5868
Jedi Knight 3
  • Blasta
    #1860
    Nekem még mindig benyomja azt a CL_Parse... hibát az első lejátszott menet után...
  • antijedi
    #1858
    bejelentésekbe ird be :PP
  • Jonny87
    #1857
    Ne már, elpirulok

    Korrekt meg csak azzal vagyok, aki olyan hangnemü a forumon :) Na emberZ ne kelljen hangsulyozni :

    IRC - de.quakenet.org - #jk3.hu
  • Jonny87
    #1855
    Ez teccett :) Hát de hidd el, akik 2szer meg 82372szor megkérdezik ugyanazt, nem gprsröl vagy ilyenekröl nyomják, csak lusták olvasni :)

    Na de quakeneten : #jk3.hu
  • Blasta
    #1854
    Ha ár itt tartunk, azt el tudod mesélni, hogy tudok mobilról fórumozni?
    Még soha nem sikerült... :-)
  • Blasta
    #1852
    OKés, fagyni már nem fagy, de az a CL_Parse... cuccost még mindig nyomatja minden meccs után....
    Már lecseréltem a két kérdéses file-t.
  • Blasta
    #1851
    OKés, látom a megoldást!
    Töltöm lefele én is....
    SOrry.
  • Blasta
    #1850
    Még olvasok vissza, hátha meglelem a megoldást....
  • Blasta
    #1849
    Szasztok!
    Hibázik a gém!
    Single-ben minden faja, csak multiban gáz. Illetve ott is csak a Solo game-et prószáltam ki. De nem fagy csonttá, csak :
    a. kilép a windows-ba
    b. kiír egy ilyen üzenetet még a játékban: CL_ParsePackeEntities: End of message

    Na ez miatököm? :-)

    Visszaolvastam, láttam grave diggernek is hasonló a problémája, zone alarm-ot én is kikapcsoltam, AGP Fastwrite-ot is.

    De mégis szaraxik. Tudtok esetleg megoldást?
  • dikki*yysw
    #1848
    Mennyivel másabb ez a hozzászólás, két apró szó elhagyása után! Igen, lehet normálisan is írni.
  • pakura
    #1847
    Hogyan kell lenyomni Taviont?
    Már vagy egy órája küzdök vele és unom.
    Az előző részben is a játék addig tetszett amíg rá nem lettél kényszerítve, hogy kardot használj, itt már jó ideje nem lőtem egyet sem, ezek a kardos jelenetek meg számomra nem túl élvezetesek. Ezt utáltam az előzőben is: ahogy rajta vannak a fejlesztések a fénykardon nincs értelme mást használni és nem is lehet mivel az ellenfelek majdnem mindegyike szintén fénykarddal jön ami szerintem kurvára egysíkúvá teszi a játékot.
    Nyugtasson meg valaki, ha megölöm Taviont már nincs sok hátra a játékból!
  • Maxx
    #1846
    Kérdés, multi szervert inditok, és hibauzenettel elszáll pár másodperc mulva. segitsetek plz.
  • Jonny87
    #1842
    qnet - #jk3.hu minnyá lesz L is :)
  • lwb
    #1841
    quakenet, #jk3.hu
  • BBking
    #1840
    mircen,hol talállak meg benneteket?
  • antijedi
    #1839
    azért mert masterserver lehalt még lehet nyomni, talán ha felmásznál irc neked se kéne itt lámulnod :P
  • antijedi
    #1838
    lehet
  • BBking
    #1837
    tökmin1,semmit sem lát a játék mp-ben
  • Gnome
    #1836
    Megnézem a Másvilágot a HBOn és ha addig nem lesz Indiok egy duelt
  • szmöre
    #1835
    Lesz server?
  • antijedi
    #1834
    ARGH...
  • Marcus_
    #1832
    jogos!

    Ezt a gammát én is végigvittem probléma nélkül,pedig nem mai suttyo vagyok.Kicsit tessék gondokozni!
  • szmöre
    #1830
    és 2 karddal hogy lehet nyomulni?meg az Xedik pályán elakadtam y helynel segiccs léccciiiiiiiii PPP
  • antijedi
    #1829
    fentvagyok, csak ha nincs ott senki rögtön le is jövök :P
    jah mellesleg azt a nagy rancor-t hogy kell megölni??
    jah és a jedi sirnál micsináljak??
    ROTFL :PPPPPPPPPPP
  • Jonny87
    #1828
    szvsz tesem vagy fent mircen :D Legalább nem kérdezted meg, hogy hogy kell megölni a rancort :D
  • antijedi
    #1827
    szvsz mutl ylesz, + arról nem is beszélve hogy ip alapu kapcsolodas megy fő szerver nélkül is nem?? :P
    jah és tesék felmászni irc-re lusta banda!!! :D
  • Jonny87
    #1826
    Elöre várom a következö hozzászólást : Elakadtam ! 1 sírnál vagyok, és nem tudom, mit kell csinálni !
  • Jonny87
    #1825
    Ezért szar a forum, mert sok az idiota meg a láma :)

    A single rész nem 5 pályából áll, talán kezdd el a gamet, és meglátod mennyiböl.

    Alabami... Gondolom masteren játszod, mer bevallom úgy télleg nehéz volt... a megoldás kézenfekvö... lesebzed rosht, amikor gyogyitjak, megölsz 1 csicskát, lesebzed megint, megölöd a másik csicskát, végül rosh... máshogy is lehet, így egyszerü. Multi lesz nyugi, csak a föszervert csinaljak. Bye all, elöre kérek minden tözsgyökeres idiotat, hogy legalább 1 oldalt olvasson vissza plz, mer mindig ugyanaz a 4-5 kérdés hangzik el, akár 2 sor kihagyással is .......
  • szmöre
    #1821
    most akkor mi van?
  • CarajoEsp
    #1819
    Nem lessz akkor már multi soha többet? Mert én pl:menné nagyon szívesen.
  • Marcus_
    #1817
    az egyik domb alatt van egy bejárat.(bázis)

    szóval olyan domb amin van egy gépágyu-gondolom ez a rész
  • szmöre
    #1814
    Hjah, nálam is ez a probléma most, vkinek van vmi 5lete?
  • And5
    #1813
    hejj hala hejj hajj hó
  • BBking
    #1812
    Megy valkinél a multiplayer?Faszán működött,de tegnep este óta a játék semmilyen servert sem talál.Ötlet?
  • BBking
    #1811
    vissza kellene olvasni
  • pakura
    #1810
    Nem tudja valaki, van már a játékhoz magyarítás????
  • antijedi
    #1809
    jk2es cucok is mennek vele...
  • winona
    #1808


    lehet már valahonnan új skineket/botokat letölteni?

  • lwb
    #1807
    Hát ennél pontosabbat nem tudok adni... Az a lenti két link olyan oldalakra vezet (magyarnyelvűekre ráadásul), ahonnan letölthető a JK3. Mi kell ennél pontosabb? Nem értelek.
  • pivo
    #1806
    A pontos honlapot szeretném.Ahonnan le tudom tölteni a jedi Knight 3-at. Én nagyon amatör vagyok a letöltésben. Légyszi segítsetek. Köszi!