5854
  • Szolnokboy1
    #4608
    nem tudom, én Ethan-t nem mondanám sárosnak, inkább a csajnak vált szokásává, hogy megy a sajtóhoz egyfolytában. de lehet, hogy neked lesz igazad. :)
  • sambauer
    #4607
    Ethan szerintem jó arc, csak segíteni próbál az elnök lánya meg szivatja állandóan. Bár amíg hunbasser nem mondta eszembe se jutott volna hogy áruló lehetne, mostmár azért bekerül a listába :D
  • hunbasser
    #4606
    Ethan...kissé 1. évados deja vu-m van. Ninára rávetődött a gyanú,aztán utána eloszlottak a kételyek majd bumm,megszólalt szerbül a telefonban. szerintem Ethan nagyon gyanús volt az évad elején mindenkinek,most meg már talán annyira nem,még jön pár rész altatás aztán kiderül hogy benne van. Taylor lánya meg is mondta neki,hogy az ő hibája,hogy nem tisztogatott a fehér házban,és szerintem nem csak hiba volt,szerintem vastagon benne van.
  • hunbasser
    #4605
    jajajajaja,azt én is nagyon bírom :D

    Dean: azért ne hasonlítsuk össze Chloeval,ő kicsit másabb volt szerintem :)
  • sambauer
    #4604
    "aki mellesleg olyan, mint Reese Whiterspoon elcseszett klónja. "
    Ez kurva jó szöveg volt :D
  • Szolnokboy1
    #4603
    na végre meg tudtam nézni a részt. zsír volt, főleg a végén a bunyó. :)
    amúgy szerintetek ki sunyul? Ethan vagy a First Daugter? Szerintem a csaj, aki mellesleg olyan, mint Reese Whiterspoon elcseszett klónja.
  • desigo
    #4602
    Bírom amikor Chloe vágja a pofákat :)
  • Dean Winchester
    #4601
    én a csajszit chloera hasonlítanám.
    Anno ő is nagyon szabályos volt :( gyűlöltem :D
  • desigo
    #4600
    pár napig szokott menni a spoiler tag használata
    addig meg úgyis mindenki megnézi
  • hunbasser
    #4599
    ja amúgy az a szemüveges kurva engem is nagyon idegesít,főleg azzal a kacsa járásával meg az ugribugri hiperaktív természetével. azt bírom ebben a sorozatban,hogy ha nem lenne Jack,akkor már a fél USA nem létezne a térképeken :D és hihetetlen,hogy az fbi-nál is ennyire pancserok az emberek.
  • hunbasser
    #4598
    na,beértem a sorit...

    Jack megint odabaszott,jól elbánt a csávóval. a traktoros rész kurvára tetszett :D "Jack,a TSZ tag". sajnálom,hogy folyamatosan felültetik,nehéz lesz kimagyaráznia.

