36836
  • Adi
    #3831
    Már mint beszéltem vkivel és az mondta, hogy szépen mindent egymás után kapcsoljak be és várjak közötük kicsit!:) :)
  • Adi
    #3830
    Ja, ja!
  • nienor
    #3829
    Attól függ, hogy kismegszakító van, vagy olvadós, mert az előbbit nem lehet csak úgy cserélni, tudtommal. Egyébként az is segíthet, ha nem egyszerre kapcsolod be a monitort és gépet, meg a többit, mert akkor nem lesz olyan nagy a bekapcsolási terhelés. Menetközben már nem olyan vészes.
  • Gerry
    #3828
    Passz, nekem ugyanez volt a problémám, de volt otthon egy erősebb tartalék biztosíték, és csak ki kellett cserélni, azóta nem kapcsol már le, még akkor sem, ha megy a 2 gépem és mellette porszívózok akkor sem.
  • Adi
    #3827
    LOL!
    És mennyibe kerül egy biztosíték?
  • Adi
    #3826
    De nem lehet, hogy túlfeszültség keletkezik és lekapcsol a biztosíték?
  • Gerry
    #3825
    Nem, a túlfeszvédő nem jó erre a problémára, az akkor lenne hasznos, ha hirtelen nagy áramlöketet tol a szolgáltató, és eldurranna a géped, akkor az megóvja. Cseréld ki a biztosítékot erősebbre, vagy dugd be a s hosszabbítót egy másik fázisra!
  • Adi
    #3824
    Ha olyan túl.fesz.védőt kéne vennem akkor abból is milyet?
  • Adi
    #3823
    Lenne egy kis problémám:
    Nekem van elosztom és az ilyen fel-le(ki-be) kapcsolható. Be az áram ki az áram című dolog.
    Szóval néha amint felkapcsolom az elosztot és bekapcsolódik a monitor meg a hangfal és a gép(persze az csak akkor ha benyomom a gombot) abban a pillanatba kiveri a biztosítékot!!
    Mér lehet? Esetleg kéne vennem olyan túl feszültség védöd vagy mit amit árulnak?
  • CoolStuff
    #3822
    Hi ollie!
    Végre valaki írt ebbe a topikba!
    Minden nap valami tuning-gal kapcsolatos hozzászólást megpróbálok beírni ide, hogy el ne tűnjön ez a téma a sűllyesztőbe...
    Az X600 sztem sem lesz nagy szám, de azért ezt a VGA-t rakják bele, hogy a paraszt később vegyen egy X800-at, vagy hasonló drága karit!
  • ollie
    #3821
    Hát nem tudom. Az X600 nem lesz egy hatalmas teljesítmányű kártya, felesleges hozzá egy ekkora processzor.
  • CoolStuff
    #3820
    Sony VAIO R - Csodabogár
    dátum: 2004.05.17 13:07 - forrás: ehomeupgrade

    Nagyteljesítményű PC-ket megszégyenítő tulajdonságokkal ruházták fel a Sony VAIO R szériát, melyből két típus létezik: RA710G/ RA810G. Bár borsos ~2400 USA Dolláros árával csak a felsőbb körök ajándékozhatják meg magukat, a technika csodálata azonban ingyen van.

    Szolíd, letisztult, egyszerű. Itt is érvényes az a sántító mondás, hogy a belső a lényeg.


    forrás: ehomeupgrade

    De tulajdonképpen mit is rejt a doboz, miért számít nagyteljesítményűnek? Hát ezért (RA810G adatai):

    3.6Ghz Intel P4 (1MB L2 cache) cpu
    1GB 400Mhz DDR ram
    Ati X600 vga
    250GB SATA hdd

    Csak a leglényegesebbeket említve, amelyeken felül természetesen megtalálhatóak a következő eszközök:

    10/100/1000 Mbit/s hálózati csatoló
    USB 2.0, modem
    szinte minden DVD formátum
    TV tuner, MPEG encoder/decoder

    Ha ez sem lenne elég, még mindig bővíthetjük a számítógépet, az adattárolással például 1.6 TerraByte-ig is elmehetünk. A terméket mellesleg elsősorban multimédia felhasználásra ajánlják, mint például DVD, TV nézés.
  • CoolStuff
    #3819
    Ebből:

    Ilyet csinált valami német csávóka...

