5868
Jedi Knight 3
  • warthog
    #1313
    Elöször a két fickót nyird ki !
  • Punker
    #1310
    tényleg kijött a rendes verzió?
  • bazsi123
    #1308
    60Hz problem:
    start menü -> futtatás -> dxdiag -> more help -> override.
    ide be lehet írni egy tetszőleges frekit, mittomén, 75hz, reboot, és elvileg jó a frissítés. hogy ebben a konkrét esetben műxik-e, nemtom, nekem tft moncsim van.
  • SecMan
    #1307
    Plz HELP! Azt a missiont csinálom amelyikben 5 bombát kell hatástalanítani, de az 5.-et nem találom! Már mindenhol voltam, csak arra nem tudok elmenni ahol le van szakadva az út, jobbra fölötte van egy folyosó, ami ugyanarra megy, de ottt meg az ajtó nem nyílik ki. Más irányokba meg már nincsen semmi, többször is lecsekkoltam!
  • antijedi
    #1305
    anak is kifolyik aki nem szokot hozzá csak az nem veszi észre :PPP
  • gonosz
    #1304
    A refresh force biztosan jo, mert gyokerestul oldja meg a problemat. viszont lehet hogy tudom mi a gond nalad. monitor-beallitasnal ahol a win-ben megadhatod a frekit van egy olyan hogy "hide modes, that your monitor cant display" , ez legyen beikszelve. Kulonben a force hiaba torli a nem kello modokat, a win hasznalni fogja.
  • Lazarus
    #1303
    Hát nekem sem lenne elég... aki hozzá szokott a magasabb frekvenciához annak kifolyik tőle a szeme
  • Bandew
    #1300
    Miért? Nem elég neked a 60 Hz?
  • Kojiro
    #1299
    Ott csak menekülni kell!
  • Lazarus
    #1297
    Nem te próbáltad először, 1enlőre nincs megoldás
  • TheGOro
    #1296
    hát sajnos nem jött be
  • TheGOro
    #1295
    Hi!
    Én épp a pre-gold jagiso ból kiszedett jamp és a fix-ével próbálom felülírni a game iso-s változatot... ha sikerül szólok! De ha már sikerült valakinek megoldást találni hogy hogy lehet kijavítani a game iso-s verzióban jelentkező "CL_ParsePacketEntities:End of message" hibát akkor plíz jelezze
  • Dynamic
    #1293
    Nem tudom a pontos utat, de mindig arra menj, amerre ellenséget látsz.
  • Lacc
    #1292
    Ez nem a full, ez is nuked :(
  • Kandurex
    #1289
    Kiábrándító:((
  • Hmuda
    #1288
    Az már az uccsó küldi.
  • Kandurex
    #1286
    DJ. Hallottál valamit a Kreed megjelenéséről?

    Milyen hosszú a játék? Én ott tartok, hogy vadul mészárolom az Academy tanítványait, mennyi pálya van még?
  • Hmuda
    #1285
    Na milyen a full? Még mindig bugos, vagy javították?
  • Looserke
    #1284
    pre-gold???
  • I.C.ram
    #1283
    Volna egy fontos kérdésem!

    Miért lassú a játék egy AMD Athlon XP 2400+@2ghz 1GB DDR 333mhz ram, GF4 Ti4200 DDR 128 mb-s gépen??? Minden maxon, 1280*1024*32 felbontásban. Coruscant pályán kb 15 fps. Botrányos, hogy egy Q3-as játék ilyan szarul menjen! Mikor a nála sokkal szebb MOHAA és a WOLF ET is teljesen jól megy 60-80 FPSsel! Valami gebasz van ezzel a játékkal!

    pls ne gyertek azzal, hogy vegyek új gépet, mert nem fogok rajta nevetni.
  • Looserke
    #1282
    Á, basszameg én meg most költözök a koliból albiba. Most hogy a francba szedjem majd le egy másik team "gyümölcsét". Tuti, hogy nemcsak egy új crack kell hozzá...
  • djcom
    #1281
    Mer szar NUKED!
    Nem jó benne a multi rész!
    MOndtam én!Már rég NUKE-olni kellett volna!
  • Bandeeka
    #1280
    Hali!
    Lenne 1 kérdésem még pedig az hogy az nforce-on a 2003.08.26-án megjelent iso milrt van
    nuke-olva? Thx a segicseget
  • Grave Digger
    #1279
    rakjad fel a refreshforce-ot, nekem az van és semmi probléma..
  • And5
    #1277
    csak lesz hozzá fix ez a game egy új crew szrtm nem akarják ennyire lebaszni
  • Lacc
    #1275
    Hát bazz. Akkor lőttek a multinak ezzel a verzióval?
  • lwb
    #1273
    hát nincs itt egy jóérzésú, segítőkész ember sem? :D
    fel szeretném mérni a játékot, mielőtt leszedem. rendesen odavágna a 2 cd az 5 gigás limitemnek...
  • Takigabi
    #1272
    a gold savejei nem működnek a teljesnél igy kezdhetem ujra az egészet...ha van valakinek egy saveje a t3_stamp mapról akkor megdobhatna vele :)




    senki???????
  • Takigabi
    #1271
    aszt hiszem pusholni kell, az egyik csövön van egy "tekerentyű":)
  • Lacc
    #1270
    Köszi.
  • Takigabi
    #1269
    nincs
  • Looserke
    #1267
    Az a pregoldhoz van nem a Finalhoz
  • Looserke
    #1263
    A vizes szobában vannak azok a csövek a falon. amelyik olyan sárgás színű azon vagy pull vagy pusk kell. Azok a szivattyúk.
  • dikki*yysw
    #1262
    Aha.

    Nos azért TELJESEN nem vagyok FOGYATÉKOS. Tudom, hogy mit csináltam, tudom hogy mit nem. Körülbelül 40 alkalommal néztem át a TELJES szobát, beleértve a plafont, a falakat, a híd alját, a híd mögötti részt. Nem volt olyan darabkája a pályarésznek, amit ne néztem volna át 20-szor Sense-el.

    NEM látszottak a jelek. Teljesen nyílvánvaló helyen voltak, és NEM látszottak.

    Kimentem a szobából, elfutottam addig ahol jött a robot ellenfél, visszamentem és OTT VOLTAK a jelek.

    Megnyugodtam, a játék faszláma, nem én.
  • Lacc
    #1261
    Emberek, help! Vader kastélyában vagyunk Kyle-al a savas esős rész után. Kyel tart egy leszakadt csövet hogy ne essen bele a vízbe mert akkor megbasz minket az áram :) Le kéne ereszteni a vizet, de hogy? Valaki plz segítsen :(
  • Lacc
    #1260
    Pullolni kell az F2-vel.
  • Xboxman
    #1259
    egy még meg nem jelent gameznel ez nem túl célravazető
  • Takigabi
    #1258
    bolt polcáról
  • lwb
    #1257
    Valaki lenne olyan jó hozzám és megnézné a beállításoknál, hogy mi a minimum és a maximum felbontás, amin a játék fut? Gondolom 640x480 - 1280x1024, de lehet hogy tévedek.
    Kösz.
  • ShaiHulud
    #1256
    pontosan