5868
Jedi Knight 3
  • Lazarus
    #1365
    Megjelent a crack!
    http://spacetarget.com/games/pc_sw_jedi_academy.shtml
  • Takigabi
    #1364
    please egy savet
  • Bandew
    #1363
    Aki igazán jó hangulatú Star Wars játékot akar, annak nagyon tudom ajánlani a Jedi Knight első részét. Bár a grafikája mai szemmel már nem szép, és a kardozás sem a leglátványosabb, hangulatilag (szerintem) odavágja az Outcastot is és az Academy-t is. Sokat dob a hangulaton, hogy az introkban igazi színészek játszanak.
  • gonosz
    #1362
    pedig annak tunsz :)
  • Takigabi
    #1360
    nekem a t3_stamp pályáról kéne mentés
  • Takigabi
    #1359
    nekem nem,valami hibát ir ki
  • Vialis
    #1358
    Valamit ott lökdösni vagy elhúzni kell hogy kinyíljon az ajtó..
  • windly
    #1357
    ok tuljutottam azon a pályán, csak vak voltam:((

    másik problem: ott vagyok a kastélyban és Kyle éppen valamilyen leszakadt csövet lebegtet, mit kell itt csinálni én nem találom az utat:((
  • nienor
    #1355
    A beta mentései JÓK ehhez is. Kezddj egy new gamet, aztán a meglévő gamedate/base/saves mappába másold bele a meglévő savjeidet. Nekem így mentek a mentések :)))
  • windly
    #1354
    Dynamic: a helyiség megvan(tudom melyik az) de a lift nem nyílik
  • [LoverZ]Neo_HUN
    #1353
    Hi All!
    Kellene egy kis segítség...
    Ebben az évben írom a szakdolgozatomat a következő témában:

    Online multiplayerek, virtuális világok. (Kizárólag az interneten létező, saját hardverre letölthető multiplayer szerepjátékok története, helyzete, jövője. Milyen lehetőségeket rejthetnek az új virtuális technológiák)?

    Aki tudna hozzászólni a témához, van véleménye, illetve ismeretei, azzal szivesen csinálnék online interjút emailben.

    a címem [email protected] vagy [email protected]

    előre is köszi a segítségeteket!
  • Kandurex
    #1352
    elküldve egy zsák saves (csak az auto savek!)
  • Sephi
    #1351
    De jo hogy a Beta mentesi filok nem jok a finalhoz... most kezdthetem elorol... vagy nem ize... nincs meg valakinek veletlenul az a mentes amikor azon a bzison valami hutt elrabol par embert es egy ilyen nagy termekben kell rohangalni kiszabaditani oket es kozben az a szorny rohangal utanam aki Jabba pincejebe volt? Ha van ekuditek pls a [email protected] -ra?
  • Dynamic
    #1350
    Ha nagyon nem megy szólj és nyomok be képet.
  • Dynamic
    #1349
    helység=helyiség
  • Dynamic
    #1348
    HA jól emléxem, menj vissza abba a helységbe, ami kb. középen van és 2 vagy 3 ajtó nyílik belőle egymásra merőlegesen.Valami üvegszerűség is van benne.Na itt van egy lift ami felfele visz.
  • windly
    #1347
    sziasztok!

    a wedgés küldetésnél már csak a parancsnoki épületben kéne elhelyezni a bombát de nem tudom hogy kell oda bejutni( a tetejére be tudtam de az csak 1 secret area volt:(((
  • SecMan
    #1346
    Tudom hogy lehet :)
  • Dynamic
    #1345
    Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én egy csomó buggal fedeztem fel a programban.Néhány:
    1.A börtönös pályán ahol 16 rabot kell kiszabadítani a szörny simán átnyúlt a falon(!) és kiszedett a kapcsolóteremből.
    2.Az egyik pályán amelyiken Kyle-lal együtt vagyunk bementem egy csőbe, mire Kyle elkezdett felfele ugrálni(a cső teteje folyosóba végződött), de nem tudott felugrani és a hülye úgy maradt ugrálva.Egy másik úton eljutottam a folyosóhoz(valahonnan előbukkant Kyle is) és ott ugrált továbbra is a "régi" is.Tehát egy ott volt velem az egyik, meg ott ugrált velem szemben a másik, azaz ketten voltak.
    3.Az egyik pályán, ahol zöld taknyokat lőnek valami lények, bementem az egyik terembe és a birodalmi katonákat nem lehetett megölni.Akárhogy vagdostam őket, halhatatlanok voltak.

