5854
  • Phat Smoker
    #2367
    őrület, utólag könnyű okoskodni!
  • peter31
    #2366
    Engem se zavart nem vesztett az élményből. De ne parázz tovább, mert befejztea 24 fordítását... (sajnos) még szerencse, hogy kicsitian átvállalta.
  • Bandee1987
    #2365
    24 6x18

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, most kezdődik csak a móka. Kínaiak vs. Jack + még a CTU is bekavarhat. Faszom televan már ezzel a rohadt alelnökkel, hogy mindig ekkora mákja van. Most megint várhatjuk, hogy Palmer felgyógyuljon...
  • Fido4life
    #2364
    Nekem nagyon bejöttek azok a kis poénok, elvégre én nem veszem véresen komolyan az egészet, szal a story követése mellet engem nem nagyon zavart..
  • espio
    #2363
    Hello!

    Én most kezdtem el a 6. évadot és a 2. résznél vagyok. Abszolút kiborultam. W3ND1G0 szarosította a fordítást. Minden tiszteletem az övé, mert hallás útján fordít, és így is rohadt sokat tud, valószínüleg többet mint én, de amit én tudok, az az hogy ez egy dráma és nem pedig egy szétbaromkodható vígjáték mint mondjuk a Scrubs, vagy amit akartok még. De ott az az angol felirat... és abba nem képes belenézni... Minden tulajdonnevet rosszul írt a föszereplőkén kívül, egy-két helynevet ki is hagyott. "Malek" helyett "Alec", "Al-Rezani" helyett "Alvazani" Meg az időzítéseknél képes beírni olyasmit hogy "ja, izé pitty, patty, pitty patty" meg sok sok kis per-jelet meg kettőspontot. Egyes számlálásoknál főbb karakterek hallnak meg mi meg a pittyegésein nevessünk? Aztán akciójeleneteknél hogy "Uaaaargh", meg "Whöaargh". Negyed órámba telt mire kikerestem és kitöröltem meg kijavítottam magamnak az ilyesmiket. Mondom, télleg ügyes hogy hallás után csinálta mindezt, de ez akkor is egy dráma. Itt nem lehet baromkodni... Legalábbis szerintem...
  • InfectedMann
    #2362
    e18->
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem értem, nem értem, nem értem. Miért kellett eddig várni az izgalmakkal a váratlan fordulatokkal? Áhhh
    No mindegy a lényeg, hogy Jack újra a régi önmaga és jól megfingatja a sárgákat :D Legalábbis remélem :D
  • Csacsi
    #2361
    aron : mininova.org , tvrip.try.hu
    Nina : igen....és a 18. rész volt hétfőn(kedd reggeltől tölthető)
  • NinaLinda
    #2360
    a 6.évad még csak Amerikában megy?
  • aron
    #2359
    Sziasztok!

    Most néztem meg az első ávadot...második évad meg van valakinek?

    Köszi!
  • Fido4life
    #2358
    hádde, csak ezt minden évadban eljátszák :) mndjuk egy Bauer nap már csak ilyen lehet :P
  • domebacsi
    #2357
    Én ezeket a részeket karmolom leginkább.

    Remélem, minél több törvényen kell áthágnia hősünknek ahhoz, hogy elérje célját. Hisz ettől Baueres, nem...?! :)
  • Fido4life
    #2356
    e18
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na de jó megint mehet a dolog, CTU-s támogatás nélkül..
  • NinaLinda
    #2355
    Hey!

