36836
  • CoolStuff
    #5190
    Pontosan mit jelent a Goa?
  • CoolStuff
    #5189
    A varázspálcánál jár!
  • CoolStuff
    #5188
    Sztem alapban jó!
  • Zetorg
    #5187
    ...Goa is the key for Peace and Freedom...
  • Petie
    #5186
    ht101hez nem jár 2 venti...vagy ha jár akkor megyek balhézni mustárba...
  • Zetorg
    #5185
    9800se - 3dmark03 4800 pötty
    jó az?
  • CoolStuff
    #5184
    Ehhez sztetek Dual Fan jár?:
    HT-101
  • CoolStuff
    #5183
    Na rendeltem párnapja varázspálcától cuccokat, és aszondták, majd lesz és szólnak, addig előrendelésben vok!
    Most jutott eszembe, hogy minek várjak, inkább küldtem nekik egy e-mailt, hogy, ha holnap délutánra nem tudják hozni, akkor lemondom a rendelést!;)
    Meglásssssssuk mi lesz!:))
  • CoolStuff
    #5182
    Igen, ráadásul XT volt szegényke!
  • stone
    #5181
    Hát ha egyedül is szar volt akkor tuti hogy hibás.
  • Falconer
    #5180
    Hát ők aszondták megy, de szerintem hazudtak, ha meg jó akkor se jó nálam szóval így is mindegy, két alaplapon két táppal (+ezek variálva), társmemóriával, a nélkül, minden esetben szar volt.
  • stone
    #5179
    Hi! Mennyit is tudott az FX 5600-ad? Jol írtam, 5000 felett?
  • CoolStuff
    #5178
    Hali!
    Tudnátok nekem ajánlani valami olyan webkamerát, ami nagyon jó, és ami képes videó rögzítésére 1024x768-as méretben?
    HTX!
  • stone
    #5177
    Nem véletlen fut dos alól!
    A memória ha telítve lenne egy ilyen tesztkor igen összeomolna az oprendszer.
  • stone
    #5176
    Ezért nem érnek sokat a 3dmark progik mivel nem tükrözik a játékokban nyújtott teljesítményt, például CoolStuff-nak fx 5600-a volt és 3dmark 2003-ban 5000 pont fölött járt ha jól emléxem (ha nem akkor majd kijavít) és mégis gyengusz volt.
  • Falconer
    #5175
    A nem win alól futó tesztek meg nem érdekelnek, ha memet csak a dos kezeli le akkor mindegy
  • Falconer
    #5174
    Naná
  • stone
    #5173
    Nem is kellett volna mert nem win alól fut, na mindegy. Még annyit a kiváncsiság kedvéért hogy a samsungot próbáltad egyedül?
  • Falconer
    #5172
    Az rohadt poén, nekem 2001ben 7300, 2003ban meg 1200:)
    (Ati9200)
  • Falconer
    #5171
    Nem futtattam tesztet, mert semmit nem lehetett telepíteni. Kárba meg nem veszett teljesen mert valamikor elmegyek érte aztán használtaban kicseréltetem 3-4ezerért egy újra. Ez természetesen nem Kingston volt hanem Samsung
  • stone
    #5170
    Ez szép, majdnem +1000 pont tuningal, csak az a baj hogy ahol 13,17FPS szerepel csak ~+3 pont úgyhogy a szaggatás megmarad.
  • stone
    #5169
    Igen a videokártya miatt van, a ti4200 dx8-ban valszeg erősebb:)
    Húzod egyébként?
  • M@TriX
    #5168
    jah, katt a részletesebb tábláért...
  • M@TriX
    #5167
    Itt egy kis tábla, exkluzív. :)
    Szeretek táblázatokat csinálni :)

  • Petie
    #5166
    hmm most nézem stone aláírását és meglepö amit látok. a 3dmark pontokon...mert enyém 2001ben csinál 15397-et, 2003ban meg 1500at...ez vidkari miatt van?bár sztem igen...kéne x800XT :)
  • Petie
    #5165
    dehogy vagyok bluefishes :DDDDD
  • stone
    #5164
    Te lefutattad a memtestet? Először én saját magam győződtem volna meg róla hogy jó e az tuti, nem 1000Ft egy olyan memória hogy hagyd kárba veszni, bár te dolgod.
    A hibás az is kingston volt?
  • Falconer
    #5163
    Haggyál a táppal! Tuti nem az mert a másik memmel meg megy, az előző alaplapban meg voltak olyan komoly problémák. Biztos hogy nem táp(Codegen300W) Egyébként apám 400asával is ugyanez volt. Az hogy a mem szar az tuti
    Memóriatesztet lefuttattak állítólag és aszongyák h. oké.
    Hazudnak
  • stone
    #5162
    Egyébként milyen tápod van és hány W-os?
    Legtöbb esetben a táp "gyengesége" okoz újraindulást.
  • stone
    #5161
    muszály=muszáj
  • stone
    #5160
    Miért nem futtattattál le velük egy memtesztet? Ha hibás a memória akkor bármilyen alaplapban kidobja és muszály cserélniük.LOL
  • Falconer
    #5159
    Az előző alaplapomnál néha újraindult, aszittem azért mert eleve egy filléres dolog. (ECSK7S5A) Kicseréltem az alaplapot mert amúgy is egy gyenge szar, most az Asusban meg egyáltalán nem oké volt. Itt már teleoíteni sem lehetett csak az XP-t meg a Totalcommandert. Nagyobb programoknállecsapta magát mint tízamperest a hősugárzó. Kiszedtem, benthagytam a Kingstont és hibátlan!
    Szóval bavittem hogy cseréljék ki. Aszondták hogy megnézték és azt hazudták hogy náluk megy Asus alaplapban és hogy játszanak is rajta, de nem indult újra.
    Én meg még május óta nem mentem érte mert minek? Úgysem birom használni.
    Szóval egy köcsög banda, és már más problémy is volt velük...
  • CoolStuff
    #5158
    Már megnyugodtam...;)
  • Falconer
    #5157
    Szart, csak a memóriát vittem hogy cseréljék ki
  • CoolStuff
    #5156
    Szervízbe jársz a géppel???
  • Falconer
    #5155
    Mert ha igen akkor azért nem mentem eddig mert kulcstartóm már van
  • Falconer
    #5154
    Vazzeg te nem a Bluefishes gyerek vagy ugye?
  • Falconer
    #5153
    Jelenleg 256, de holnap megyek a szervizbe visszahozni a másikat. Szal 512
  • Petie
    #5152
    Falco mennyi memoria van gépedben?
  • CoolStuff
    #5151
    ok, meglesz!
    Köszi!