5854
  • nud
    #2407
    http://www.sg.hu/cikkek/52089
  • a.carkey
    #2406
    Azt írta a fordító srác, hogy hétvégére lesz ... :)
  • NeoMaN
    #2405
    tudtommal 8 évadig alá van írva....
  • Olivér1989017
    #2404
    Sziasztok!
    Valaki meg tudná mondani,hogy hány évados lesz a 24? Vagy azt,hogy mennyire tervezik? Köszi
  • dienesoft
    #2403
    Én is nézném már, de nincs felirat.Kezdek türelmetlen lenni :)
  • Alien
    #2402
    Dede :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért ez tényleg durva, hogy annyi mindent tett már az országért Jack és ennek ellenére mindig tojnak rá. Doyle rendes volt Audrey-val kapcsolatban, viszont Heller azért lehetett volna hálásabb elvégre ő hozta el a kínaiaktól a lányát...
    Már nincs sok rész hátra kiváncsi vagyok a végkifejletre :) Na meg jelen pillanatban elképzelésem sincs, hogy miről fog szólni a hetedik évad :)



    Ja és íme egy 6*21 előzetes :)

    6*21 promo spoiler
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jack újra akcióban :)) Na most a kínaik is robbantani akarnak valamint plusz az oroszok is támadást indíthatnak. Lesz még itt érdekesség :) Kár, hogy a végére indult be az évad :) De legalább beindult :)
  • Fido4life
    #2401
    pedig a Heroes-nak aznap már volt...:S Ennyire szar lenne másoknak ez az évad ?
  • Alien!
    #2400
    nincs felirat sajnos...néznéééém.....:)
  • Fido4life
    #2399
    nem nézitek ?
  • Fido4life
    #2398
    e20
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért jó tudni hogy ennyire becsülik az embert, miután 7-szer is megmentette a világot (várost).. Ha a Hetedik évad is megmentős-hazafias Bauerrel fog visszatérni lepadlózok...
  • Fido4life
    #2397
    jaja leginkább ezzel tűnik ki a mezőnyből sokak miatt pont ezért a kedvenc évadjuk az 5.
    nekem viszont nem még akkor se ha kétszer elbőgtem magam rajta (pont azokon a részeken amit említettél :D)
  • Kmarha
    #2396
    5. évad, 12-13. rész
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ideggáz a CTU-ban
    .

    Gondoltam nézek egy kis lazán pörgös részt a hátralévő fél évadból, aztán alszok (most jöttem vissza fősulis buliról, azért ilyenkor).

    Erre pont sikerül kifognom az elmúlt évadok legszívbe markoló részeit, még akkor is, ha ez már talán túlzottan is Holywoodosra sikeredett... (persze csak az első évad vége után, azt nem lehet túlszárnyalni)

    Azért kemény ez az évad. Csak eddig, több ember (főbb szereplők és civilek) halt meg, mint az eddigi évadokban összesen. Megy ám a kaszabolás.
  • Bammy
    #2395
    Nagyon teccik eddig ez a 6. évad :O jó pörgős.
  • manoG
    #2394
    Jóvan má írni se tudok:)
  • manoG
    #2393
    Loga a küszöbmajom.
  • manoG
    #2392
    Júj gyerekek én most végeztem az 5. évaddal. Ez a Logen mekkora féreg te jó Isten. Kár, hogy a valóságban is vannak ilyen embereket.
  • Bammy
    #2391
    Sziasztok! Tudna nekem valaki olyan "fizetős" letöltős oldalt adni (külföldit) ahonnan letom szedni a 6. évad 9-es és 10-es részt? sorozatok.co.-nr-ről próbáltam sokszor de nm lett jó sose, de csak ez a 2. torrentet meg nem akjarok mer mindig mAX 20-AL jön, max végső megoldásként.
  • Fido4life
    #2390
    Hát rakás szarnak nem mondanám, elvégre én is először szinkronnal néztem meg, de a hangulat/feeling tényleg eredeti hanggal a legjobb :) (gondolok itt a Damn It-ekre pl :)
  • dienesoft
    #2389
    Audreyval kapcsolatban:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem Audrey nagyon szenvedett, láttad, milyen a feje...idegösszeroppanást kapott szerintem.
  • InfectedMann
    #2388
    Főleg, hogy a szinkron egy rakás szar és a 24 csak eredeti hanggal jó!