    Más.Szerintem a játék kissé könnyebb, mint az előző.A fojtás képesség 3-as fokozatban néha túl jól használható.Sziklás vagy más pályákon úgy lehet hajigálni a sötét jediket is a szakadékokba, mint a követ.Volt egy-két pálya ahol sötét jedit többet öltem meg hajigálással, mint harccal.
  • SecMan
    #1343
    Kösz, megyek és nyomom is tovább :))
  • Ogre
    #1342
    A fény bot nagyon nagy móka! Mint a Baljós árnyakban tisztára olyan a feeling :))
  • Dynamic
    #1341
    A következő alkalommal választhatod a két fénykardot vagy a "fénybotot"(mitomén hogy hívjék) valamelyikét.
    Vagy a fennmaradó egykezes strong vagy fast stílust(de gondolom nem ezt fogod:))
  • SecMan
    #1340
    Na, végeztem a Hoth-on, és tudtam választani új style-t, de új fénykardot még nem, vagy csak nem vettem észre? Most jött 5 újabb mission, ha ezeket megcsinálom akkor lehet már végre két fénykardom? Vagy még sokára lesz? :(
  • SecMan
    #1339
    Köszi szépen!

    Magyarítást honnan lehet majd leszedni? És még kb. mennyi idő amíg elkészül?
  • Ogre
    #1338
    Rosh-t csak úgy tudod megölni ha elöbb a segítőit iktatod ki...üsd addig Rosh-t amig le nem térdepel és a segítők mindjárt elkezdik újjá éleszteni Rosh erejét na akkor kell közbevágnod de ne Rosh-t üsd hanem az egyik segítőjét majd kezd újra amig mindkét segítőt likvidáltad csak akkor tudod Rosh-t "megölni" :)
  • I.C.ram
    #1337
    Az egyik AT AT oldalába kell bemászni.
  • Petyus_
    #1336
    Én már azon túljutottam.. ott megint van egy nyílt terep, ahol végig követtem a fényeket, de ott hogy jutok be?

    Egyszer találkoznék egy Ravenes pályatervezővel, tuti bemosnék egyet a képébe.. egyfolytában kiborítanak a játékaikkal.
  • Aquli
    #1335
    Hellosztok!
    Gozerovel halad a magyarositas. Mar nincs sok hatra, csak a finomitasok, és kész.
    Márk
  • SecMan
    #1333
    Segítség! Hoth-on vagyok és bejutottam a bázisra(megkerültem az AT-ST -t), de ott nem tudok tovább menni semerre se, a bázisról meg kimenni már nem tudok. Két lift van, ha felmegyek, ott van egy kapcsoló, amire megremeg a föld, de látható változás nincs, lefele meg csak egy blocked ajtó van. Hova tovább?
  • warthog
    #1332
    Igen kell hozzá !
  • marsu
    #1330
    Sziasztok.

    A vader villában vagyok, a végén nem tudom legyőzni a lézerkardos fickót, és a másik két fickót sem.
    Mit csináljak??
  • Kandurex
    #1328
    rossz a multi
  • SecMan
    #1326
    Hát elvileg ott :). Ki kell hogy nyíljon az ajtó, úgyhogy lehet hogy rossz ajtónál próbálkozol.
  • gonosz
    #1325
    az absorbot hasznald akkor nem sebeznek a villamaik, viszont pumpaljak beled az erot rendesen:)
  • Bandew
    #1324
    Miközben épp speeddel mész az ajtók fele, az utolsó pillanatban gurulj át alattuk.
  • SecMan
    #1321
    Kösz, ez alapján elindultam visszafele és meg is lett a bomba! És ha meg van az összes bomba akkor vissza kell menni a hajóhoz, vagyis a pálya elejére!
  • Takigabi
    #1319
    szerinted ? :)
  • Hmuda
    #1318
    Eltévedtél? Ez minimum egy Hardver szoba.
  • Bandew
    #1315
    Azért nehéz őket legyőzni, mert nem engednek közel magukhoz. Ha sith vagy, sújtsd őket villámmal. De ha jedi vagy, akkor nehezebb. Bár ha felrúgod a lovagi szabályokat, le is lőheted őket. :D
  • warthog
    #1314
    Ki lehet.