a kinaiak miert engedtek el Jack-et velemenyedet nem ertem! Ki zsarolta meg oket, es mivel? Audrey vagy az elnok? Errol emlitettek valamit, hogy az elnok nagy arat fizetett azert, hogy Jack-et kiadjak. De meg nem tudjuk, mi volt ez az ar!
  • a.carkey
    #2181
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Doyle az áruló, szerintem. A rakétát a tengeralattjáró nem lövi ki, mert felébresztik Palmert. Audrey meg nem halt meg. Szerintem pont ezért engedték el a kínaiak Jacket, mert azzal zsarolta meg őket, hogy ha nem, rábasztak. :)
  • Shaman
    #2180
    noh a negyedik évadnál tartok,s bár tudom,hogy sok új nincs a nap alatt,de kezd már idegesíteni,hogy a CTU-ban mindig van egy áruló,szinte minden évadban...
    valami újat is kitalálhattak volna...
  • Szolnokboy1
    #2179
    az elsőben volt benne, de ott nem volt gyanúsították
  • Mayday
    #2178
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem lehetseges, hogy Milo a saros? Hisz az o kodjaval dolgozott Nadia. A "CTU-s tegla masik munkaallomasra tereli a gyanut" meg mar asszem volt lelove valamelyik evadban. :)
  • InfectedMann
    #2177
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Érdekes fordulatokat hozott ez a rész. Nadia meg tuti semmi köze nincs az egészhez csak valaki meghackelte a gépét. Ennyi.
    Amúgy kiváncsi vagyok, hogy lesz -e valami meglepetés még az évad végére mert Audrey halála eléggé meglepett. De hát így adva van a 7. évad :D
    Ez az alelnök a seggfej. Bár szerintem idő előtt közbejön valami és semmit nem fog felrobbantani.
    Kiváncsi leszek a végkifejlettre.
  • Kindred Blades
    #2176
    Sajnos rettentően át fog csúszni az irrealitások világába, pedig... persze lehet, csak én vagyok így vele, de a kedvencem még mindig az első évad, a negyven perces autózásokkal, pontatlan lövésekkel.
    (És a végével, amikor leendő ex-elnök úr (ezt most jól meg mondtam, igaz? :D ) elküldi az asszonyt a... oda.)
  • Kmarha
    #2175
    :D Ugye.. engem is a végével kerülgetett a szívbaj. :) Így abbahagyni egy sorozatot?? :) A 3. évadról csak annyit, hogy sok köze nincs a 2.hoz, annyira nem kell sietned :P

    Ez a 4. viszont.. egyszerüen imádom!! Most vagyok túl a lőszerboltos kis összecsapásnál. Lehet hogy ez lesz az új kedvenc évadom? :P
  • akyyy
    #2174
    Coolon nézed?
  • Bammy
    #2173
    Na most ez mi volt? Áhh, 2. évad vége. Most ez folytatódni fog a 3. évadban? Vagy lesz valami? Csakmert úgy hallottam hogy a 3. évad 3 évvel a 2. után van. Vagy ez hülyeség? Mindegy holnap elkezdem :)
  • Fido4life
    #2172
    szívesen
  • Bammy
    #2171
    Köszi szépen mindent.
  • Bandee1987
    #2170
    6x14
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kicsit erőltettnek érzem ezt az alelnöki szerepet, hogy "támadjunk, ha a fene fenét eszik is" Audrey halála pedig meglepetés volt számomra, méghozzá eléggé nagy. Amúgy meg megvan a köv. téma a köv évadra: Jack bosszúja :). Sőt, még azt is el tudom képzelni, hogy Audrey nem halt meg, csak a kinaiak meghamisitották az adatokat
  • dienesoft
    #2169
    6X14- Talán kezdtek észheztérni a történetírók?
    BRUTÁL SPOILEREK, CSAK FIGYELMEZTETÉSKÉPPEN!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon durva, hogy Audrey meghalt...de szerintem azért itt több van, mint autóbaleset természetesen. Jack mostmára "Heroes" című, ugyancsak favorit sorozatba is szerepelhetne, ennyi hőstett után :). Az alelnök nem fog felrobbantani szerintem semmi az égvilágon. Amúgy arra gondoltam, hogy most maradt 2 atombomba (asszem). Az nem lehet, hoyg mindkettőt Jack menti meg, pifpuf összedobják 'oszt jónapot! Remélem az atombombán kívül valamit még rejtegetnek, mert összességében ez eddig még mindig nem a jobbak közé tartozik, talán az évad második felétől beindulnak az események. Amúgy ha így haladnak, az nagyon jó lesz, remélem nem térnek el ettől a száltól... Mert már nem egyszer csúsztak el evvel.
  • Fido4life
    #2168
    szépen letöltöd mind a négy fájlt aztán a Reference File-et majd a Windows File Merger batot amit elindítva szépen összerakja neked az adott múvít avivá..