5868
Jedi Knight 3
  • NeoMaN
    #1805
    AGP fastwrites--> disabled
    a BIOSban....
  • lwb
    #1802
    Állj rá a jelre a földön és pullold az ajtón lévő jelet. Erre az ajtó kinyílik majd.
  • lwb
    #1797
    Vágom már. Melyik 3 reborn legyakása után vagy? A pálya ugyanis tele van velük. A jedi sírjánál vagy esetleg? Mert ott a két jel alatti gombot (mindkettőt!!!) be kell pusholni. Erre bezárul a sír.
  • lwb
    #1795
    ez melyik pálya? az, amikor ilyen hidak vannak a levegőben és ott kel ugrálni és megkeresni a jedi sírját v. a sith lord síros pálya?
  • antijedi
    #1793
    jah :D
  • lwb
    #1792
    na, ennyire halódik a topic?
  • lwb
    #1791
    Fent van:
    Apollo Team
    Seven Warez
  • pivo
    #1790
    Honlapot kerdeztem.
  • Grave Digger
    #1789
    az internetről?
  • pivo
    #1788
    Sziasztok! Valaki meg tudja mondani nekem honnan tudom letölteni a jedi knight3-at. Irjatok! köszi
  • pakura
    #1787
    Fel kell ugrálnom a gerendákon?
    Ezt már kipróbáltam, de legfelső gerendán állva nem tudtam felugrani a gödör szélére.
    Vagy valamit félreértettem?
  • Blasta
    #1786
    Cool
  • Gnome
    #1785
    A sávszélesség miatt csak Duelt és powerduelt tudunk hostolni...szal van...
  • Blasta
    #1784
    Lehet ebben is DUEL-t játszani?
    Az volt a fun a Jedi Knight 2-ben is....
  • Gnome
    #1783
    Nekem a főmenü akad rettenetesen de utánna semmi gond...Mircre meg gyertek joo sokan hogy joo sok szerver legyen, hogy joo sok ember jácchasson, hogy joo sok játékos legyen boldog...Egyébként sajna egy átlagos kapcsolat max 4 embert bir el neccesen...Láthattátok, hogy 6 embernél már 999es pingek voltak:(...Ezért kéne hogy sokan inditsatok..
  • Jonny87
    #1780
    Alap :D Na gyertek mircre is csajok, mer pl. tegnap nagyot toltunk :P qnet - #jk3.hu Byeeeeeee
  • Grave Digger
    #1779
    nekem sima 9700-em van 1.8-as p4-el és simán megy a 3.7-es Catival, nem tom nálatok mi lehet a gond. Nálam fain az egész.
  • Shaman
    #1777
    No valami hasonló problémám van.
    Bika erös gépben 9700Pro s valamitöl receg a game,mint állat (igaz nekem még a 3.4-es Catalyst van fennt),csak azt nem értem mi a gond,mikor minden más gamma reccenés nélkül fut:-((((
    No kipróbálom a 3.7-est lehet jót tesz majd....
  • Grave Digger
    #1776
    Legalább is, azt hiszem:
  • Grave Digger
    #1775
    Nem hiszem, hogy a 3.7-es Catival van a gond, mert azzal nekem simán megy, akadás nélkül.
  • lwb
    #1774
    Maxon kellene futnia gond nélkül ilyen konfigon. Próbálj másik drivert a videokaridhoz. Lehet, hogy egy régebbivel nem lesz gáz. Pl. nekem sem a legújabb detonator van fent.
    Meg tedd fel a 9-es directx-et (ott van a CD-n), ha még nem lenne.

    Amúgy ATI kártyás, XP-s cimborámnak simán megy a progi fagyás nélkül. Szóval igazából ötletem sincs.
  • lwb
    #1772
    Szerintem ez egy egész jól sikerült FPS (3PS?). Érdekesek a pályák, pl. van olyan pálya, ahol egyáltalán nem kell fegyvert használnod és ellenfél sincs. Meg egész jól visszaadja az SW fílinget. Nekem jobban tetszik, mint a JK2, pedig eddig az volt a kedvenc FPS-em.
  • lwb
    #1771
    Hát szerintem ez meg az előző rész között szinte semmi különbség nincs. Szal ha az teccett, akkor ez is fog. Mellesleg ilyen zúmolás meg célpontkövetés ott sem volt... A JK1-ben meg aztán pláne nem.

