5854
  • Csacsi
    #2247
    Nemrég volt írva, de leírom neked is. PS2-re van 24 játék. Nah azt kell végigjátszani, és minden világos lesz.
  • Fenrir
    #2246
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nade a második évad végén az elnököt megmérgezik, ennek nem lesz semmi hatása a következő évadban? Eltellik pár év és ennyi?
  • Csacsi
    #2245
    Nah szóval.
    1évad = 1 nap
    1 rész = 1 óra
    1 nap= 24 óra
    1 évad = 24 rész

    Jelenleg a 6. évad megy

    Nem egymást követő napokon játszódnak az évadok. Évadok között eltérően 1-2 év eltérés van.

    Remélem mindenkinek világos.
  • II Rocky II
    #2244
    mire gondolsz a spoilerben?bocsesz,de télleg nem vágom.vagyis akkor egy évad 24 részből áll?ÉS 6 nál tartunk most ugye?
  • Fenrir
    #2243
    Jah, jól tudod.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondjuk érdekes ez a második évad, a harmadik a következő nap lesz?
  • II Rocky II
    #2242
    ugye jol tudom hogy a sorozat egy része valós időben zajlik,vagyis 1 rész 1óra cselekményét mutatja be?vagyis 1 season egy napról szól csakis akkor ha egy season 24 részből áll.
  • a.carkey
    #2241
    Tony ...
  • a.carkey
    #2240
    Chloet én pl. védtem ... :D
  • Csacsi
    #2239
    Nem is értem. Két kedvenc szereplőmet szídjátok. Tony-t, és Chloe-t. Kicsit fáj ez nekem.

    Na mind1. Holnap új rész..majd azzal vígasztalom magam :D
  • NeoMaN
    #2238
    Inkább a járása vbolt tényleg vicces. Talán csípőficamos lehett kiskorában (nem geciségből mondom, hanem komolyan)...
  • Slash89
    #2237
    De amúgy vicces volt ahogy félig suttogva beszélt.
  • Fido4life
    #2236
    pfffffffffffffffffff...............-.-
  • a.carkey
    #2235
    Tony olyan volt mint egy gorilla: szétgyúrta az agyát és úgy ment mint egy majom. Engem kurvára idegesített amikor megláttam. Aztán egy szép napon ...
  • Fido4life
    #2234
    Igen benne lesz..:)
  • Abruzzi
    #2233
    Csáó!
    Elkezdtem nézni a 4. évadot. Picit zavar hogy szinte minden évadban más a CTU személyzete..végre kezded megszokni az egyiket és bumm jön a másik. (Persze számomra nagyon idegesítő Chloe, ő megmaradt:(:)). 2. résznél tartok, és bocsi hogy itt kérdezgetek ahelyett hogy nézném, de Tony bent lesz még a sorozatban? Csakmert láttam egy képet amin ezek a "4. évadi arcok" vnnak és ottbvan Tony is, szal ebből arr következtetek hogy lesz. Nélküle aztán tényleg nem lenne vmi fasza a sorozat!
    Remélem azé Jack teljes hatáskörrel visszakerül a CTU-ba mer nem tetszik hogy ez a kis csicska osztj itt neki az észt:)
  • desigo
    #2232
    thx
    engem elvitt a soundtrack vonal...
  • NeoMaN
    #2231
    khmm, első találat....
  • NeoMaN
    #2230
    gúgle :P
  • desigo
    #2229
    kerestem már de nem lett meg...
  • NeoMaN
    #2228
    gúgle
  • desigo
    #2227
    A CTU-ban lévő telefoncsörgés nincs meg valakinek?
    Jól jönne a telóra csörgésnek...
  • dienesoft
    #2226
    Tényleg! Jogos! :)
  • Slash89
    #2225
    Wayne-t akartál mondani...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    David már nem kel föl.
  • nesster
    #2224
    Tényleg?! Már töltöm is! :D
  • a.carkey
    #2223
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nézd, lehet, hogy a következő rész azzal ér majd véget, hogy Jack 136 rész után beül a klotyóra és szarni kezd, mi meg majd azon izgulunk, hogy sikerül-e neki ... :)
  • mukika
    #2222
    elvileg a mostani South Park rész a 24 paródia. :)))
  • dienesoft
    #2221
    6x15
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó kis rész volt ez is, ha most iylen szinten marad a sorozat, az égvilágon semmi bajom nem lesz vele. Gondoltam, hoyg David a végén fölkel és megoróbálja megállítani a támadást, az alelnök továbbra is egy görény. Milo és Nadia is szépen összejöttek! Egyetlen kérésem lenne az írókhoz:A részek végén úgyanúgya szivassák meg a népet, ahogy azt az előző évadokban tették! Ez volt benne a pláne, hogy a rész végén történt valami új, majd szépen elvágták és várta az ember a következőt tűkön ülve!
  • Bandee1987
    #2220
    6x15

