5868
Jedi Knight 3
  • antijedi
    #1907
    hát sense-t hasznal az emgmutatja hol vannak a darabok
  • prédikátor
    #1906
    Na megint sikerült elakadnom, mégpedig a 4. bolygón, mikor lezuhan a hajóm, és az a feladat, hogy össze kell szednem egy roncsbol a hiányzó alkatrészeket, miközben a homokbol egy csunya nagy szörny bántani akar. Az egyiket össze is szedtem , nem volt nehéz a padlóban volt, viszomt nem találom a többit. a hajó oldalán lévö jukbol lehet látni a földön egy nagyobb fém darabot, azt elmozditottam, de aztán semmi, folyamatosan kivillan a kék kör, hogy ott kellene alkalmaznom valamit, de nem reagál semmire, mit tegyek?

    Köszke
  • antijedi
    #1905
    7 = =
    :PPP
  • antijedi
    #1904
    találat :P
  • antijedi
    #1903
    szvsz 7 szerény véleményem szerint
    ugyan az mint imho angolul... :P
  • CarajoEsp
    #1902
    Szerény véleményem Szerint asszemm. Ha nem akkor Bocs.
  • Bandew
    #1901
    Basszus lehet, hogy zsírhülye vagyok, de ez a SZVSZ mit jelent?
  • antijedi
    #1900
    szvsz itt is be kéne irni a topic cim alá valami info oldalt és ako kiraly lenne
  • Bandew
    #1899
    Azért legyél már kicsit toleránsabb légyszíves!
    Ha egyszer normálisan kérdeznek tőled valamit, akkor te is normálisan válaszolj!
    Vagy ne írj vissza semmit, vagy ha veszed a fáradtságot és mégis írsz, akkor meg ne lebaszásokat!
    Tudom, hogy már le lett írva sokszor, és tényleg vissza kéne olvasnia, de azért nem kell porig alázni!
  • Gnome
    #1898
    hmm...olvasd el szépen az #1869 es hozzászólást és ott megvilágosodhatsz...Ugye nem is olyan nehéz?
  • oz
    #1897
    Hol akadtal el pontosan? Bekapcsoltad a kapcsolot. A legalso szinten van egy lift, egy csille mögött, ezt utóbbit félre tudod lökni.
  • prédikátor
    #1896
    ez megvolt, valamint be is kapcsoltam a gombot, de ezután mit tegyek?
  • oz
    #1895
    A nyitott végénél van egy lift, pullal le tudod huzni.
  • prédikátor
    #1894
    Hali
    Sikerült elakadnom a Tatooinon, remélem jól irtam. Leirtottam a buckalakokat, és most épp a nagy lánctalpas dögnél vagyok, viszont itt nemm tudom mit kellene csinálnom
    elöre is köszke
  • Road Lee
    #1893
    állandoan valami irc csati-t reklámozol.... de én nem ösmerem a mircet
    és mosmá nem is fogom megösmerni...
  • Road Lee
    #1892
    letöltöttem valami paccsot is amit te linkeltél ide .... el is baszta a gémet de rendesen!!!
    reinstall needed... :((
  • Road Lee
    #1891
    ,bazz átnéztem 2 oldalt is de a multi-problem nincs megoldva!
    egyébként méé kell ordibálni???!!!
  • Vaxi
    #1890
    Nemtudom. Azért ennyire nem nehéz a Roshos meg a mutánsos rész. Lassan külön topic kell neki.
    M1. Azért tessék próbálkozni, mielött egy új ember megkérdezné.
    Apropó: elakadtam. mit kell csinálni a birodalmi őrrel? hiba akarok vele kártyázni, nem engedi
    hiába. szar program
  • oz
    #1889
    Próbáltam átfutni a teljes fórumot, de nem találtam megoldást, csak ugyanilyen kérdést, meg keresték emberkék az ötödik bombát. Egy kicsit konkrétabb segítség kellene. Lehet, hogy alaposabban végigolvasva megtalálnám a megoldást, de egyrészt elég sok hozzászólás van, másrészt a hozzászólások tele vannak figyelmeztetés nélküli spoilerrel, ami lehetetlenné teszi az alapos átnézést, ha nem akarok túl sok segítséget később (pl. már remekül tudom, mit kell csinálni Rosh, mag a mutáns szörnyi esetében).
  • Jonny87
    #1888
    ROAD LEE NEMIGAZ HALLOD JÖN A KÖTÉL PROBALKOZZÁL MÁR VISSZAOLVASNI 1 OLDALT b*MEG 2ö3823829328uSZER LE VAN IRVA HOGY MIT KELL CSINALNI HIHETETLEN...
  • Road Lee
    #1887
    pardon
    nem kidob .....kifagy
    servert eleve nemtalál tehát join nem megy :((

