5854
  • FLeK0
    #2287
    évad legjobbja :)
  • a.carkey
    #2286
    Közben látom, hogy volt ...
  • a.carkey
    #2285
    Ugye tegnap húsvét miatt nem volt 24?
  • manoG
    #2284
    Hali!
    Negyedik évadhoz LOL-os verzió, tudja valaki hunnan lehet feliratot letölteni? Eddig csak egy részhez a 11.-hez talátam, és kissé szomorú vagyok emiatt.....
  • Fido4life
    #2283
    nekem az nem nagyon jött be, de lehet hogy csak azért mert a második felét totál kómásan néztem meg egyszerre...:S
  • Abruzzi
    #2282
    4. évad 14. részénél tartok, de eddig nem nagyon tetszik ez az évad :( semmi csattanó nem volt benne különösebb, egyik résznek se úgy volt vége hogy "Jézusom ha nem nézhetem most azonnal a következőt megölöm magam", meg semmi különös:S Eddig a 2. számomra a favorit, remélem az 5. oylan jó lesz mint amennyire mondják.
  • bauer15
    #2281
    http://24.webmedia.hu/letoltesek.html
    hogyha nemn találnál
  • Fido4life
    #2280
    szerintem bőven nézhető ez az évad is, az eddig látott részekből itélve, simán teljesíti az elfogadható szintet -- legalábbis nálam...
  • espio
    #2279
    Nem kell mást keresned, helyben vagy. Nézd meg a hsz-eket az elsőtől. Az első 200 hsz tuti hogy az első évadról szól...
  • nesster
    #2278
    aaaaa kösszi!
  • Quantumleap
    #2277
    Valaki tudna nekem mondani valahol olyan topikot, ahol a sorozat 1.évadjának epizódjaival kapcsolatosan olvashatok tartalmasabb hozzászólásokat?
  • kisdead99
    #2276
    A google csodákra képes...
  • nesster
    #2275
    Bocs, de most jutott eszembe. ctu telefoncsörgés nincs vkinek? (már volt aki kérdezte) vagy nem tudná valaki kivágni egy zenementes részről? én béna vagyok ebbe..
  • nesster
    #2274
    Nekem segitettél.
  • Szolnokboy1
    #2273
    hűűű b+, ezt nagyon benéztem! sry
  • Fido4life
    #2272
    ezt amúgy az accountra értettem :D
  • Hoz_Hun
    #2271
    Ez most ugye vicc volt. Donald (nem kacsa) az apja.
    Donald Sutherland

    "Father, with Shirley Douglas, of Kiefer Sutherland and Rachel Sutherland"

    De ha nem tudtad, örülök hogy segíthettem. :)
  • Fido4life
    #2270
    tényleg az igazi ? :S
  • Slash89
    #2269
    LOL
  • Szolnokboy1
    #2268
    Mert ki Kiefer igazi apja? Ő is színész? Donald a testvére...
  • Alien
    #2267
    Mielőtt bármit is írok, az elején le kell szögeznem hogy ez az első olyan évad amikor hetente nézem én is ahogy a Fox adja, szóval lehet, hogy ezért, DE valahogy nem az igazi ez a szezon. Amikor elkezdtem nézni a sorozatot, úgy a negyedik fele gondoltam magamban, hogy miket tudnak kitalálni hisz annyi minden volt már és el sem tudtam képzelni, hogy mi jöhet még az ötödik szezonban, és mégis hatalmasat ütött szerintem az egész évad úgy ahogy volt. Sok "áll leesés" is volt :D Rögtön ugye az 5*01-ben :) Viszont talán most ért el arra a szintre a sorozat, hogy kicsit kifogytak az ötletekből és nincs már olyan sok és durva, maradok az előző jelzőnél "áll leesés". 4*04 vége az olyan volt például teljesen, és voltak azért még kőkemény 24-es momemtumok

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jack emlékezetes kihallgatása amikor a testvérét hallgatta ki na az szintén jellemző és nagyon eltalalált dolog volt, de például Nadia meggyanusítása már kicsit uncsi, hogy szinte minden évadban van vki aki vagy beépített ember, vagy gyanakodnak rá. Aztán valahogy azt is sejteni lehetett szerintem , hogy amikor a képjavítást csinálták (amikor az arabok embert kerestek arra, hogy az atombomba chipjét programozzák) akkor is szinte tudtam, hogy vmi CTU-s emberke lesz. Ez a váltsuk le az elnököt dolog is ami most megy a fehér házban szintén volt már. Valahogy Logan halála se érintett meg annyira mint amennyire megkellett volna, és amikor mutatták a kést egyből átfutott az agyamon, hogy na...Martha mindjárt leszúrja :) És tessék :) Régen ezt úgy csinálták volna, hogy nem mutatják olyan egyértelműen, mint egy jelzésként a kést, hanem figyelmen kívül hagyták volna és hirtelen úgy szúrta volna le.