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végre, csakhogy felébredt Palmer! Nemtom mit erőlködik tovább az az alelnök, de hogy nagyot sziv a végén, az is tuti
  • Kmarha
    #2219
  • InfectedMann
    #2218
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hmmm, egész jó rész volt :) Azt hittem az a fogyi gyerek valamit el fog kúrni, de szerencsére tévedtem. Kiv. leszek, hogy mit kezdenek Grendenko -val.
    Ez az alelnök egy akkor suttyó, hogy az hihetetlen. Remélem be fogja szopni a brét. Húúú de meg tudnám ütni.
    Ebből az Audrey ügyből kiv. leszek, hogy kiderül -e valami ebben az évadban. Bár szerintem ezt a titkot meghagyják a köv. évadra :D
  • Shaman
    #2217
    5.évad első 6 része ilyen ika,meg boloxként vant meg,de nem találok hozzá feliratot,csak más verziókhoz. Van esetleg valakinek?
    Valami ilyesmi: ika-2401 illetve bolox-24505
  • NeoMaN
    #2216
    meghalt, hol lenne....
  • dienesoft
    #2215
    Van, ne aggódj...ha akarod akkor összegyűjtöm neked egy csokorba.... OFF-ON Persze kiadjuk floppylemezen is a fordításokat, így megveheted a boltba, eredetiben! OFF-OFF
  • dienesoft
    #2214
    szívgyógyszer mellékeltetik :)
  • Szolnokboy1
    #2213
    nincs magyar felirat hozzá... illetve volt de már letörölték mindenhonnan mert senkinek sem kellett. Már csak egy példány van mindegyikből, amelyek jelenleg a világörökség részét képezik. Aligha tudsz hozzájutni, de azért csak próbáld meg

    Hogy ne csak OFF legyen

    A tegnapi rész teljesen átlagos 24-es epizód volt, semmi extra. De hol van Logan ???
  • peter31
    #2212
    lassan??? mindössze egy nap az egész...
  • jool
    #2211
    Hali!
    Van valakinek a 6. évadhoz magyar felirata?
    Vagy aki látott már olyat, aki ismer valakit akinek megvan. Mondjuk az első 12 részhez. Most azt töltöm. Gondolom még a teljes évad senkinek nincs meg.
  • Shaman
    #2210
    noh lassan beérlek titeket.
    4 évad letudva,most kezdem az 5-et :-p
  • Kmarha
    #2209
    Áhhjjj.. most már ő lesz a kedvencem :DDD (imádom a grimaszait is, de szerepen kivül még jobb nő úgy nézem :D Vagy csak a fotómanus elött visszafogta magát? :D)

    Abruzzi: végül is ízlések és pofonok :)
  • Szolnokboy1
    #2208
    sztem is. ha már csúnyát akarsz keresni a sorozatban, akkor vegyük Terit. Na az nem vót szép :P