5854
  • Amse
    #2327
    Pls írd már le, hogy mi az ami ennyire nem tetszik. Engem tényleg érdekell a te véleményed szóval nem leugatást várok, hanem egy normális választ. thx
  • Fido4life
    #2326
    na az ilyen emberek miatt léptem ki a Fekete Testvérem Topikja c. topikból.. remélem nem fognak áttelepedni..
  • NeoMaN
    #2325
    Sztem te meg egy beképzelt ***, tele közhelyekkel.
    :DDD
  • peter31
    #2324
    Hagyjátok már ezt az ezaz évad meg azaz évad egy rakás szar szöveget. Mindenkinek van kedvence az ostoba dumátokkal meg csak egymást bántjátok még ha nem is ez a cél.
  • dienesoft
    #2323
    Te miről beszélsz? Tudatlanság? Azért, mert neked nem tetszik az évad, a többiek hülyék? Elmondom neked, a nagy többségnek tetszik az 5.évad. Nézd inkább a Győzikét.Ekkora egoista nem lehetsz...
  • domebacsi
    #2322
    Mi nem tetszik ennyire, nagyonokos...?!

    Érveket próbálj meg sorolni, ne a "tudatlanok" lelkivilágára hatni.

    ...

    Amúgy ez a 17. rész megmutatta, hogy mitől is döglik a 24-fan légy!
  • djukel
    #2321
    A tudatlanság áldás, úgyhogy ti szerencsés emberek vagytok.
  • Alien
    #2320
    Ötödik szar???? Uhh, egyik legjobb évad szerintem.
    De ahogy NeoMaN is mondta ízlések és pofonok :)
  • NeoMaN
    #2319
    5. szar?
    Hát ízlések és pofonok. Nálam a 2. után jön, és mögötte az összes többi.
  • djukel
    #2318
    Sajnálattal közlöm, hogy ez az évekkel ezelőtt nagyszerűen indult sorozat az 5. évad folyamán bekerült az ISTENTELENSZAR kategóriába. R.I.P.
  • InfectedMann
    #2317
    Húúú vazzeg ez nem lesz egyszerű...
    Csak azt nem értem mi a fenéért vártak ennyi azzal, hogy beinduljon ez az évad? :(
  • kisdead99
    #2316
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem hiszem, hogy az olyan nagy baj lett volna. Jack már egyszer hatástalanított egy bombát, mostmár mint tapasztalt róka, seccperc alatt megoldotta volna a feladatot :)
  • Alien
    #2315
    Áááá ez jó lesz :D Különben én a 6*17-ben azt hittem, hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fayed még élesítette a bombát a végén és azt hittem, hogy Doyle amikor ránéz akkor mondja majd, hogy 'we have a problem" vagy vmi :D

    De aztán mégsem így lett :D

    Ez jó rész volt, az előzetes alapján a következő is az lesz :)
  • Bandee1987
    #2314
    24 6x18 promo. Na ez nem lesz semmi :DDD
  • vezérszuszu
    #2313
    Hát gyerekek ez a JACK egy állat, ahogy Fayedéket kiiktatta az hihetetlen volt!
    Most a csaj meg jól bekever!Illetve az a kinai pöcs!
    Várom a következő részt!
  • Fido4life
    #2312
    szerintem alapból nem így járhatnak el ha Jack szedi le még azt mondom oké, de így az egész társaságot megkellet volna valahogy büntetni nem külön Jacket ez így nem fair.. na de sebaj szvsz az évad vége felé ettől a kínaitól és könnyesen elbúcsúzhatunk...
  • peter31
    #2311
    Azért kiváncsi vagyok mit várnak tőle a ferdeszeműek...
  • dienesoft
    #2310
    Egyértelműen nem ő volt.
  • peter31
    #2309
    De

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én is úgy emlékszem, hogy a nagy hajszában baráti tűzben dobta le az ékszíjjat a nagykövet.
  • Shaman
    #2308
    nem ő szedte le... egy kínai lőtte le véletlenül,csak rákenték Jack csapatára.
  • Hoz_Hun
    #2307
    Hát Chloeról nekem sokminden eszembe jut de a szex nem. Bár felőlem csinálhat vele egy néger faszi, amit akar, én személy szerint jobban örülnék, ha végre jó 24-es szokás szerint kinyírnák.
  • NeoMaN
    #2306
    Sztem jó lesz a Kínai vonal, és lehet más is van a háttérben, mint csak a behatolása...