    ja,amúgy itt meddig kell a spoiler taget használni? vagy már nekem is kellett volna? :S
  • ikegami
    #4597
    A sorozatjunkien olvastam a sorozatok halállistáját, hogy 2en biztos kifognak
    hullani a sorozatból elhalálozás miatt, lehet, hogy az egyik Larry lesz.
    Engem is néha felhúz a viselkedése.
  • Quantumleap
    #4596
    Elöbbit sajnáltam, a végére valamennyire megkedveltem.
  • sambauer
    #4595
    Reméljük :D
  • Quantumleap
    #4594
    Én Larry-t a megjelenése óta Chappelle-hez hasonlítom, mind külsö mind belsö tulajdonságok alapján. Vajon végezni is hasonlóan fogja?
  • Dean Winchester
    #4593
    ja és én azon csodálkozok,hogy még mindig nem hisznek neki,pedig nagyon sokszor bízonyította a hűségét!
    a kövi évadban legyen már az ,hogy a kezdetektől hinni fognak neki és teljhatalmat fog kapni! ...bár akkor meg lehet uncsi lenne :D
  • desigo
    #4592
    megszokhattuk már
    bele kell törődni,hogy ez a sorsa...
  • ikegami
    #4591
    Mostmár ezek után kezdem kicsit sajnálni Jacket...
    Lassan mindent rákennek, amit lehet..
  • desigo
    #4590
    Nem sok izgalom volt a mostani részben de azért a fight tetszett benne!
  • Dean Winchester
    #4589
    nekem is jó volt a felirat :) a rész is jó volt!
  • poppe
    #4588
    nekem nem volt jó, fél másodperccel el kellett tolnom :DDD
  • a.carkey
    #4587
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... "már van értelme az egésznek"=mármint annak, hogy miért volt ennyire fontos Sangala. Nos, nem a gyémánt miatt. :D
  • a.carkey
    #4586
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na pont ezt írtam korábban, mármint a "Mi értelme van megtámadni a Fehér Házat Sangala miatt?" résznél. Most, hogy tudjuk, vegyi fegyverek érkeztek az országba, már van értelme az egésznek. Amúgy, aki írta, hogy milyen jó ez a Quinn. :) Nos, tényleg csak egy rész erejéig. Amúgy meg, én ha csengetnek se nyitok automatikkusan ajtót. Ez a barom szenátor meg kinyitotta a riasztós ajtaját, csak mert valaki "rendőrség"-et kiabált. LOL!
    Amúgy jó rész volt, viszont Chloe végre beleállíthatna egy monitort Janeane Garofalo fejébe, mert faszt kapok ettől a nőtől. Larry sem semmi, de ez a Janice, idiótább karakter, mint Margó anyus a BK-ből ... :D
  • Dean Winchester
    #4585
    vagy amikor Gabee elkésziti...
    álltalában csütörtökre készen szokott lenni!
  • Shep
    #4584
    Egész jó rész volt szinten tudták tartani a feszültséget amin én kicsit meglepődtem, mert úgy gondoltam Juma kiiktatása után ezzel a keressük meg az árulót dologgal már nem lehet olyan izgalmakat beleszőni a történetbe de szerencsére rám cáfoltak.

    Spoiler

    Az azért érdekes, hogy a gyilkosok mindig hamarabb érnek oda a helyszínre mint a zsaruk.
  • ikegami
    #4583
    Én is ezzel a felirattal nézem, és nagyon jó.
    A hosszupuskán általában hét vége felé szokott lenni.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #4582
    Opensubon van már egy felirat jsN-től.
  • desigo
    #4581
    nincs még felirat
    szokták mindig jelezni a készítők a topikban...
  • a.carkey
    #4580
    Van már bármiféle felirat? A hosszúpuskát nem tudom elérni ...
  • sambauer
    #4579
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pedig a Mayoros jelenetnél nagyot OMGztem.
  • desigo
    #4578
    szépen túlteljesítette a tervet :)
    de szimpatikus karakter volt...
  • theone91
    #4577
    Most olvasom, hogy Bill Buchanan-t igazából, csak 1 epizódra szerződtették, de aztán 75 lett belőle... :D
  • ba32107
    #4576
    Sztem jó rész volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    persze, blowfish-t feltörni 10 sec alatt :D
  • theone91
    #4575
    Hopp. Most veszem észre. Kimaradt egy "lesz"... :D
  • theone91
    #4574
    Szerintem is pár viszonylag uncsi epizód de valszeg' a következő egy izgi lesz. Tony-t is "felébresztik"
  • Csacsi
    #4573
    Hmm....tipikus töltelék rész volt. Szerintem még lesz 2-3 laposabb rész,, aztán jön az évadzáró felé közeledő hajtás megint.
  • theone91
    #4572
    Eléggé lapos volt a mostani rész, kivéve az utolsó 15 percet.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    LoL volt a konténeres rész... :D
  • ikegami
    #4571
    me too.
  • tommygear
    #4570
    ez a Moss egyre jobban idegesít
  • desigo
    #4569
    van azért még jópár rész hátra szerencsére ...