    First personban akarsz lézerkardozni? Hát azt itt nem lehet, de ha jácottál az előzővel, akkor tudod, hogy FP-laserkard = biztos halál.
    Amúgy, amint lesz lőfegyvered, átválthatsz FP-ba, de nagyrészt 3P-be fog menni a dolog, mert a kard a legjobb fegyver.
  • Bandew
    #1770
    Jedi Knight1
  • Grave Digger
    #1769
    majd ma este megyek, csak tegnap végigszenvedtem a válogatott meccset, utána meg dolgoznom kellett. Most végeztem a melóval
  • Mike at home
    #1768
    1 nem lehet vhogy kozeliteni a kameraval?
    2 nem tudja ez a szerencsetlen kovetni a celpontot?
    3 mer kell mindig a kikepzessel szenvedni, tokre utalom
    4 1st person nezetre at lehet valtani

    eddig mindegyik jedi program tokjovolt, de ez igy elso ranezesre szar :(
  • Mike at home
    #1767
    ugy orultem enenk a programnak, es most nem tetszik
  • gonosz
    #1766
    amugy sokkal jobb jedis jatekot lehetne csinalni, csak kene bele neha 1 kis taktik, pl amit a kenobi nyomult a halalcsillagon..
  • Gnome
    #1765
    Én általában elszórakoztam az áldozatokkal...pl grippel a lávába tettem és elnéztem ahogy elégnek vagy a vizbe folytottam őket...esetleg kombókkal henteltem stb... sokféle mód van az ellen megőlésére..Emlékszem a JK2nél többször is betöltöttem 1-1 sokellenséges állást..
  • Aquli
    #1764
    Na megvan, hogy miért nem működtek az akrobatikák. Mégegy szint kellett a Force Jumphoz, pedig azt írta a leírás, hogy csak egyes szintű kell.
    Egyébként most tartok azon a pályán ahol savas eső esik, nagyon tetszik a game, csak egy kicsit egyhangú a hentelés.
    Egyébként a magyarosításban már készek a küldetések bevezető szövegei, meg ma este fejeztem be az akrobatikák leírását.
    Aquli
  • Glinn Eldiven
    #1763
    Kettő lánc tartja a rácsos plafont, azt is el kell vágni és feljebb is tudsz majd ugrani a szobrok fejéről.
  • antijedi
    #1761
    nem akarsz jöni multyzni? :D
    jk3.hu
    quakeneten (irc)
  • Grave Digger
    #1760
    Szingliben, vagy multiban? Mert szingliben nem is fogod tudni, az elején csak sima karddal mehetsz
  • Johnny(HUN)
    #1759
    nekem meg CSAK SIMÁT
  • Vialis
    #1758
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ ilyen nincs....az elején nem tudom beállítani hogy sima kardom legyen csak twohandsabert ad nem tudjűtok miért?
  • antijedi
    #1757
    jk3.hu
    quakeneten
  • szmöre
    #1756
    melyik szoba is mircen?már nem emléxem
  • BBking
    #1754
    Menj vissza,abba a rerembe ahol kinyitódott a kapu.Majnem a pálya eleje.
  • pakura
    #1753
    Sziasztok!
    Segítségeteket kérem mert elakadtam egy helyen.
    A Kor1 pályán vagyok, valami jedi temetkezési helyen, azon a részen ahol egy lyukba kellett lemenni egymás felett álló gerendákon lefelé ugrálva és lent láva van. Ott minden fénykardos köcsögöt kinyírtam és most egy olyan szobában vagyok ahol nagy ládák találhatók és a plafon közepén egy rács, terem túlsó végében pedig egy szerkezet aminek szét lehetett lőni a lábait és az leesett földre és a felette levő szinten kinyitott egy ajtót. Innen nem tudok tovább menni. Hátha valaki tudja a megoldást.
    Segítsetek legyszíves!
  • antijedi
    #1752
    lehet még nem tom, menyetek ircre is, én max késöbb leszek