    Na,valóban a kimaradt jelentek között van,tegnap sikerült megnéznem.
    És elkezdtem az 5.évadot,"csak egy rész" címszó alatt,és lett belőle négy.
    A kedvenceim sorra halnak meg,már nem ua a CTU Tony,Michelle és Palmer nélkül...most meg a Sean Astin(LOTR)....valahogy nem illik a képbe...
    Egyébként dvd-n elérhető az első öt évad a Fővárosi szabó Ervin Könyvtárban,felirattal+mindennel együtt.
    Én onnan kölcsönzöm.....persze nekem ingyenes,mert könyvtáros vagyok:P

    ezt néztem meg...ez azért durva: http://link.brightcove.com/services/player/bcpid291708786
    24 season 6 Prequel
  • InfectedMann
    #2354
    Szerintem erre aludj még egyet :D
  • Fido4life
    #2353
    kösz bár ez göthös, nem engedi használni a gamilos email címem :D
  • Alien
    #2352
    Itt vannak fenn angol feliratok rengeteg sorozathoz.
  • Alien
    #2351
    Na még kicsit írom a szakdolgozatomat, aztán este 24 :D Remélem jó rész lett :)
  • peter31
    #2350
    már nekem is csak az kell :)
  • Fido4life
    #2349
    tudtok ajánlani vmi tuti vírus mentes angol feliratokkal foglalkozó weboldalt ? amin persze van 24 is :D
  • dienesoft
    #2348
    Nem tudjuk. Elméletileg csütörtök fele kicsitian lehet megcsinálja, de lehet, hogy ha lesz ideje Kennynek, akkor ő is megpróbálja.
  • vezérszuszu
    #2347
    Hali! 18-ashoz mikor lesz felirat?
  • Csacsi
    #2346
    Nem. Ez az előtte lévő részekben van benne. Aztán Behroozt kicserélik, és utána nem tudni róla semmit. És ott van egy kimaradt jelenet, ami a lemez extrái között van, hogy Curtis megmenti, mielőtt megölnék.
  • Fido4life
    #2345
    jó hát bazz ne hidd el, nekem eredetiben megvan a negyedik évad és bónuszként otttvan a kimaradt jelenet, ahogy a hulla zsákot kiterítik a földre, a gyereket letérdeltetik rá, és ebben a pillanatban berontanak Curtisék Jack nélkül... Aztán lehet hogy az általad említett jeleneta kiamaradt jelenet helyett van bent..
  • NeoMaN
    #2344
    Ja, és egy véletlen pillanatban a fiú lelövi az apját.
    szerintem
  • NeoMaN
    #2343
    Hát, ez sztem egyátalán nem kimaradt jelenet. Jack lezúzza az apját, miközben Curtisék az ajtón keresztül rontanak be a mosókonyhába.
  • Fido4life
    #2342
    tudja már a halál..:) de az tuti hogy a kimaradt jelenetbe EZ volt benne...
  • NeoMaN
    #2341
    He? Nem Jack menti meg az apja elől?
  • Slash89
    #2340
    Tony akkor még nem is halt meg.
  • Abruzzi
    #2339
    Nha csá! Amúgy a feliratok.hu-s felirat tökéletes, kivéve az első részhez :S ha ahhoz nem találok jót akkor egyet beidőzítek magamtól, kibírom:).
    Nha most következik nekem 5. évad 7. rész (hihetetlen milyen gyorsan nézem:(:(:)). Egy haver magyarázott sokat hogy az 5. a legjobb évad meg hogy nagyon durva, hát már az első rész után nem tudtam hogy azt mondjam hogy aztakurv@ vagy szomorkodjak. Palmer, Michelle, Tony....ők (voltak) Jack után a 3 kedvenc szereplőm :(( erre meghalnak (asszem emiatt a 3. lesz a kedvenc évadom:)). Nha mindegy remélem ez az évad nem a 17-18. résznél indul be, mint a 4. ...és végre olyan lesz mint a 2. hogy vagy názhetem a küvit vagy felvágom az ereim..
  • Fido4life
    #2338
    Arról én nem hallottam, bár tényleg van egy két durva jelenet benne :)

    Behrooz az az aki az arab csávó és csaj gyereke volt..?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha az akkor az egyik kimaradt jelenetbben mutatják hogy épp amikor kivégeznék a CTU beront Cutris oldalán, és megmentik a kölyköt..
  • NinaLinda
    #2337
    Sziasztok!