    19:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát ezt most jól elcseszte a CTU. Ekkora fogyatékos barmokat. Jack megmondta, hogy nem lesz semmi és tudhatták volna ha Jack azt mondja, hogy nem lesz gebasz akkor az úgy is van!
    Audrey eléggé érdekesen nézett ki. Kiváncsi vagyok mi minden történt vele. A sárgák biztos nem bántak vele valami kedvesen.
  • akyyy
    #2387
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1159003585

    ha megtudod csinálni, meg nem gond, mehet még a losthoz is meg a prison breakhez is.
  • Amse
    #2386
    én linkelgettem. melyik amásik topic? berakom.
  • akyyy
    #2385
    amúgy kia házigazda? (aki a bannert linelgette, stb)

    javaslom, ha még nem tettem, hogy a másik topikot bele kéne tenni:)
    ha már hősöknek is van topik, stb, meg játékoknka is warez meg spam topik, akkor ide is elfér a többi link közé :) sorry a ki soffért:)
  • Fido4life
    #2384
    miért kell szinkronosan neki állni a sorozatnak ? harmadiktól úgyis feliratos mán..
  • PunkZoli
    #2383
    halihó! most szedem a második évadot ,de az istenért nem szeretnék lemaradni az elsőről se:P
    az lenne a kérdésem ,hogy mivel én eddig sehol nem találtam a teljes elsőt szinkronosan, körbeszaglásznátok, és aki tud torrentet az priviben megírná nekem?!:)
    előre is köszi, visszaolvasni spoiler végett nem szeretnék egyelőre , flémtől kíméljetek, nem szégyelem el magam úgyse:)
  • Fido4life
    #2382
    dehogy rossz csak kissé nyögvenyelős..:) meg nem hoz semmi különösebb 24-es izgalmat.. de ettől függetlenül semmi bajom a hatodik évaddal ugyanolyan jó mint a többi..
  • akyyy
    #2381
    azelőtt rossz?
  • Fido4life
    #2380
    nálam most 8/10 köszönhetően az utóbbi részeknek...
  • akyyy
    #2379
    csak úgy szimpláűn, spoilermentesen, mennyire jóak a 6. nap? 10es skálán? manny coto még csak ennél van jelen?:)
  • Fido4life
    #2378
    hát az kár lenne LA tuti "kis" város :D
  • Alien
    #2377
    Hmm azért durva, hogy hamarosan már vége is az évadnak :) Sorozatjunkie-n nem tudom, hogy olvastátok-e, de arról írtak, hogy a hetedik évadban valószínűleg új helyszínen fog játszódni, nem LA-ben.

    S06-ra visszatérve, május 21-én évadzáró dupla rész :)

  • takibalint
    #2376
    Nem. Angliaban is megy a Sky One sugarozza.
  • Amse
    #2375
    akkor jó, hogy gyanakodtam és megkérdeztem olvasás előtt :D
  • Fido4life
    #2374
    jah de, félre nyomtam szorry csak már eléggé kómás vok, ezt a részt is félig csukott szemmel néztem meg.. El ne olvassátok míg nem láttátok :D !!!
  • Amse
    #2373
    nem e19?
  • Fido4life
    #2372
    e18
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bye, Bye Bill :( Valszeg most Nadia jól befog keményíteni, hogy az éved végére eléggé megutáljuk.. Audrey elég érdekesen viselkedett a rész végén :S
  • Kmarha
    #2371
    hja és bocs :D legközelebb vigyázok :)

    (tény, hogy név nélkül is le lehet lőni a poénokat, bár mondjuk ez talán csak add egy kis feszültséget, hogy az ember minnél hamarabb leüljön az 5. évad elé, hogy lássa, ki és miért :D)
  • dienesoft
    #2370
    szpojler teso :C :)
  • Kmarha
    #2369
    Szerintem semmi igazán spoilereset nem irtam, de legyen :D (5. évad legelső rész)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Áhh.. most kezdödött az 5. évad, és az egyik kedvenc főszereplőm máris halott :S

    szerk.: khm.. 2-öt, és lehet hgoy egy 3.at is. Ugy látszik gyors gyomlálást tartanak hogy új szereplőket lehessen behozni a sorozatba :S A fenébe is
  • Kmarha
    #2368
    4. évad 21. rész! :) Behalok. Chloe a terepen, szegényt jobban féltettem mint amennyire ő be volt rezelve. És milyen jól mutat a kezében az m4! :D