    Szóval nem tudom lehet, hogy bennem van a hiba, lehet, hogy az is közrejátszik, hogy hetente nézem mostmár én is, de valami hiányzik. És túl vagyunk már az évad felén és ilyenkor ugye kéne valami váratlan fordulatnak jönnie, de az nem igazán jött még, hacsak

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem a katonai válaszcsapást szánták annak


    Persze az is lehet, hogy a hátralévő részek olyanok lesznek, hogy csak na :) Na meg (hisz esik a nézettség is) lehet, hogy úgy felkötik a gatyát az írók a hetedik évadra, hogy megint csak leshetünk :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Audrey halálának a körülményei, illetve az, hogy egyáltalán meghalt-e szerintem egy érdekes szál lehetne, pláne akkor ha mellé tesznek még valami ütős szálat majd a történetbe :)


    Még annyit szeretnék a fentiekhez, hogy félre értés ne essék, hatalmas 24 rajongó vagyok, imádom és várom minden héten a részeket és ez így is lesz, hisz azt el nem tudom képzelni, hogy abbahagyjam, kizárt dolog, a 24 az 24 és jövő hétre már lehet, hogy el is évül amiket most írtam, mert olyat hoznak be, hogy szóhoz se jutok majd :)


    Na hamár ennyit írtam, írok a 6*16-os részről is:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amennyire az elején nem bírtam, most annál inkább kezdem Tomot megkedvelni, hatalmas volt amit az alelnökkel csinált :D
    Wayne elég érdekes volt, először azt hittem, hogy összefog esni ott a teremben és mégiscsak Daniels-t nevezik ki elnöknek, de aztán mégsem így lett, és elég furán döntött, hogy mégis kiadta a parancsot.
    Nadia-t még mindig imádom, nem csodálom, hogy Milo is oda van érte :D
    Most, hogy elkapták Fayed-et ugye kb egy óra lesz arra, hogy jelentkezzen a társánál, különben... No kiváncsian várom ;)



  • InfectedMann
    #2266
    u.i.: Magyar feliratra, hogy teljesen világos legyen a dolog!
  • InfectedMann
    #2265
    Ezt még a hülye is tudja, én a feliratra várok :D
  • dienesoft
    #2264
    Amúgy ez 6x16 volt :)
  • dienesoft
    #2263
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem 1:vagy elborult az agya az adrenalintól 2.Megfenyegette Daniels valamai mocskos dologgal. Egyszerűen nemtom elképzelni mi lehet. Jack meg már megint 10 percet szerepelt összesen. Egyre tűnik el a főszerepből!
  • Shaman
    #2262
    a PB utolsó része kinnt van....
  • Bandee1987
    #2261
    6x17
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Érdekes volt ez a csavar, hogy majd pont Palmer inditja el az atomrakétát...
  • InfectedMann
    #2260
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát nem tudom. Nem sok izgalmat hozott ez a rész. Inkább jött volna ki a PB 2. évad utsó része azon legalább egy kicsit izgultam volna.
  • Hoz_Hun
    #2259
    Amúgy ti annó hogy voltatok vele? Engem nagyon zavart, hogy Jack apját nem a tényleges apja játszotta. Én mint szinészt is nagyon bírom Donald Sutherlandet. Amikor az "apás" részek mentek egyszerűen nem tudtam elvonatkoztatni a rendes apjától, és bár jó színész Cromwell is, de... hát nem tudom. Biztos bennem van a hiba. Szinte fájt, hogy nem ő játszotta. Szerintetek egyáltalán volt próbálkozás, vagy fel sem merült mint lehetőség?
  • Hoz_Hun
    #2258
    Chloet ki nem állhatom. Egy Michelle Desslerhez képest sehol sincs. Ráadásul tenyérbemászó a stílusa. A tökelüttöt férjéről meg ne is beszéljünk. A csajok közül most a legszimpatikusabb Nadia Yassir. Milo szimpatikus.
  • Mayday
    #2257
    De le ugysem hagysz :)
  • peter31
    #2256
    sokan vagyunk ezzel így...
  • Shaman
    #2255
    baj van...
    letoltam az 5.évadot is,s belekezdtem a 6.-ba.
    Lassan beérlek titeket,s akkor mindig 1 hetet kell várni az új részre ennek nem örülök :-p
  • Abruzzi
    #2254
    Mylo nekem nagyon szimpatikus lett. Tipikus géparc aki trógernek néz ki mégis mindenki meghajol a tudása előtt és egy ilyen nagy "cég" alkalmazza :D Marhára eltalálták a karakterét. Asszem még vmit kajált is miközben dolgozott a gépnél..:D
  • Slash89
    #2253
    Én sem értem, hogy miért utálják egyesek Chloet. Szerintem nagyon jó.

    Milo-hoz meg annyit, hogy szerintem ördögarca van
  • Fido4life
    #2252
    Ő majd visszatér a 6.-ban, bár már nem a géparc szerepben :)
  • Csacsi
    #2251
    Nem tudom. Én imádom Chloet. Mindig megmoslygom mikor meglátom. Szerintem a legnagyobb figura a sorozatban. És bár nem tudom hol tartasz...elég sokat köszönhet neki Jack, és az egész CTU is. És nem gonosz Ő, csak ilyen stílusa van. Nem tudnám elképzelni nélküle a sorozatot.
  • Abruzzi
    #2250
    Chloenak egyszerűen annyira idegesítő feje van hogy én ezt nem bírom. F@szé nem tud egyszer mosolyogni, igaz még akkoris sz@r de tűrhetőbb mint amikor mérgesen próbál nézni..mint egy támadó menyét. A cool túra meg a há haver hol a kocsim, na az volt neki a testhezállószerep. De nem ez..áhh:S. A legjobb az 1. évadban volt az a Mylo gyerek...tipikus gép arc. Ő nagyon illett....nha jó fur volt a CTUnál egy oylan arc de Chloenál mindenki jobb lenne...
  • Csacsi
    #2249
    Lesz rá utalás a 3. évadban, de semmi komoly.
  • Fenrir
    #2248
    Értem, szóval ennek akkor a harmadik évadhoz semmi köze sincs.