    Amúgy észrevettétek, hogy Habibnak hívják a tábornokot. Ez tutira Marwan Habib bátyja. Lehet Ő vette rá a Kínaiakat valamivel arra, hogy Jacket leszállítsák majd neki.
  • Csacsi
    #2305
    4. évadban tört be....de a többi stimmel :D
  • Blasta
    #2304
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sztem Dzsekk fogjulejtése és vallatása 1értelmű volt. Azért bűntették meg, mert behatolt anno az 5. szezonban a nagykövettségre és leszedte a nagykövetet, igaz véletlenül. És tudtommal nem akartak tőle semmi egyebet, mint megtörni és -számunkra ismeretlen- hírszerzési infóbázisnak használni. Sztem hanyagolni kellett volna ezt a vonalat, de majd meglássuk mi sül ki belőle, nem ítélkezem előre. De végre várom a 24 következő részét is :D
  • NeoMaN
    #2303
    Ja, Palmert S05E01-ben újraválasztják!
  • dienesoft
    #2302
    Azért kellett őket bekeverni a szezonba, mert
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az égvilágon semmit nem árultak el a kínaikról (azonkívül, hogy sandaszeműek:P ), anno miért rabolták el Jacket, most miért rabolták el Audreyt, mit akarnak Jacktől ennyire, mi lehetett az az ok, amiért őt "szó" nélkül kihozták Kínából, stb... Túl sok a kérdés, hogy ne hozzák be őket ebe az évadba. Szerintem.
  • Blasta
    #2301
    Fúhát ez a 16-17 rész eddig talán a legjobb volt ebben a szezonban, végre valami. Eddig ugyanis leginkább hagyománytiszteletből néztem :)
    Csak a vége...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem ez már büdös kicsit. Pont mikor Jack lerendezi Fayedet, akkor hívják a kínaiak. Akiket nem értem minek kellett újra belekeverni ebbe a szezonba...
  • InfectedMann
    #2300
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Erre a részre tartogatták azt amit eddig is hozni kellett volna ennek az évadnak?
    Hát én azt hittem, hogy leesek a székről. Ez az igazi 24, ez kell ide mikor szétizgulom magamat. Ilyet még ez alatt az évad alatt nem éreztem, de szerencsére megkaptam a megfelelő adagot. Asszem az utolsó részekre fog beindulni ez az évad.
    Azt gondoltam, hogy a bomba nem fog becsapódni, hogy valami lesz vele de, hogy így. Ez nagyon faja volt. Fayes szál fordulatai nem semmik voltak. Jack -en láttam, hogy nem lőtték le hanem összeesett gondoltam, hogy lesz valami csel, de erre nem számítottam.
    A vége meg egyszerűen fantasztikus volt. Eddig miért nem tudott ilyen lenni ez az évad? Vagy ez olyan warm-up a 7. évadra ami szarrá izguljuk majd magunkat vagy mi a szar?
  • NeoMaN
    #2299
    Kurva jó ez a rész, végre hozza a régi szintet!!
    Addiktságom pedig határtalan úgy vettem észre:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Az ÖSSZES csarvart előre megmondtam a kedvesemnek, ugyanis 24-et már nem tudok némán nézni csak ordibálva. :)
    Kamu rakéta, mímelt kiszabadítás, Fayed rájön hogy kamu, Audrey.

    Beteg vagyok, de jólesik. :P
  • Slash89
    #2298
    Hát ennek nem fogsz örülni, de Chloe az 5. és 6. évadban is szerepel.

    Viszont Palmer elnök lesz...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...csak nem David
  • Abruzzi
    #2297
    Jajj baszus :@ Ez a Chloe annyira fle tud húzni hogy hihetetlen:@ Pl most is Edgar tökre segített neki meg kedves volt vele és mondta h igaz h Chloe a legjobb elemző. erre Chlo mit mond? neeem, nem kösz vagy ilyesmi: Tudom. Azzal a rohadt hülye fejével amibe egy rohadt néger f@szt kéne beletolni 90 m/sec-el sebességgel :@ meg a hülye grimaszai, meg semmi se jó, ő az Isten.....ááá.... Nha bocs de ezt ki kellett adnom magamból :) Könyörgöm mondjátok hogy nem szerepel az 5. és 6. évadban :(
    (jha, viszont könyörgöm mondjátok hogy Palmer újra elnök lesz :D:d Ő nagyonnagy arc és örültem h visszatér most, ha csak egy picit is)
  • Abruzzi
    #2296
    Na srácok azé nee.
    4. évad 18. rész vége: Jack elkapja azt a Prado gyereket és megdolgozza, aztán leüti és akkó pittyegés hú egész van. aztán kezdődik úgy a 19. rész hogy Prado gyereket ápolják a CTU-ban. Na neee. azért ha egy bizonyos rész nem is X óra 01 mp-kor kezdődik, hanem tegyük fel X óra 5 perckor, ezakkorse menne ilyen gyorsan. Mire megtalálja valaki azt a faszt a kocsiban, aztán beviszi, lerakják, ápolják. Nemtom...már sok ilyen volt...és kezd picit idegesítő lenni, de inkáb nem figyelek rá. Persze ettőlmég Isten sorozat.
  • a.carkey
    #2295
    Benne vannak ... :)

    Amúgy van még egy bomba?
  • Szolnokboy1
    #2294
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért ezek a kínaiak egész jó fejek, megvárták amíg Jack letudja a bombákat és csak utána telefonálnak :)
  • dienesoft
    #2293
    6x17 spoiler nélkül elmondható, az évad eddigi legbrutálisabb része

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hatalmas volt, ahogy először az elnök, a CTU és a legvégén Cheng kavartak be. Azt hiszem, innétől lesz kegyetlen jó az évad, bár lezárták a Fayed-Grdenko féle szálat, még ott van az a tábornok, akire rátaláltak, ott vannak a kínaiak, Audreyval, na meg asszem még egy atombomba is van. Vajon mi kell ennyire Chengnek?
  • a.carkey
    #2292
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pont úgy kavart Jack, ahogy őt is átverték a kínaiak. Itt ugyan az űtverés nem jött be, de végül sikerrel jártak. Örülök, hogy bejött az a véleményem is, hogy Audrey él ...
  • Fido4life
    #2291
    kurva nagy rész volt :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csak a végén nem kellet volna az a szokásos b mozis aktus, hogy miután Jack mindenkit elintézett, akkor özönlik be a backup team xD
  • kisdead99
    #2290
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Say hello to your brother.
  • Paulie
    #2289
    ahhh
  • dienesoft
    #2288
    Jah, mondják, hogy nagyon durva rész volt!Hát, kíváncsi leszek!