    Ez nem semmi!
    többi kép
  • CoolStuff
    #3818
    Hi all!
  • M@TriX
    #3817
    kössz! a tervek még csak most készülnek, mert nem akarok egy ilyet szétfűrészelni hiába. ;)
  • efter
    #3816
    tiszta jó ötlet! ehez csak gratulálni tudok!
  • M@TriX
    #3815
    hmm, van egy jobb 5letem, beljebb tolom a rackem 5 cm-rel és elé rakok egy ilyet:



    megcsinálom kihajthatósra és így a rack is használható...
  • M@TriX
    #3814
    ja azt én is. :)
  • Zetorg
    #3813
    nem.én azt mondtam neki, hogy minek vesz 11ért mobile rack-et!én tudod olcsóbbat, de az sima műanyag és semmi lcd! :D
  • M@TriX
    #3812
    mert lentebb azt írtad Coolstufnak, hogy ne vegyen 11ért
    LCDs RACKet, mert te tudsz olcsóbbat...

    De most ahogy leírom, gondolom arra gondoltál, hogy az 5"25-ös helyre más LCDs dolgokat is lehet rakni. Igaz?
  • Zetorg
    #3811
    akkor miért kérdezed tőlem?
  • M@TriX
    #3810
    itt van láthatod alább. ;)
  • Zetorg
    #3809
    kicseréled a ledeket és máris kéken világít :D
    amúgy nem tudok olyan rack-et amin van lcd.
  • M@TriX
    #3808
    Ez a HT101 jó vásár, mert 10 alatt van és jókat mondanak róla, ha többért vehetsz mint 10, akkor meg 12-13ért ott a Zalman CU az verhetetlen...
  • M@TriX
    #3807
    Amúgy itt egy kis leírás
  • M@TriX
    #3806
    mert ez nem rossz, de kék ledesnek jobban örültem volna...

  • M@TriX
    #3805
    de ez nem rack nem?
    Nekem is egy olyan RACK kellene mint CoolStuf-nak.
    Kivehető rack, nem kell, hogy az LCD a hordozható részen legyen.
    5let?
  • ollie
    #3804
    Amire én válaszoltam, ott intel prociról volt szó, szóval elég sokat számít ott a dual.
  • stone
    #3803
    Bemész a boltba és megkérded oszt hali, rengeteg venti van azon az oldalon én nem ismerek csak párat. Minél nagyobb legyen a borda és minél gyorsabb a venti. Ha igazán jót akarsz akkor a réz jobb, csak az drágább.
  • Adi
    #3802
    http://shop.bluefish.hu/ Innét te melyiket ajálod?
  • Adi
    #3801
    Hol lehet kapni és mennyi?
  • CoolStuff
    #3800
    Aerocool HT101
  • Adi
    #3799
    Jah, jól van...
    2ezer vmennyit pörög ez a ..... ventilátor..
    mondjatok egy fasza ventilátort ami pörög leaglább 4500 minimum és AMD procimat lehűti!!
  • CoolStuff
    #3798
    Nem szedted le a fóliát?:D
  • stone
    #3797
    Az 50C az sok, biztos jól van a procin?
  • CoolStuff
    #3796
    Nem tom miről van szó, de vidd vissza!
  • stone
    #3795
    Vegyél nagyobbat jóval, vagy lökd le a ház oldalát.
  • Adi
    #3794
    Na mit mondtok? Vissza vigyem a hűtőm és kérjek egy jobbat és ráfizetek? 3 nap még nem járt le!
  • CoolStuff
    #3793
  • CoolStuff
    #3792
    RTL suxx!:DD