  • Vaxi
    #1886
    kössed fel magad!

    Mikor lesz már valami? :)
  • Road Lee
    #1885
    FIJUK!!!hogy van az hogy nyitok egy gémet és folyton kidob???
    aki tuggya a választ az pls írja. thx elöre is
  • Jonny87
    #1884
    Na jo most kötöm fel magam...

    GSTYLE OLVASS VISSZA 1 OLDALT ÉS MEGTALÁLOD A VÁLASZT KB. 6735432 PÉLDÁNYBAN.

    OZ TEIS.
  • oz
    #1882
    Egy kis segítség kellene. Azon a pályán vagyok, ahol 5 bombát kell hatástalanítani. Ez meg is történt, de ezután vissza kellene térnem a hajómhoz, viszont az utat elzárja egy új ajtó. Már futkorászok egy ideje, de nem találom ahajóhoz vezető utat. Szóval merre, hogyan jutoka hajóhoz?
  • Geeryy
    #1881
    van már magyar server?
  • Gnome
    #1880
    a te IPd..de gyere föl ircre és ott mond be
  • Gnome
    #1878
    Hoppá félrenéztem...
    szal szedd le a Mirc nevű programot és konnektálj de.quakenet.org ide azon belül a #jk3.hu szobába..estefelé szokott lenni vmi...de ha inditasz szervert akár most is mehet
  • Gnome
    #1877
    Sztem egyél sajtot...Az mindig beválik és kövesd a MÁSODIK utasitásom
  • antijedi
    #1875
    kivéve amikor kikaptál :P
  • BBking
    #1874
    :::)))))))) ,aha tümmedt mi?Csak te ne legyél az,mer lekközelebb nem akarok olyn könnyen nyerni,mint tegnap este.(BB)
  • DayWalker
    #1873
    na asszem nem fogok jk3-azni egyhamar, ugyanis már vagy 5x leszedtem a 2-es CD-t és mindig crc hibás volt az assets1.pk3

    dehogy mér pont velem van ez?
  • antijedi
    #1872
    azt mondtak hogy olvass visza nem azt hogy kerdezd meg :PPP
  • Jonny87
    #1870
    Ki lesz ideges ?

    Gnome létezik ám irc is, gyere szépen pici cica :P
  • Gnome
    #1869
    Hallod ezért még nagyon ideges lesz valaki:)

    Remélem gprssel nyomod hamár nem olvasod az elöttedlévőket

    Szóval...1.Kapsz mentést ha megmondod mit jelent a Tümmedt szó...mer én elfelejtettem
    2.Leszeded a Gimpus féle krekket(tőréset)
    és átolvasod az #1862 hozzászólást

    CSa'
  • Road Lee
    #1868
    nahh erre én is kíváncsi lennék
  • antijedi
    #1866
    eh ez poén volt te dinye... :P
  • Jacky
    #1865
    Kapcsolgatni kell a mutáns rancornál. És egyszercsak ...

    A Jedi Sírnál nézz körbe érzékeléssel! Ugye tudod, hogy van olyanod? :)
  • Jacky
    #1864
    Ha mar kimentettel mindenkit, menj te is utanuk.
  • lwb
    #1862
    Próbáld:
    1. startmp.exe-vel vagy
    2. jamp.exe-vel

    ne a launcherből.

    Az egyiknek működnie kell (nekem speciel mind2 m1).