    Én most fejeztem be a negyedik évadot...és lehet,hogy vmit nem vettem észre...:)
    De mi lett Behrooz-zal?

    Ez a sorozat fantasztikusan jó,de egyre durvább.Most láttam részletet a 6.évadból....mit tesznek Jack-kel? ...UramIsten!
    Ezt nem titották még be?
  • espio
    #2336
    Ott van az... :D Függőleges 2. sor. 1 oszlop, de ha mégsem találnád meg itt a link hozzá...
    http://s1.fsx.hu/2006/11/24/23/11/5bc0fc16c9f8bbc844021dc3a84c1cc3/24.Season5.DVDRiP.HUNSUBS.rar
  • Alien
    #2335
    Ehh, Kicsit akkor kifejthetnéd bővebben, hogy mi nem tetszett benne, mostmár többen is kiváncsiak vagyunk rá ;)
  • Abruzzi
    #2334
    Légyszi segítsen valaki! sorozatok.co.nr-ről leszedtem az 5. évadot, de ott nem volt hozzá mellékelve felirat. Megnéztem feliratok.hu-t és 4 fajta is van de mindegyik késik! Pls valaki segítsen aki tudna adni megfelelő feliratot!Köszönöm.
  • NeoMaN
    #2333
    SURE!
  • domebacsi
    #2332
    Sz'tem az, hogy olyan szívéhez nőtt, központi (neveket nem mondok) szereplőket emeltek ki nemesegyszerűséggel a forgatókönyből - aztán lehet, tévedek.

    De pont ezek a radikális események kavarták fel az állóvízet, nekünk tudatlanoknak. Jól megy a gépezet vagy sem, egy kis vérfrissítés sosem ártott még meg semminek sem!
  • Amse
    #2331
    jah sry összekevertelek vele... (logot mindenkinek!)
    szóval djukel értékelném, ha leírnád mi nem tetszik.
    thx
  • Encore
    #2330
    az előző írásomba becsúszott egy SPOILER!!!!!! elnézést véletlen volt.
  • Encore
    #2329
    djukel vélemény kinyilvánításával én sem értek egyet, de annyiban igaza van Szerintem, hogy az ötödik és hatodik évad rettentő gyenge az én szememben is. De már a negyedik is kezdett visszavenni. A csúcs számomra még mindig a harmadik évad, ami komor és kemény hangvitelű, és minden rész végén ott volt az akkora cliffhenger amitől máris toltam a következő részt. A második évad is ezért volt jó, de most egyáltalán nem éreztem, hogy látnom kéne a következőt, kivéve a negyedik és a 16. rész végén. Sajnálom, hogy meglettek a bombák, mert így elvész az a reményem miszerint egy másik is felrobban, de a Kínai szálat valahogy be kellett hozni hogy magyarázatokat kapjunk, kár hogy annyira nem vagyok kíváncsi rá és ezért az Audry csajét sem rajongtam soha, de azért már végig nézem az évadot, ha eddig eljutottam és remélem a hetedik évad kárpótol ezért.
  • dienesoft
    #2328
    Nekem a srác megnyilvánulása nem tetszik . Alien azt mondta,hogy"Ötödik szar???? Uhh, egyik legjobb évad szerintem.
    De ahogy NeoMaN is mondta ízlések és pofonok :)
    Na most ahelyett, hogy djukel azt mondaná, hogy: Igen, ízlések és pofonok és hogy lehet, hogy valakinek tetszik a sorozat ezekután is", ahelyett egy abszurd közhely dumát, hogy a "tudatlanság áldás, úgyhogy ti szerencsés emberek vagytok"-ot benyőg, evvel gyakorlatilag leírta, hogy "hülye az, akinek más a véleménye az évadról". Ez róla a véleményem.